De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Critérium du Dauphiné - 2018 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Critérium du Dauphiné - 2018 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Frankrijk

Uitslagen 2018

Critérium du Dauphiné 2018

FrankrijkFrankrijk - 3 Juni 2018 - 10 Juni 2018


Algemeen klassement - 10 Juni 2018


1GBRGeraint Howell Thomas (GBR)Sky Professional Cycling Team24:43:12
2GBRAdam Yates (GBR)Mitchelton - Scott1:00
3FRARomain Bardet (FRA)AG2R - La Mondiale1:47
4IRLDaniel Martin (IRL)UAE Team Emirates2:35
5ITADamiano Caruso (ITA)BMC Racing Team2:44
6GEREmanuel Buchmann (GER)Bora - Hansgrohe3:05
7FRAPierre Latour (FRA)AG2R - La Mondiale4:05
8FRAPierre Rolland (FRA)EF Education First - Drapac4:22
9ESPDaniel Navarro García (ESP)Cofidis4:31
10RUSIlnur Zakarin (RUS)Katusha - Alpecin4:45
11NEDAntwan Tolhoek (NED)Lotto NL - Jumbo5:21
12FRAGuillaume Martin (FRA)Wanty - Groupe Gobert5:54
13GBRTao Geoghegan-Hart (GBR)Sky Professional Cycling Team7:05
14BELTiesj Benoot (BEL)Lotto - Soudal8:34
15ITAValerio Conti (ITA)UAE Team Emirates9:00
16ESPMarc Soler Gimenez (ESP)Movistar9:25
17ETHTsgabu Gebremaryam Grmay (ETH)Trek - Segafredo10:48
18FRALéo Vincent (FRA)Groupama - FDJ11:13
19FRAWarren Barguil (FRA)Fortuneo - Oscaro15:40
20FRANicolas Edet (FRA)Cofidis15:52
21FRAJulian Alaphilippe (FRA)Quick Step Floors16:03
22ERIAmanuel Gebrezgabihier (ERI)Dimension Data20:34
23DENMichael Valgren Andersen (DEN)Astana21:04
24ITAVincenzo Nibali (ITA)Bahrain - Merida21:12
25LUXBob Jungels (LUX)Quick Step Floors22:24
26ITAEdward Ravasi (ITA)UAE Team Emirates22:26
27ESPPello Bilbao Lopez De Armentia (ESP)Astana23:36
28FRAMaxime Bouet (FRA)Fortuneo - Oscaro27:10
29FRARudy Molard (FRA)Groupama - FDJ27:42
30ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Sky Professional Cycling Team28:10
31FRATony Gallopin (FRA)AG2R - La Mondiale30:17
32USAIan Boswell (USA)Katusha - Alpecin33:40
33BELSerge Pauwels (BEL)Dimension Data36:59
34USASepp Kuss (USA)Lotto NL - Jumbo38:16
35RUSSergey Chernetskiy (RUS)Astana40:02
36RUSPavel Kochetkov (RUS)Katusha - Alpecin40:58
37USABrent Bookwalter (USA)BMC Racing Team41:36
38BELXandro Meurisse (BEL)Wanty - Groupe Gobert42:07
39ITAFranco Pellizotti (ITA)Bahrain - Merida44:14
40USAJoey Rosskopf (USA)BMC Racing Team44:47
41CRORobert Kiserlovski (CRO)Katusha - Alpecin45:16
42BELThomas Degand (BEL)Wanty - Groupe Gobert45:51
43AUSDamien Howson (AUS)Mitchelton - Scott48:20
44ESPDaniel Moreno Fernández (ESP)EF Education First - Drapac49:50
45FRADavid Gaudu (FRA)Groupama - FDJ50:38
46ITADario Cataldo (ITA)Astana50:38
47AUSLucas Hamilton (AUS)Mitchelton - Scott50:43
48ITAGianni Moscon (ITA)Sky Professional Cycling Team50:43
49POLMichal Kwiatkowski (POL)Sky Professional Cycling Team50:49
50ESPJesús Herrada Lopez (ESP)Cofidis52:28
51ESPJaime Roson Garcia (ESP)Movistar52:28
52PORTiago Jose Pinto Machado (POR)Katusha - Alpecin52:55
53FRAAxel Domont (FRA)AG2R - La Mondiale56:35
54BELDylan Theuns (BEL)BMC Racing Team56:53
55ITASimone Petilli (ITA)UAE Team Emirates57:29
56LATToms Skujins (LAT)Trek - Segafredo58:30
57POLTomasz Marczynski (POL)Lotto - Soudal59:39
58SWETobias Ludvigsson (SWE)Groupama - FDJ1:00:12
59NEDMarco Minnaard (NED)Wanty - Groupe Gobert1:03:57
60BELOliver Naesen (BEL)AG2R - La Mondiale1:04:38
61ESPCarlos Verona Quintanilla (ESP)Mitchelton - Scott1:04:51
62CANHugo Houle (CAN)Astana1:05:21
63NZLPatrick Bevin (NZL)BMC Racing Team1:08:09
64BELJens Keukeleire (BEL)Lotto - Soudal1:08:43
65FRARomain Hardy (FRA)Fortuneo - Oscaro1:09:13
66AUSJay McCarthy (AUS)Bora - Hansgrohe1:10:01
67RSADaryl Impey (RSA)Mitchelton - Scott1:10:42
68NOREdvald Boasson Hagen (NOR)Dimension Data1:11:27
69AUSRobert Power (AUS)Mitchelton - Scott1:11:41
70ITAFabio Felline (ITA)Trek - Segafredo1:11:51
71FRAArnaud Courteille (FRA)Vital Concept1:11:56
72AUSSimon Clarke (AUS)EF Education First - Drapac1:12:10
73ESPHéctor Carretero Milla (ESP)Movistar1:13:02
74BELVictor Campenaerts (BEL)Lotto - Soudal1:15:09
75NEDDylan Van Baarle (NED)Sky Professional Cycling Team1:15:34
76BELPieter Serry (BEL)Quick Step Floors1:16:08
77FRABruno Armirail (FRA)Groupama - FDJ1:16:09
78FRAAmaël Moinard (FRA)Fortuneo - Oscaro1:16:50
79GBRJames Knox (GBR)Quick Step Floors1:17:27
80NEDMike Teunissen (NED)Sunweb1:17:43
81KAZNikita Stalnov (KAZ)Astana1:19:21
82USANeilson Powless (USA)Lotto NL - Jumbo1:19:24
83AUTLukas Pöstlberger (AUT)Bora - Hansgrohe1:20:31
84FRABrice Feillu (FRA)Fortuneo - Oscaro1:23:29
85ERIDaniel Teklehaimanot (ERI)Cofidis1:25:24
86FRAQuentin Pacher (FRA)Vital Concept1:25:39
87NZLDion Smith (NZL)Wanty - Groupe Gobert1:26:06
88CANAntoine Duchesne (CAN)Groupama - FDJ1:27:23
89SUIDanilo Wyss (SUI)BMC Racing Team1:27:30
90ITAMatteo Fabbro (ITA)Katusha - Alpecin1:28:25
91GERJasha Sütterlin (GER)Movistar1:28:31
92ESPImanol Erviti Ollo (ESP)Movistar1:30:01
93USAAlex Howes (USA)EF Education First - Drapac1:32:31
94ESPJorge Arcas Peña (ESP)Movistar1:32:46
95AUSHeinrich Haussler (AUS)Bahrain - Merida1:33:31
96USAGregory Lawson Craddock (USA)EF Education First - Drapac1:34:12
97ESPJaime Castrillo Zapater (ESP)Movistar1:35:38
98RSAJay Robert Thomson (RSA)Dimension Data1:37:09
99SLOLuka Pibernik (SLO)Bahrain - Merida1:39:10
100BELFrederik Backaert (BEL)Wanty - Groupe Gobert1:40:30
101FRAJulien Simon (FRA)Cofidis1:40:35
102AUSRory Sutherland (AUS)UAE Team Emirates1:43:58
103FRAPierre Luc Périchon (FRA)Fortuneo - Oscaro1:44:00
104AUTMatthias Brändle (AUT)Trek - Segafredo1:44:16
105SUITom Bohli (SUI)BMC Racing Team1:45:27
106JAPYukiya Arashiro (JAP)Bahrain - Merida1:45:38
107RSAJohann Van Zyl (RSA)Dimension Data1:46:53
108FRALaurent Pichon (FRA)Fortuneo - Oscaro1:47:59
109FRABenjamin Thomas (FRA)Groupama - FDJ1:50:09
110FRAAnthony Turgis (FRA)Cofidis1:50:39
111FRAKévin Réza (FRA)Vital Concept2:07:01
112GERPhil Bauhaus (GER)Sunweb2:11:18

