De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Santos Tour Down Under - 2018 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Santos Tour Down Under - 2018 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Australië

Uitslagen 2018

Santos Tour Down Under 2018

AustraliëAustralië - 16 Januari 2018 - 21 Januari 2018


Algemeen klassement - 21 Januari 2018


1RSADaryl Impey (RSA)Mitchelton - Scott20:03:34
2AUSRichie Porte (AUS)BMC Racing Teamzt
3NEDTom Jelte Slagter (NED)Dimension Data0:16
4ITADiego Ulissi (ITA)Uae Team Emirates0:20
5BELDries Devenyns (BEL)Quick Step Floors0:20
6COLEgan Arley Bernal Gomez (COL)Sky Professional Cycling Team0:20
7ESPGorka Izagirre Insausti (ESP)Bahrain - Merida0:20
8ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Astana0:23
9PORRuben Guerreiro (POR)Trek - Segafredo0:23
10NEDRobert Gesink (NED)Lotto NL - Jumbo0:24
11NZLGeorge Bennett (NZL)Lotto NL - Jumbo0:24
12ESPJon Izagirre Insausti (ESP)Bahrain - Merida0:24
13FRAPierre Latour (FRA)AG2R - La Mondiale0:24
14ITADomenico Pozzovivo (ITA)Bahrain - Merida0:24
15NEDSam Oomen (NED)Sunweb0:24
16AUSChris Hamilton (AUS)Sunweb0:24
17ESPEnric Mas Nicolau (ESP)Quick Step Floors0:24
18AUSBen O'Connor (AUS)Dimension Data0:26
19AUSJay McCarthy (AUS)Bora - Hansgrohe0:29
20FRAMickaël Chérel (FRA)AG2R - La Mondiale0:29
21AUSNathan Earle (AUS)Israel Cycling Academy0:29
22AUSBrendan Canty (AUS)EF Education First - Drapac0:29
23GBRScott Davies (GBR)Dimension Data0:45
24ESPDaniel Moreno Fernández (ESP)EF Education First - Drapac0:57
25AUSCameron Meyer (AUS)Mitchelton - Scott1:01
26DENMichael Valgren Andersen (DEN)Astana1:12
27DENLars Ytting Bak (DEN)Lotto - Soudal1:22
28AUTGeorg Preidler (AUT)Groupama - Fdj1:26
29ITAEros Capecchi (ITA)Quick Step Floors1:28
30AUSRohan Dennis (AUS)BMC Racing Team1:46
31LUXLaurent Didier (LUX)Trek - Segafredo1:57
32SVKPeter Sagan (SVK)Bora - Hansgrohe2:25
33AUSAdam Hansen (AUS)Lotto - Soudal3:04
34ESPMarc Soler Gimenez (ESP)Movistar3:09
35PORRui Alberto Faria da Costa (POR)Uae Team Emirates3:11
36DENNiklas Eg (DEN)Trek - Segafredo5:24
37NEDMaurits Lammertink (NED)Katusha - Alpecin6:16
38AUSSimon Clarke (AUS)EF Education First - Drapac6:28
39ITAManuele Mori (ITA)Uae Team Emirates6:34
40BELStijn Vandenbergh (BEL)AG2R - La Mondiale6:53
41AUSSimon Gerrans (AUS)BMC Racing Team7:06
42AUSTimothy Roe (AUS)Bennelong - Swisswellness7:42
43JAPYukiya Arashiro (JAP)Bahrain - Merida9:00
44ITAMarco Marcato (ITA)Uae Team Emirates9:57
45GBROwain Doull (GBR)Sky Professional Cycling Team10:30
46ITAValerio Agnoli (ITA)Bahrain - Merida10:34
47AUSLachlan David Morton (AUS)Dimension Data11:01
48AUSMichael Storer (AUS)Sunweb11:02
49LUXBen Gastauer (LUX)AG2R - La Mondiale11:20
50ESPRubén Fernández Andújar (ESP)Movistar11:24
51ITAEnrico Battaglin (ITA)Lotto NL - Jumbo11:43
52NEDKoen De Kort (NED)Trek - Segafredo12:00
53BELLaurens De Vreese (BEL)Astana12:41
54NEDMike Teunissen (NED)Sunweb12:47
55AUSNathan Haas (AUS)Katusha - Alpecin13:45
56GERNiklas Arndt (GER)Sunweb13:46
57SUIDanilo Wyss (SUI)BMC Racing Team13:47
58PORTiago Jose Pinto Machado (POR)Katusha - Alpecin13:50
59PORNelson Filipe Santos Simoes Oliveira (POR)Movistar14:18
60AUSMathew Hayman (AUS)Mitchelton - Scott15:30
61ITADaniel Oss (ITA)Bora - Hansgrohe15:43
62AUSMiles Scotson (AUS)BMC Racing Team16:09
63JAPFumiyuki Beppu (JAP)Trek - Segafredo16:22
64ITASalvatore Puccio (ITA)Sky Professional Cycling Team16:32
65AUSWilliam Clarke (AUS)EF Education First - Drapac16:34
66COLJhonatan Restrepo Valencia (COL)Katusha - Alpecin17:02
67PORNuno Miguel Alves Matos Bico (POR)Movistar17:15
68BELMaarten Wynants (BEL)Lotto NL - Jumbo17:19
69NEDDaan Olivier (NED)Lotto NL - Jumbo17:46
70AUSSteele Von Hoff (AUS)Bennelong - Swisswellness18:32
71KAZArtyom Zakharov (KAZ)Astana18:36
72GERJasha Sütterlin (GER)Movistar19:55
73NEDTom Leezer (NED)Lotto NL - Jumbo20:18
74SUITom Bohli (SUI)BMC Racing Team20:20
75DENMichael Mørkøv (DEN)Quick Step Floors21:05
76AUSAlexander Edmondson (AUS)Mitchelton - Scott22:55
77AUSCaleb Ewan (AUS)Mitchelton - Scott23:01
78ESPCarlos Barbero Cuesta (ESP)Movistar23:27
79ITAMatteo Montaguti (ITA)AG2R - La Mondiale23:34
80FRAMatthieu Ladagnous (FRA)Groupama - Fdj23:46
81NZLThomas Scully (NZL)EF Education First - Drapac24:01
82ITAElia Viviani (ITA)Quick Step Floors24:12
83AUSMitchell Docker (AUS)EF Education First - Drapac24:22
84FRANans Peters (FRA)AG2R - La Mondiale24:45
85PORJosé Isidro Maciel Gonçalves (POR)Katusha - Alpecin24:58
86RSAJacobus Venter (RSA)Dimension Data25:27
87NZLPatrick Bevin (NZL)BMC Racing Team27:13
88AUSZakkari Dempster (AUS)Israel Cycling Academy28:13
89ITASimone Consonni (ITA)Uae Team Emirates28:20
90ITAMatteo Bono (ITA)Uae Team Emirates28:25
91GBRPeter Kennaugh (GBR)Bora - Hansgrohe28:40
92ITAManuele Boaro (ITA)Bahrain - Merida29:06
93RUSPavel Kochetkov (RUS)Katusha - Alpecin29:24
94USAChad Haga (USA)Sunweb30:35
95AUSMark Renshaw (AUS)Dimension Data30:48
96GERAndré Greipel (GER)Lotto - Soudal31:08
97BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Soudal31:21
98CANAntoine Duchesne (CAN)Groupama - Fdj33:18
99RSANicholas Dlamini (RSA)Dimension Data33:40
100POLLukasz Wisniowski (POL)Sky Professional Cycling Team33:55
101AUSAlexander Porter (AUS)Bennelong - Swisswellness34:27
102GERNico Denz (GER)AG2R - La Mondiale35:10
103ITAOscar Gatto (ITA)Astana35:45
104ITARiccardo Minali (ITA)Astana35:46
105ITAFabio Sabatini (ITA)Quick Step Floors36:12
106FRAFlorian Sénéchal (FRA)Quick Step Floors36:16
107ESPJaime Castrillo Zapater (ESP)Movistar37:01
108GERRüdiger Selig (GER)Bora - Hansgrohe38:14
109GERMarcel Sieberg (GER)Lotto - Soudal39:07
110NORTruls Engen Korsaeth (NOR)Astana39:09
111AUSDamien Howson (AUS)Mitchelton - Scott39:39
112POLMaciej Bodnar (POL)Bora - Hansgrohe39:51
113GERRobert Wagner (GER)Lotto NL - Jumbo41:09
114DENMads Würtz Schmidt (DEN)Katusha - Alpecin41:24
115GBRChristopher Lawless (GBR)Sky Professional Cycling Team41:25
116DENMads Pedersen (DEN)Trek - Segafredo41:33
117USALogan Owen (USA)EF Education First - Drapac41:46
118BELJens Debusschere (BEL)Lotto - Soudal41:49
119AUSScott Bowden (AUS)Bennelong - Swisswellness43:13
120GERPhil Bauhaus (GER)Sunweb45:21
121NZLAlex Frame (NZL)Trek - Segafredo47:29
122IRLSam Bennett (IRL)Bora - Hansgrohe53:09
123LTURamunas Navardauskas (LTU)Bahrain - Merida55:28
124AUSSam Welsford (AUS)Aca - Ride Sunshine Coast56:34
125ITADavide Cimolai (ITA)Groupama - Fdj59:55

