De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Abu Dhabi Tour - 2018 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Abu Dhabi Tour - 2018 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Verenigde Arabische Emiraten

Uitslagen 2018

Abu Dhabi Tour 2018

Verenigde Arabische EmiratenVerenigde Arabische Emiraten - 21 Februari 2018 - 25 Februari 2018


Algemeen klassement - 25 Februari 2018


1ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Movistar16:00:11
2NEDWilco Kelderman (NED)Sunweb0:17
3COLMiguel Angel López Moreno (COL)Astana0:29
4FRAJulian Alaphilippe (FRA)Quick Step Floors0:31
5POLRafal Majka (POL)Bora - Hansgrohe0:45
6ITADavide Formolo (ITA)Bora - Hansgrohe1:13
7ITADiego Ulissi (ITA)UAE Team Emirates1:18
8PORRui Alberto Faria da Costa (POR)UAE Team Emirates1:28
9AUSRohan Dennis (AUS)BMC Racing Team1:29
10GEREmanuel Buchmann (GER)Bora - Hansgrohe1:37
11SUIMathias Frank (SUI)AG2R - La Mondiale1:37
12ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Sky Professional Cycling Team1:41
13ITAFabio Aru (ITA)UAE Team Emirates1:42
14CZERoman Kreuziger (CZE)Mitchelton - Scott1:42
15ITADomenico Pozzovivo (ITA)Bahrain - Merida2:06
16NEDAntwan Tolhoek (NED)Lotto NL - Jumbo2:08
17ESPJon Izagirre Insausti (ESP)Bahrain - Merida2:18
18RUSIlnur Zakarin (RUS)Katusha - Alpecin2:29
19CANMichael Woods (CAN)EF Education First - Drapac2:36
20FRAAlexandre Geniez (FRA)AG2R - La Mondiale2:43
21USABrent Bookwalter (USA)BMC Racing Team2:50
22ESPRafael Valls Ferri (ESP)Movistar2:55
23ITAGiulio Ciccone (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox3:44
24ETHTsgabu Gebremaryam Grmay (ETH)Trek - Segafredo3:48
25DENJesper Hansen (DEN)Astana3:58
26LATToms Skujins (LAT)Trek - Segafredo4:20
27ITAGianluca Brambilla (ITA)Trek - Segafredo4:40
28ESPDaniel Moreno Fernández (ESP)EF Education First - Drapac4:50
29USAJoey Rosskopf (USA)BMC Racing Team4:50
30RUSPavel Kochetkov (RUS)Katusha - Alpecin4:52
31ITAMatteo Montaguti (ITA)AG2R - La Mondiale5:23
32ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Movistar5:27
33NEDPascal Eenkhoorn (NED)Lotto NL - Jumbo5:41
34AUSAdam Hansen (AUS)Lotto - Soudal5:41
35SLOMatej Mohoric (SLO)Bahrain - Merida5:42
36DENNiklas Eg (DEN)Trek - Segafredo5:44
37NZLJack Bauer (NZL)Mitchelton - Scott5:54
38NEDTom Dumoulin (NED)Sunweb5:55
39AUTMichael Gogl (AUT)Trek - Segafredo6:01
40POLPawel Poljanski (POL)Bora - Hansgrohe6:12
41ESPDavid Lozano Riba (ESP)Novo Nordisk6:12
42ITADamiano Caruso (ITA)BMC Racing Team6:20
43ESPEnric Mas Nicolau (ESP)Quick Step Floors6:21
44GERNiklas Arndt (GER)Sunweb6:23
45NEDJos Van Emden (NED)Lotto NL - Jumbo6:26
46ITADavide Villella (ITA)Astana6:36
47NEDMike Teunissen (NED)Sunweb6:38
48BELBjorg Lambrecht (BEL)Lotto - Soudal6:46
49LUXBen Gastauer (LUX)AG2R - La Mondiale7:11
50GERAndré Greipel (GER)Lotto - Soudal7:17
51GBRScott Davies (GBR)Dimension Data7:20
52DENMichael Mørkøv (DEN)Quick Step Floors7:26
53BELGijs Van Hoecke (BEL)Lotto NL - Jumbo8:05
54ITANiccolo Bonifazio (ITA)Bahrain - Merida8:23
55ERIMekseb Abrha Debesay (ERI)Dimension Data8:43
56COLSebastián Henao Gómez (COL)Sky Professional Cycling Team8:47
57SWEKim Magnusson (SWE)EF Education First - Drapac8:50
58AUSLachlan David Morton (AUS)Dimension Data9:05
59ENGAlex Dowsett (ENG)Katusha - Alpecin9:07
60FRAClément Chevrier (FRA)AG2R - La Mondiale9:09
61NZLPatrick Bevin (NZL)BMC Racing Team9:12
62FRAPierre Rolland (FRA)EF Education First - Drapac9:12
63ESPVíctor De La Parte Gonzalez (ESP)Movistar9:33
64GBRJames Knox (GBR)Quick Step Floors9:35
65GERMarcel Sieberg (GER)Lotto - Soudal9:39
66RUSArtem Nych (RUS)Gazprom - RusVelo9:45
67SLOLuka Mezgec (SLO)Mitchelton - Scott10:01
68ITAAlessandro Tonelli (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox10:06
69ITAEnrico Gasparotto (ITA)Bahrain - Merida10:21
70SVKJuraj Sagan (SVK)Bora - Hansgrohe10:26
71BELRemy Mertz (BEL)Lotto - Soudal10:33
72ITAElia Viviani (ITA)Quick Step Floors10:52
73NORSven Erik Bystrøm (NOR)UAE Team Emirates10:55
74AUSCaleb Ewan (AUS)Mitchelton - Scott10:59
75GBRSimon Yates (GBR)Mitchelton - Scott10:59
76RUSSergey Firsanov (RUS)Gazprom - RusVelo11:05
77ESPDavid Lopez Garcia (ESP)Sky Professional Cycling Team11:08
78NORAlexander Kristoff (NOR)UAE Team Emirates11:10
79COLAlvaro José Hodeg Chagui (COL)Quick Step Floors11:21
80RUSAleksander Vlasov (RUS)Gazprom - RusVelo11:28
81ITAManuele Mori (ITA)UAE Team Emirates11:30
82GERPhil Bauhaus (GER)Sunweb11:30
83NORKristoffer Halvorsen (NOR)Sky Professional Cycling Team11:31
84ITADario Cataldo (ITA)Astana11:49
85ITAMirco Maestri (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox12:02
86KAZAndrey Zeits (KAZ)Astana12:07
87LTURamunas Navardauskas (LTU)Bahrain - Merida12:08
88SLODomen Novak (SLO)Bahrain - Merida12:12
89ITALeonardo Basso (ITA)Sky Professional Cycling Team12:16
90ITAFabio Sabatini (ITA)Quick Step Floors12:23
91RUSEvgeny Shalunov (RUS)Gazprom - RusVelo12:26
92RSAJacobus Venter (RSA)Dimension Data12:40
93BELFrederik Frison (BEL)Lotto - Soudal12:50
94GERJohannes Fröhlinger (GER)Sunweb12:51
95GBRLuke Rowe (GBR)Sky Professional Cycling Team13:31
96GERJasha Sütterlin (GER)Movistar13:46
97AUSMiles Scotson (AUS)BMC Racing Team13:50
98NEDDanny Van Poppel (NED)Lotto NL - Jumbo14:04
99NZLAlex Frame (NZL)Trek - Segafredo14:21
100GERMarcel Kittel (GER)Katusha - Alpecin14:30
101NEDRik Van Ijzendoorn (NED)Novo Nordisk14:32
102AUTMarco Haller (AUT)Katusha - Alpecin14:43
103USAGregory Lawson Craddock (USA)EF Education First - Drapac14:53
104SUIKilian Frankiny (SUI)BMC Racing Team14:58
105GERRobert Wagner (GER)Lotto NL - Jumbo14:59
106GERRoger Kluge (GER)Mitchelton - Scott15:01
107CANSvein Tuft (CAN)Mitchelton - Scott15:06
108AUSMark Renshaw (AUS)Dimension Data15:09
109AUSWilliam Clarke (AUS)EF Education First - Drapac15:35
110FRARudy Barbier (FRA)AG2R - La Mondiale15:40
111GBRDaniel McLay (GBR)EF Education First - Drapac15:58
112ITAAndrea Guardini (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox16:03
113ESPAntonio Pedrero Lopez (ESP)Movistar16:09
114GERPascal Ackermann (GER)Bora - Hansgrohe16:24
115ITAAndrea Peron (ITA)Novo Nordisk16:32
116FINJoonas Henttala (FIN)Novo Nordisk16:38
117GERRick Zabel (GER)Katusha - Alpecin16:46
118GBRSam Brand (GBR)Novo Nordisk16:47
119RUSMaxim Belkov (RUS)Katusha - Alpecin16:51
120ITAVincenzo Albanese (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox16:59
121RUSRoman Maikin (RUS)Gazprom - RusVelo17:03
122FRARomain Gioux (FRA)Novo Nordisk17:04
123SVKErik Baska (SVK)Bora - Hansgrohe17:06
124ITARoberto Ferrari (ITA)UAE Team Emirates17:09
125ITARiccardo Minali (ITA)Astana17:10
126ITAMarco Maronese (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox17:13
127FRABenoît Cosnefroy (FRA)AG2R - La Mondiale17:39
128AUTMatthias Brändle (AUT)Trek - Segafredo18:40
129GBRStephen Cummings (GBR)Dimension Data19:45
130RUSNikolay Trusov (RUS)Gazprom - RusVelo20:36
131NEDLennard Hofstede (NED)Sunweb20:36
132ITAMichael Bresciani (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox20:54