Proloog - Valence - Valence - 6,6 km - 3 Juni 2018Individuele Tijdrit


1POLMichal Kwiatkowski (POL)Sky Professional Cycling Team7:25
2NEDJos Van Emden (NED)Lotto NL - Jumbo0:01
3ITAGianni Moscon (ITA)Sky Professional Cycling Team0:03
4BELVictor Campenaerts (BEL)Lotto - Soudal0:05
5NZLPatrick Bevin (NZL)BMC Racing Team0:05
6AUTMatthias Brändle (AUT)Trek - Segafredo0:06
7LUXBob Jungels (LUX)Quick Step Floors0:07
8BELJens Keukeleire (BEL)Lotto - Soudal0:09
9ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Sky Professional Cycling Team0:09
10USABrent Bookwalter (USA)BMC Racing Team0:11
11AUSAlexander Edmondson (AUS)Mitchelton - Scott0:11
12RSADaryl Impey (RSA)Mitchelton - Scott0:12
13NEDNiki Terpstra (NED)Quick Step Floors0:13
14NEDMike Teunissen (NED)Sunweb0:13
15NEDDylan Van Baarle (NED)Sky Professional Cycling Team0:13
16USAGregory Lawson Craddock (USA)EF Education First - Drapac0:13
17FRAJulian Alaphilippe (FRA)Quick Step Floors0:14
18FRABenjamin Thomas (FRA)Groupama - FDJ0:14
19NEDLars Boom (NED)Lotto NL - Jumbo0:14
20USANeilson Powless (USA)Lotto NL - Jumbo0:14
21ITADamiano Caruso (ITA)BMC Racing Team0:15
22BELLaurens De Plus (BEL)Quick Step Floors0:15
23BELJelle Wallays (BEL)Lotto - Soudal0:15
24ITAFabio Felline (ITA)Trek - Segafredo0:16
25DENMichael Valgren Andersen (DEN)Astana0:16
26USAJoey Rosskopf (USA)BMC Racing Team0:16
27GERJasha Sütterlin (GER)Movistar0:17
28FRACorentin Ermenault (FRA)Vital Concept0:17
29RUSIlnur Zakarin (RUS)Katusha - Alpecin0:18
30NOREdvald Boasson Hagen (NOR)Dimension Data0:18
31AUTLukas Pöstlberger (AUT)Bora - Hansgrohe0:18
32SUITom Bohli (SUI)BMC Racing Team0:18
33GBRStephen Cummings (GBR)Dimension Data0:18
34AUSJay McCarthy (AUS)Bora - Hansgrohe0:18
35GBRTao Geoghegan-Hart (GBR)Sky Professional Cycling Team0:18
36ESPJorge Arcas Peña (ESP)Movistar0:19
37ETHTsgabu Gebremaryam Grmay (ETH)Trek - Segafredo0:19
38FRATony Gallopin (FRA)AG2R - La Mondiale0:19
39ESPMarc Soler Gimenez (ESP)Movistar0:20
40FRABryan Coquard (FRA)Vital Concept0:20
41ESPPello Bilbao Lopez De Armentia (ESP)Astana0:21
42GBRAdam Yates (GBR)Mitchelton - Scott0:21
43GBRGeraint Howell Thomas (GBR)Sky Professional Cycling Team0:21
44SWETobias Ludvigsson (SWE)Groupama - FDJ0:22
45GBRLuke Rowe (GBR)Sky Professional Cycling Team0:22
46FRARudy Molard (FRA)Groupama - FDJ0:22
47NEDSebastian Langeveld (NED)EF Education First - Drapac0:22
48FRARomain Bardet (FRA)AG2R - La Mondiale0:23
49AUSLucas Hamilton (AUS)Mitchelton - Scott0:23
50CANHugo Houle (CAN)Astana0:23
51FRALéo Vincent (FRA)Groupama - FDJ0:23
52ESPJaime Castrillo Zapater (ESP)Movistar0:23
53NEDMartijn Tusveld (NED)Sunweb0:23
54LATToms Skujins (LAT)Trek - Segafredo0:23
55ESPIvan Garcia Cortina (ESP)Bahrain - Merida0:23
56AUSDamien Howson (AUS)Mitchelton - Scott0:24
57GERPhil Bauhaus (GER)Sunweb0:24
58ITAVincenzo Nibali (ITA)Bahrain - Merida0:24
59BELTiesj Benoot (BEL)Lotto - Soudal0:24
60ESPImanol Erviti Ollo (ESP)Movistar0:25
61ESPJaime Roson Garcia (ESP)Movistar0:25
62LTURamunas Navardauskas (LTU)Bahrain - Merida0:26
63ESPJesús Herrada Lopez (ESP)Cofidis0:26
64FRAPierre Latour (FRA)AG2R - La Mondiale0:26
65FRABruno Armirail (FRA)Groupama - FDJ0:26
66LATAleksejs Saramotins (LAT)Bora - Hansgrohe0:27
67ITAValerio Conti (ITA)UAE Team Emirates0:27
68FRAPierre Rolland (FRA)EF Education First - Drapac0:27
69ITADario Cataldo (ITA)Astana0:27
70FRAAlexis Gougeard (FRA)AG2R - La Mondiale0:28
71COLJhonatan Restrepo Valencia (COL)Katusha - Alpecin0:28
72AUSSimon Clarke (AUS)EF Education First - Drapac0:28
73IRLDaniel Martin (IRL)UAE Team Emirates0:29
74GBRPeter Kennaugh (GBR)Bora - Hansgrohe0:29
75CANAntoine Duchesne (CAN)Groupama - FDJ0:29
76SUIDanilo Wyss (SUI)BMC Racing Team0:29
77PORTiago Jose Pinto Machado (POR)Katusha - Alpecin0:29
78USAAlex Howes (USA)EF Education First - Drapac0:30
79RSAJay Robert Thomson (RSA)Dimension Data0:30
80BELPieter Serry (BEL)Quick Step Floors0:30
81BELOliver Naesen (BEL)AG2R - La Mondiale0:31
82GEREmanuel Buchmann (GER)Bora - Hansgrohe0:32
83RUSPavel Kochetkov (RUS)Katusha - Alpecin0:32
84NZLDion Smith (NZL)Wanty - Groupe Gobert0:32
85ESPHéctor Carretero Milla (ESP)Movistar0:33
86FRADavid Gaudu (FRA)Groupama - FDJ0:33
87FRAJohan Le Bon (FRA)Vital Concept0:34
88ITAGianluca Brambilla (ITA)Trek - Segafredo0:34
89BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Soudal0:34
90AUSRory Sutherland (AUS)UAE Team Emirates0:34
91AUSChris Hamilton (AUS)Sunweb0:34
92RSAJohann Van Zyl (RSA)Dimension Data0:34
93BELFloris De Tier (BEL)Lotto NL - Jumbo0:34
94POLTomasz Marczynski (POL)Lotto - Soudal0:34
95ITAMatteo Fabbro (ITA)Katusha - Alpecin0:35
96FRAAlexis Vuillermoz (FRA)AG2R - La Mondiale0:35
97ERIAmanuel Gebrezgabihier (ERI)Dimension Data0:35
98NEDAntwan Tolhoek (NED)Lotto NL - Jumbo0:35
99AUSHeinrich Haussler (AUS)Bahrain - Merida0:35
100ITAEdward Ravasi (ITA)UAE Team Emirates0:36
101KAZNikita Stalnov (KAZ)Astana0:36
102BELDylan Theuns (BEL)BMC Racing Team0:36
103FRAMaxime Bouet (FRA)Fortuneo - Oscaro0:36
104FRAPierre Luc Périchon (FRA)Fortuneo - Oscaro0:36
105RUSSergey Chernetskiy (RUS)Astana0:36
106FRAAnthony Turgis (FRA)Cofidis0:36
107AUSRobert Power (AUS)Mitchelton - Scott0:36
108BELXandro Meurisse (BEL)Wanty - Groupe Gobert0:37
109GERPascal Ackermann (GER)Bora - Hansgrohe0:37
110BELJelle Vanendert (BEL)Lotto - Soudal0:37
111ESPCarlos Verona Quintanilla (ESP)Mitchelton - Scott0:37
112FRAJulien Simon (FRA)Cofidis0:37
113JAPYukiya Arashiro (JAP)Bahrain - Merida0:38
114FRAQuentin Pacher (FRA)Vital Concept0:38
115FRANicolas Edet (FRA)Cofidis0:38
116AUSBrendan Canty (AUS)EF Education First - Drapac0:38
117NORSven Erik Bystrøm (NOR)UAE Team Emirates0:39
118FRAAxel Domont (FRA)AG2R - La Mondiale0:39
119ITASimone Petilli (ITA)UAE Team Emirates0:40
120CRORobert Kiserlovski (CRO)Katusha - Alpecin0:40
121ITAManuele Mori (ITA)UAE Team Emirates0:41
122GBRJames Knox (GBR)Quick Step Floors0:41
123RSANicholas Dlamini (RSA)Dimension Data0:41
124SLOLuka Pibernik (SLO)Bahrain - Merida0:41
125ITAFranco Pellizotti (ITA)Bahrain - Merida0:41
126ESPJosé Herrada Lopez (ESP)Cofidis0:42
127BELThomas Degand (BEL)Wanty - Groupe Gobert0:44
128USAKiel Reijnen (USA)Trek - Segafredo0:44
129GERJohannes Fröhlinger (GER)Sunweb0:45
130BELFrederik Backaert (BEL)Wanty - Groupe Gobert0:45
131ESPDaniel Moreno Fernández (ESP)EF Education First - Drapac0:45
132BELSerge Pauwels (BEL)Dimension Data0:45
133FRAGuillaume Martin (FRA)Wanty - Groupe Gobert0:46
134USASepp Kuss (USA)Lotto NL - Jumbo0:46
135ESPDaniel Navarro García (ESP)Cofidis0:46
136NEDMarco Minnaard (NED)Wanty - Groupe Gobert0:47
137USAIan Boswell (USA)Katusha - Alpecin0:47
138PORRuben Guerreiro (POR)Trek - Segafredo0:47
139FRAWarren Barguil (FRA)Fortuneo - Oscaro0:49
140ERIDaniel Teklehaimanot (ERI)Cofidis0:50
141NEDRoy Curvers (NED)Sunweb0:51
142NEDFabio Jakobsen (NED)Quick Step Floors0:51
143FRABrice Feillu (FRA)Fortuneo - Oscaro0:51
144FRALorenzo Manzin (FRA)Vital Concept0:51
145FRALaurent Pichon (FRA)Fortuneo - Oscaro0:51
146NOROdd Christian Eiking (NOR)Wanty - Groupe Gobert0:52
147FRAAmaël Moinard (FRA)Fortuneo - Oscaro0:52
148FRAArnaud Courteille (FRA)Vital Concept0:53
149GERRüdiger Selig (GER)Bora - Hansgrohe0:55
150FRAKévin Réza (FRA)Vital Concept0:56
151KAZBakhtiyar Kozhatayev (KAZ)Astana0:58
152FRARomain Hardy (FRA)Fortuneo - Oscaro0:01
153NEDLaurens Ten Dam (NED)Sunweb0:01
154GERRobert Wagner (GER)Lotto NL - Jumbo

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 1 - Valence - Saint-Just-Saint-Rambert - 179 km - 4 Juni 2018Sprint