Etappe 1 - Port Adelaide - Lyndoch - 145 km - 16 Januari 2018Sprint


1GERAndré Greipel (GER)Lotto - Soudal3:50:21
2AUSCaleb Ewan (AUS)Mitchelton - Scottzt
3SVKPeter Sagan (SVK)Bora - Hansgrohezt
4ITAElia Viviani (ITA)Quick Step Floorszt
5ITASimone Consonni (ITA)Uae Team Emirateszt
6GERPhil Bauhaus (GER)Sunwebzt
7AUSNathan Haas (AUS)Katusha - Alpecinzt
8ITAMatteo Montaguti (ITA)AG2R - La Mondialezt
9LTURamunas Navardauskas (LTU)Bahrain - Meridazt
10ITARiccardo Minali (ITA)Astanazt
11NZLPatrick Bevin (NZL)BMC Racing Teamzt
12ITAEnrico Battaglin (ITA)Lotto NL - Jumbozt
13RSADaryl Impey (RSA)Mitchelton - Scottzt
14GBRChristopher Lawless (GBR)Sky Professional Cycling Teamzt
15DENMads Pedersen (DEN)Trek - Segafredozt
16AUSSam Welsford (AUS)Aca - Ride Sunshine Coastzt
17AUSJay McCarthy (AUS)Bora - Hansgrohezt
18GERRüdiger Selig (GER)Bora - Hansgrohezt
19JAPFumiyuki Beppu (JAP)Trek - Segafredozt
20CANAntoine Duchesne (CAN)Groupama - Fdjzt
21FRANans Peters (FRA)AG2R - La Mondialezt
22NZLGeorge Bennett (NZL)Lotto NL - Jumbozt
23ESPCarlos Barbero Cuesta (ESP)Movistarzt
24AUSMark Renshaw (AUS)Dimension Datazt
25AUSSteele Von Hoff (AUS)Bennelong - Swisswellnesszt
26NEDSam Oomen (NED)Sunwebzt
27AUTGeorg Preidler (AUT)Groupama - Fdjzt
28FRAAnthony Roux (FRA)Groupama - Fdjzt
29FRAMickaël Chérel (FRA)AG2R - La Mondialezt
30NEDRobert Gesink (NED)Lotto NL - Jumbozt
31ESPRubén Fernández Andújar (ESP)Movistarzt
32ITADiego Ulissi (ITA)Uae Team Emirateszt
33DENMads Würtz Schmidt (DEN)Katusha - Alpecinzt
34ITAFabio Sabatini (ITA)Quick Step Floorszt
35SUISteve Morabito (SUI)Groupama - Fdjzt
36GERNico Denz (GER)AG2R - La Mondialezt
37AUSChris Hamilton (AUS)Sunwebzt
38USALogan Owen (USA)EF Education First - Drapaczt
39PORRui Alberto Faria da Costa (POR)Uae Team Emirateszt
40COLEgan Arley Bernal Gomez (COL)Sky Professional Cycling Teamzt
41KAZArtyom Zakharov (KAZ)Astanazt
42GERMarcel Sieberg (GER)Lotto - Soudalzt
43COLJhonatan Restrepo Valencia (COL)Katusha - Alpecinzt
44AUSSimon Clarke (AUS)EF Education First - Drapaczt
45ESPJon Izagirre Insausti (ESP)Bahrain - Meridazt
46AUSMitchell Docker (AUS)EF Education First - Drapaczt
47AUSAlexander Edmondson (AUS)Mitchelton - Scottzt
48BELLaurens De Vreese (BEL)Astanazt
49ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Astanazt
50NEDTom Jelte Slagter (NED)Dimension Datazt
51FRAPierre Latour (FRA)AG2R - La Mondialezt
52ITAMarco Marcato (ITA)Uae Team Emirateszt
53NEDDaan Olivier (NED)Lotto NL - Jumbozt
54SUIDanilo Wyss (SUI)BMC Racing Teamzt
55BELJens Debusschere (BEL)Lotto - Soudalzt
56AUSBrendan Canty (AUS)EF Education First - Drapaczt
57SUITom Bohli (SUI)BMC Racing Teamzt
58AUSNathan Earle (AUS)Israel Cycling Academyzt
59AUSRichie Porte (AUS)BMC Racing Teamzt
60ITAManuele Boaro (ITA)Bahrain - Meridazt
61ITAManuele Mori (ITA)Uae Team Emirateszt
62DENNiklas Eg (DEN)Trek - Segafredozt
63PORTiago Jose Pinto Machado (POR)Katusha - Alpecinzt
64BELStijn Vandenbergh (BEL)AG2R - La Mondialezt
65AUSSimon Gerrans (AUS)BMC Racing Teamzt
66PORRuben Guerreiro (POR)Trek - Segafredozt
67DENLars Ytting Bak (DEN)Lotto - Soudalzt
68JAPYukiya Arashiro (JAP)Bahrain - Meridazt
69ITAValerio Agnoli (ITA)Bahrain - Meridazt
70GBRScott Davies (GBR)Dimension Datazt
71FRAMatthieu Ladagnous (FRA)Groupama - Fdjzt
72ITADomenico Pozzovivo (ITA)Bahrain - Meridazt
73BELDries Devenyns (BEL)Quick Step Floorszt
74DENMichael Mørkøv (DEN)Quick Step Floorszt
75PORNuno Miguel Alves Matos Bico (POR)Movistarzt
76ESPMarc Soler Gimenez (ESP)Movistarzt
77AUSAdam Hansen (AUS)Lotto - Soudalzt
78RSANicholas Dlamini (RSA)Dimension Datazt
79PORJosé Isidro Maciel Gonçalves (POR)Katusha - Alpecinzt
80AUSLachlan David Morton (AUS)Dimension Datazt
81AUSBen O'Connor (AUS)Dimension Datazt
82ESPGorka Izagirre Insausti (ESP)Bahrain - Meridazt
83ITARoberto Ferrari (ITA)Uae Team Emirateszt
84ESPEnric Mas Nicolau (ESP)Quick Step Floorszt
85DENMichael Valgren Andersen (DEN)Astanazt
86LUXLaurent Didier (LUX)Trek - Segafredozt
87RUSPavel Kochetkov (RUS)Katusha - Alpecinzt
88LUXBen Gastauer (LUX)AG2R - La Mondialezt
89AUSRohan Dennis (AUS)BMC Racing Teamzt
90NEDMaurits Lammertink (NED)Katusha - Alpecinzt
91AUSWilliam Clarke (AUS)EF Education First - Drapaczt
92ESPJaime Castrillo Zapater (ESP)Movistarzt
93NEDKoen De Kort (NED)Trek - Segafredozt
94PORNelson Filipe Santos Simoes Oliveira (POR)Movistarzt
95GERJasha Sütterlin (GER)Movistarzt
96NZLThomas Scully (NZL)EF Education First - Drapaczt
97BELMaarten Wynants (BEL)Lotto NL - Jumbozt
98ESPDaniel Moreno Fernández (ESP)EF Education First - Drapaczt
99ITASalvatore Puccio (ITA)Sky Professional Cycling Teamzt
100AUSAlexander Porter (AUS)Bennelong - Swisswellnesszt
101AUSCameron Meyer (AUS)Mitchelton - Scottzt
102AUSZakkari Dempster (AUS)Israel Cycling Academyzt
103GBROwain Doull (GBR)Sky Professional Cycling Teamzt
104AUSTimothy Roe (AUS)Bennelong - Swisswellnesszt
105BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Soudalzt
106ITAMatteo Bono (ITA)Uae Team Emirateszt
107AUSScott Bowden (AUS)Bennelong - Swisswellnesszt
108ITAOscar Gatto (ITA)Astanazt
109AUSMiles Scotson (AUS)BMC Racing Teamzt
110GBRJonathan Dibben (GBR)Sky Professional Cycling Teamzt
111NORTruls Engen Korsaeth (NOR)Astanazt
112ITAEros Capecchi (ITA)Quick Step Floorszt
113GBRPeter Kennaugh (GBR)Bora - Hansgrohezt
114RSAJacobus Venter (RSA)Dimension Datazt
115NEDTom Leezer (NED)Lotto NL - Jumbozt
116NEDMike Teunissen (NED)Sunweb0:16
117AUSDamien Howson (AUS)Mitchelton - Scott0:18
118AUSMathew Hayman (AUS)Mitchelton - Scott0:18
119ITADavide Cimolai (ITA)Groupama - Fdj0:24
120POLLukasz Wisniowski (POL)Sky Professional Cycling Team0:24
121ITADaniel Oss (ITA)Bora - Hansgrohe0:24
122USAChad Haga (USA)Sunweb0:26
123GERNiklas Arndt (GER)Sunweb0:28
124NZLAlex Frame (NZL)Trek - Segafredo0:28
125NZLJack Bauer (NZL)Mitchelton - Scott0:55
126FRAFlorian Sénéchal (FRA)Quick Step Floors0:55
127AUSMichael Storer (AUS)Sunweb1:48
128POLMaciej Bodnar (POL)Bora - Hansgrohe1:57
129GERRobert Wagner (GER)Lotto NL - Jumbo2:13
130IRLSam Bennett (IRL)Bora - Hansgrohe3:36
131NORDaniel Hoelgaard (NOR)Groupama - Fdjzt