Etappe 1 - Madinat Zaya - Adnoc School - 189 km - 21 Februari 2018Sprint


1NORAlexander Kristoff (NOR)UAE Team Emirates4:48:24
2ITAAndrea Guardini (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
3AUSCaleb Ewan (AUS)Mitchelton - Scottzt
4ITAElia Viviani (ITA)Quick Step Floorszt
5GBRDaniel McLay (GBR)EF Education First - Drapaczt
6ITANiccolo Bonifazio (ITA)Bahrain - Meridazt
7ITAMichael Bresciani (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
8NEDDanny Van Poppel (NED)Lotto NL - Jumbozt
9FRARudy Barbier (FRA)AG2R - La Mondialezt
10GERAndré Greipel (GER)Lotto - Soudalzt
11GERPhil Bauhaus (GER)Sunwebzt
12GERPascal Ackermann (GER)Bora - Hansgrohezt
13NORKristoffer Halvorsen (NOR)Sky Professional Cycling Teamzt
14ITALeonardo Basso (ITA)Sky Professional Cycling Teamzt
15GERMarcel Kittel (GER)Katusha - Alpecinzt
16ITAAndrea Peron (ITA)Novo Nordiskzt
17RUSRoman Maikin (RUS)Gazprom - RusVelozt
18NZLPatrick Bevin (NZL)BMC Racing Teamzt
19ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Movistarzt
20NZLAlex Frame (NZL)Trek - Segafredozt
21ITADavide Formolo (ITA)Bora - Hansgrohezt
22ITARiccardo Minali (ITA)Astanazt
23ERIMekseb Abrha Debesay (ERI)Dimension Datazt
24BELBjorg Lambrecht (BEL)Lotto - Soudalzt
25NEDAntwan Tolhoek (NED)Lotto NL - Jumbozt
26ITAMatteo Montaguti (ITA)AG2R - La Mondialezt
27ITAGianluca Brambilla (ITA)Trek - Segafredozt
28ITADiego Ulissi (ITA)UAE Team Emirateszt
29ITAEnrico Gasparotto (ITA)Bahrain - Meridazt
30NEDTom Dumoulin (NED)Sunwebzt
31ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Movistarzt
32RUSAlexander Porsev (RUS)Gazprom - RusVelozt
33RUSIlnur Zakarin (RUS)Katusha - Alpecinzt
34FRABenoît Cosnefroy (FRA)AG2R - La Mondialezt
35ESPJon Izagirre Insausti (ESP)Bahrain - Meridazt
36CZERoman Kreuziger (CZE)Mitchelton - Scottzt
37RUSNikolay Trusov (RUS)Gazprom - RusVelozt
38SVKJuraj Sagan (SVK)Bora - Hansgrohezt
39USABrent Bookwalter (USA)BMC Racing Teamzt
40SLOMatej Mohoric (SLO)Bahrain - Meridazt
41RUSAleksander Vlasov (RUS)Gazprom - RusVelozt
42NEDWilco Kelderman (NED)Sunwebzt
43NEDMike Teunissen (NED)Sunwebzt
44ITAFabio Sabatini (ITA)Quick Step Floorszt
45ITAMirco Maestri (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
46AUSMark Renshaw (AUS)Dimension Datazt
47ESPEnric Mas Nicolau (ESP)Quick Step Floorszt
48ITAMarco Maronese (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
49ITAGiulio Ciccone (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
50SUIKilian Frankiny (SUI)BMC Racing Teamzt
51GERJasha Sütterlin (GER)Movistarzt
52RUSSergey Firsanov (RUS)Gazprom - RusVelozt
53FRARomain Gioux (FRA)Novo Nordiskzt
54AUTMichael Gogl (AUT)Trek - Segafredozt
55PORRui Alberto Faria da Costa (POR)UAE Team Emirateszt
56ITADomenico Pozzovivo (ITA)Bahrain - Meridazt
57SUIMathias Frank (SUI)AG2R - La Mondialezt
58ITADaniele Bennati (ITA)Movistarzt
59DENNiklas Eg (DEN)Trek - Segafredozt
60USAGregory Lawson Craddock (USA)EF Education First - Drapaczt
61POLPawel Poljanski (POL)Bora - Hansgrohezt
62SLODomen Novak (SLO)Bahrain - Meridazt
63SVKErik Baska (SVK)Bora - Hansgrohezt
64LATToms Skujins (LAT)Trek - Segafredozt
65AUTMarco Haller (AUT)Katusha - Alpecinzt
66CANMichael Woods (CAN)EF Education First - Drapaczt
67DENJesper Hansen (DEN)Astanazt
68ITADavide Villella (ITA)Astanazt
69FRAClément Chevrier (FRA)AG2R - La Mondialezt
70COLMiguel Angel López Moreno (COL)Astanazt
71POLRafal Majka (POL)Bora - Hansgrohezt
72RUSArtem Nych (RUS)Gazprom - RusVelozt
73GBRSimon Yates (GBR)Mitchelton - Scottzt
74FRAAlexandre Geniez (FRA)AG2R - La Mondialezt
75ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Sky Professional Cycling Teamzt
76ITADario Cataldo (ITA)Astanazt
77ESPDavid Lopez Garcia (ESP)Sky Professional Cycling Teamzt
78FINJoonas Henttala (FIN)Novo Nordiskzt
79GEREmanuel Buchmann (GER)Bora - Hansgrohezt
80AUSAdam Hansen (AUS)Lotto - Soudalzt
81COLSebastián Henao Gómez (COL)Sky Professional Cycling Teamzt
82ITAFabio Aru (ITA)UAE Team Emirateszt
83AUSRohan Dennis (AUS)BMC Racing Teamzt
84ESPDaniel Moreno Fernández (ESP)EF Education First - Drapaczt
85USAJoey Rosskopf (USA)BMC Racing Teamzt
86NZLJack Bauer (NZL)Mitchelton - Scottzt
87NEDJos Van Emden (NED)Lotto NL - Jumbozt
88GBRSam Brand (GBR)Novo Nordiskzt
89GBRTao Geoghegan-Hart (GBR)Sky Professional Cycling Teamzt
90FRAJulian Alaphilippe (FRA)Quick Step Floorszt
91SWEKim Magnusson (SWE)EF Education First - Drapaczt
92NEDPascal Eenkhoorn (NED)Lotto NL - Jumbozt
93AUSWilliam Clarke (AUS)EF Education First - Drapaczt
94ITAAlessandro Tonelli (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
95GERJohannes Fröhlinger (GER)Sunwebzt
96GBRLuke Rowe (GBR)Sky Professional Cycling Teamzt
97DENMichael Mørkøv (DEN)Quick Step Floorszt
98NORSven Erik Bystrøm (NOR)UAE Team Emirateszt
99NEDLennard Hofstede (NED)Sunwebzt
100AUTMatthias Brändle (AUT)Trek - Segafredozt
101ESPVíctor De La Parte Gonzalez (ESP)Movistarzt
102ITAManuele Mori (ITA)UAE Team Emirateszt
103ESPDavid Lozano Riba (ESP)Novo Nordiskzt
104ETHTsgabu Gebremaryam Grmay (ETH)Trek - Segafredozt
105RSAJacobus Venter (RSA)Dimension Datazt
106GBRScott Davies (GBR)Dimension Datazt
107ITAVincenzo Albanese (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
108AUSLachlan David Morton (AUS)Dimension Datazt
109KAZAndrey Zeits (KAZ)Astanazt
110ITADamiano Caruso (ITA)BMC Racing Teamzt
111LUXBen Gastauer (LUX)AG2R - La Mondialezt
112RUSPavel Kochetkov (RUS)Katusha - Alpecinzt
113AUSMiles Scotson (AUS)BMC Racing Teamzt
114FRAPierre Rolland (FRA)EF Education First - Drapaczt
115BELGijs Van Hoecke (BEL)Lotto NL - Jumbozt
116BELFrederik Frison (BEL)Lotto - Soudalzt
117GBRStephen Cummings (GBR)Dimension Datazt
118NEDRik Van Ijzendoorn (NED)Novo Nordiskzt
119ESPPello Bilbao Lopez De Armentia (ESP)Astanazt
120ESPRafael Valls Ferri (ESP)Movistarzt
121ESPAntonio Pedrero Lopez (ESP)Movistarzt
122GERRick Zabel (GER)Katusha - Alpecinzt
123CANSvein Tuft (CAN)Mitchelton - Scottzt
124SLOLuka Mezgec (SLO)Mitchelton - Scottzt
125RUSEvgeny Shalunov (RUS)Gazprom - RusVelozt
126ITARoberto Ferrari (ITA)UAE Team Emirates0:15
127GERNiklas Arndt (GER)Sunweb0:19
128COLAlvaro José Hodeg Chagui (COL)Quick Step Floors0:21
129GERMarcel Sieberg (GER)Lotto - Soudal0:21
130GERRobert Wagner (GER)Lotto NL - Jumbo0:24
131GERRoger Kluge (GER)Mitchelton - Scott0:24
132LTURamunas Navardauskas (LTU)Bahrain - Merida0:37
133ENGAlex Dowsett (ENG)Katusha - Alpecin0:50
134FRACharles Planet (FRA)Novo Nordisk1:13
135RUSMaxim Belkov (RUS)Katusha - Alpecin1:56
136BELRemy Mertz (BEL)Lotto - Soudal1:57
137GBRJames Knox (GBR)Quick Step Floors2:00
138GBRMark Cavendish (GBR)Dimension Data
139BELSander Armée (BEL)Lotto - Soudal

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 2 - Yas Mal - Yas Beach - 154 km - 22 Februari 2018Sprint