1RSADaryl Impey (RSA)Mitchelton - Scott4:24:26
2FRAJulian Alaphilippe (FRA)Quick Step Floorszt
3GERPascal Ackermann (GER)Bora - Hansgrohezt
4BELTiesj Benoot (BEL)Lotto - Soudalzt
5POLMichal Kwiatkowski (POL)Sky Professional Cycling Teamzt
6ESPJesús Herrada Lopez (ESP)Cofidiszt
7ITADamiano Caruso (ITA)BMC Racing Teamzt
8BELXandro Meurisse (BEL)Wanty - Groupe Gobertzt
9NEDMike Teunissen (NED)Sunwebzt
10ESPJaime Roson Garcia (ESP)Movistarzt
11ITAGianluca Brambilla (ITA)Trek - Segafredozt
12BELJens Keukeleire (BEL)Lotto - Soudalzt
13USAAlex Howes (USA)EF Education First - Drapaczt
14FRAPierre Latour (FRA)AG2R - La Mondialezt
15BELOliver Naesen (BEL)AG2R - La Mondialezt
16FRAJulien Simon (FRA)Cofidiszt
17AUSSimon Clarke (AUS)EF Education First - Drapaczt
18ITAValerio Conti (ITA)UAE Team Emirateszt
19FRARomain Bardet (FRA)AG2R - La Mondialezt
20FRABryan Coquard (FRA)Vital Conceptzt
21FRARomain Hardy (FRA)Fortuneo - Oscarozt
22NORSven Erik Bystrøm (NOR)UAE Team Emirateszt
23LUXBob Jungels (LUX)Quick Step Floorszt
24BELDylan Theuns (BEL)BMC Racing Teamzt
25NOROdd Christian Eiking (NOR)Wanty - Groupe Gobertzt
26BELLaurens De Plus (BEL)Quick Step Floorszt
27RUSIlnur Zakarin (RUS)Katusha - Alpecinzt
28ESPPello Bilbao Lopez De Armentia (ESP)Astanazt
29FRAGuillaume Martin (FRA)Wanty - Groupe Gobertzt
30FRARudy Molard (FRA)Groupama - FDJzt
31GBRAdam Yates (GBR)Mitchelton - Scottzt
32IRLDaniel Martin (IRL)UAE Team Emirateszt
33ITAGianni Moscon (ITA)Sky Professional Cycling Teamzt
34DENMichael Valgren Andersen (DEN)Astanazt
35CANAntoine Duchesne (CAN)Groupama - FDJzt
36GEREmanuel Buchmann (GER)Bora - Hansgrohezt
37NOREdvald Boasson Hagen (NOR)Dimension Datazt
38ITAEdward Ravasi (ITA)UAE Team Emirateszt
39ITAVincenzo Nibali (ITA)Bahrain - Meridazt
40PORTiago Jose Pinto Machado (POR)Katusha - Alpecinzt
41GERJasha Sütterlin (GER)Movistarzt
42BELPieter Serry (BEL)Quick Step Floorszt
43GBRGeraint Howell Thomas (GBR)Sky Professional Cycling Teamzt
44USABrent Bookwalter (USA)BMC Racing Teamzt
45ESPMarc Soler Gimenez (ESP)Movistarzt
46FRAPierre Rolland (FRA)EF Education First - Drapaczt
47ETHTsgabu Gebremaryam Grmay (ETH)Trek - Segafredozt
48USAJoey Rosskopf (USA)BMC Racing Teamzt
49ERIAmanuel Gebrezgabihier (ERI)Dimension Datazt
50RUSSergey Chernetskiy (RUS)Astanazt
51BELJelle Vanendert (BEL)Lotto - Soudalzt
52NEDMarco Minnaard (NED)Wanty - Groupe Gobertzt
53ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Sky Professional Cycling Teamzt
54ITADario Cataldo (ITA)Astanazt
55FRALéo Vincent (FRA)Groupama - FDJzt
56GBRPeter Kennaugh (GBR)Bora - Hansgrohezt
57FRAWarren Barguil (FRA)Fortuneo - Oscarozt
58BELSerge Pauwels (BEL)Dimension Datazt
59ITAFabio Felline (ITA)Trek - Segafredozt
60ESPHéctor Carretero Milla (ESP)Movistarzt
61ESPDaniel Navarro García (ESP)Cofidiszt
62BELThomas Degand (BEL)Wanty - Groupe Gobertzt
63AUSLucas Hamilton (AUS)Mitchelton - Scottzt
64AUSRobert Power (AUS)Mitchelton - Scottzt
65USAIan Boswell (USA)Katusha - Alpecinzt
66ESPDaniel Moreno Fernández (ESP)EF Education First - Drapac0:22
67NEDAntwan Tolhoek (NED)Lotto NL - Jumbo0:40
68ESPImanol Erviti Ollo (ESP)Movistar0:40
69FRAAmaël Moinard (FRA)Fortuneo - Oscaro0:40
70GBRStephen Cummings (GBR)Dimension Data0:40
71FRAMaxime Bouet (FRA)Fortuneo - Oscaro0:40
72NEDRoy Curvers (NED)Sunweb1:19
73JAPYukiya Arashiro (JAP)Bahrain - Merida1:19
74ESPIvan Garcia Cortina (ESP)Bahrain - Merida1:19
75RSAJay Robert Thomson (RSA)Dimension Data1:19
76BELFrederik Backaert (BEL)Wanty - Groupe Gobert1:19
77GBRLuke Rowe (GBR)Sky Professional Cycling Team1:19
78GBRTao Geoghegan-Hart (GBR)Sky Professional Cycling Team1:19
79USANeilson Powless (USA)Lotto NL - Jumbo1:19
80CANHugo Houle (CAN)Astana1:19
81FRAPierre Luc Périchon (FRA)Fortuneo - Oscaro1:19
82FRATony Gallopin (FRA)AG2R - La Mondiale1:19
83ESPJaime Castrillo Zapater (ESP)Movistar1:19
84AUSJay McCarthy (AUS)Bora - Hansgrohe1:19
85CRORobert Kiserlovski (CRO)Katusha - Alpecin1:19
86BELVictor Campenaerts (BEL)Lotto - Soudal1:19
87AUTLukas Pöstlberger (AUT)Bora - Hansgrohe1:19
88POLTomasz Marczynski (POL)Lotto - Soudal2:35
89AUTMatthias Brändle (AUT)Trek - Segafredo2:35
90ESPJorge Arcas Peña (ESP)Movistar2:35
91GERRüdiger Selig (GER)Bora - Hansgrohe2:35
92AUSAlexander Edmondson (AUS)Mitchelton - Scott2:35
93ESPCarlos Verona Quintanilla (ESP)Mitchelton - Scott2:35
94LTURamunas Navardauskas (LTU)Bahrain - Merida2:35
95AUSHeinrich Haussler (AUS)Bahrain - Merida2:35
96NZLDion Smith (NZL)Wanty - Groupe Gobert2:35
97KAZNikita Stalnov (KAZ)Astana2:35
98FRALorenzo Manzin (FRA)Vital Concept2:35
99FRAArnaud Courteille (FRA)Vital Concept2:35
100NEDFabio Jakobsen (NED)Quick Step Floors2:51
101NEDDylan Van Baarle (NED)Sky Professional Cycling Team2:51
102LATToms Skujins (LAT)Trek - Segafredo2:56
103FRAAlexis Gougeard (FRA)AG2R - La Mondiale3:28
104AUSBrendan Canty (AUS)EF Education First - Drapac3:28
105USASepp Kuss (USA)Lotto NL - Jumbo3:28
106FRAAnthony Turgis (FRA)Cofidis3:28
107ERIDaniel Teklehaimanot (ERI)Cofidis3:28
108FRAAlexis Vuillermoz (FRA)AG2R - La Mondiale3:46
109FRABrice Feillu (FRA)Fortuneo - Oscaro3:46
110FRANicolas Edet (FRA)Cofidis3:46
111SWETobias Ludvigsson (SWE)Groupama - FDJ3:46
112SUITom Bohli (SUI)BMC Racing Team3:46
113RSAJohann Van Zyl (RSA)Dimension Data4:34
114RSANicholas Dlamini (RSA)Dimension Data4:34
115NZLPatrick Bevin (NZL)BMC Racing Team4:34
116FRABenjamin Thomas (FRA)Groupama - FDJ4:34
117FRALaurent Pichon (FRA)Fortuneo - Oscaro4:34
118AUSRory Sutherland (AUS)UAE Team Emirates4:34
119NEDNiki Terpstra (NED)Quick Step Floors4:34
120NEDJos Van Emden (NED)Lotto NL - Jumbo4:34
121NEDLars Boom (NED)Lotto NL - Jumbo4:34
122ITASimone Petilli (ITA)UAE Team Emirates4:34
123GERJohannes Fröhlinger (GER)Sunweb4:34
124SUIDanilo Wyss (SUI)BMC Racing Team4:34
125FRAKévin Réza (FRA)Vital Concept4:34
126FRAQuentin Pacher (FRA)Vital Concept4:34
127ITAFranco Pellizotti (ITA)Bahrain - Merida4:34
128COLJhonatan Restrepo Valencia (COL)Katusha - Alpecin4:34
129LATAleksejs Saramotins (LAT)Bora - Hansgrohe4:34
130BELFloris De Tier (BEL)Lotto NL - Jumbo4:34
131BELJelle Wallays (BEL)Lotto - Soudal4:34
132AUSDamien Howson (AUS)Mitchelton - Scott4:52
133USAGregory Lawson Craddock (USA)EF Education First - Drapac4:54
134ESPJosé Herrada Lopez (ESP)Cofidis6:06
135GERPhil Bauhaus (GER)Sunweb6:06
136FRACorentin Ermenault (FRA)Vital Concept6:36
137BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Soudal6:46
138RUSPavel Kochetkov (RUS)Katusha - Alpecin6:46
139KAZBakhtiyar Kozhatayev (KAZ)Astana6:46
140ITAMatteo Fabbro (ITA)Katusha - Alpecin6:46
141FRAAxel Domont (FRA)AG2R - La Mondiale6:46
142NEDMartijn Tusveld (NED)Sunweb6:46
143ITAManuele Mori (ITA)UAE Team Emirates6:46
144NEDSebastian Langeveld (NED)EF Education First - Drapac6:46
145GBRJames Knox (GBR)Quick Step Floors6:51
146FRABruno Armirail (FRA)Groupama - FDJ8:52
147FRADavid Gaudu (FRA)Groupama - FDJ8:52
148SLOLuka Pibernik (SLO)Bahrain - Merida8:52
149FRAJohan Le Bon (FRA)Vital Concept9:45
150USAKiel Reijnen (USA)Trek - Segafredo12:09
151PORRuben Guerreiro (POR)Trek - Segafredo21:20
152AUSChris Hamilton (AUS)Sunweb
153NEDLaurens Ten Dam (NED)Sunweb

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 2 - Montbrison - Belleville en Beaujolais - 180,5 km - 5 Juni 2018Sprint