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 2 - Unley - Stirling - 148,6 km - 17 Januari 2018Sprint


1AUSCaleb Ewan (AUS)Mitchelton - Scott4:03:55
2RSADaryl Impey (RSA)Mitchelton - Scottzt
3AUSJay McCarthy (AUS)Bora - Hansgrohezt
4SVKPeter Sagan (SVK)Bora - Hansgrohezt
5AUSNathan Haas (AUS)Katusha - Alpecinzt
6ITAElia Viviani (ITA)Quick Step Floorszt
7ESPGorka Izagirre Insausti (ESP)Bahrain - Meridazt
8ITADomenico Pozzovivo (ITA)Bahrain - Meridazt
9ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Astanazt
10ESPCarlos Barbero Cuesta (ESP)Movistarzt
11FRAPierre Latour (FRA)AG2R - La Mondialezt
12FRAAnthony Roux (FRA)Groupama - Fdjzt
13ITADiego Ulissi (ITA)Uae Team Emirateszt
14ESPDaniel Moreno Fernández (ESP)EF Education First - Drapaczt
15AUSRohan Dennis (AUS)BMC Racing Teamzt
16AUSTimothy Roe (AUS)Bennelong - Swisswellnesszt
17ITASimone Consonni (ITA)Uae Team Emirateszt
18ESPJon Izagirre Insausti (ESP)Bahrain - Meridazt
19PORRui Alberto Faria da Costa (POR)Uae Team Emirateszt
20NEDRobert Gesink (NED)Lotto NL - Jumbozt
21BELDries Devenyns (BEL)Quick Step Floorszt
22AUSRichie Porte (AUS)BMC Racing Teamzt
23NEDTom Jelte Slagter (NED)Dimension Datazt
24PORRuben Guerreiro (POR)Trek - Segafredozt
25COLEgan Arley Bernal Gomez (COL)Sky Professional Cycling Teamzt
26ESPMarc Soler Gimenez (ESP)Movistarzt
27NEDSam Oomen (NED)Sunwebzt
28DENMichael Valgren Andersen (DEN)Astanazt
29AUTGeorg Preidler (AUT)Groupama - Fdjzt
30ESPEnric Mas Nicolau (ESP)Quick Step Floorszt
31GBRScott Davies (GBR)Dimension Datazt
32AUSCameron Meyer (AUS)Mitchelton - Scottzt
33NZLGeorge Bennett (NZL)Lotto NL - Jumbozt
34AUSNathan Earle (AUS)Israel Cycling Academyzt
35FRAMickaël Chérel (FRA)AG2R - La Mondialezt
36AUSChris Hamilton (AUS)Sunwebzt
37AUSBrendan Canty (AUS)EF Education First - Drapaczt
38DENLars Ytting Bak (DEN)Lotto - Soudalzt
39COLJhonatan Restrepo Valencia (COL)Katusha - Alpecinzt
40NEDMike Teunissen (NED)Sunwebzt
41ITAEros Capecchi (ITA)Quick Step Floorszt
42DENNiklas Eg (DEN)Trek - Segafredozt
43ESPRubén Fernández Andújar (ESP)Movistarzt
44GBROwain Doull (GBR)Sky Professional Cycling Teamzt
45LUXBen Gastauer (LUX)AG2R - La Mondialezt
46LUXLaurent Didier (LUX)Trek - Segafredozt
47AUSBen O'Connor (AUS)Dimension Datazt
48AUSLachlan David Morton (AUS)Dimension Datazt
49ITASalvatore Puccio (ITA)Sky Professional Cycling Team0:11
50BELLaurens De Vreese (BEL)Astana0:13
51AUSAdam Hansen (AUS)Lotto - Soudal0:13
52AUSWilliam Clarke (AUS)EF Education First - Drapac0:13
53KAZArtyom Zakharov (KAZ)Astana0:16
54BELMaarten Wynants (BEL)Lotto NL - Jumbo0:27
55ITAManuele Mori (ITA)Uae Team Emirates0:32
56BELStijn Vandenbergh (BEL)AG2R - La Mondiale0:32
57JAPFumiyuki Beppu (JAP)Trek - Segafredo0:32
58AUSSimon Gerrans (AUS)BMC Racing Team0:32
59SUITom Bohli (SUI)BMC Racing Team0:32
60AUSMiles Scotson (AUS)BMC Racing Team0:32
61PORNelson Filipe Santos Simoes Oliveira (POR)Movistar0:32
62GERJasha Sütterlin (GER)Movistar0:40
63NEDDaan Olivier (NED)Lotto NL - Jumbo0:40
64NEDKoen De Kort (NED)Trek - Segafredo0:50
65PORTiago Jose Pinto Machado (POR)Katusha - Alpecin0:54
66NZLPatrick Bevin (NZL)BMC Racing Team0:54
