De site voor alle sporten

Menu
 

Veldrijden - Wereldkampioenschappen - 2013/2014

Keuze van een seizoen :

Nederland

Uitslagen Dames

Uitslagen Heren

Wereldkampioenschappen - Uitslagen Heren 2013/2014

NederlandNederland - Hoogerheide - 1 Februari 2014 - 2 Februari 2014


Veldrijden Heren - Junioren - 1 Februari 2014


Veldrijden Heren-Elite - 2 Februari 2014


1CZEZdenek Stybar (CZE)Omega Pharma - Quickstep1:05:29
2BELSven Nys (BEL)Crelan - AA Drink Team00:12
3BELKevin Pauwels (BEL)Crelan-KDL Cycling Team00:40
4BELKlaas Vantornout (BEL)Crelan-KDL Cycling Team00:59
5BELTom Meeusen (BEL)Crelan-KDL Cycling Team01:07
6NEDLars van der Haar (NED)Rabobank Development Team01:22
7BELRob Peeters (BEL)Crelan-KDL Cycling Team01:43
8FRAFrancis Mourey (FRA)FDJ.fr01:53
9CZERadomír Simunek Jr. (CZE)Kwadro - Stannah02:04
10BELWietse Bosmans (BEL)Crelan-KDL Cycling Team02:11
11GERPhilipp Walsleben (GER)BKCP-Powerplus Cycling Team02:27
12NEDCorné Van Kessel (NED)Telenet Fidea Lions02:29
13ITAEnrico Franzoi (ITA)Selle Italia-Guerciotti02:29
14SUIJulien Taramarcaz (SUI)Crelan-KDL Cycling Team02:29
15FRANicolas Bazin (FRA)02:42
16NEDThijs Van Amerongen (NED)AA Drink02:45
17SUIMarcel Wildhaber (SUI)Crelan-KDL Cycling Team02:50
18USAJonathan Page (USA)Crelan-KDL Cycling Team02:55
19NEDEddy Van Yzendoorn (NED)Orange Babies Cycling Team03:03
20BELNiels Albert (BEL)Crelan-KDL Cycling Team03:06
21FRASteve Chainel (FRA)03:19
22GERSascha Weber (GER)Continental Team Differdange03:35
23NEDNiels Wubben (NED)Telenet Fidea Cycling Team03:52
24USAJeremy Powers (USA)Crelan-KDL Cycling Team04:06
25SUIArnaud Grand (SUI)Crelan-KDL Cycling Team04:15
26NEDThijs Al (NED)Telenet Fidea Cycling Team04:15
27FRAFabien Canal (FRA)ASPTT DEFINITIVE TEC04:36
28SUISimon Zahner (SUI)Crelan-KDL Cycling Team04:36
29GBRIan Field (GBR)Hangroves CT04:38
30ITABryan Falaschi (ITA)Thömus Racing Team04:45
31USARyan Trebon (USA)Crelan-KDL Cycling Team04:56
32GERMarcel Meisen (GER)Steylaerts-Verona05:11
33ESPJavier Ruiz de Larrinaga Ibañez (ESP)05:35
34FRAGuillaume Perrot (FRA)05:45
35GERMichael Schweizer (GER)Stevens Racing Team05:51
36CZELubomir Petrus (CZE)BKCP-Powerplus Cycling Team05:53
37JAPYu Takenouchi (JAP)COLBA - SUPERANO HAM05:54
38SVKMartin Haring (SVK)ESLOBAKIA05:59
39ESPAitor Hernandez Gutierrez (ESP)Specialized Garmar06:13
40SWECalle Friberg (SWE)06:17
41POLMariusz Gil (POL)Kwadro - Stannah06:31
42CZEVladimir Kyzivat (CZE)Johnsons Control AS MB07:02
43ESTMartin Loo (EST)+1 ronde
44DENKenneth Hansen (DEN)CANNONDALE - HADERSLEV
45LUXChristian Helmig (LUX)
46GBRDavid Fletcher (GBR)
47SVKRobert Gavenda (SVK)TREK Dukla Trencin
48USAAllen Krughoff (USA)Raleigh Clement Racing Team
49CANMike Garrigan (CAN)Van Dessel Factory Team+2 rondes
50SWEMagnus Darvell (SWE)TEAM KALAS MERIDA
51JAPHikaru Kosaka (JAP)
52NZLAlexander Revell (NZL)
53NZLAngus Edmond (NZL)+3 rondes
54CANAaron Schooler (CAN)Team H&R Block
55AUSNick Both (AUS)
56NORMorten Vaeng (NOR)+4 rondes
57NORDavid Quist (NOR)+5 rondes