1GERPascal Ackermann (GER)Bora - Hansgrohe4:19:57
2NOREdvald Boasson Hagen (NOR)Dimension Datazt
3RSADaryl Impey (RSA)Mitchelton - Scottzt
4BELOliver Naesen (BEL)AG2R - La Mondialezt
5BELJens Keukeleire (BEL)Lotto - Soudalzt
6FRAJulien Simon (FRA)Cofidiszt
7NZLDion Smith (NZL)Wanty - Groupe Gobertzt
8NZLPatrick Bevin (NZL)BMC Racing Teamzt
9LATToms Skujins (LAT)Trek - Segafredozt
10FRARomain Hardy (FRA)Fortuneo - Oscarozt
11NOROdd Christian Eiking (NOR)Wanty - Groupe Gobertzt
12DENMichael Valgren Andersen (DEN)Astanazt
13AUSHeinrich Haussler (AUS)Bahrain - Meridazt
14CANHugo Houle (CAN)Astanazt
15BELXandro Meurisse (BEL)Wanty - Groupe Gobertzt
16FRAJulian Alaphilippe (FRA)Quick Step Floorszt
17FRALéo Vincent (FRA)Groupama - FDJzt
18AUSSimon Clarke (AUS)EF Education First - Drapaczt
19FRARudy Molard (FRA)Groupama - FDJzt
20AUSJay McCarthy (AUS)Bora - Hansgrohezt
21GEREmanuel Buchmann (GER)Bora - Hansgrohezt
22USANeilson Powless (USA)Lotto NL - Jumbozt
23ITADamiano Caruso (ITA)BMC Racing Teamzt
24GBRGeraint Howell Thomas (GBR)Sky Professional Cycling Teamzt
25ESPJaime Roson Garcia (ESP)Movistarzt
26FRAPierre Latour (FRA)AG2R - La Mondialezt
27FRAGuillaume Martin (FRA)Wanty - Groupe Gobertzt
28FRAPierre Rolland (FRA)EF Education First - Drapaczt
29ITAVincenzo Nibali (ITA)Bahrain - Meridazt
30FRARomain Bardet (FRA)AG2R - La Mondialezt
31BELJelle Vanendert (BEL)Lotto - Soudalzt
32ESPPello Bilbao Lopez De Armentia (ESP)Astanazt
33USAJoey Rosskopf (USA)BMC Racing Teamzt
34ITAFabio Felline (ITA)Trek - Segafredozt
35ESPJorge Arcas Peña (ESP)Movistarzt
36COLJhonatan Restrepo Valencia (COL)Katusha - Alpecinzt
37USABrent Bookwalter (USA)BMC Racing Teamzt
38ITAValerio Conti (ITA)UAE Team Emirateszt
39ITADario Cataldo (ITA)Astanazt
40BELThomas Degand (BEL)Wanty - Groupe Gobertzt
41FRAMaxime Bouet (FRA)Fortuneo - Oscarozt
42FRAAmaël Moinard (FRA)Fortuneo - Oscarozt
43BELTiesj Benoot (BEL)Lotto - Soudalzt
44IRLDaniel Martin (IRL)UAE Team Emirateszt
45ERIAmanuel Gebrezgabihier (ERI)Dimension Datazt
46ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Sky Professional Cycling Teamzt
47NEDAntwan Tolhoek (NED)Lotto NL - Jumbozt
48AUSLucas Hamilton (AUS)Mitchelton - Scottzt
49RUSPavel Kochetkov (RUS)Katusha - Alpecinzt
50GBRTao Geoghegan-Hart (GBR)Sky Professional Cycling Teamzt
51USAIan Boswell (USA)Katusha - Alpecinzt
52ITAEdward Ravasi (ITA)UAE Team Emirateszt
53ESPJesús Herrada Lopez (ESP)Cofidiszt
54AUSRobert Power (AUS)Mitchelton - Scottzt
55ESPDaniel Navarro García (ESP)Cofidiszt
56GBRAdam Yates (GBR)Mitchelton - Scottzt
57BELLaurens De Plus (BEL)Quick Step Floorszt
58LUXBob Jungels (LUX)Quick Step Floorszt
59FRANicolas Edet (FRA)Cofidiszt
60ITASimone Petilli (ITA)UAE Team Emirateszt
61RUSIlnur Zakarin (RUS)Katusha - Alpecinzt
62FRATony Gallopin (FRA)AG2R - La Mondialezt
63ITAGianluca Brambilla (ITA)Trek - Segafredozt
64ITAGianni Moscon (ITA)Sky Professional Cycling Teamzt
65ETHTsgabu Gebremaryam Grmay (ETH)Trek - Segafredozt
66FRAWarren Barguil (FRA)Fortuneo - Oscarozt
67USASepp Kuss (USA)Lotto NL - Jumbozt
68PORTiago Jose Pinto Machado (POR)Katusha - Alpecinzt
69KAZBakhtiyar Kozhatayev (KAZ)Astanazt
70RUSSergey Chernetskiy (RUS)Astanazt
71ITAFranco Pellizotti (ITA)Bahrain - Meridazt
72GBRPeter Kennaugh (GBR)Bora - Hansgrohezt
73ESPDaniel Moreno Fernández (ESP)EF Education First - Drapaczt
74FRAAxel Domont (FRA)AG2R - La Mondialezt
75ESPMarc Soler Gimenez (ESP)Movistarzt
76CRORobert Kiserlovski (CRO)Katusha - Alpecinzt
77CANAntoine Duchesne (CAN)Groupama - FDJzt
78FRAAlexis Gougeard (FRA)AG2R - La Mondialezt
79POLMichal Kwiatkowski (POL)Sky Professional Cycling Teamzt
80USAAlex Howes (USA)EF Education First - Drapaczt
81KAZNikita Stalnov (KAZ)Astana0:42
82ITAMatteo Fabbro (ITA)Katusha - Alpecin0:55
83GBRJames Knox (GBR)Quick Step Floors1:04
84POLTomasz Marczynski (POL)Lotto - Soudal1:05
85ESPJosé Herrada Lopez (ESP)Cofidis1:05
86NEDDylan Van Baarle (NED)Sky Professional Cycling Team1:05
87AUSDamien Howson (AUS)Mitchelton - Scott1:21
88ESPCarlos Verona Quintanilla (ESP)Mitchelton - Scott2:18
89FRAPierre Luc Périchon (FRA)Fortuneo - Oscaro2:18
90BELSerge Pauwels (BEL)Dimension Data5:22
91SWETobias Ludvigsson (SWE)Groupama - FDJ5:22
92FRABruno Armirail (FRA)Groupama - FDJ5:22
93RSAJohann Van Zyl (RSA)Dimension Data5:22
94GBRStephen Cummings (GBR)Dimension Data5:22
95FRAJohan Le Bon (FRA)Vital Concept5:22
96FRAArnaud Courteille (FRA)Vital Concept5:22
97RSAJay Robert Thomson (RSA)Dimension Data5:22
98ERIDaniel Teklehaimanot (ERI)Cofidis5:22
99SUIDanilo Wyss (SUI)BMC Racing Team5:22
100LTURamunas Navardauskas (LTU)Bahrain - Merida5:22
101NEDMarco Minnaard (NED)Wanty - Groupe Gobert5:22
102NEDMike Teunissen (NED)Sunweb5:22
103NEDRoy Curvers (NED)Sunweb5:22
104AUSRory Sutherland (AUS)UAE Team Emirates5:22
105AUSBrendan Canty (AUS)EF Education First - Drapac5:22
106SLOLuka Pibernik (SLO)Bahrain - Merida5:22
107ESPImanol Erviti Ollo (ESP)Movistar5:22
108FRAAnthony Turgis (FRA)Cofidis5:22
109ESPIvan Garcia Cortina (ESP)Bahrain - Merida5:22
110AUTLukas Pöstlberger (AUT)Bora - Hansgrohe5:22
111GERJasha Sütterlin (GER)Movistar5:22
112GERRüdiger Selig (GER)Bora - Hansgrohe5:22
113USAGregory Lawson Craddock (USA)EF Education First - Drapac5:22
114FRADavid Gaudu (FRA)Groupama - FDJ5:22
115FRABenjamin Thomas (FRA)Groupama - FDJ5:22
116JAPYukiya Arashiro (JAP)Bahrain - Merida5:22
117FRABrice Feillu (FRA)Fortuneo - Oscaro5:22
118ITAManuele Mori (ITA)UAE Team Emirates5:22
119FRABryan Coquard (FRA)Vital Concept5:22
120GBRLuke Rowe (GBR)Sky Professional Cycling Team5:22
121BELDylan Theuns (BEL)BMC Racing Team5:22
122FRAQuentin Pacher (FRA)Vital Concept5:22
123NEDNiki Terpstra (NED)Quick Step Floors9:01
124BELPieter Serry (BEL)Quick Step Floors9:01
125NEDFabio Jakobsen (NED)Quick Step Floors9:01
126BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Soudal10:56
127NORSven Erik Bystrøm (NOR)UAE Team Emirates10:56
128SUITom Bohli (SUI)BMC Racing Team10:56
129NEDLars Boom (NED)Lotto NL - Jumbo10:56
130ESPJaime Castrillo Zapater (ESP)Movistar10:56
131BELJelle Wallays (BEL)Lotto - Soudal10:56
132BELVictor Campenaerts (BEL)Lotto - Soudal10:56
133AUSAlexander Edmondson (AUS)Mitchelton - Scott10:56
134LATAleksejs Saramotins (LAT)Bora - Hansgrohe10:56
135GERJohannes Fröhlinger (GER)Sunweb10:56
136NEDMartijn Tusveld (NED)Sunweb10:56
137NEDJos Van Emden (NED)Lotto NL - Jumbo10:56
138ESPHéctor Carretero Milla (ESP)Movistar10:56
139FRALaurent Pichon (FRA)Fortuneo - Oscaro10:56
140BELFloris De Tier (BEL)Lotto NL - Jumbo10:56
141AUTMatthias Brändle (AUT)Trek - Segafredo10:56
142NEDSebastian Langeveld (NED)EF Education First - Drapac10:56
143USAKiel Reijnen (USA)Trek - Segafredo10:56
144BELFrederik Backaert (BEL)Wanty - Groupe Gobert13:15
145FRAKévin Réza (FRA)Vital Concept13:15
146FRALorenzo Manzin (FRA)Vital Concept18:30
147FRACorentin Ermenault (FRA)Vital Concept18:30
148GERPhil Bauhaus (GER)Sunweb18:30
149PORRuben Guerreiro (POR)Trek - Segafredo
150FRAAlexis Vuillermoz (FRA)AG2R - La Mondiale
151RSANicholas Dlamini (RSA)Dimension Data

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 3 - Pont-de-Vaux - Louhans-Châteaurenaud - 35 km - 6 Juni 2018Ploegentijdrit