67NEDTom Leezer (NED)Lotto NL - Jumbo0:58
68AUSSteele Von Hoff (AUS)Bennelong - Swisswellness1:03
69AUSSimon Clarke (AUS)EF Education First - Drapac1:04
70PORNuno Miguel Alves Matos Bico (POR)Movistar1:04
71ITAEnrico Battaglin (ITA)Lotto NL - Jumbo1:13
72GERNiklas Arndt (GER)Sunweb1:15
73AUSMathew Hayman (AUS)Mitchelton - Scott1:42
74NZLJack Bauer (NZL)Mitchelton - Scott1:42
75AUSZakkari Dempster (AUS)Israel Cycling Academy1:46
76ITAMarco Marcato (ITA)Uae Team Emirates1:49
77ITAMatteo Bono (ITA)Uae Team Emirates1:49
78NZLThomas Scully (NZL)EF Education First - Drapac2:09
79SUIDanilo Wyss (SUI)BMC Racing Team2:18
80ITADaniel Oss (ITA)Bora - Hansgrohe2:43
81DENMichael Mørkøv (DEN)Quick Step Floors2:43
82ITAValerio Agnoli (ITA)Bahrain - Merida2:46
83JAPYukiya Arashiro (JAP)Bahrain - Merida2:46
84NEDMaurits Lammertink (NED)Katusha - Alpecin3:03
85AUSDamien Howson (AUS)Mitchelton - Scott3:21
86AUSAlexander Edmondson (AUS)Mitchelton - Scott3:21
87PORJosé Isidro Maciel Gonçalves (POR)Katusha - Alpecin3:26
88USAChad Haga (USA)Sunweb3:28
89BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Soudal3:46
90RUSPavel Kochetkov (RUS)Katusha - Alpecin3:46
91ITAMatteo Montaguti (ITA)AG2R - La Mondiale3:46
92FRANans Peters (FRA)AG2R - La Mondiale3:46
93ITAOscar Gatto (ITA)Astana3:46
94RSAJacobus Venter (RSA)Dimension Data5:15
95AUSAlexander Porter (AUS)Bennelong - Swisswellness5:37
96ITARiccardo Minali (ITA)Astana5:37
97GBRPeter Kennaugh (GBR)Bora - Hansgrohe5:51
98AUSMichael Storer (AUS)Sunweb6:01
99AUSMitchell Docker (AUS)EF Education First - Drapac6:01
100NORTruls Engen Korsaeth (NOR)Astana6:01
101GBRChristopher Lawless (GBR)Sky Professional Cycling Team7:21
102POLLukasz Wisniowski (POL)Sky Professional Cycling Team7:21
103ITAFabio Sabatini (ITA)Quick Step Floors7:21
104GERAndré Greipel (GER)Lotto - Soudal7:21
105AUSMark Renshaw (AUS)Dimension Data7:21
106GERNico Denz (GER)AG2R - La Mondiale7:21
107DENMads Würtz Schmidt (DEN)Katusha - Alpecin8:31
108GERMarcel Sieberg (GER)Lotto - Soudal9:55
109GERRobert Wagner (GER)Lotto NL - Jumbo9:55
110CANAntoine Duchesne (CAN)Groupama - Fdj9:55
111ESPJaime Castrillo Zapater (ESP)Movistar9:55
112GERRüdiger Selig (GER)Bora - Hansgrohe9:55
113RSANicholas Dlamini (RSA)Dimension Data9:55
114FRAFlorian Sénéchal (FRA)Quick Step Floors9:55
115FRAMatthieu Ladagnous (FRA)Groupama - Fdj9:55
116BELJens Debusschere (BEL)Lotto - Soudal9:55
117DENMads Pedersen (DEN)Trek - Segafredo9:55
118USALogan Owen (USA)EF Education First - Drapac11:09
119POLMaciej Bodnar (POL)Bora - Hansgrohe11:09
120GERPhil Bauhaus (GER)Sunweb14:49
121NZLAlex Frame (NZL)Trek - Segafredo14:49
122ITAManuele Boaro (ITA)Bahrain - Merida14:49
123SUISteve Morabito (SUI)Groupama - Fdj14:49
124AUSScott Bowden (AUS)Bennelong - Swisswellness14:49
125IRLSam Bennett (IRL)Bora - Hansgrohe14:49
126ITARoberto Ferrari (ITA)Uae Team Emirates19:26
127LTURamunas Navardauskas (LTU)Bahrain - Merida24:11
128ITADavide Cimolai (ITA)Groupama - Fdj24:11
129AUSSam Welsford (AUS)Aca - Ride Sunshine Coast24:11
130GBRJonathan Dibben (GBR)Sky Professional Cycling Team24:11
131NORDaniel Hoelgaard (NOR)Groupama - Fdj