1ITAElia Viviani (ITA)Quick Step Floors3:15:30
2NEDDanny Van Poppel (NED)Lotto NL - Jumbozt
3GERPascal Ackermann (GER)Bora - Hansgrohezt
4NORKristoffer Halvorsen (NOR)Sky Professional Cycling Teamzt
5AUSCaleb Ewan (AUS)Mitchelton - Scottzt
6GERPhil Bauhaus (GER)Sunwebzt
7NORAlexander Kristoff (NOR)UAE Team Emirateszt
8ITANiccolo Bonifazio (ITA)Bahrain - Meridazt
9FRARudy Barbier (FRA)AG2R - La Mondialezt
10AUSMark Renshaw (AUS)Dimension Datazt
11GERAndré Greipel (GER)Lotto - Soudalzt
12NZLAlex Frame (NZL)Trek - Segafredozt
13GERRobert Wagner (GER)Lotto NL - Jumbozt
14AUTMichael Gogl (AUT)Trek - Segafredozt
15ITAFabio Sabatini (ITA)Quick Step Floorszt
16ITARoberto Ferrari (ITA)UAE Team Emirateszt
17SLOMatej Mohoric (SLO)Bahrain - Meridazt
18ITARiccardo Minali (ITA)Astanazt
19COLAlvaro José Hodeg Chagui (COL)Quick Step Floorszt
20NZLPatrick Bevin (NZL)BMC Racing Teamzt
21ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Movistarzt
22DENMichael Mørkøv (DEN)Quick Step Floorszt
23POLRafal Majka (POL)Bora - Hansgrohezt
24ITAMatteo Montaguti (ITA)AG2R - La Mondialezt
25ITADavide Formolo (ITA)Bora - Hansgrohezt
26GBRDaniel McLay (GBR)EF Education First - Drapaczt
27ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Movistarzt
28FRAJulian Alaphilippe (FRA)Quick Step Floorszt
29RUSIlnur Zakarin (RUS)Katusha - Alpecinzt
30USABrent Bookwalter (USA)BMC Racing Teamzt
31RUSRoman Maikin (RUS)Gazprom - RusVelozt
32ITAGianluca Brambilla (ITA)Trek - Segafredozt
33ITADiego Ulissi (ITA)UAE Team Emirateszt
34FRAAlexandre Geniez (FRA)AG2R - La Mondialezt
35NEDWilco Kelderman (NED)Sunwebzt
36PORRui Alberto Faria da Costa (POR)UAE Team Emirateszt
37ESPDavid Lozano Riba (ESP)Novo Nordiskzt
38SUIMathias Frank (SUI)AG2R - La Mondialezt
39ESPJon Izagirre Insausti (ESP)Bahrain - Meridazt
40ITADomenico Pozzovivo (ITA)Bahrain - Meridazt
41GEREmanuel Buchmann (GER)Bora - Hansgrohezt
42KAZAndrey Zeits (KAZ)Astanazt
43ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Sky Professional Cycling Teamzt
44ESPPello Bilbao Lopez De Armentia (ESP)Astanazt
45ITAFabio Aru (ITA)UAE Team Emirateszt
46DENJesper Hansen (DEN)Astanazt
47GBRSimon Yates (GBR)Mitchelton - Scottzt
48CANMichael Woods (CAN)EF Education First - Drapaczt
49NEDTom Dumoulin (NED)Sunwebzt
50ETHTsgabu Gebremaryam Grmay (ETH)Trek - Segafredozt
51ESPEnric Mas Nicolau (ESP)Quick Step Floorszt
52ITADaniele Bennati (ITA)Movistarzt
53GERJasha Sütterlin (GER)Movistarzt
54CZERoman Kreuziger (CZE)Mitchelton - Scottzt
55NEDJos Van Emden (NED)Lotto NL - Jumbozt
56ITAAndrea Guardini (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
57ERIMekseb Abrha Debesay (ERI)Dimension Datazt
58AUSAdam Hansen (AUS)Lotto - Soudalzt
59ITADavide Villella (ITA)Astanazt
60USAJoey Rosskopf (USA)BMC Racing Teamzt
61SLOLuka Mezgec (SLO)Mitchelton - Scottzt
62NEDAntwan Tolhoek (NED)Lotto NL - Jumbozt
63BELGijs Van Hoecke (BEL)Lotto NL - Jumbozt
64ITADario Cataldo (ITA)Astanazt
65NEDMike Teunissen (NED)Sunwebzt
66ESPDaniel Moreno Fernández (ESP)EF Education First - Drapaczt
67AUSRohan Dennis (AUS)BMC Racing Teamzt
68SVKJuraj Sagan (SVK)Bora - Hansgrohezt
69ITAGiulio Ciccone (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
70ITAMirco Maestri (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
71COLMiguel Angel López Moreno (COL)Astanazt
72SLODomen Novak (SLO)Bahrain - Meridazt
73LUXBen Gastauer (LUX)AG2R - La Mondialezt
74GERRick Zabel (GER)Katusha - Alpecinzt
75GBRTao Geoghegan-Hart (GBR)Sky Professional Cycling Teamzt
76AUSMiles Scotson (AUS)BMC Racing Teamzt
77ITAEnrico Gasparotto (ITA)Bahrain - Meridazt
78POLPawel Poljanski (POL)Bora - Hansgrohezt
79CANSvein Tuft (CAN)Mitchelton - Scottzt
80ITAAlessandro Tonelli (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
81ESPRafael Valls Ferri (ESP)Movistarzt
82GERMarcel Kittel (GER)Katusha - Alpecinzt
83ESPDavid Lopez Garcia (ESP)Sky Professional Cycling Teamzt
84RUSMaxim Belkov (RUS)Katusha - Alpecinzt
85BELRemy Mertz (BEL)Lotto - Soudalzt
86ITALeonardo Basso (ITA)Sky Professional Cycling Teamzt
87SWEKim Magnusson (SWE)EF Education First - Drapaczt
88NEDPascal Eenkhoorn (NED)Lotto NL - Jumbozt
89RUSPavel Kochetkov (RUS)Katusha - Alpecinzt
90GBRJames Knox (GBR)Quick Step Floorszt
91LATToms Skujins (LAT)Trek - Segafredozt
92RSAJacobus Venter (RSA)Dimension Datazt
93AUTMarco Haller (AUT)Katusha - Alpecinzt
94GERMarcel Sieberg (GER)Lotto - Soudal0:18
95GERRoger Kluge (GER)Mitchelton - Scott0:20
96LTURamunas Navardauskas (LTU)Bahrain - Merida0:23
97SVKErik Baska (SVK)Bora - Hansgrohe0:23
98GERNiklas Arndt (GER)Sunweb0:31
99GERJohannes Fröhlinger (GER)Sunweb0:35
100BELFrederik Frison (BEL)Lotto - Soudal0:50
101NZLJack Bauer (NZL)Mitchelton - Scott0:50
102GBRLuke Rowe (GBR)Sky Professional Cycling Team0:55
103AUTMatthias Brändle (AUT)Trek - Segafredo1:14
104ENGAlex Dowsett (ENG)Katusha - Alpecin1:36
105FRABenoît Cosnefroy (FRA)AG2R - La Mondiale4:07
106FRAClément Chevrier (FRA)AG2R - La Mondiale4:07
107SUIKilian Frankiny (SUI)BMC Racing Team4:07
108ITADamiano Caruso (ITA)BMC Racing Team4:07
109GBRSam Brand (GBR)Novo Nordisk4:07
110BELBjorg Lambrecht (BEL)Lotto - Soudal4:07
111ITAAndrea Peron (ITA)Novo Nordisk4:07
112RUSAleksander Vlasov (RUS)Gazprom - RusVelo4:07
113RUSSergey Firsanov (RUS)Gazprom - RusVelo4:07
114FINJoonas Henttala (FIN)Novo Nordisk4:07
115ITAMichael Bresciani (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox4:07
116ESPVíctor De La Parte Gonzalez (ESP)Movistar4:07
117COLSebastián Henao Gómez (COL)Sky Professional Cycling Team4:07
118RUSArtem Nych (RUS)Gazprom - RusVelo4:07
119AUSWilliam Clarke (AUS)EF Education First - Drapac4:07
120ITAManuele Mori (ITA)UAE Team Emirates4:07
121ITAVincenzo Albanese (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox4:07
122FRACharles Planet (FRA)Novo Nordisk4:07
123AUSLachlan David Morton (AUS)Dimension Data4:07
124FRARomain Gioux (FRA)Novo Nordisk4:07
125NORSven Erik Bystrøm (NOR)UAE Team Emirates4:07
126USAGregory Lawson Craddock (USA)EF Education First - Drapac4:07
127RUSNikolay Trusov (RUS)Gazprom - RusVelo4:07
128GBRScott Davies (GBR)Dimension Data4:07
129FRAPierre Rolland (FRA)EF Education First - Drapac4:07
130NEDLennard Hofstede (NED)Sunweb4:07
131GBRStephen Cummings (GBR)Dimension Data4:07
132NEDRik Van Ijzendoorn (NED)Novo Nordisk4:07
133DENNiklas Eg (DEN)Trek - Segafredo4:07
134RUSAlexander Porsev (RUS)Gazprom - RusVelo4:07
135RUSEvgeny Shalunov (RUS)Gazprom - RusVelo4:07
136ITAMarco Maronese (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox4:07
137ESPAntonio Pedrero Lopez (ESP)Movistar4:13

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 3 - Nation Towers - Big Flag - 133 km - 23 Februari 2018Sprint