1GBR Sky Professional Cycling Team (Dylan Van Baarle, Luke Rowe, Gianni Moscon, Michal Kwiatkowski, Tao Geoghegan-Hart, Nicolas Jonathan Castroviejo, Geraint Howell Thomas)36:33
2USA BMC Racing Team (Danilo Wyss, Dylan Theuns, Joey Rosskopf, Brent Bookwalter, Tom Bohli, Patrick Bevin, Damiano Caruso)37:11
3BEL Lotto - Soudal (Jelle Wallays, Jelle Vanendert, Tomasz Marczynski, Jens Keukeleire, Thomas De Gendt, Victor Campenaerts, Tiesj Benoot)37:26
4AUS Mitchelton-Scott (Carlos Verona Quintanilla, Robert Power, Daryl Impey, Damien Howson, Lucas Hamilton, Alexander Edmondson, Adam Yates)37:29
5BEL Quick Step Floors (Niki Terpstra, Pieter Serry, James Knox, Bob Jungels, Fabio Jakobsen, Laurens De Plus, Julian Alaphilippe)37:35
6USA Trek - Segafredo (Toms Skujins, Kiel Reijnen, Ruben Guerreiro, Tsgabu Gebremaryam Grmay, Matthias Brändle, Gianluca Brambilla, Fabio Felline)38:00
7FRA AG2R - La Mondiale (Alexis Vuillermoz, Oliver Naesen, Pierre Latour, Alexis Gougeard, Tony Gallopin, Axel Domont, Romain Bardet)38:03
8ESP Movistar (Jasha Sütterlin, Jaime Roson Garcia, Imanol Erviti Ollo, Jaime Castrillo Zapater, Héctor Carretero Milla, Jorge Arcas Peña, Marc Soler Gimenez)38:04
9NED Lotto NL - Jumbo (Robert Wagner, Jos Van Emden, Neilson Powless, Sepp Kuss, Floris De Tier, Lars Boom, Antwan Tolhoek)38:06
10FRA Groupama - FDJ (Léo Vincent, Benjamin Thomas, Rudy Molard, Tobias Ludvigsson, Antoine Duchesne, Bruno Armirail, David Gaudu)38:07
11RSA Dimension Data (Johann Van Zyl, Jay Robert Thomson, Serge Pauwels, Amanuel Gebrezgabihier, Nicholas Dlamini, Stephen Cummings, Edvald Boasson Hagen)38:14
12USA EF Education First - Drapac (Daniel Moreno Fernández, Sebastian Langeveld, Alex Howes, Gregory Lawson Craddock, Simon Clarke, Brendan Canty, Pierre Rolland)38:17
13GER Bora - Hansgrohe (Rüdiger Selig, Aleksejs Saramotins, Lukas Pöstlberger, Jay McCarthy, Peter Kennaugh, Pascal Ackermann, Emanuel Buchmann)38:19
14KAZ Astana (Michael Valgren Andersen, Nikita Stalnov, Bakhtiyar Kozhatayev, Hugo Houle, Sergey Chernetskiy, Dario Cataldo, Pello Bilbao Lopez De Armentia)38:22
15SUI Katusha - Alpecin (Ilnur Zakarin, Ian Boswell, Matteo Fabbro, Robert Kiserlovski, Pavel Kochetkov, Tiago Jose Pinto Machado, Jhonatan Restrepo Valencia)38:22
16BRN Bahrain - Merida (Vincenzo Nibali, Yukiya Arashiro, Ivan Garcia Cortina, Heinrich Haussler, Ramunas Navardauskas, Franco Pellizotti, Luka Pibernik)38:38
17FRA Vital Concept Cycling Club (Bryan Coquard, Arnaud Courteille, Corentin Ermenault, Johan Le Bon, Lorenzo Manzin, Quentin Pacher, Kévin Réza)38:53
18FRA Fortuneo - Samsic (Warren Barguil, Maxime Bouet, Brice Feillu, Romain Hardy, Amaël Moinard, Pierre Luc Périchon, Laurent Pichon)38:58
19FRA Cofidis, Solutions Crédits (Jesús Herrada Lopez, Nicolas Edet, José Herrada Lopez, Daniel Navarro García, Julien Simon, Daniel Teklehaimanot, Anthony Turgis)39:01
20UAE Uae-Team Emirates (Daniel Martin, Sven Erik Bystrøm, Valerio Conti, Manuele Mori, Simone Petilli, Edward Ravasi, Rory Sutherland)39:01
21BEL Wanty - Groupe Gobert (Guillaume Martin, Frederik Backaert, Thomas Degand, Odd Christian Eiking, Xandro Meurisse, Marco Minnaard, Dion Smith)39:44
22GER Sunweb (Mike Teunissen, Phil Bauhaus, Roy Curvers, Johannes Fröhlinger, Chris Hamilton, Laurens Ten Dam, Martijn Tusveld)39:53

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 4 - Chazey-sur-Ain - Lans-en-Vercors - 181 km - 7 Juni 2018Berg


1FRAJulian Alaphilippe (FRA)Quick Step Floors4:26:58
2IRLDaniel Martin (IRL)UAE Team Emirateszt
3GBRGeraint Howell Thomas (GBR)Sky Professional Cycling Teamzt
4FRARomain Bardet (FRA)AG2R - La Mondialezt
5FRAPierre Latour (FRA)AG2R - La Mondiale0:05
6GBRAdam Yates (GBR)Mitchelton - Scott0:05
7GEREmanuel Buchmann (GER)Bora - Hansgrohe0:05
8FRAGuillaume Martin (FRA)Wanty - Groupe Gobert0:08
9ITAGianni Moscon (ITA)Sky Professional Cycling Team0:08
10BELTiesj Benoot (BEL)Lotto - Soudal0:08
11ESPPello Bilbao Lopez De Armentia (ESP)Astana0:08
12ITADario Cataldo (ITA)Astana0:08
13ITADamiano Caruso (ITA)BMC Racing Team0:08
14RUSIlnur Zakarin (RUS)Katusha - Alpecin0:08
15LUXBob Jungels (LUX)Quick Step Floors0:08
16ESPMarc Soler Gimenez (ESP)Movistar0:08
17FRAPierre Rolland (FRA)EF Education First - Drapac0:08
18ESPDaniel Navarro García (ESP)Cofidis0:08
19POLMichal Kwiatkowski (POL)Sky Professional Cycling Team0:17
20NEDAntwan Tolhoek (NED)Lotto NL - Jumbo0:22
21ITAGianluca Brambilla (ITA)Trek - Segafredo0:22
22ESPJesús Herrada Lopez (ESP)Cofidis0:27
23ITAValerio Conti (ITA)UAE Team Emirates0:27
24BELXandro Meurisse (BEL)Wanty - Groupe Gobert0:27
25ESPJaime Roson Garcia (ESP)Movistar0:27
26ITAVincenzo Nibali (ITA)Bahrain - Merida0:32
27FRALéo Vincent (FRA)Groupama - FDJ0:51
28ERIAmanuel Gebrezgabihier (ERI)Dimension Data1:02
29FRAWarren Barguil (FRA)Fortuneo - Oscaro1:10
30ETHTsgabu Gebremaryam Grmay (ETH)Trek - Segafredo1:16
31GBRTao Geoghegan-Hart (GBR)Sky Professional Cycling Team1:24
32DENMichael Valgren Andersen (DEN)Astana1:28
33FRAMaxime Bouet (FRA)Fortuneo - Oscaro1:40
34BELThomas Degand (BEL)Wanty - Groupe Gobert1:40
35USABrent Bookwalter (USA)BMC Racing Team2:10
36BELJelle Vanendert (BEL)Lotto - Soudal2:20
37USASepp Kuss (USA)Lotto NL - Jumbo2:20
38BELSerge Pauwels (BEL)Dimension Data2:29
39RUSSergey Chernetskiy (RUS)Astana2:29
40CRORobert Kiserlovski (CRO)Katusha - Alpecin2:29
41AUSDamien Howson (AUS)Mitchelton - Scott3:14
42GBRPeter Kennaugh (GBR)Bora - Hansgrohe3:14
43FRANicolas Edet (FRA)Cofidis3:23
44FRAArnaud Courteille (FRA)Vital Concept3:55
45NOROdd Christian Eiking (NOR)Wanty - Groupe Gobert4:48
46NOREdvald Boasson Hagen (NOR)Dimension Data4:48
47FRATony Gallopin (FRA)AG2R - La Mondiale4:50
48ITAFranco Pellizotti (ITA)Bahrain - Merida4:50
49GBRJames Knox (GBR)Quick Step Floors5:27
50ESPDaniel Moreno Fernández (ESP)EF Education First - Drapac5:34
51ITAEdward Ravasi (ITA)UAE Team Emirates6:04
52USAIan Boswell (USA)Katusha - Alpecin6:04
53BELOliver Naesen (BEL)AG2R - La Mondiale7:09
54POLTomasz Marczynski (POL)Lotto - Soudal7:14
55AUSJay McCarthy (AUS)Bora - Hansgrohe7:14
56ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Sky Professional Cycling Team7:51
57ESPHéctor Carretero Milla (ESP)Movistar7:51
58RUSPavel Kochetkov (RUS)Katusha - Alpecin7:51
59FRABruno Armirail (FRA)Groupama - FDJ10:15
60FRAAxel Domont (FRA)AG2R - La Mondiale10:15
61FRARudy Molard (FRA)Groupama - FDJ10:15
62ITASimone Petilli (ITA)UAE Team Emirates10:15
63FRABrice Feillu (FRA)Fortuneo - Oscaro10:15
64CANHugo Houle (CAN)Astana10:15
65LATToms Skujins (LAT)Trek - Segafredo10:25
66AUSSimon Clarke (AUS)EF Education First - Drapac10:25
67BELJens Keukeleire (BEL)Lotto - Soudal11:17
68USAJoey Rosskopf (USA)BMC Racing Team12:34
69AUTLukas Pöstlberger (AUT)Bora - Hansgrohe14:11
70FRADavid Gaudu (FRA)Groupama - FDJ14:35
71BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Soudal14:38
72ESPJosé Herrada Lopez (ESP)Cofidis14:38
73BELFrederik Backaert (BEL)Wanty - Groupe Gobert14:38
74NEDMarco Minnaard (NED)Wanty - Groupe Gobert14:38
75PORTiago Jose Pinto Machado (POR)Katusha - Alpecin14:38
76FRAQuentin Pacher (FRA)Vital Concept14:38
77ITAMatteo Fabbro (ITA)Katusha - Alpecin14:38
78NZLPatrick Bevin (NZL)BMC Racing Team14:38
79NZLDion Smith (NZL)Wanty - Groupe Gobert14:38
80KAZNikita Stalnov (KAZ)Astana14:38
81ESPCarlos Verona Quintanilla (ESP)Mitchelton - Scott14:38
82BELPieter Serry (BEL)Quick Step Floors14:38
83SWETobias Ludvigsson (SWE)Groupama - FDJ14:38
84USAGregory Lawson Craddock (USA)EF Education First - Drapac14:38
85BELDylan Theuns (BEL)BMC Racing Team14:38
86SLOLuka Pibernik (SLO)Bahrain - Merida14:38
87KAZBakhtiyar Kozhatayev (KAZ)Astana14:38
88NEDMike Teunissen (NED)Sunweb14:38
89ITAFabio Felline (ITA)Trek - Segafredo14:38
90FRAAmaël Moinard (FRA)Fortuneo - Oscaro14:38
91NEDNiki Terpstra (NED)Quick Step Floors18:34
92GERJasha Sütterlin (GER)Movistar20:56
93RSAJay Robert Thomson (RSA)Dimension Data20:56
94RSADaryl Impey (RSA)Mitchelton - Scott20:56
95ESPIvan Garcia Cortina (ESP)Bahrain - Merida20:56
96AUSRobert Power (AUS)Mitchelton - Scott20:56
97USANeilson Powless (USA)Lotto NL - Jumbo20:56
98ESPImanol Erviti Ollo (ESP)Movistar20:56
99SUITom Bohli (SUI)BMC Racing Team20:56
100BELVictor Campenaerts (BEL)Lotto - Soudal20:56
101FRAAnthony Turgis (FRA)Cofidis20:56
102ESPJaime Castrillo Zapater (ESP)Movistar20:56
103RSAJohann Van Zyl (RSA)Dimension Data20:56
104NEDMartijn Tusveld (NED)Sunweb20:56
105CANAntoine Duchesne (CAN)Groupama - FDJ20:56
106GERPascal Ackermann (GER)Bora - Hansgrohe20:56
107ESPJorge Arcas Peña (ESP)Movistar20:56
108GBRLuke Rowe (GBR)Sky Professional Cycling Team20:56
109SUIDanilo Wyss (SUI)BMC Racing Team20:56
110AUSBrendan Canty (AUS)EF Education First - Drapac20:56
111NEDDylan Van Baarle (NED)Sky Professional Cycling Team20:56
112FRAPierre Luc Périchon (FRA)Fortuneo - Oscaro20:56
113FRAJulien Simon (FRA)Cofidis20:56
114FRAAlexis Gougeard (FRA)AG2R - La Mondiale20:56
115FRAKévin Réza (FRA)Vital Concept20:56
116AUSRory Sutherland (AUS)UAE Team Emirates20:56
117AUTMatthias Brändle (AUT)Trek - Segafredo20:56
118AUSLucas Hamilton (AUS)Mitchelton - Scott20:56
119AUSAlexander Edmondson (AUS)Mitchelton - Scott20:56
120BELLaurens De Plus (BEL)Quick Step Floors20:56
121FRARomain Hardy (FRA)Fortuneo - Oscaro20:56
122FRALaurent Pichon (FRA)Fortuneo - Oscaro20:56
123FRABryan Coquard (FRA)Vital Concept20:56
124ERIDaniel Teklehaimanot (ERI)Cofidis20:56
125USAKiel Reijnen (USA)Trek - Segafredo20:56
126USAAlex Howes (USA)EF Education First - Drapac20:56
127GBRStephen Cummings (GBR)Dimension Data20:56
128NORSven Erik Bystrøm (NOR)UAE Team Emirates20:56
129COLJhonatan Restrepo Valencia (COL)Katusha - Alpecin20:56
130AUSHeinrich Haussler (AUS)Bahrain - Merida20:56
131JAPYukiya Arashiro (JAP)Bahrain - Merida20:56
132LATAleksejs Saramotins (LAT)Bora - Hansgrohe20:56
133BELJelle Wallays (BEL)Lotto - Soudal21:07
134NEDLars Boom (NED)Lotto NL - Jumbo21:09
135GERPhil Bauhaus (GER)Sunweb21:15
136FRAJohan Le Bon (FRA)Vital Concept21:15
137FRABenjamin Thomas (FRA)Groupama - FDJ21:18
138LTURamunas Navardauskas (LTU)Bahrain - Merida21:22
139FRALorenzo Manzin (FRA)Vital Concept22:35
140GERRüdiger Selig (GER)Bora - Hansgrohe31:00
141NEDJos Van Emden (NED)Lotto NL - Jumbo
142NEDSebastian Langeveld (NED)EF Education First - Drapac
143FRACorentin Ermenault (FRA)Vital Concept
144NEDFabio Jakobsen (NED)Quick Step Floors
145ITAManuele Mori (ITA)UAE Team Emirates
146BELFloris De Tier (BEL)Lotto NL - Jumbo
147NEDRoy Curvers (NED)Sunweb
148GERJohannes Fröhlinger (GER)Sunweb