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 3 - Glenelg - Victor Harbor - 146,5 km - 18 Januari 2018Sprint


1ITAElia Viviani (ITA)Quick Step Floors3:04:40
2GERPhil Bauhaus (GER)Sunwebzt
3AUSCaleb Ewan (AUS)Mitchelton - Scottzt
4ITASimone Consonni (ITA)Uae Team Emirateszt
5SVKPeter Sagan (SVK)Bora - Hansgrohezt
6AUSSimon Clarke (AUS)EF Education First - Drapaczt
7AUSAlexander Edmondson (AUS)Mitchelton - Scottzt
8AUSZakkari Dempster (AUS)Israel Cycling Academyzt
9BELDries Devenyns (BEL)Quick Step Floorszt
10AUSJay McCarthy (AUS)Bora - Hansgrohezt
11ITADaniel Oss (ITA)Bora - Hansgrohezt
12ESPGorka Izagirre Insausti (ESP)Bahrain - Meridazt
13NEDRobert Gesink (NED)Lotto NL - Jumbozt
14GERRüdiger Selig (GER)Bora - Hansgrohezt
15DENMads Pedersen (DEN)Trek - Segafredozt
16ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Astanazt
17ITARiccardo Minali (ITA)Astanazt
18COLJhonatan Restrepo Valencia (COL)Katusha - Alpecinzt
19RSADaryl Impey (RSA)Mitchelton - Scottzt
20AUSNathan Haas (AUS)Katusha - Alpecinzt
21ITAMarco Marcato (ITA)Uae Team Emirateszt
22PORRuben Guerreiro (POR)Trek - Segafredozt
23FRAAnthony Roux (FRA)Groupama - Fdjzt
24ITADiego Ulissi (ITA)Uae Team Emirateszt
25PORRui Alberto Faria da Costa (POR)Uae Team Emirateszt
26AUSMitchell Docker (AUS)EF Education First - Drapaczt
27NZLGeorge Bennett (NZL)Lotto NL - Jumbozt
28ESPJon Izagirre Insausti (ESP)Bahrain - Meridazt
29DENMichael Mørkøv (DEN)Quick Step Floorszt
30AUSSteele Von Hoff (AUS)Bennelong - Swisswellnesszt
31JAPFumiyuki Beppu (JAP)Trek - Segafredozt
32DENLars Ytting Bak (DEN)Lotto - Soudalzt
33GERAndré Greipel (GER)Lotto - Soudalzt
34AUSAdam Hansen (AUS)Lotto - Soudalzt
35ITASalvatore Puccio (ITA)Sky Professional Cycling Teamzt
36COLEgan Arley Bernal Gomez (COL)Sky Professional Cycling Teamzt
37ITADomenico Pozzovivo (ITA)Bahrain - Meridazt
38ITAEros Capecchi (ITA)Quick Step Floorszt
39AUSMark Renshaw (AUS)Dimension Datazt
40NORTruls Engen Korsaeth (NOR)Astanazt
41NEDMike Teunissen (NED)Sunwebzt
42AUSBrendan Canty (AUS)EF Education First - Drapaczt
43ESPDaniel Moreno Fernández (ESP)EF Education First - Drapaczt
44LUXLaurent Didier (LUX)Trek - Segafredozt
45AUSChris Hamilton (AUS)Sunwebzt
46FRAMickaël Chérel (FRA)AG2R - La Mondialezt
47AUSRichie Porte (AUS)BMC Racing Teamzt
48SUIDanilo Wyss (SUI)BMC Racing Teamzt
49DENMichael Valgren Andersen (DEN)Astanazt
50AUSNathan Earle (AUS)Israel Cycling Academyzt
51FRAPierre Latour (FRA)AG2R - La Mondialezt
52ESPMarc Soler Gimenez (ESP)Movistarzt
53NEDMaurits Lammertink (NED)Katusha - Alpecinzt
54GBRChristopher Lawless (GBR)Sky Professional Cycling Teamzt
55ESPRubén Fernández Andújar (ESP)Movistarzt
56NEDSam Oomen (NED)Sunwebzt
57AUTGeorg Preidler (AUT)Groupama - Fdjzt
58AUSSimon Gerrans (AUS)BMC Racing Teamzt
59GERMarcel Sieberg (GER)Lotto - Soudalzt
60AUSRohan Dennis (AUS)BMC Racing Teamzt
61DENNiklas Eg (DEN)Trek - Segafredozt
62ESPCarlos Barbero Cuesta (ESP)Movistarzt
63NEDKoen De Kort (NED)Trek - Segafredozt
64ITAEnrico Battaglin (ITA)Lotto NL - Jumbozt
65NEDTom Jelte Slagter (NED)Dimension Datazt
66ITAManuele Mori (ITA)Uae Team Emirateszt
67ESPEnric Mas Nicolau (ESP)Quick Step Floorszt
68AUSBen O'Connor (AUS)Dimension Datazt
69GBROwain Doull (GBR)Sky Professional Cycling Teamzt
70JAPYukiya Arashiro (JAP)Bahrain - Meridazt
71AUSCameron Meyer (AUS)Mitchelton - Scottzt
72AUSTimothy Roe (AUS)Bennelong - Swisswellnesszt
73SUITom Bohli (SUI)BMC Racing Teamzt
74NEDDaan Olivier (NED)Lotto NL - Jumbozt
75ITAMatteo Montaguti (ITA)AG2R - La Mondialezt
76GBRScott Davies (GBR)Dimension Datazt
77AUSLachlan David Morton (AUS)Dimension Datazt
78LUXBen Gastauer (LUX)AG2R - La Mondialezt
79PORNelson Filipe Santos Simoes Oliveira (POR)Movistarzt
80GERJasha Sütterlin (GER)Movistarzt
81BELStijn Vandenbergh (BEL)AG2R - La Mondialezt
82ITAValerio Agnoli (ITA)Bahrain - Meridazt
83FRAMatthieu Ladagnous (FRA)Groupama - Fdjzt
84PORTiago Jose Pinto Machado (POR)Katusha - Alpecinzt
85PORNuno Miguel Alves Matos Bico (POR)Movistarzt
86POLLukasz Wisniowski (POL)Sky Professional Cycling Teamzt
87RUSPavel Kochetkov (RUS)Katusha - Alpecinzt
88FRANans Peters (FRA)AG2R - La Mondialezt
89ITAManuele Boaro (ITA)Bahrain - Merida0:24
90GERNico Denz (GER)AG2R - La Mondiale0:26
91AUSAlexander Porter (AUS)Bennelong - Swisswellness0:26
92RSANicholas Dlamini (RSA)Dimension Data0:26
93KAZArtyom Zakharov (KAZ)Astana0:26
94GERRobert Wagner (GER)Lotto NL - Jumbo0:26
95CANAntoine Duchesne (CAN)Groupama - Fdj0:26
96AUSWilliam Clarke (AUS)EF Education First - Drapac0:26
97NZLThomas Scully (NZL)EF Education First - Drapac0:26
98ITAMatteo Bono (ITA)Uae Team Emirates0:26
99BELMaarten Wynants (BEL)Lotto NL - Jumbo0:31
100ITAFabio Sabatini (ITA)Quick Step Floors0:31
101NZLAlex Frame (NZL)Trek - Segafredo0:34
102GBRPeter Kennaugh (GBR)Bora - Hansgrohe0:34
103AUSMathew Hayman (AUS)Mitchelton - Scott0:34
104BELJens Debusschere (BEL)Lotto - Soudal0:34
105FRAFlorian Sénéchal (FRA)Quick Step Floors0:34
106DENMads Würtz Schmidt (DEN)Katusha - Alpecin0:48
107GERNiklas Arndt (GER)Sunweb0:48
108NEDTom Leezer (NED)Lotto NL - Jumbo0:48
109USALogan Owen (USA)EF Education First - Drapac0:54
110BELLaurens De Vreese (BEL)Astana0:56
111AUSMiles Scotson (AUS)BMC Racing Team1:02
112POLMaciej Bodnar (POL)Bora - Hansgrohe1:04
113BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Soudal1:04
114ITADavide Cimolai (ITA)Groupama - Fdj1:04
115RSAJacobus Venter (RSA)Dimension Data1:04
116AUSMichael Storer (AUS)Sunweb1:29
117NZLJack Bauer (NZL)Mitchelton - Scott1:29
118USAChad Haga (USA)Sunweb2:00
119IRLSam Bennett (IRL)Bora - Hansgrohe2:17
120ESPJaime Castrillo Zapater (ESP)Movistar2:22
121ITARoberto Ferrari (ITA)Uae Team Emirates2:22
122PORJosé Isidro Maciel Gonçalves (POR)Katusha - Alpecin2:30
123AUSSam Welsford (AUS)Aca - Ride Sunshine Coast3:37
124AUSScott Bowden (AUS)Bennelong - Swisswellness3:37
125LTURamunas Navardauskas (LTU)Bahrain - Merida3:37
126ITAOscar Gatto (ITA)Astana3:37
127AUSDamien Howson (AUS)Mitchelton - Scott4:54
128NZLPatrick Bevin (NZL)BMC Racing Team5:20
129GBRJonathan Dibben (GBR)Sky Professional Cycling Team6:34
130SUISteve Morabito (SUI)Groupama - Fdj

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 4 - Norwood - Uraidla - 128,2 km - 19 Januari 2018Sprint