1GERPhil Bauhaus (GER)Sunweb3:02:55
2GERMarcel Kittel (GER)Katusha - Alpecinzt
3GERPascal Ackermann (GER)Bora - Hansgrohezt
4ITAElia Viviani (ITA)Quick Step Floorszt
5AUSCaleb Ewan (AUS)Mitchelton - Scottzt
6GERAndré Greipel (GER)Lotto - Soudalzt
7FRARudy Barbier (FRA)AG2R - La Mondialezt
8NORAlexander Kristoff (NOR)UAE Team Emirateszt
9NEDDanny Van Poppel (NED)Lotto NL - Jumbozt
10ITAAndrea Guardini (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
11GBRDaniel McLay (GBR)EF Education First - Drapaczt
12ITANiccolo Bonifazio (ITA)Bahrain - Meridazt
13NORKristoffer Halvorsen (NOR)Sky Professional Cycling Teamzt
14AUSMark Renshaw (AUS)Dimension Datazt
15ITARiccardo Minali (ITA)Astanazt
16NZLAlex Frame (NZL)Trek - Segafredozt
17ITAFabio Sabatini (ITA)Quick Step Floorszt
18ITAAndrea Peron (ITA)Novo Nordiskzt
19ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Movistarzt
20SLOLuka Mezgec (SLO)Mitchelton - Scottzt
21RUSAlexander Porsev (RUS)Gazprom - RusVelozt
22SLOMatej Mohoric (SLO)Bahrain - Meridazt
23ITADavide Formolo (ITA)Bora - Hansgrohezt
24NZLPatrick Bevin (NZL)BMC Racing Teamzt
25ITAEnrico Gasparotto (ITA)Bahrain - Meridazt
26ITADomenico Pozzovivo (ITA)Bahrain - Meridazt
27ITAMirco Maestri (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
28ESPJon Izagirre Insausti (ESP)Bahrain - Meridazt
29NEDTom Dumoulin (NED)Sunwebzt
30ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Movistarzt
31ITADiego Ulissi (ITA)UAE Team Emirateszt
32CANMichael Woods (CAN)EF Education First - Drapaczt
33NEDJos Van Emden (NED)Lotto NL - Jumbozt
34ITAFabio Aru (ITA)UAE Team Emirateszt
35BELBjorg Lambrecht (BEL)Lotto - Soudalzt
36RUSRoman Maikin (RUS)Gazprom - RusVelozt
37FRARomain Gioux (FRA)Novo Nordiskzt
38NORSven Erik Bystrøm (NOR)UAE Team Emirateszt
39POLRafal Majka (POL)Bora - Hansgrohezt
40NEDWilco Kelderman (NED)Sunwebzt
41DENJesper Hansen (DEN)Astanazt
42USABrent Bookwalter (USA)BMC Racing Teamzt
43ITADavide Villella (ITA)Astanazt
44ITAMatteo Montaguti (ITA)AG2R - La Mondialezt
45LATToms Skujins (LAT)Trek - Segafredozt
46FRABenoît Cosnefroy (FRA)AG2R - La Mondialezt
47DENNiklas Eg (DEN)Trek - Segafredozt
48RUSNikolay Trusov (RUS)Gazprom - RusVelozt
49PORRui Alberto Faria da Costa (POR)UAE Team Emirateszt
50RUSIlnur Zakarin (RUS)Katusha - Alpecinzt
51CZERoman Kreuziger (CZE)Mitchelton - Scottzt
52GBRTao Geoghegan-Hart (GBR)Sky Professional Cycling Teamzt
53AUSAdam Hansen (AUS)Lotto - Soudalzt
54AUSRohan Dennis (AUS)BMC Racing Teamzt
55ITADamiano Caruso (ITA)BMC Racing Teamzt
56RUSSergey Firsanov (RUS)Gazprom - RusVelozt
57BELGijs Van Hoecke (BEL)Lotto NL - Jumbozt
58GERRoger Kluge (GER)Mitchelton - Scottzt
59AUSMiles Scotson (AUS)BMC Racing Teamzt
60ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Sky Professional Cycling Teamzt
61POLPawel Poljanski (POL)Bora - Hansgrohezt
62ITAGiulio Ciccone (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
63FRAAlexandre Geniez (FRA)AG2R - La Mondialezt
64AUTMarco Haller (AUT)Katusha - Alpecinzt
65SLODomen Novak (SLO)Bahrain - Meridazt
66LUXBen Gastauer (LUX)AG2R - La Mondialezt
67GBRSimon Yates (GBR)Mitchelton - Scottzt
68FRAJulian Alaphilippe (FRA)Quick Step Floorszt
69GEREmanuel Buchmann (GER)Bora - Hansgrohezt
70SWEKim Magnusson (SWE)EF Education First - Drapaczt
71NEDAntwan Tolhoek (NED)Lotto NL - Jumbozt
72ESPEnric Mas Nicolau (ESP)Quick Step Floorszt
73FINJoonas Henttala (FIN)Novo Nordiskzt
74ITAAlessandro Tonelli (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
75ITAVincenzo Albanese (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
76ITAMarco Maronese (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
77ESPRafael Valls Ferri (ESP)Movistarzt
78COLMiguel Angel López Moreno (COL)Astanazt
79USAJoey Rosskopf (USA)BMC Racing Teamzt
80ITADario Cataldo (ITA)Astanazt
81ESPDavid Lozano Riba (ESP)Novo Nordiskzt
82KAZAndrey Zeits (KAZ)Astanazt
83NEDPascal Eenkhoorn (NED)Lotto NL - Jumbozt
84ITAMichael Bresciani (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
85ESPVíctor De La Parte Gonzalez (ESP)Movistarzt
86ETHTsgabu Gebremaryam Grmay (ETH)Trek - Segafredozt
87GERRobert Wagner (GER)Lotto NL - Jumbozt
88SVKErik Baska (SVK)Bora - Hansgrohezt
89NZLJack Bauer (NZL)Mitchelton - Scottzt
90SUIKilian Frankiny (SUI)BMC Racing Teamzt
91LTURamunas Navardauskas (LTU)Bahrain - Meridazt
92RUSPavel Kochetkov (RUS)Katusha - Alpecinzt
93RUSAleksander Vlasov (RUS)Gazprom - RusVelozt
94ENGAlex Dowsett (ENG)Katusha - Alpecinzt
95RUSMaxim Belkov (RUS)Katusha - Alpecinzt
96GERJasha Sütterlin (GER)Movistarzt
97BELRemy Mertz (BEL)Lotto - Soudalzt
98ESPDavid Lopez Garcia (ESP)Sky Professional Cycling Teamzt
99NEDRik Van Ijzendoorn (NED)Novo Nordiskzt
100COLAlvaro José Hodeg Chagui (COL)Quick Step Floorszt
101FRAClément Chevrier (FRA)AG2R - La Mondialezt
102GBRScott Davies (GBR)Dimension Datazt
103SUIMathias Frank (SUI)AG2R - La Mondialezt
104ITAManuele Mori (ITA)UAE Team Emirateszt
105GERJohannes Fröhlinger (GER)Sunwebzt
106ESPDaniel Moreno Fernández (ESP)EF Education First - Drapaczt
107ERIMekseb Abrha Debesay (ERI)Dimension Datazt
108COLSebastián Henao Gómez (COL)Sky Professional Cycling Teamzt
109USAGregory Lawson Craddock (USA)EF Education First - Drapaczt
110ITAGianluca Brambilla (ITA)Trek - Segafredozt
111AUTMichael Gogl (AUT)Trek - Segafredozt
112ITARoberto Ferrari (ITA)UAE Team Emirateszt
113GERNiklas Arndt (GER)Sunwebzt
114AUSLachlan David Morton (AUS)Dimension Datazt
115GERMarcel Sieberg (GER)Lotto - Soudalzt
116NEDMike Teunissen (NED)Sunwebzt
117GBRSam Brand (GBR)Novo Nordisk0:19
118RSAJacobus Venter (RSA)Dimension Data0:19
119RUSArtem Nych (RUS)Gazprom - RusVelo0:19
120ITALeonardo Basso (ITA)Sky Professional Cycling Team0:26
121ESPAntonio Pedrero Lopez (ESP)Movistar0:32
122DENMichael Mørkøv (DEN)Quick Step Floors0:32
123FRAPierre Rolland (FRA)EF Education First - Drapac0:32
124BELFrederik Frison (BEL)Lotto - Soudal0:32
125CANSvein Tuft (CAN)Mitchelton - Scott0:32
126ITADaniele Bennati (ITA)Movistar0:32
127RUSEvgeny Shalunov (RUS)Gazprom - RusVelo0:32
128GERRick Zabel (GER)Katusha - Alpecin0:32
129FRACharles Planet (FRA)Novo Nordisk0:32
130AUSWilliam Clarke (AUS)EF Education First - Drapac0:32
131GBRStephen Cummings (GBR)Dimension Data0:32
132GBRJames Knox (GBR)Quick Step Floors0:36
133NEDLennard Hofstede (NED)Sunweb0:36
134SVKJuraj Sagan (SVK)Bora - Hansgrohe0:39
135GBRLuke Rowe (GBR)Sky Professional Cycling Team1:15
136AUTMatthias Brändle (AUT)Trek - Segafredo3:30
137ESPPello Bilbao Lopez De Armentia (ESP)Astana