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 5 - Grenoble - Valmorel - 130,5 km - 8 Juni 2018Berg


1IRLDaniel Martin (IRL)UAE Team Emirates3:21:19
2GBRGeraint Howell Thomas (GBR)Sky Professional Cycling Team0:04
3GBRAdam Yates (GBR)Mitchelton - Scott0:15
4GEREmanuel Buchmann (GER)Bora - Hansgrohe0:16
5ESPDaniel Navarro García (ESP)Cofidis0:16
6FRARomain Bardet (FRA)AG2R - La Mondiale0:16
7ITADamiano Caruso (ITA)BMC Racing Team0:24
8RUSIlnur Zakarin (RUS)Katusha - Alpecin0:24
9FRAGuillaume Martin (FRA)Wanty - Groupe Gobert0:26
10NEDAntwan Tolhoek (NED)Lotto NL - Jumbo0:26
11FRAPierre Rolland (FRA)EF Education First - Drapac0:26
12FRAJulian Alaphilippe (FRA)Quick Step Floors0:26
13ESPMarc Soler Gimenez (ESP)Movistar0:26
14FRAPierre Latour (FRA)AG2R - La Mondiale0:39
15FRADavid Gaudu (FRA)Groupama - FDJ0:42
16ITAVincenzo Nibali (ITA)Bahrain - Merida0:59
17LUXBob Jungels (LUX)Quick Step Floors1:02
18GBRTao Geoghegan-Hart (GBR)Sky Professional Cycling Team1:05
19FRALéo Vincent (FRA)Groupama - FDJ1:05
20ITAGianluca Brambilla (ITA)Trek - Segafredo1:07
21ITAGianni Moscon (ITA)Sky Professional Cycling Team1:13
22POLMichal Kwiatkowski (POL)Sky Professional Cycling Team1:13
23BELTiesj Benoot (BEL)Lotto - Soudal1:15
24ITAValerio Conti (ITA)UAE Team Emirates1:35
25ETHTsgabu Gebremaryam Grmay (ETH)Trek - Segafredo2:04
26FRANicolas Edet (FRA)Cofidis2:32
27FRAWarren Barguil (FRA)Fortuneo - Oscaro2:47
28USASepp Kuss (USA)Lotto NL - Jumbo3:07
29FRAMaxime Bouet (FRA)Fortuneo - Oscaro3:11
30ERIAmanuel Gebrezgabihier (ERI)Dimension Data3:11
31FRATony Gallopin (FRA)AG2R - La Mondiale3:28
32BELXandro Meurisse (BEL)Wanty - Groupe Gobert3:31
33BELDylan Theuns (BEL)BMC Racing Team3:45
34ESPPello Bilbao Lopez De Armentia (ESP)Astana3:50
35ESPJosé Herrada Lopez (ESP)Cofidis3:55
36AUSDamien Howson (AUS)Mitchelton - Scott4:35
37FRAAxel Domont (FRA)AG2R - La Mondiale4:51
38ITAFranco Pellizotti (ITA)Bahrain - Merida4:53
39FRARudy Molard (FRA)Groupama - FDJ4:53
40DENMichael Valgren Andersen (DEN)Astana4:53
41ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Sky Professional Cycling Team4:53
42AUSLucas Hamilton (AUS)Mitchelton - Scott5:36
43NEDMarco Minnaard (NED)Wanty - Groupe Gobert5:56
44PORTiago Jose Pinto Machado (POR)Katusha - Alpecin6:07
45FRAQuentin Pacher (FRA)Vital Concept6:13
46BELSerge Pauwels (BEL)Dimension Data6:13
47BELLaurens De Plus (BEL)Quick Step Floors8:03
48ITAEdward Ravasi (ITA)UAE Team Emirates8:03
49ITASimone Petilli (ITA)UAE Team Emirates8:03
50SWETobias Ludvigsson (SWE)Groupama - FDJ8:09
51GBRJames Knox (GBR)Quick Step Floors8:09
52USAJoey Rosskopf (USA)BMC Racing Team8:09
53USAIan Boswell (USA)Katusha - Alpecin8:09
54RUSSergey Chernetskiy (RUS)Astana8:09
55GERJasha Sütterlin (GER)Movistar8:31
56ESPJaime Roson Garcia (ESP)Movistar8:34
57NEDDylan Van Baarle (NED)Sky Professional Cycling Team8:54
58FRAAmaël Moinard (FRA)Fortuneo - Oscaro8:54
59FRABrice Feillu (FRA)Fortuneo - Oscaro8:54
60BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Soudal9:06
61RUSPavel Kochetkov (RUS)Katusha - Alpecin9:06
62CRORobert Kiserlovski (CRO)Katusha - Alpecin9:06
63FRABruno Armirail (FRA)Groupama - FDJ9:43
64BELPieter Serry (BEL)Quick Step Floors9:43
65KAZNikita Stalnov (KAZ)Astana9:43
66ITAFabio Felline (ITA)Trek - Segafredo11:25
67ESPDaniel Moreno Fernández (ESP)EF Education First - Drapac11:25
68FRAAlexis Gougeard (FRA)AG2R - La Mondiale11:25
69RSADaryl Impey (RSA)Mitchelton - Scott11:48
70ESPCarlos Verona Quintanilla (ESP)Mitchelton - Scott11:48
71ESPJesús Herrada Lopez (ESP)Cofidis11:48
72AUSRobert Power (AUS)Mitchelton - Scott11:48
73ITAMatteo Fabbro (ITA)Katusha - Alpecin11:48
74ERIDaniel Teklehaimanot (ERI)Cofidis11:48
75ESPImanol Erviti Ollo (ESP)Movistar11:48
76USANeilson Powless (USA)Lotto NL - Jumbo11:48
77BELThomas Degand (BEL)Wanty - Groupe Gobert11:48
78FRARomain Hardy (FRA)Fortuneo - Oscaro11:48
79FRAArnaud Courteille (FRA)Vital Concept11:48
80JAPYukiya Arashiro (JAP)Bahrain - Merida11:48
81USAGregory Lawson Craddock (USA)EF Education First - Drapac15:27
82CANAntoine Duchesne (CAN)Groupama - FDJ15:27
83NZLPatrick Bevin (NZL)BMC Racing Team15:27
84BELVictor Campenaerts (BEL)Lotto - Soudal15:27
85ESPJorge Arcas Peña (ESP)Movistar15:27
86ITADario Cataldo (ITA)Astana15:27
87NEDMike Teunissen (NED)Sunweb15:27
88RSAJay Robert Thomson (RSA)Dimension Data15:27
89BELOliver Naesen (BEL)AG2R - La Mondiale15:27
90AUSJay McCarthy (AUS)Bora - Hansgrohe15:27
91POLTomasz Marczynski (POL)Lotto - Soudal15:27
92NOROdd Christian Eiking (NOR)Wanty - Groupe Gobert15:27
93SUIDanilo Wyss (SUI)BMC Racing Team15:27
94FRAKévin Réza (FRA)Vital Concept15:27
95FRAJulien Simon (FRA)Cofidis15:27
96SUITom Bohli (SUI)BMC Racing Team15:27
97BELFrederik Backaert (BEL)Wanty - Groupe Gobert15:27
98AUSSimon Clarke (AUS)EF Education First - Drapac15:27
99NZLDion Smith (NZL)Wanty - Groupe Gobert15:27
100AUSRory Sutherland (AUS)UAE Team Emirates15:27
101RSAJohann Van Zyl (RSA)Dimension Data15:27
102AUTLukas Pöstlberger (AUT)Bora - Hansgrohe15:27
103NOREdvald Boasson Hagen (NOR)Dimension Data15:27
104GBRStephen Cummings (GBR)Dimension Data15:27
105SLOLuka Pibernik (SLO)Bahrain - Merida15:27
106CANHugo Houle (CAN)Astana15:27
107USABrent Bookwalter (USA)BMC Racing Team15:27
108AUSHeinrich Haussler (AUS)Bahrain - Merida15:27
109ESPIvan Garcia Cortina (ESP)Bahrain - Merida16:23
110AUSBrendan Canty (AUS)EF Education First - Drapac16:23
111ESPJaime Castrillo Zapater (ESP)Movistar16:23
112BELJelle Vanendert (BEL)Lotto - Soudal16:23
113KAZBakhtiyar Kozhatayev (KAZ)Astana16:23
114LATToms Skujins (LAT)Trek - Segafredo16:23
115FRAAnthony Turgis (FRA)Cofidis16:23
116FRAPierre Luc Périchon (FRA)Fortuneo - Oscaro16:23
117BELJens Keukeleire (BEL)Lotto - Soudal16:23
118NORSven Erik Bystrøm (NOR)UAE Team Emirates16:23
119FRALaurent Pichon (FRA)Fortuneo - Oscaro16:23
120COLJhonatan Restrepo Valencia (COL)Katusha - Alpecin16:23
121FRABryan Coquard (FRA)Vital Concept16:23
122ESPHéctor Carretero Milla (ESP)Movistar16:23
123LTURamunas Navardauskas (LTU)Bahrain - Merida16:23
124NEDLars Boom (NED)Lotto NL - Jumbo16:23
125NEDMartijn Tusveld (NED)Sunweb16:23
126FRAJohan Le Bon (FRA)Vital Concept16:23
127GBRLuke Rowe (GBR)Sky Professional Cycling Team16:23
128NEDNiki Terpstra (NED)Quick Step Floors16:23
129AUTMatthias Brändle (AUT)Trek - Segafredo16:23
130BELJelle Wallays (BEL)Lotto - Soudal16:23
131AUSAlexander Edmondson (AUS)Mitchelton - Scott16:23
132GBRPeter Kennaugh (GBR)Bora - Hansgrohe16:23
133USAAlex Howes (USA)EF Education First - Drapac17:27
134USAKiel Reijnen (USA)Trek - Segafredo17:27
135FRABenjamin Thomas (FRA)Groupama - FDJ17:47
136FRALorenzo Manzin (FRA)Vital Concept18:29
137GERPascal Ackermann (GER)Bora - Hansgrohe20:34
138GERPhil Bauhaus (GER)Sunweb20:34
139LATAleksejs Saramotins (LAT)Bora - Hansgrohe22:55
140GERRüdiger Selig (GER)Bora - Hansgrohe

