De site voor alle sporten

Menu
Voetbal - Virsliga - Letland Division 1 - 2017 - Home

Voetbal - Virsliga - Letland Division 1 - 2017 - Home

Keuze van een seizoen :

Letland
  • FK Jelgava
  • FK Liepaja
  • FK Rigas Futbola Skola
  • FK Spartaks Jurmala
  • FK Ventspils
  • FS Metta/LU
  • Riga FC
  • SK Babite

Home

Virsliga - Letland Division 1 - Home

LetlandLetland

Stand

PloegPunGWWGVDVDTDS
1FK Spartaks Jurmala402212463124+7
2Riga FC362210662617+9
3FK Liepaja332110383022+8
4FK Rigas Futbola Skola3221102926260
5FK Ventspils31218762516+9
6FK Jelgava242173111827-9
7FS Metta/LU142235142044-24
8SK Babite00000000

UEFA Champions League - KwalificatiesUEFA Europa LeagueDegradatie PlayoffDegradatie

Laatste speeldag

14 Oktober 2017
13h00FK Spartaks JurmalaFK Spartaks Jurmala0 - 1FK JelgavaFK Jelgava
15h00FK VentspilsFK VentspilsGeannuleerdSK BabiteSK Babite
15h00FK Rigas Futbola SkolaFK Rigas Futbola Skola1 - 2FK LiepajaFK Liepaja
18h00FS Metta/LUFS Metta/LU0 - 2Riga FCRiga FC

Detail van de uitslagen


Gedetailleerde uitslagen

Ploegen

Help

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2017 - Alle rechten voorbehouden