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 4 - Al Maryah Island - Al Maryah Island - 11 km - 24 Februari 2018Individuele Tijdrit


1AUSRohan Dennis (AUS)BMC Racing Team14:21
2ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Sky Professional Cycling Team0:14
3AUSMiles Scotson (AUS)BMC Racing Team0:16
4NEDJos Van Emden (NED)Lotto NL - Jumbo0:16
5NEDWilco Kelderman (NED)Sunweb0:16
6USABrent Bookwalter (USA)BMC Racing Team0:17
7GERNiklas Arndt (GER)Sunweb0:22
8NZLPatrick Bevin (NZL)BMC Racing Team0:23
9ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Movistar0:27
10ENGAlex Dowsett (ENG)Katusha - Alpecin0:29
11USAGregory Lawson Craddock (USA)EF Education First - Drapac0:30
12NEDTom Dumoulin (NED)Sunweb0:31
13FRAJulian Alaphilippe (FRA)Quick Step Floors0:34
14AUTMatthias Brändle (AUT)Trek - Segafredo0:37
15ITADiego Ulissi (ITA)UAE Team Emirates0:37
16USAJoey Rosskopf (USA)BMC Racing Team0:38
17GERJasha Sütterlin (GER)Movistar0:38
18AUSWilliam Clarke (AUS)EF Education First - Drapac0:40
19RUSIlnur Zakarin (RUS)Katusha - Alpecin0:40
20NZLJack Bauer (NZL)Mitchelton - Scott0:40
21COLAlvaro José Hodeg Chagui (COL)Quick Step Floors0:44
22POLRafal Majka (POL)Bora - Hansgrohe0:44
23ITADamiano Caruso (ITA)BMC Racing Team0:45
24PORRui Alberto Faria da Costa (POR)UAE Team Emirates0:47
25NZLAlex Frame (NZL)Trek - Segafredo0:47
26GEREmanuel Buchmann (GER)Bora - Hansgrohe0:48
27GERRoger Kluge (GER)Mitchelton - Scott0:49
28COLMiguel Angel López Moreno (COL)Astana0:49
29GBRSimon Yates (GBR)Mitchelton - Scott0:49
30ESPJon Izagirre Insausti (ESP)Bahrain - Merida0:49
31ITAElia Viviani (ITA)Quick Step Floors0:49
32ITADavide Formolo (ITA)Bora - Hansgrohe0:50
33AUTMichael Gogl (AUT)Trek - Segafredo0:50
34ITAFabio Aru (ITA)UAE Team Emirates0:51
35BELGijs Van Hoecke (BEL)Lotto NL - Jumbo0:51
36LTURamunas Navardauskas (LTU)Bahrain - Merida0:52
37NEDDanny Van Poppel (NED)Lotto NL - Jumbo0:54
38NEDMike Teunissen (NED)Sunweb0:54
39ITADomenico Pozzovivo (ITA)Bahrain - Merida0:54
40SUIMathias Frank (SUI)AG2R - La Mondiale0:56
41FRAAlexandre Geniez (FRA)AG2R - La Mondiale0:56
42CZERoman Kreuziger (CZE)Mitchelton - Scott0:57
43GBRScott Davies (GBR)Dimension Data0:59
44NORAlexander Kristoff (NOR)UAE Team Emirates1:04
45LATToms Skujins (LAT)Trek - Segafredo1:04
46DENNiklas Eg (DEN)Trek - Segafredo1:04
47NORSven Erik Bystrøm (NOR)UAE Team Emirates1:04
48GBRLuke Rowe (GBR)Sky Professional Cycling Team1:05
49ITADavide Villella (ITA)Astana1:06
50CANSvein Tuft (CAN)Mitchelton - Scott1:06
51POLPawel Poljanski (POL)Bora - Hansgrohe1:06
52RUSArtem Nych (RUS)Gazprom - RusVelo1:07
53RUSAleksander Vlasov (RUS)Gazprom - RusVelo1:09
54ESPEnric Mas Nicolau (ESP)Quick Step Floors1:10
55DENMichael Mørkøv (DEN)Quick Step Floors1:10
56GBRDaniel McLay (GBR)EF Education First - Drapac1:11
57ERIMekseb Abrha Debesay (ERI)Dimension Data1:12
58BELFrederik Frison (BEL)Lotto - Soudal1:12
59FRABenoît Cosnefroy (FRA)AG2R - La Mondiale1:12
60ESPVíctor De La Parte Gonzalez (ESP)Movistar1:14
61SLOLuka Mezgec (SLO)Mitchelton - Scott1:14
62NORKristoffer Halvorsen (NOR)Sky Professional Cycling Team1:15
63ETHTsgabu Gebremaryam Grmay (ETH)Trek - Segafredo1:15
64ESPDavid Lopez Garcia (ESP)Sky Professional Cycling Team1:15
65ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Movistar1:16
66NEDPascal Eenkhoorn (NED)Lotto NL - Jumbo1:17
67AUSAdam Hansen (AUS)Lotto - Soudal1:17
68SWEKim Magnusson (SWE)EF Education First - Drapac1:19
