De site voor alle sporten

Menu
 

Veldrijden - Wereldkampioenschappen - 2017/2018

Keuze van een seizoen :

Nederland

Uitslagen Dames

Uitslagen Heren

Wereldkampioenschappen - Uitslagen Heren 2017/2018

NederlandNederland - Valkenburg - 3 Februari 2018 - 4 Februari 2018


Veldrijden Heren - Junioren - 3 Februari 2018 - 11:00


1GBRBen Tulett (GBR)41:19
2CZETomas Kopecky (CZE)00:22
3NEDRyan Kamp (NED)00:30
4GERTom Lindner (GER)00:34
5USALane Maher (USA)00:35
6NEDPim Ronhaar (NED)00:36
7NEDMees Hendrikx (NED)00:48
8BELGerben Kuypers (BEL)00:55
9BELRyan Cortjens (BEL)00:59
10FRAThibault Valognes (FRA)01:10
11NEDLuke Verburg (NED)01:18
12FRABenjamin Rivet (FRA)01:31
13USAScott Funston (USA)01:37
14BELJarno Bellens (BEL)01:44
15BELWitse Meeussen (BEL)01:53
16SUILoris Rouiller (SUI)02:08
17SWEEmil Lindgren (SWE)02:23
18LUXArthur Kluckers (LUX)02:24
19CANTyler Clark (CAN)02:24
20FRAAnthony Courriere (FRA)02:41
21CZEJakub Schierl (CZE)02:47
22USASam Noel (USA)02:51
23BELNiels Vandeputte (BEL)03:00
24CZETomas Jezek (CZE)03:02
25LUXNicolas Kess (LUX)03:21
26ITAFilippo Fontana (ITA)03:34
27ITAFederico Ceolin (ITA)03:48
28ESPAdrian Barros Rodriguez (ESP)03:52
29CANConor Martin (CAN)03:54
30CZEJakub Toupalik (CZE)04:12
31USACalder Wood (USA)04:15
32FRAThéo Thomas (FRA)04:24
33GBRSean Flynn (GBR)04:27
34CZEJakub Riman (CZE)04:29
35GBRJenson Young (GBR)04:32
36SWEAnton Niederbach (SWE)04:33
37FRAAlois Charrin (FRA)04:37
38USABenjamin Gomez Villafane (USA)04:40
39CZEAlvin Tomasek (CZE)04:44
40NEDBart Artz (NED)04:46
41LUXLoic Bettendorff (LUX)04:47
42GERFrederik Raßmann (GER)05:06
43USAAlex Morton (USA)05:10
44CANDylan Kerr (CAN)05:19
45JAPKoutarou Murakami (JAP)05:23
46SUIFelix Stehli (SUI)05:27
47HUNBalázs Vas (HUN)05:31
48GERDavid Westhoff (GER)05:32
49NORSoren Waerenskjold (NOR)05:35
50DENIan Millennium (DEN)05:36
51LUXCedric Pries (LUX)05:36
52IRLThomas Creighton (IRL)05:43
53GERPascal Tomke (GER)06:09
54POLPiotr Krynski (POL)06:10
55SUINoé Barras (SUI)06:32
56ITATommaso Dalla Valle (ITA)06:39
57IRLAdam Mcgarr (IRL)07:09
58ESPGonzalo Inguanzo Macho (ESP)07:25
59DENSimon Bak (DEN)07:35
60ITADavide Toneatti (ITA)07:44
61DENJoshua Amos Gudnitz (DEN)07:59
62CANPaul Mysko (CAN)08:01
63ESPCarlos Canal Blanco (ESP)08:55
64POLHubert Drobek (POL)09:31
65DENAlfred Thoft Christiansen (DEN)09:38
66LUXMik Esser (LUX)10:03
67JAPRen Tsumita (JAP)+1 ronde
68AUSAlexander Matthews (AUS)
69SUIRemi Premand (SUI)
70IRLArchie Ryan (IRL)
71AUSAnakin Williams (AUS)
72AUSZach Larsson (AUS)
73POLPiotr Gruszczynski (POL)