1SVKPeter Sagan (SVK)Bora - Hansgrohe3:21:07
2RSADaryl Impey (RSA)Mitchelton - Scottzt
3ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Astanazt
4ITADiego Ulissi (ITA)Uae Team Emirateszt
5AUSJay McCarthy (AUS)Bora - Hansgrohezt
6BELDries Devenyns (BEL)Quick Step Floorszt
7ITADomenico Pozzovivo (ITA)Bahrain - Meridazt
8PORRui Alberto Faria da Costa (POR)Uae Team Emirateszt
9FRAPierre Latour (FRA)AG2R - La Mondialezt
10LUXLaurent Didier (LUX)Trek - Segafredozt
11COLEgan Arley Bernal Gomez (COL)Sky Professional Cycling Teamzt
12FRAMickaël Chérel (FRA)AG2R - La Mondialezt
13AUTGeorg Preidler (AUT)Groupama - Fdjzt
14AUSCameron Meyer (AUS)Mitchelton - Scottzt
15NZLGeorge Bennett (NZL)Lotto NL - Jumbozt
16PORRuben Guerreiro (POR)Trek - Segafredozt
17NEDRobert Gesink (NED)Lotto NL - Jumbozt
18NEDSam Oomen (NED)Sunwebzt
19AUSNathan Earle (AUS)Israel Cycling Academyzt
20ESPGorka Izagirre Insausti (ESP)Bahrain - Meridazt
21AUSRichie Porte (AUS)BMC Racing Teamzt
22AUSChris Hamilton (AUS)Sunwebzt
23DENMichael Valgren Andersen (DEN)Astanazt
24ESPJon Izagirre Insausti (ESP)Bahrain - Meridazt
25AUSBrendan Canty (AUS)EF Education First - Drapaczt
26ESPDaniel Moreno Fernández (ESP)EF Education First - Drapaczt
27AUSSimon Clarke (AUS)EF Education First - Drapaczt
28DENLars Ytting Bak (DEN)Lotto - Soudalzt
29NEDTom Jelte Slagter (NED)Dimension Datazt
30ESPEnric Mas Nicolau (ESP)Quick Step Floorszt
31GBRScott Davies (GBR)Dimension Datazt
32AUSRohan Dennis (AUS)BMC Racing Teamzt
33ITAEros Capecchi (ITA)Quick Step Floorszt
34AUSBen O'Connor (AUS)Dimension Datazt
35AUSMichael Storer (AUS)Sunwebzt
36AUSNathan Haas (AUS)Katusha - Alpecin0:54
37AUSAdam Hansen (AUS)Lotto - Soudal0:54
38AUSTimothy Roe (AUS)Bennelong - Swisswellness1:21
39NEDMaurits Lammertink (NED)Katusha - Alpecin2:19
40ESPMarc Soler Gimenez (ESP)Movistar2:40
41ITAManuele Mori (ITA)Uae Team Emirates3:51
42AUSSimon Gerrans (AUS)BMC Racing Team3:56
43ITAValerio Agnoli (ITA)Bahrain - Merida3:56
44JAPFumiyuki Beppu (JAP)Trek - Segafredo3:56
45BELStijn Vandenbergh (BEL)AG2R - La Mondiale3:56
46JAPYukiya Arashiro (JAP)Bahrain - Merida3:56
47PORNuno Miguel Alves Matos Bico (POR)Movistar3:56
48DENNiklas Eg (DEN)Trek - Segafredo3:56
49FRAAnthony Roux (FRA)Groupama - Fdj4:05
50ITAMarco Marcato (ITA)Uae Team Emirates5:03
51NEDKoen De Kort (NED)Trek - Segafredo6:21
52GERNiklas Arndt (GER)Sunweb6:21
53NEDDaan Olivier (NED)Lotto NL - Jumbo6:38
54KAZArtyom Zakharov (KAZ)Astana6:38
55BELLaurens De Vreese (BEL)Astana6:38
56SUIDanilo Wyss (SUI)BMC Racing Team6:38
57AUSMiles Scotson (AUS)BMC Racing Team6:38
58ITAEnrico Battaglin (ITA)Lotto NL - Jumbo6:38
59AUSLachlan David Morton (AUS)Dimension Data6:38
60AUSMathew Hayman (AUS)Mitchelton - Scott8:01
61NEDMike Teunissen (NED)Sunweb8:01
62FRAMatthieu Ladagnous (FRA)Groupama - Fdj9:00
63ITAManuele Boaro (ITA)Bahrain - Merida9:02
64ITADaniel Oss (ITA)Bora - Hansgrohe9:02
65GBROwain Doull (GBR)Sky Professional Cycling Team9:02
66LUXBen Gastauer (LUX)AG2R - La Mondiale9:02
67FRANans Peters (FRA)AG2R - La Mondiale9:02
68NZLPatrick Bevin (NZL)BMC Racing Team9:02
69ESPRubén Fernández Andújar (ESP)Movistar10:39
70AUSWilliam Clarke (AUS)EF Education First - Drapac10:43
71CANAntoine Duchesne (CAN)Groupama - Fdj10:43
72AUSMitchell Docker (AUS)EF Education First - Drapac10:43
73AUSAlexander Edmondson (AUS)Mitchelton - Scott10:46
74AUSMark Renshaw (AUS)Dimension Data11:30
75AUSCaleb Ewan (AUS)Mitchelton - Scott11:30
76RSANicholas Dlamini (RSA)Dimension Data11:30
77ESPJaime Castrillo Zapater (ESP)Movistar11:30
78PORNelson Filipe Santos Simoes Oliveira (POR)Movistar11:30
79ESPCarlos Barbero Cuesta (ESP)Movistar11:30
80PORTiago Jose Pinto Machado (POR)Katusha - Alpecin11:30
81NZLThomas Scully (NZL)EF Education First - Drapac11:30
82BELMaarten Wynants (BEL)Lotto NL - Jumbo11:30
83SUITom Bohli (SUI)BMC Racing Team11:30
84ITAMatteo Montaguti (ITA)AG2R - La Mondiale11:30
85ITAElia Viviani (ITA)Quick Step Floors11:30
86DENMichael Mørkøv (DEN)Quick Step Floors11:30
87ITASalvatore Puccio (ITA)Sky Professional Cycling Team11:30
88FRAFlorian Sénéchal (FRA)Quick Step Floors11:30
89RSAJacobus Venter (RSA)Dimension Data11:30
90AUSZakkari Dempster (AUS)Israel Cycling Academy11:30
91ITAMatteo Bono (ITA)Uae Team Emirates11:30
92NEDTom Leezer (NED)Lotto NL - Jumbo11:30
93COLJhonatan Restrepo Valencia (COL)Katusha - Alpecin11:30
94USAChad Haga (USA)Sunweb13:21
95LTURamunas Navardauskas (LTU)Bahrain - Merida14:34
96AUSSteele Von Hoff (AUS)Bennelong - Swisswellness14:34
97GERRobert Wagner (GER)Lotto NL - Jumbo14:34
98ITAOscar Gatto (ITA)Astana14:37
99GBRPeter Kennaugh (GBR)Bora - Hansgrohe14:37
100AUSSam Welsford (AUS)Aca - Ride Sunshine Coast15:18
101BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Soudal15:18
102AUSScott Bowden (AUS)Bennelong - Swisswellness15:18
103AUSDamien Howson (AUS)Mitchelton - Scott15:18
104GERRüdiger Selig (GER)Bora - Hansgrohe15:25
105ITASimone Consonni (ITA)Uae Team Emirates15:26
106ITAFabio Sabatini (ITA)Quick Step Floors15:26
107USALogan Owen (USA)EF Education First - Drapac15:26
108GERNico Denz (GER)AG2R - La Mondiale15:26
109POLMaciej Bodnar (POL)Bora - Hansgrohe15:26
110GERJasha Sütterlin (GER)Movistar16:32
111AUSAlexander Porter (AUS)Bennelong - Swisswellness16:32
112POLLukasz Wisniowski (POL)Sky Professional Cycling Team17:15
113GERMarcel Sieberg (GER)Lotto - Soudal17:15
114GERPhil Bauhaus (GER)Sunweb17:15
115NORTruls Engen Korsaeth (NOR)Astana17:15
116ITARiccardo Minali (ITA)Astana17:15
117IRLSam Bennett (IRL)Bora - Hansgrohe17:15
118PORJosé Isidro Maciel Gonçalves (POR)Katusha - Alpecin17:15
119GERAndré Greipel (GER)Lotto - Soudal17:15
120GBRChristopher Lawless (GBR)Sky Professional Cycling Team18:44
121DENMads Pedersen (DEN)Trek - Segafredo18:44
122NZLAlex Frame (NZL)Trek - Segafredo18:44
123NZLJack Bauer (NZL)Mitchelton - Scott19:10
124BELJens Debusschere (BEL)Lotto - Soudal19:13
125DENMads Würtz Schmidt (DEN)Katusha - Alpecin19:13
126RUSPavel Kochetkov (RUS)Katusha - Alpecin19:13
127ITADavide Cimolai (ITA)Groupama - Fdj19:33
128ITARoberto Ferrari (ITA)Uae Team Emirates

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 5 - McLaren Vale - Willunga Hill - 151,5 km - 20 Januari 2018Berg