69GERRobert Wagner (GER)Lotto NL - Jumbo1:19
70SUIKilian Frankiny (SUI)BMC Racing Team1:22
71RUSSergey Firsanov (RUS)Gazprom - RusVelo1:24
72CANMichael Woods (CAN)EF Education First - Drapac1:24
73GERPhil Bauhaus (GER)Sunweb1:24
74DENJesper Hansen (DEN)Astana1:25
75NEDAntwan Tolhoek (NED)Lotto NL - Jumbo1:27
76LUXBen Gastauer (LUX)AG2R - La Mondiale1:27
77FRAPierre Rolland (FRA)EF Education First - Drapac1:27
78GERMarcel Sieberg (GER)Lotto - Soudal1:29
79GERMarcel Kittel (GER)Katusha - Alpecin1:30
80BELRemy Mertz (BEL)Lotto - Soudal1:30
81ITAAlessandro Tonelli (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox1:30
82SLOMatej Mohoric (SLO)Bahrain - Merida1:30
83ITALeonardo Basso (ITA)Sky Professional Cycling Team1:34
84COLSebastián Henao Gómez (COL)Sky Professional Cycling Team1:34
85ITAGianluca Brambilla (ITA)Trek - Segafredo1:34
86RUSEvgeny Shalunov (RUS)Gazprom - RusVelo1:35
87FRAClément Chevrier (FRA)AG2R - La Mondiale1:35
88ITADario Cataldo (ITA)Astana1:36
89AUTMarco Haller (AUT)Katusha - Alpecin1:37
90RUSMaxim Belkov (RUS)Katusha - Alpecin1:39
91ITAManuele Mori (ITA)UAE Team Emirates1:39
92ITAEnrico Gasparotto (ITA)Bahrain - Merida1:42
93GBRStephen Cummings (GBR)Dimension Data1:43
94GERPascal Ackermann (GER)Bora - Hansgrohe1:45
95RUSPavel Kochetkov (RUS)Katusha - Alpecin1:46
96ITAMirco Maestri (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox1:46
97ESPRafael Valls Ferri (ESP)Movistar1:46
98GBRJames Knox (GBR)Quick Step Floors1:48
99ESPDavid Lozano Riba (ESP)Novo Nordisk1:48
100RUSNikolay Trusov (RUS)Gazprom - RusVelo1:51
101KAZAndrey Zeits (KAZ)Astana1:51
102BELBjorg Lambrecht (BEL)Lotto - Soudal1:52
103AUSMark Renshaw (AUS)Dimension Data1:55
104ITAMatteo Montaguti (ITA)AG2R - La Mondiale1:56
105SLODomen Novak (SLO)Bahrain - Merida1:56
106SVKErik Baska (SVK)Bora - Hansgrohe1:56
107GERJohannes Fröhlinger (GER)Sunweb2:00
108ITAMichael Bresciani (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox2:02
109RSAJacobus Venter (RSA)Dimension Data2:05
110FRACharles Planet (FRA)Novo Nordisk2:05
111GERAndré Greipel (GER)Lotto - Soudal2:06
112GBRSam Brand (GBR)Novo Nordisk2:06
113ITARoberto Ferrari (ITA)UAE Team Emirates2:07
114ITAFabio Sabatini (ITA)Quick Step Floors2:07
115ITAAndrea Peron (ITA)Novo Nordisk2:09
116ITANiccolo Bonifazio (ITA)Bahrain - Merida2:11
117NEDRik Van Ijzendoorn (NED)Novo Nordisk2:13
118AUSCaleb Ewan (AUS)Mitchelton - Scott2:14
119FINJoonas Henttala (FIN)Novo Nordisk2:15
120ESPDaniel Moreno Fernández (ESP)EF Education First - Drapac2:16
121RUSRoman Maikin (RUS)Gazprom - RusVelo2:16
122SVKJuraj Sagan (SVK)Bora - Hansgrohe2:16
123NEDLennard Hofstede (NED)Sunweb2:19
124ITARiccardo Minali (ITA)Astana2:23
125ITADaniele Bennati (ITA)Movistar2:23
126ITAAndrea Guardini (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox2:35
127ITAVincenzo Albanese (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox2:40
128FRARomain Gioux (FRA)Novo Nordisk2:41
129GERRick Zabel (GER)Katusha - Alpecin2:51
130ITAMarco Maronese (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox2:53
131ITAGiulio Ciccone (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox2:55
132AUSLachlan David Morton (AUS)Dimension Data3:03
133ESPAntonio Pedrero Lopez (ESP)Movistar3:26
134FRARudy Barbier (FRA)AG2R - La Mondiale3:26
135RUSAlexander Porsev (RUS)Gazprom - RusVelo
136GBRTao Geoghegan-Hart (GBR)Sky Professional Cycling Team