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 6 - Frontenex - La Rosière Espace San Bernardo - 11 km - 9 Juni 2018Berg


1ESPPello Bilbao Lopez De Armentia (ESP)Astana3:34:11
2GBRGeraint Howell Thomas (GBR)Sky Professional Cycling Team0:21
3IRLDaniel Martin (IRL)UAE Team Emirates0:23
4FRARomain Bardet (FRA)AG2R - La Mondiale0:23
5GBRAdam Yates (GBR)Mitchelton - Scott0:26
6GEREmanuel Buchmann (GER)Bora - Hansgrohe1:02
7RUSIlnur Zakarin (RUS)Katusha - Alpecin1:20
8FRAPierre Latour (FRA)AG2R - La Mondiale1:40
9GBRTao Geoghegan-Hart (GBR)Sky Professional Cycling Team1:45
10ITAValerio Conti (ITA)UAE Team Emirates1:45
11NEDAntwan Tolhoek (NED)Lotto NL - Jumbo1:45
12ESPDaniel Navarro García (ESP)Cofidis1:45
13ITADamiano Caruso (ITA)BMC Racing Team1:45
14FRAGuillaume Martin (FRA)Wanty - Groupe Gobert1:45
15FRAPierre Rolland (FRA)EF Education First - Drapac1:45
16ITAEdward Ravasi (ITA)UAE Team Emirates1:45
17ESPMarc Soler Gimenez (ESP)Movistar1:45
18LUXBob Jungels (LUX)Quick Step Floors2:27
19BELTiesj Benoot (BEL)Lotto - Soudal2:38
20FRANicolas Edet (FRA)Cofidis2:38
21ETHTsgabu Gebremaryam Grmay (ETH)Trek - Segafredo2:38
22FRALéo Vincent (FRA)Groupama - FDJ3:50
23USAIan Boswell (USA)Katusha - Alpecin5:28
24DENMichael Valgren Andersen (DEN)Astana5:44
25FRAWarren Barguil (FRA)Fortuneo - Oscaro5:44
26USASepp Kuss (USA)Lotto NL - Jumbo6:49
27ITAGianluca Brambilla (ITA)Trek - Segafredo7:10
28FRARudy Molard (FRA)Groupama - FDJ7:10
29FRAJulian Alaphilippe (FRA)Quick Step Floors7:34
30RUSPavel Kochetkov (RUS)Katusha - Alpecin7:41
31AUSLucas Hamilton (AUS)Mitchelton - Scott8:11
32BELSerge Pauwels (BEL)Dimension Data9:07
33ERIAmanuel Gebrezgabihier (ERI)Dimension Data9:07
34FRATony Gallopin (FRA)AG2R - La Mondiale11:13
35ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Sky Professional Cycling Team11:13
36BELVictor Campenaerts (BEL)Lotto - Soudal11:58
37ITAVincenzo Nibali (ITA)Bahrain - Merida11:58
38AUSRobert Power (AUS)Mitchelton - Scott12:28
39ITASimone Petilli (ITA)UAE Team Emirates12:50
40ESPJosé Herrada Lopez (ESP)Cofidis12:50
41FRAMaxime Bouet (FRA)Fortuneo - Oscaro12:50
42FRARomain Hardy (FRA)Fortuneo - Oscaro12:50
43ESPCarlos Verona Quintanilla (ESP)Mitchelton - Scott13:32
44ESPHéctor Carretero Milla (ESP)Movistar13:38
45FRAAxel Domont (FRA)AG2R - La Mondiale13:51
46USABrent Bookwalter (USA)BMC Racing Team15:09
47BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Soudal15:09
48BELJelle Vanendert (BEL)Lotto - Soudal15:09
49NEDMarco Minnaard (NED)Wanty - Groupe Gobert15:09
50ITADario Cataldo (ITA)Astana15:09
51NZLPatrick Bevin (NZL)BMC Racing Team15:09
52USAJoey Rosskopf (USA)BMC Racing Team15:09
53FRADavid Gaudu (FRA)Groupama - FDJ15:09
54ITAFranco Pellizotti (ITA)Bahrain - Merida16:58
55ESPJesús Herrada Lopez (ESP)Cofidis17:06
56USANeilson Powless (USA)Lotto NL - Jumbo17:11
57AUSDamien Howson (AUS)Mitchelton - Scott18:17
58SWETobias Ludvigsson (SWE)Groupama - FDJ18:30
59CANHugo Houle (CAN)Astana18:30
60BELThomas Degand (BEL)Wanty - Groupe Gobert18:30
61PORTiago Jose Pinto Machado (POR)Katusha - Alpecin18:30
62CRORobert Kiserlovski (CRO)Katusha - Alpecin18:30
63NEDMike Teunissen (NED)Sunweb18:30
64BELPieter Serry (BEL)Quick Step Floors18:30
65RUSSergey Chernetskiy (RUS)Astana18:30
66ESPDaniel Moreno Fernández (ESP)EF Education First - Drapac18:30
67RSADaryl Impey (RSA)Mitchelton - Scott22:23
68POLTomasz Marczynski (POL)Lotto - Soudal22:23
69CANAntoine Duchesne (CAN)Groupama - FDJ22:23
70BELJens Keukeleire (BEL)Lotto - Soudal22:23
71SUIDanilo Wyss (SUI)BMC Racing Team22:23
72BELOliver Naesen (BEL)AG2R - La Mondiale22:23
73LATToms Skujins (LAT)Trek - Segafredo23:52
74BELDylan Theuns (BEL)BMC Racing Team23:52
75AUSSimon Clarke (AUS)EF Education First - Drapac23:52
76ITAFabio Felline (ITA)Trek - Segafredo23:52
77ESPJaime Castrillo Zapater (ESP)Movistar23:52
78ESPJaime Roson Garcia (ESP)Movistar23:52
79AUSJay McCarthy (AUS)Bora - Hansgrohe23:52
80FRAArnaud Courteille (FRA)Vital Concept23:52
81NEDDylan Van Baarle (NED)Sky Professional Cycling Team23:52
82AUTLukas Pöstlberger (AUT)Bora - Hansgrohe26:44
83KAZNikita Stalnov (KAZ)Astana31:40
84FRAAnthony Turgis (FRA)Cofidis31:40
85FRABruno Armirail (FRA)Groupama - FDJ31:40
86RSAJay Robert Thomson (RSA)Dimension Data31:40
87GERPascal Ackermann (GER)Bora - Hansgrohe31:40
88ESPIvan Garcia Cortina (ESP)Bahrain - Merida31:40
89FRABenjamin Thomas (FRA)Groupama - FDJ31:40
90FRAQuentin Pacher (FRA)Vital Concept31:40
91GBRLuke Rowe (GBR)Sky Professional Cycling Team31:40
92POLMichal Kwiatkowski (POL)Sky Professional Cycling Team31:40
93FRAJohan Le Bon (FRA)Vital Concept31:40
94BELXandro Meurisse (BEL)Wanty - Groupe Gobert31:40
95FRAJulien Simon (FRA)Cofidis31:40
96FRAPierre Luc Périchon (FRA)Fortuneo - Oscaro31:40
97ITAGianni Moscon (ITA)Sky Professional Cycling Team31:40
98COLJhonatan Restrepo Valencia (COL)Katusha - Alpecin31:40
99SUITom Bohli (SUI)BMC Racing Team31:40
100FRALaurent Pichon (FRA)Fortuneo - Oscaro31:40
101AUSRory Sutherland (AUS)UAE Team Emirates31:40
102USAAlex Howes (USA)EF Education First - Drapac31:40
103GERJasha Sütterlin (GER)Movistar31:40
104ERIDaniel Teklehaimanot (ERI)Cofidis31:40
105BELFrederik Backaert (BEL)Wanty - Groupe Gobert31:40
106AUTMatthias Brändle (AUT)Trek - Segafredo31:40
107ESPImanol Erviti Ollo (ESP)Movistar31:40
108ESPJorge Arcas Peña (ESP)Movistar31:40
109NZLDion Smith (NZL)Wanty - Groupe Gobert31:40
110NORSven Erik Bystrøm (NOR)UAE Team Emirates31:40
111NOREdvald Boasson Hagen (NOR)Dimension Data31:40
112NEDNiki Terpstra (NED)Quick Step Floors31:40
113SLOLuka Pibernik (SLO)Bahrain - Merida31:40
114USAGregory Lawson Craddock (USA)EF Education First - Drapac31:40
115AUSAlexander Edmondson (AUS)Mitchelton - Scott31:40
116RSAJohann Van Zyl (RSA)Dimension Data31:40
117BELJelle Wallays (BEL)Lotto - Soudal31:40
118FRAAmaël Moinard (FRA)Fortuneo - Oscaro31:40
119FRABrice Feillu (FRA)Fortuneo - Oscaro31:40
120GBRJames Knox (GBR)Quick Step Floors31:40
121FRAAlexis Gougeard (FRA)AG2R - La Mondiale31:40
122ITAMatteo Fabbro (ITA)Katusha - Alpecin31:40
123FRAKévin Réza (FRA)Vital Concept31:40
124BELLaurens De Plus (BEL)Quick Step Floors31:40
125AUSHeinrich Haussler (AUS)Bahrain - Merida31:40
126GERPhil Bauhaus (GER)Sunweb31:40
127JAPYukiya Arashiro (JAP)Bahrain - Merida31:40
128LTURamunas Navardauskas (LTU)Bahrain - Merida31:40
129NEDLars Boom (NED)Lotto NL - Jumbo32:35
130USAKiel Reijnen (USA)Trek - Segafredo32:35
131FRABryan Coquard (FRA)Vital Concept32:35
132KAZBakhtiyar Kozhatayev (KAZ)Astana
133GBRPeter Kennaugh (GBR)Bora - Hansgrohe
134LATAleksejs Saramotins (LAT)Bora - Hansgrohe
135AUSBrendan Canty (AUS)EF Education First - Drapac
136GBRStephen Cummings (GBR)Dimension Data
137NEDMartijn Tusveld (NED)Sunweb
138FRALorenzo Manzin (FRA)Vital Concept
139NOROdd Christian Eiking (NOR)Wanty - Groupe Gobert