Veldrijden Heren - U23 - 2 Februari 2014


1BELWout Van Aert (BEL)Telenet Fidea Cycling Team49:35
2BELMichaël Vanthourenhout (BEL)Sunweb-Napoleon Games Cycling Team00:50
3NEDMathieu van der Poel (NED)BKCP-Powerplus Cycling Team01:17
4BELLaurens Sweeck (BEL)Kwadro - Stannah01:19
5BELToon Aerts (BEL)Telenet Fidea Cycling Team01:26
6NEDDavid van der Poel (NED)BKCP-Powerplus Cycling Team02:09
7FRADavid Menut (FRA)02:24
8CZETomas Paprstka (CZE)Remerx-Merida Team Kolin02:37
9NEDGert-Jan Bosman (NED)Parkhotel Valkenburg02:37
10BELGianni Vermeersch (BEL)Sunweb-Napoleon Games Cycling Team02:44
11NEDMike Teunissen (NED)Rabobank-Giant Off-Road Team02:55
12FRAAnthony Turgis (FRA)02:59
13CZEMichael Boros (CZE)Cez cyklo team Tábor03:07
14USALogan Owen (USA)California Giant / Specialized03:14
15NEDMartijn Budding (NED)03:24
16NEDStan Godrie (NED)Rabobank-Giant Off-Road Team03:32
17ESPJonathan Lastra Martinez (ESP)Grupo Hirumet Taldea04:03
18DENJonas Pedersen (DEN)04:06
19FRAClement Russo (FRA)04:12
20FRAFabien Doubey (FRA)04:12
21ITAGioele Bertolini (ITA)04:13
22FRAClément Venturini (FRA)COFIDIS SOLUTIONS CREDITS04:16
23CZEJakub Skala (CZE)Cez cyklo team Tábor04:18
24USACurtis White (USA)04:20
25SUIFabian Lienhard (SUI)EKZ Racing Team04:22
26BELJens Adams (BEL)Vastgoedservice - Golden Palace Cycling Team04:39
27CZEMatej Lasak (CZE)Max Cursor05:06
28GERYannick Eckmann (GER)California Giant / Specialized05:14
29SUISeverin Sägesser (SUI)Fischer05:20
30USACody Kaiser (USA)California Giant / Specialized05:38
31GBRSteven James (GBR)05:54
32ITANicolas Samparisi (ITA)05:57
33SUILukas Müller (SUI)EKZ Racing Team06:26
34USATobin Ortenblad (USA)California Giant / Specialized06:30
35CZEVojtech Nipl (CZE)FOCUS CYCLING ZNOJMO06:34
36SVKOndrej Glajza (SVK)ESLOBAKIA06:40
37SUIDylan Page (SUI)Dom-cycle/Merida06:46
38SUILars Forster (SUI)VC Eschenbach06:54
39GERFelix Drumm (GER)07:16
40CANMichael Van den Ham (CAN)Cycle-Smart07:28
41GBRBen Sumner (GBR)+1 ronde
42GERYannick Gruner (GER)
43LUXLuc Turchi (LUX)
44GERLukas Meiler (GER)
45GBRAdam Martin (GBR)
46JAPToki Sawada (JAP)
47GERMax Lindenau (GER)
48SWEMartin Eriksson (SWE)
49JAPKota Yokoyama (JAP)
50POLBartosz Mikler (POL)+2 rondes
51ESPFelipe Orts Lloret (ESP)GAC BIKES-MOIXENT
52GBRJack Clarkson (GBR)
53LUXMassimo Morabito (LUX)
54CANConnor Wilson (CAN)
55SVKSimon Vozár (SVK)
56AUSTom Chapman (AUS)
57AUSAlexander Meyland (AUS)+3 rondes

Medailles

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2017 - Alle rechten voorbehouden