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 5 - Qasr Al Muwaiji - Jebel Hafeet - 199 km - 25 Februari 2018Medium berg


1ESPAlejandro Valverde Belmonte (ESP)Movistar4:38:47
2COLMiguel Angel López Moreno (COL)Astanazt
3FRAJulian Alaphilippe (FRA)Quick Step Floors0:15
4POLRafal Majka (POL)Bora - Hansgrohe0:15
5NEDWilco Kelderman (NED)Sunweb0:15
6ITADavide Formolo (ITA)Bora - Hansgrohe0:37
7DENNiklas Eg (DEN)Trek - Segafredo0:47
8ITADiego Ulissi (ITA)UAE Team Emirates0:55
9PORRui Alberto Faria da Costa (POR)UAE Team Emirates0:55
10NEDAntwan Tolhoek (NED)Lotto NL - Jumbo0:55
11SUIMathias Frank (SUI)AG2R - La Mondiale0:55
12CZERoman Kreuziger (CZE)Mitchelton - Scott0:59
13BELBjorg Lambrecht (BEL)Lotto - Soudal1:01
14ITAGiulio Ciccone (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox1:03
15GEREmanuel Buchmann (GER)Bora - Hansgrohe1:03
16ITAFabio Aru (ITA)UAE Team Emirates1:05
17ESPRafael Valls Ferri (ESP)Movistar1:23
18CANMichael Woods (CAN)EF Education First - Drapac1:26
19ITADomenico Pozzovivo (ITA)Bahrain - Merida1:26
20ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Sky Professional Cycling Team1:41
21ESPJon Izagirre Insausti (ESP)Bahrain - Merida1:43
22ITADamiano Caruso (ITA)BMC Racing Team1:43
23AUSRohan Dennis (AUS)BMC Racing Team1:43
24FRAAlexandre Geniez (FRA)AG2R - La Mondiale2:01
25RUSIlnur Zakarin (RUS)Katusha - Alpecin2:03
26AUSLachlan David Morton (AUS)Dimension Data2:09
27GBRScott Davies (GBR)Dimension Data2:28
28ESPDaniel Moreno Fernández (ESP)EF Education First - Drapac2:28
29USABrent Bookwalter (USA)BMC Racing Team2:47
30DENJesper Hansen (DEN)Astana2:47
31ETHTsgabu Gebremaryam Grmay (ETH)Trek - Segafredo2:47
32ITAGianluca Brambilla (ITA)Trek - Segafredo3:20
33RUSPavel Kochetkov (RUS)Katusha - Alpecin3:20
34COLSebastián Henao Gómez (COL)Sky Professional Cycling Team3:20
35FRAPierre Rolland (FRA)EF Education First - Drapac3:20
36LATToms Skujins (LAT)Trek - Segafredo3:33
37ITAMatteo Montaguti (ITA)AG2R - La Mondiale3:41
38FRAClément Chevrier (FRA)AG2R - La Mondiale3:41
39ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Movistar4:26
40ESPVíctor De La Parte Gonzalez (ESP)Movistar4:26
41RUSArtem Nych (RUS)Gazprom - RusVelo4:26
42SLOMatej Mohoric (SLO)Bahrain - Merida4:26
43USAJoey Rosskopf (USA)BMC Racing Team4:26
44NEDPascal Eenkhoorn (NED)Lotto NL - Jumbo4:38
45ESPDavid Lozano Riba (ESP)Novo Nordisk4:38
46NZLJack Bauer (NZL)Mitchelton - Scott4:38
47AUSAdam Hansen (AUS)Lotto - Soudal4:38
48POLPawel Poljanski (POL)Bora - Hansgrohe5:20
49GBRJames Knox (GBR)Quick Step Floors5:25
50ESPEnric Mas Nicolau (ESP)Quick Step Floors5:25
51AUTMichael Gogl (AUT)Trek - Segafredo5:25
52GERNiklas Arndt (GER)Sunweb5:25
53GERAndré Greipel (GER)Lotto - Soudal5:25
54NEDTom Dumoulin (NED)Sunweb5:38
55ITADavide Villella (ITA)Astana5:44
56RUSSergey Firsanov (RUS)Gazprom - RusVelo5:50
57DENMichael Mørkøv (DEN)Quick Step Floors5:58
58NORSven Erik Bystrøm (NOR)UAE Team Emirates5:58
59ITAManuele Mori (ITA)UAE Team Emirates5:58
60LUXBen Gastauer (LUX)AG2R - La Mondiale5:58
61NEDMike Teunissen (NED)Sunweb5:58
62NEDJos Van Emden (NED)Lotto NL - Jumbo6:24
63ENGAlex Dowsett (ENG)Katusha - Alpecin6:26
64RUSEvgeny Shalunov (RUS)Gazprom - RusVelo6:26
65RUSAleksander Vlasov (RUS)Gazprom - RusVelo6:26
66ITANiccolo Bonifazio (ITA)Bahrain - Merida6:28
67BELRemy Mertz (BEL)Lotto - Soudal7:20
68BELGijs Van Hoecke (BEL)Lotto NL - Jumbo7:28
69GERMarcel Sieberg (GER)Lotto - Soudal7:45