1AUSRichie Porte (AUS)BMC Racing Team3:42:22
2RSADaryl Impey (RSA)Mitchelton - Scott0:08
3NEDTom Jelte Slagter (NED)Dimension Data0:10
4BELDries Devenyns (BEL)Quick Step Floors0:10
5COLEgan Arley Bernal Gomez (COL)Sky Professional Cycling Team0:10
6ESPGorka Izagirre Insausti (ESP)Bahrain - Merida0:10
7ITADiego Ulissi (ITA)Uae Team Emirates0:10
8NEDRobert Gesink (NED)Lotto NL - Jumbo0:14
9ESPJon Izagirre Insausti (ESP)Bahrain - Merida0:14
10PORRuben Guerreiro (POR)Trek - Segafredo0:14
11ESPEnric Mas Nicolau (ESP)Quick Step Floors0:14
12FRAPierre Latour (FRA)AG2R - La Mondiale0:14
13ITADomenico Pozzovivo (ITA)Bahrain - Merida0:14
14NEDSam Oomen (NED)Sunweb0:14
15AUSChris Hamilton (AUS)Sunweb0:14
16NZLGeorge Bennett (NZL)Lotto NL - Jumbo0:14
17FRAMickaël Chérel (FRA)AG2R - La Mondiale0:19
18ESPMarc Soler Gimenez (ESP)Movistar0:19
19AUSNathan Earle (AUS)Israel Cycling Academy0:19
20AUSBrendan Canty (AUS)EF Education First - Drapac0:19
21AUSBen O'Connor (AUS)Dimension Data0:19
22ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Astana0:19
23AUSJay McCarthy (AUS)Bora - Hansgrohe0:24
24ESPRubén Fernández Andújar (ESP)Movistar0:35
25GBRScott Davies (GBR)Dimension Data0:35
26NEDMaurits Lammertink (NED)Katusha - Alpecin0:44
27ESPDaniel Moreno Fernández (ESP)EF Education First - Drapac0:47
28AUSCameron Meyer (AUS)Mitchelton - Scott0:51
29DENMichael Valgren Andersen (DEN)Astana1:02
30DENLars Ytting Bak (DEN)Lotto - Soudal1:12
31AUSMichael Storer (AUS)Sunweb1:16
32PORTiago Jose Pinto Machado (POR)Katusha - Alpecin1:16
33AUTGeorg Preidler (AUT)Groupama - Fdj1:16
34GBROwain Doull (GBR)Sky Professional Cycling Team1:18
35DENNiklas Eg (DEN)Trek - Segafredo1:18
36ITAEros Capecchi (ITA)Quick Step Floors1:18
37AUSRohan Dennis (AUS)BMC Racing Team1:18
38PORJosé Isidro Maciel Gonçalves (POR)Katusha - Alpecin1:24
39BELStijn Vandenbergh (BEL)AG2R - La Mondiale1:45
40AUSAdam Hansen (AUS)Lotto - Soudal1:47
41LUXLaurent Didier (LUX)Trek - Segafredo1:47
42PORRui Alberto Faria da Costa (POR)Uae Team Emirates1:56
43ITAManuele Mori (ITA)Uae Team Emirates2:01
44PORNelson Filipe Santos Simoes Oliveira (POR)Movistar2:06
45JAPYukiya Arashiro (JAP)Bahrain - Merida2:08
46LUXBen Gastauer (LUX)AG2R - La Mondiale2:08
47AUSSimon Gerrans (AUS)BMC Racing Team2:28
48GERJasha Sütterlin (GER)Movistar2:33
49SVKPeter Sagan (SVK)Bora - Hansgrohe2:33
50AUSSteele Von Hoff (AUS)Bennelong - Swisswellness2:45
51ITAMarco Marcato (ITA)Uae Team Emirates2:55
52ITAValerio Agnoli (ITA)Bahrain - Merida3:24
53ITADaniel Oss (ITA)Bora - Hansgrohe3:24
54ITAEnrico Battaglin (ITA)Lotto NL - Jumbo3:42
55AUSLachlan David Morton (AUS)Dimension Data3:55
56GERNiklas Arndt (GER)Sunweb4:04
57NEDMike Teunissen (NED)Sunweb4:04
58BELLaurens De Vreese (BEL)Astana4:26
59NEDKoen De Kort (NED)Trek - Segafredo4:39
60AUSMathew Hayman (AUS)Mitchelton - Scott4:41
61SUIDanilo Wyss (SUI)BMC Racing Team4:41
62FRAMatthieu Ladagnous (FRA)Groupama - Fdj4:41
63BELMaarten Wynants (BEL)Lotto NL - Jumbo4:41
64COLJhonatan Restrepo Valencia (COL)Katusha - Alpecin4:41
65ITASalvatore Puccio (ITA)Sky Professional Cycling Team4:41
66ITAManuele Boaro (ITA)Bahrain - Merida4:41
67AUSWilliam Clarke (AUS)EF Education First - Drapac4:56
68AUSSimon Clarke (AUS)EF Education First - Drapac4:56
69GBRPeter Kennaugh (GBR)Bora - Hansgrohe5:18
70AUSTimothy Roe (AUS)Bennelong - Swisswellness5:53
71NEDTom Leezer (NED)Lotto NL - Jumbo6:15
72RUSPavel Kochetkov (RUS)Katusha - Alpecin6:15
73GERAndré Greipel (GER)Lotto - Soudal6:42
74DENMichael Mørkøv (DEN)Quick Step Floors6:42
75AUSMitchell Docker (AUS)EF Education First - Drapac7:28
76RSAJacobus Venter (RSA)Dimension Data7:28
77AUSMiles Scotson (AUS)BMC Racing Team7:29
78NEDDaan Olivier (NED)Lotto NL - Jumbo8:08
79AUSScott Bowden (AUS)Bennelong - Swisswellness8:08
80SUITom Bohli (SUI)BMC Racing Team8:08
81ITAMatteo Montaguti (ITA)AG2R - La Mondiale8:08
82AUSAlexander Edmondson (AUS)Mitchelton - Scott8:26
83POLLukasz Wisniowski (POL)Sky Professional Cycling Team8:45
84POLMaciej Bodnar (POL)Bora - Hansgrohe8:45
85USALogan Owen (USA)EF Education First - Drapac9:46
86NZLThomas Scully (NZL)EF Education First - Drapac9:46
87BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Soudal9:46
88KAZArtyom Zakharov (KAZ)Astana9:56
89USAChad Haga (USA)Sunweb10:52
90AUSDamien Howson (AUS)Mitchelton - Scott10:52
91ITAOscar Gatto (ITA)Astana10:52
92AUSCaleb Ewan (AUS)Mitchelton - Scott11:47
93NZLPatrick Bevin (NZL)BMC Racing Team11:47
94GERNico Denz (GER)AG2R - La Mondiale11:47
95CANAntoine Duchesne (CAN)Groupama - Fdj11:47
96GBRChristopher Lawless (GBR)Sky Professional Cycling Team11:47
97FRANans Peters (FRA)AG2R - La Mondiale11:47
98JAPFumiyuki Beppu (JAP)Trek - Segafredo11:47
99ESPCarlos Barbero Cuesta (ESP)Movistar11:47
100ESPJaime Castrillo Zapater (ESP)Movistar11:47
101LTURamunas Navardauskas (LTU)Bahrain - Merida11:47
102AUSAlexander Porter (AUS)Bennelong - Swisswellness11:47
103AUSSam Welsford (AUS)Aca - Ride Sunshine Coast11:47
104RSANicholas Dlamini (RSA)Dimension Data11:47
105AUSMark Renshaw (AUS)Dimension Data11:47
106BELJens Debusschere (BEL)Lotto - Soudal11:47
107PORNuno Miguel Alves Matos Bico (POR)Movistar11:47
108GERMarcel Sieberg (GER)Lotto - Soudal11:47
109GERRobert Wagner (GER)Lotto NL - Jumbo11:47
110ITAFabio Sabatini (ITA)Quick Step Floors12:44
111ITASimone Consonni (ITA)Uae Team Emirates12:44
112ITAElia Viviani (ITA)Quick Step Floors12:44
113ITARiccardo Minali (ITA)Astana12:44
114FRAFlorian Sénéchal (FRA)Quick Step Floors12:44
115AUSZakkari Dempster (AUS)Israel Cycling Academy12:44
116DENMads Würtz Schmidt (DEN)Katusha - Alpecin12:44
117NZLAlex Frame (NZL)Trek - Segafredo12:44
118AUSNathan Haas (AUS)Katusha - Alpecin12:44
119IRLSam Bennett (IRL)Bora - Hansgrohe12:44
120ITAMatteo Bono (ITA)Uae Team Emirates12:44
121GERRüdiger Selig (GER)Bora - Hansgrohe12:44
122DENMads Pedersen (DEN)Trek - Segafredo12:44
123NORTruls Engen Korsaeth (NOR)Astana13:00
124GERPhil Bauhaus (GER)Sunweb13:13
125ITADavide Cimolai (ITA)Groupama - Fdj13:13
126NZLJack Bauer (NZL)Mitchelton - Scott
127FRAAnthony Roux (FRA)Groupama - Fdj

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 6 - Adelaide - Adelaide - 9 km - 21 Januari 2018Sprint