Veldrijden Heren-Elite - 4 Februari 2018 - 15:00


1BELWout Van Aert (BEL)Crelan - Charles1:09:00
2BELMichaël Vanthourenhout (BEL)Marlux - Bingoal1:11:13
3NEDMathieu van der Poel (NED)Corendon - Circus1:11:30
4BELToon Aerts (BEL)Telenet Fidea Lions1:12:16
5NEDLars van der Haar (NED)Telenet Fidea Lions1:13:29
6ITAGioele Bertolini (ITA)1:13:42
7BELTim Merlier (BEL)Crelan - Charles1:13:56
8BELLaurens Sweeck (BEL)Era1:14:21
9BELDaan Soete (BEL)Telenet Fidea Lions1:14:30
10FRASteve Chainel (FRA)Team Chazal Canyon1:14:51
11BELQuinten Hermans (BEL)Telenet Fidea Lions1:14:58
12CZEMichael Boros (CZE)Pauwels Sauzen - Vastgoedservice1:15:16
13FRAFrancis Mourey (FRA)Fortuneo - Vital Concept1:15:27
14GERMarcel Meisen (GER)Steylaerts - Betfirst1:15:44
15USAStephen Hyde (USA)Cannondale P/b Cyclocrossworld.com1:15:53
16SUIMarcel Wildhaber (SUI)Scott - Scram1:16:06
17NEDDavid van der Poel (NED)Corendon - Circus1:16:16
18CZEJan Nesvadba (CZE)Talent Team1:16:28
19SUILars Forster (SUI)1:16:41
20ESPFelipe Orts Lloret (ESP)1:17:06
21SUISimon Zahner (SUI)Ekz Racing Team1:17:31
22NEDStan Godrie (NED)Crelan - Charles1:18:05
23FRAMatthieu Boulo (FRA)
24SUISeverin Sägesser (SUI)
25ESPIsmael Esteban Aguero (ESP)
26NEDCorné Van Kessel (NED)Telenet Fidea Lions
27CZETomas Paprstka (CZE)Expres CZ - Scott Team Kolin
28USAKerry Werner (USA)Kona
29ITAMarco Aurelio Fontana (ITA)
30ITADaniele Braidot (ITA)
31FRAFabien Canal (FRA)
32SVKMartin Haring (SVK)Dukla Banska Bystrica
33GBRIan Field (GBR)Hargroves Cycles
34CANMichael Van den Ham (CAN)Garneau-Easton P/b Transitions Lifecare
35ESPJavier Ruiz de Larrinaga Ibañez (ESP)Mmr - Spiuk
36AUSGarry Millburn (AUS)
37DENKenneth Hansen (DEN)
38USACody Kaiser (USA)
39GERSascha Weber (GER)
40USAJack Kisseberth (USA)
41SWEMartin Eriksson (SWE)
42USATobin Ortenblad (USA)Santa Cruz Factory Racing
43LUXScott Thiltges (LUX)
44USATristan Cowie (USA)
45ESPAitor Hernandez Gutierrez (ESP)
46SVKOndrej Glajza (SVK)
47LUXGusty Bausch (LUX)
48USAJeremy Powers (USA)Aspire Racing
49CZEEmil Hekele (CZE)
50GERManuel Müller (GER)
51CANMark McConnell (CAN)
52LUXVincent Dias Dos Santos (LUX)
53JAPHikaru Kosaka (JAP)
54JAPYu Takenouchi (JAP)
55IRLGlen Kinning (IRL)
56ISLIngvar Ómarsson (ISL)

Veldrijden Heren - U23 - 4 Februari 2018 - 11:00


1BELEli Iserbyt (BEL)Marlux - Napoleon Games50:54
2NEDJoris Nieuwenhuis (NED)00:28
3FRAYan Gras (FRA)Team Chazal Canyon00:35
4CZEAdam Toupalik (CZE)Beobank - Corendon01:25
5BELThijs Aerts (BEL)Telenet Fidea Lions01:44
6FRAAntoine Benoist (FRA)Team Chazal Canyon01:55
7NEDSieben Wouters (NED)Pauwels Sauzen - Vastgoedservice02:25
8ITAJakob Dorigoni (ITA)02:56
9USAGage Hecht (USA)03:04
10BELTimo Kielich (BEL)Era - Circus03:11
11BELYannick Peeters (BEL)Pauwels Sauzen - Vastgoedservice03:24
12BELToon Vandebosch (BEL)Beobank - Corendon03:26
13FRAEddy Fine (FRA)03:43
14ESPJofre Cullell Estape (ESP)03:46
15GBRThomas Pidcock (GBR)Telenet Fidea Lions03:57
16NEDThymen Arensman (NED)04:01
17FRALucas Dubau (FRA)Team Peltrax - Braquet Libre04:09
18SUITimon Rüegg (SUI)04:12
19NEDKelvin Bakx (NED)04:14
20GBRDaniel Tulett (GBR)04:17
21ITAStefano Sala (ITA)04:32
22NEDMaik Van Der Heijden (NED)04:38
23SUIKevin Kuhn (SUI)04:47
24GERMaximilian Mobis (GER)05:34
25GBRBen Turner (GBR)Beobank - Corendon05:42
26ESPIván Feijoo Alberte (ESP)05:48
27NEDJens Dekker (NED)Beobank - Corendon05:52
28SUIMauro Schmid (SUI)05:56
29USAGrant Ellwood (USA)06:06
30BELJelle Schuermans (BEL)Pauwels Sauzen - Vastgoedservice06:19
31FRAJoshua Dubau (FRA)Team Peltrax - Braquet Libre06:38
32ITADaniel Smarzaro (ITA)06:45
33ITAMatteo Vidoni (ITA)07:04
34USASpencer Petrov (USA)Aspire Racing07:15
35SVKMatej Ulik (SVK)07:29
36USADenzel Stephenson (USA)07:50
37LUXFélix Schreiber (LUX)07:59
38CZEJosef Jelínek (CZE)08:06
39USAMaxx Chance (USA)08:17
40AUSNicholas Smith (AUS)08:21
41CZEStepán Schubert (CZE)08:56
42ESPMario Junquera San Millan (ESP)09:07
43ITAAntonio Folcarelli (ITA)09:19
44POLTomasz Budzinski (POL)10:05
45CANNicholas Diniz (CAN)10:18
46GERFrederik Hahnel (GER)10:35
47DENAndreas Lund Andresen (DEN)+1 ronde
48SUIJohan Jacobs (SUI)Pauwels Sauzen - Vastgoedservice
49DENCarl Erik Schoulgin Sorensen (DEN)
50DENRasmus Wulff Norholm Gotke (DEN)
51SVKJuraj Bellan (SVK)
52SWEHannes Forsby (SWE)
53JAPHijiri Oda (JAP)
54IRLDavid Conroy (IRL)
55AUSBen Walkerden (AUS)+2 rondes
56POLWojciech Ceniuch (POL)
57AUSWilliam Ockenden (AUS)
58ISLGustaf Darrason (ISL)
59AUSDeclan Prosser (AUS)

Medailles

Startlijst

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - Alle rechten voorbehouden