70SWEKim Magnusson (SWE)EF Education First - Drapac7:45
71ERIMekseb Abrha Debesay (ERI)Dimension Data7:45
72SVKJuraj Sagan (SVK)Bora - Hansgrohe7:45
73ESPAntonio Pedrero Lopez (ESP)Movistar8:12
74NEDRik Van Ijzendoorn (NED)Novo Nordisk8:26
75ITAAlessandro Tonelli (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox8:53
76ITAEnrico Gasparotto (ITA)Bahrain - Merida8:53
77SLOLuka Mezgec (SLO)Mitchelton - Scott9:01
78AUSCaleb Ewan (AUS)Mitchelton - Scott9:03
79NZLPatrick Bevin (NZL)BMC Racing Team9:03
80SUIKilian Frankiny (SUI)BMC Racing Team9:43
81ESPDavid Lopez Garcia (ESP)Sky Professional Cycling Team10:07
82ITADario Cataldo (ITA)Astana10:07
83GBRSimon Yates (GBR)Mitchelton - Scott10:24
84ITAElia Viviani (ITA)Quick Step Floors10:30
85KAZAndrey Zeits (KAZ)Astana10:30
86GERJohannes Fröhlinger (GER)Sunweb10:30
87GBRLuke Rowe (GBR)Sky Professional Cycling Team10:30
88ITAFabio Sabatini (ITA)Quick Step Floors10:30
89GBRSam Brand (GBR)Novo Nordisk10:30
90ITAAndrea Peron (ITA)Novo Nordisk10:30
91FRARomain Gioux (FRA)Novo Nordisk10:30
92FINJoonas Henttala (FIN)Novo Nordisk10:30
93ITALeonardo Basso (ITA)Sky Professional Cycling Team10:30
94COLAlvaro José Hodeg Chagui (COL)Quick Step Floors10:30
95ITAVincenzo Albanese (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox10:30
96ITAMarco Maronese (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox10:30
97ITAMirco Maestri (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox10:30
98NORAlexander Kristoff (NOR)UAE Team Emirates10:30
99NORKristoffer Halvorsen (NOR)Sky Professional Cycling Team10:30
100AUSWilliam Clarke (AUS)EF Education First - Drapac10:30
101RSAJacobus Venter (RSA)Dimension Data10:30
102BELFrederik Frison (BEL)Lotto - Soudal10:30
103GERPhil Bauhaus (GER)Sunweb10:30
104SLODomen Novak (SLO)Bahrain - Merida10:30
105LTURamunas Navardauskas (LTU)Bahrain - Merida10:30
106USAGregory Lawson Craddock (USA)EF Education First - Drapac10:30
107FRABenoît Cosnefroy (FRA)AG2R - La Mondiale12:34
108FRARudy Barbier (FRA)AG2R - La Mondiale12:34
109AUTMarco Haller (AUT)Katusha - Alpecin13:20
110GERMarcel Kittel (GER)Katusha - Alpecin13:20
111GERJasha Sütterlin (GER)Movistar13:22
112ITAAndrea Guardini (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox13:28
113NEDDanny Van Poppel (NED)Lotto NL - Jumbo13:30
114GERRobert Wagner (GER)Lotto NL - Jumbo13:30
115RUSMaxim Belkov (RUS)Katusha - Alpecin13:30
116AUSMark Renshaw (AUS)Dimension Data13:30
117AUTMatthias Brändle (AUT)Trek - Segafredo13:33
118GERRick Zabel (GER)Katusha - Alpecin13:37
119GBRStephen Cummings (GBR)Dimension Data13:37
120GERRoger Kluge (GER)Mitchelton - Scott13:42
121CANSvein Tuft (CAN)Mitchelton - Scott13:42
122AUSMiles Scotson (AUS)BMC Racing Team13:48
123NZLAlex Frame (NZL)Trek - Segafredo13:48
124NEDLennard Hofstede (NED)Sunweb13:48
125GERPascal Ackermann (GER)Bora - Hansgrohe15:01
126SVKErik Baska (SVK)Bora - Hansgrohe15:01
127GBRDaniel McLay (GBR)EF Education First - Drapac15:01
128ITARiccardo Minali (ITA)Astana15:01
129ITAMichael Bresciani (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox15:01
130ITARoberto Ferrari (ITA)UAE Team Emirates15:01
131RUSRoman Maikin (RUS)Gazprom - RusVelo15:01
132RUSNikolay Trusov (RUS)Gazprom - RusVelo15:01
133FRACharles Planet (FRA)Novo Nordisk
134ITADaniele Bennati (ITA)Movistar

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen


Gedetailleerde uitslagen voor etappe

Startlijst

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - Alle rechten voorbehouden