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 7 - Moûtiers - Saint-Gervais Mont Blanc - 129 km - 10 Juni 2018Berg


1GBRAdam Yates (GBR)Mitchelton - Scott3:51:34
2ESPDaniel Navarro García (ESP)Cofidis0:04
3FRARomain Bardet (FRA)AG2R - La Mondiale0:09
4GEREmanuel Buchmann (GER)Bora - Hansgrohe0:14
5GBRGeraint Howell Thomas (GBR)Sky Professional Cycling Team0:19
6IRLDaniel Martin (IRL)UAE Team Emirates0:24
7ITADamiano Caruso (ITA)BMC Racing Team0:24
8FRAGuillaume Martin (FRA)Wanty - Groupe Gobert0:28
9FRAPierre Latour (FRA)AG2R - La Mondiale0:35
10FRAPierre Rolland (FRA)EF Education First - Drapac0:41
11NEDAntwan Tolhoek (NED)Lotto NL - Jumbo0:50
12FRANicolas Edet (FRA)Cofidis1:17
13RUSIlnur Zakarin (RUS)Katusha - Alpecin1:35
14GBRTao Geoghegan-Hart (GBR)Sky Professional Cycling Team2:03
15FRADavid Gaudu (FRA)Groupama - FDJ2:50
16ITAValerio Conti (ITA)UAE Team Emirates3:07
17ITAEdward Ravasi (ITA)UAE Team Emirates3:20
18BELXandro Meurisse (BEL)Wanty - Groupe Gobert3:31
19FRAWarren Barguil (FRA)Fortuneo - Oscaro3:34
20LATToms Skujins (LAT)Trek - Segafredo3:54
21ETHTsgabu Gebremaryam Grmay (ETH)Trek - Segafredo3:54
22BELTiesj Benoot (BEL)Lotto - Soudal4:06
23FRARudy Molard (FRA)Groupama - FDJ4:18
24FRALéo Vincent (FRA)Groupama - FDJ4:20
25ESPNicolas Jonathan Castroviejo (ESP)Sky Professional Cycling Team4:53
26ERIAmanuel Gebrezgabihier (ERI)Dimension Data5:47
27ITAVincenzo Nibali (ITA)Bahrain - Merida6:04
28RUSPavel Kochetkov (RUS)Katusha - Alpecin6:04
29ESPMarc Soler Gimenez (ESP)Movistar6:04
30FRAMaxime Bouet (FRA)Fortuneo - Oscaro6:37
31SWETobias Ludvigsson (SWE)Groupama - FDJ6:59
32BELDylan Theuns (BEL)BMC Racing Team7:19
33ESPDaniel Moreno Fernández (ESP)EF Education First - Drapac7:34
34DENMichael Valgren Andersen (DEN)Astana7:42
35FRAJulian Alaphilippe (FRA)Quick Step Floors7:53
36FRATony Gallopin (FRA)AG2R - La Mondiale8:28
37USAJoey Rosskopf (USA)BMC Racing Team8:51
38USABrent Bookwalter (USA)BMC Racing Team8:51
39ERIDaniel Teklehaimanot (ERI)Cofidis8:51
40FRABruno Armirail (FRA)Groupama - FDJ9:07
41RUSSergey Chernetskiy (RUS)Astana9:19
42ITAFranco Pellizotti (ITA)Bahrain - Merida10:18
43POLTomasz Marczynski (POL)Lotto - Soudal10:18
44BELThomas Degand (BEL)Wanty - Groupe Gobert10:48
45PORTiago Jose Pinto Machado (POR)Katusha - Alpecin12:11
46USAIan Boswell (USA)Katusha - Alpecin12:11
47CRORobert Kiserlovski (CRO)Katusha - Alpecin12:11
48BELSerge Pauwels (BEL)Dimension Data12:11
49BELVictor Campenaerts (BEL)Lotto - Soudal14:25
50RSADaryl Impey (RSA)Mitchelton - Scott15:30
51AUSDamien Howson (AUS)Mitchelton - Scott15:30
52AUSLucas Hamilton (AUS)Mitchelton - Scott15:30
53AUTLukas Pöstlberger (AUT)Bora - Hansgrohe16:14
54ITADario Cataldo (ITA)Astana18:28
55POLMichal Kwiatkowski (POL)Sky Professional Cycling Team18:28
56ITAGianni Moscon (ITA)Sky Professional Cycling Team18:28
57KAZNikita Stalnov (KAZ)Astana18:28
58ESPPello Bilbao Lopez De Armentia (ESP)Astana18:28
59FRAAxel Domont (FRA)AG2R - La Mondiale18:28
60BELOliver Naesen (BEL)AG2R - La Mondiale18:28
61NZLPatrick Bevin (NZL)BMC Racing Team18:28
62CANHugo Houle (CAN)Astana18:28
63SUIDanilo Wyss (SUI)BMC Racing Team18:28
64LUXBob Jungels (LUX)Quick Step Floors18:28
65BELJens Keukeleire (BEL)Lotto - Soudal18:28
66ESPJaime Roson Garcia (ESP)Movistar18:28
67NZLDion Smith (NZL)Wanty - Groupe Gobert18:28
68GBRJames Knox (GBR)Quick Step Floors18:28
69ESPImanol Erviti Ollo (ESP)Movistar18:28
70ESPCarlos Verona Quintanilla (ESP)Mitchelton - Scott18:28
71FRAArnaud Courteille (FRA)Vital Concept18:28
72NOREdvald Boasson Hagen (NOR)Dimension Data18:28
73FRAAmaël Moinard (FRA)Fortuneo - Oscaro18:28
74NEDDylan Van Baarle (NED)Sky Professional Cycling Team18:28
75NEDMarco Minnaard (NED)Wanty - Groupe Gobert19:28
76ITASimone Petilli (ITA)UAE Team Emirates19:28
77AUSJay McCarthy (AUS)Bora - Hansgrohe20:55
78RSAJay Robert Thomson (RSA)Dimension Data21:03
79AUTMatthias Brändle (AUT)Trek - Segafredo21:03
80ESPJorge Arcas Peña (ESP)Movistar21:03
81ITAMatteo Fabbro (ITA)Katusha - Alpecin21:03
82USASepp Kuss (USA)Lotto NL - Jumbo21:03
83BELFrederik Backaert (BEL)Wanty - Groupe Gobert21:03
84FRAQuentin Pacher (FRA)Vital Concept21:03
85ESPJaime Castrillo Zapater (ESP)Movistar21:03
86SLOLuka Pibernik (SLO)Bahrain - Merida21:03
87GERJasha Sütterlin (GER)Movistar21:03
88AUSHeinrich Haussler (AUS)Bahrain - Merida21:03
89SUITom Bohli (SUI)BMC Racing Team21:03
90AUSRory Sutherland (AUS)UAE Team Emirates21:03
91ITAFabio Felline (ITA)Trek - Segafredo21:03
92FRALaurent Pichon (FRA)Fortuneo - Oscaro21:03
93FRABrice Feillu (FRA)Fortuneo - Oscaro21:03
94BELPieter Serry (BEL)Quick Step Floors21:03
95FRARomain Hardy (FRA)Fortuneo - Oscaro21:03
96ESPJesús Herrada Lopez (ESP)Cofidis21:03
97NEDMike Teunissen (NED)Sunweb21:03
98AUSRobert Power (AUS)Mitchelton - Scott21:03
99AUSSimon Clarke (AUS)EF Education First - Drapac21:03
100USAGregory Lawson Craddock (USA)EF Education First - Drapac21:03
101USAAlex Howes (USA)EF Education First - Drapac21:03
102ESPHéctor Carretero Milla (ESP)Movistar22:59
103CANAntoine Duchesne (CAN)Groupama - FDJ25:33
104USANeilson Powless (USA)Lotto NL - Jumbo27:13
105RSAJohann Van Zyl (RSA)Dimension Data27:28
106FRABenjamin Thomas (FRA)Groupama - FDJ28:30
107FRAPierre Luc Périchon (FRA)Fortuneo - Oscaro28:50
108FRAJulien Simon (FRA)Cofidis30:17
109FRAAnthony Turgis (FRA)Cofidis30:17
110GERPhil Bauhaus (GER)Sunweb30:19
111JAPYukiya Arashiro (JAP)Bahrain - Merida32:36
112FRAKévin Réza (FRA)Vital Concept32:36
113NORSven Erik Bystrøm (NOR)UAE Team Emirates
114GBRLuke Rowe (GBR)Sky Professional Cycling Team
115FRAAlexis Gougeard (FRA)AG2R - La Mondiale
116ESPIvan Garcia Cortina (ESP)Bahrain - Merida
117LTURamunas Navardauskas (LTU)Bahrain - Merida
118GERPascal Ackermann (GER)Bora - Hansgrohe
119BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Soudal
120BELJelle Vanendert (BEL)Lotto - Soudal
121BELJelle Wallays (BEL)Lotto - Soudal
122ESPJosé Herrada Lopez (ESP)Cofidis
123BELLaurens De Plus (BEL)Quick Step Floors
124NEDNiki Terpstra (NED)Quick Step Floors
125COLJhonatan Restrepo Valencia (COL)Katusha - Alpecin
126AUSAlexander Edmondson (AUS)Mitchelton - Scott
127NEDLars Boom (NED)Lotto NL - Jumbo
128ITAGianluca Brambilla (ITA)Trek - Segafredo
129USAKiel Reijnen (USA)Trek - Segafredo
130FRABryan Coquard (FRA)Vital Concept
131FRAJohan Le Bon (FRA)Vital Concept

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen


Gedetailleerde uitslagen voor etappe

Startlijst

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - Alle rechten voorbehouden