1GERAndré Greipel (GER)Lotto - Soudal2:01:19
2AUSCaleb Ewan (AUS)Mitchelton - Scottzt
3SVKPeter Sagan (SVK)Bora - Hansgrohezt
4GERPhil Bauhaus (GER)Sunwebzt
5ITAElia Viviani (ITA)Quick Step Floorszt
6AUSSteele Von Hoff (AUS)Bennelong - Swisswellnesszt
7ITASimone Consonni (ITA)Uae Team Emirateszt
8DENMads Pedersen (DEN)Trek - Segafredozt
9ESPCarlos Barbero Cuesta (ESP)Movistarzt
10DENMads Würtz Schmidt (DEN)Katusha - Alpecinzt
11FRAPierre Latour (FRA)AG2R - La Mondialezt
12BELDries Devenyns (BEL)Quick Step Floorszt
13FRAMickaël Chérel (FRA)AG2R - La Mondialezt
14ITADiego Ulissi (ITA)Uae Team Emirateszt
15GERJasha Sütterlin (GER)Movistarzt
16ESPGorka Izagirre Insausti (ESP)Bahrain - Meridazt
17ESPJon Izagirre Insausti (ESP)Bahrain - Meridazt
18ITADomenico Pozzovivo (ITA)Bahrain - Meridazt
19COLEgan Arley Bernal Gomez (COL)Sky Professional Cycling Teamzt
20NZLGeorge Bennett (NZL)Lotto NL - Jumbozt
21POLLukasz Wisniowski (POL)Sky Professional Cycling Teamzt
22PORRuben Guerreiro (POR)Trek - Segafredozt
23NEDRobert Gesink (NED)Lotto NL - Jumbozt
24AUSNathan Earle (AUS)Israel Cycling Academyzt
25GERRüdiger Selig (GER)Bora - Hansgrohezt
26AUSJay McCarthy (AUS)Bora - Hansgrohezt
27NEDSam Oomen (NED)Sunwebzt
28AUSChris Hamilton (AUS)Sunwebzt
29AUSNathan Haas (AUS)Katusha - Alpecinzt
30ITAEnrico Battaglin (ITA)Lotto NL - Jumbozt
31ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Astanazt
32AUTGeorg Preidler (AUT)Groupama - Fdjzt
33NEDTom Jelte Slagter (NED)Dimension Datazt
34AUSMark Renshaw (AUS)Dimension Datazt
35GERNico Denz (GER)AG2R - La Mondialezt
36RSADaryl Impey (RSA)Mitchelton - Scottzt
37AUSMitchell Docker (AUS)EF Education First - Drapaczt
38NEDMaurits Lammertink (NED)Katusha - Alpecinzt
39ITASalvatore Puccio (ITA)Sky Professional Cycling Teamzt
40ITAFabio Sabatini (ITA)Quick Step Floorszt
41ESPMarc Soler Gimenez (ESP)Movistarzt
42AUSRichie Porte (AUS)BMC Racing Teamzt
43AUSAdam Hansen (AUS)Lotto - Soudalzt
44DENLars Ytting Bak (DEN)Lotto - Soudalzt
45AUSBrendan Canty (AUS)EF Education First - Drapaczt
46ITADaniel Oss (ITA)Bora - Hansgrohezt
47ITAMatteo Montaguti (ITA)AG2R - La Mondialezt
48PORNelson Filipe Santos Simoes Oliveira (POR)Movistarzt
49JAPYukiya Arashiro (JAP)Bahrain - Meridazt
50BELJens Debusschere (BEL)Lotto - Soudalzt
51SUIDanilo Wyss (SUI)BMC Racing Teamzt
52ITAManuele Mori (ITA)Uae Team Emirateszt
53NZLPatrick Bevin (NZL)BMC Racing Teamzt
54DENMichael Valgren Andersen (DEN)Astanazt
55NZLAlex Frame (NZL)Trek - Segafredozt
56AUSBen O'Connor (AUS)Dimension Datazt
57ITAManuele Boaro (ITA)Bahrain - Meridazt
58ITAMarco Marcato (ITA)Uae Team Emirateszt
59JAPFumiyuki Beppu (JAP)Trek - Segafredozt
60ITAEros Capecchi (ITA)Quick Step Floorszt
61RUSPavel Kochetkov (RUS)Katusha - Alpecinzt
62AUSMathew Hayman (AUS)Mitchelton - Scottzt
63LUXBen Gastauer (LUX)AG2R - La Mondialezt
64DENNiklas Eg (DEN)Trek - Segafredozt
65PORTiago Jose Pinto Machado (POR)Katusha - Alpecinzt
66NZLThomas Scully (NZL)EF Education First - Drapaczt
67SUITom Bohli (SUI)BMC Racing Teamzt
68AUSSimon Gerrans (AUS)BMC Racing Teamzt
69GBRScott Davies (GBR)Dimension Datazt
70BELMaarten Wynants (BEL)Lotto NL - Jumbozt
71FRANans Peters (FRA)AG2R - La Mondialezt
72GBROwain Doull (GBR)Sky Professional Cycling Teamzt
73AUSCameron Meyer (AUS)Mitchelton - Scottzt
74ESPEnric Mas Nicolau (ESP)Quick Step Floorszt
75ESPRubén Fernández Andújar (ESP)Movistarzt
76DENMichael Mørkøv (DEN)Quick Step Floorszt
77FRAMatthieu Ladagnous (FRA)Groupama - Fdjzt
78NEDKoen De Kort (NED)Trek - Segafredozt
79AUSAlexander Porter (AUS)Bennelong - Swisswellnesszt
80LUXLaurent Didier (LUX)Trek - Segafredozt
81ITARiccardo Minali (ITA)Astanazt
82ESPDaniel Moreno Fernández (ESP)EF Education First - Drapaczt
83GERMarcel Sieberg (GER)Lotto - Soudalzt
84RSAJacobus Venter (RSA)Dimension Datazt
85RSANicholas Dlamini (RSA)Dimension Datazt
86AUSAlexander Edmondson (AUS)Mitchelton - Scott0:12
87PORJosé Isidro Maciel Gonçalves (POR)Katusha - Alpecin0:13
88NEDMike Teunissen (NED)Sunweb0:16
89AUSLachlan David Morton (AUS)Dimension Data0:18
90AUSWilliam Clarke (AUS)EF Education First - Drapac0:18
91ITAValerio Agnoli (ITA)Bahrain - Merida0:18
92PORNuno Miguel Alves Matos Bico (POR)Movistar0:18
93USAChad Haga (USA)Sunweb0:18
94CANAntoine Duchesne (CAN)Groupama - Fdj0:18
95FRAFlorian Sénéchal (FRA)Quick Step Floors0:18
96AUSRohan Dennis (AUS)BMC Racing Team0:18
97AUSSimon Clarke (AUS)EF Education First - Drapac0:18
98AUSMiles Scotson (AUS)BMC Racing Team0:18
99AUSTimothy Roe (AUS)Bennelong - Swisswellness0:18
100BELLaurens De Vreese (BEL)Astana0:18
101AUSMichael Storer (AUS)Sunweb0:18
102BELStijn Vandenbergh (BEL)AG2R - La Mondiale0:30
103NEDTom Leezer (NED)Lotto NL - Jumbo0:37
104GERNiklas Arndt (GER)Sunweb0:40
105COLJhonatan Restrepo Valencia (COL)Katusha - Alpecin0:42
106PORRui Alberto Faria da Costa (POR)Uae Team Emirates1:05
107LTURamunas Navardauskas (LTU)Bahrain - Merida1:09
108KAZArtyom Zakharov (KAZ)Astana1:10
109BELThomas De Gendt (BEL)Lotto - Soudal1:20
110ESPJaime Castrillo Zapater (ESP)Movistar1:20
111ITADavide Cimolai (ITA)Groupama - Fdj1:20
112AUSScott Bowden (AUS)Bennelong - Swisswellness1:20
113POLMaciej Bodnar (POL)Bora - Hansgrohe1:20
114AUSSam Welsford (AUS)Aca - Ride Sunshine Coast1:31
115ITAMatteo Bono (ITA)Uae Team Emirates1:46
116GERRobert Wagner (GER)Lotto NL - Jumbo2:04
117NEDDaan Olivier (NED)Lotto NL - Jumbo2:10
118AUSZakkari Dempster (AUS)Israel Cycling Academy2:10
119GBRPeter Kennaugh (GBR)Bora - Hansgrohe2:10
120IRLSam Bennett (IRL)Bora - Hansgrohe2:19
121ITAOscar Gatto (ITA)Astana2:43
122NORTruls Engen Korsaeth (NOR)Astana2:43
123GBRChristopher Lawless (GBR)Sky Professional Cycling Team3:23
124USALogan Owen (USA)EF Education First - Drapac4:26
125AUSDamien Howson (AUS)Mitchelton - Scott4:46

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen


Gedetailleerde uitslagen voor etappe

Startlijst

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - Alle rechten voorbehouden