De site voor alle sporten

Menu
 

Veldrijden - Wereldbeker - Heren Elite - Plzen - 2010/2011 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Tsjechië

Uitslagen 2010/2011

Plzen

Wereldbeker - Heren Elite - Plzen 2010/2011

TsjechiëTsjechië - Plzen - 24 Oktober 2010

Klassement Wereldbeker - Heren Elite 2010/2011


Wereldbeker Heren - Elite - 24 Oktober 2010


1CZEZdenek Stybar (CZE)Telenet Fidea Cycling Team1h05'52
2BELKevin Pauwels (BEL)Telenet Fidea Cycling Team+00:18
3BELNiels Albert (BEL)BKCP-Powerplus Cycling Team+00:33
4FRAFrancis Mourey (FRA)Telenet Fidea Cycling Team+00:41
5BELSven Nys (BEL)Landbouwkrediet+00:42
6BELKlaas Vantornout (BEL)Sunweb Revor Cycling Team+01:07
7GERPhilipp Walsleben (GER)Flemish Cycling Projects+01:10
8BELBart Aernouts (BEL)Rabobank-Giant Off-Road Team+01:13
9BELDieter Vanthourenhout (BEL)BKCP-Powerplus Cycling Team+01:21
10ITAEnrico Franzoi (ITA)BKCP-Powerplus Cycling Team+01:29
11NEDGerben De Knegt (NED)AVB - Cycling Team+01:56
12SUIMarcel Wildhaber (SUI)Baboco - Revor Cycling Team+02:04
13NEDEddy Van Yzendoorn (NED)Baboco - Revor Cycling Team+02:05
14POLDariusz Gil (POL)Baboco - Revor Cycling Team+02:07
15NEDThijs Van Amerongen (NED)Telenet Fidea Cycling Team+02:08
16ITAMarco Bianco (ITA)SDC - Rogelli Cycling Team+02:08
17BELSven Vanthourenhout (BEL)Sunweb Revor Cycling Team+02:18
18CZEMartin Zlamalik (CZE)Telenet Fidea Cycling Team+02:21
19CZEOndrej Bambula (CZE)Cyklo Team Tábor+02:22
20NEDThijs Al (NED)AA Drink+02:26
21CZEJiri Polnicky (CZE)Czech Republic+02:32
22FRANicolas Bazin (FRA)Auber 93+02:35
23ITAFabio Ursi (ITA)Cyklo Team Tábor+02:37
24SUIPirmin Lang (SUI)Team Delta - Price+02:38
25NEDPatrick Van Leeuwen (NED)Telenet Fidea Cycling Team+02:46
26GERJohannes Sickmüller (GER)Harvestehuder RV 1909 e.V.+03:04
27BELBart Wellens (BEL)Telenet Fidea Cycling Team+03:10
28CZEDavid Kasek (CZE)Harvestehuger R.V. Hamburg+03:16
29CZEKarel Hnik (CZE)Czech Republic+03:18
30ESPEgoitz Murgoitio Rekalde (ESP)Bbox Bouygues Telecom+03:24
31GBRIan Field (GBR)Stevens Racing Team+03:27
32SUIChristian Heule (SUI)Telenet Fidea Cycling Team+03:28
33CZEVladimir Kyzivat (CZE)BKCP-Powerplus Cycling Team+03:42
34SVKRobert Gavenda (SVK)Landbouwkrediet+03:56
35DENKenneth Hansen (DEN)+04:07
36CZEPetr Dlask (CZE)Van Goethem - Prorace+04:23
37FRARomain Villa (FRA)Cyclocrossracing.com p/b Blue Bicycles+04:39
38GERSascha Weber (GER)Stevens Racing Team+04:42
39NEDMitchell Huenders (NED)Sunweb Revor Cycling Team+04:48
40FRAJérôme Chevallier (FRA)Johnson Controls AS MB+05:15
41SVKMilan Barenyi (SVK)Trek KCK Oslany+05:29
42SVKVaclav Metlicka (SVK)SCOTT CYCLING TEAM Kolín+05:30
43CANMike Garrigan (CAN)-2 ronde
44GERMichael Schweizer (GER)-2 ronde
45SVKMartin Haring (SVK)Forman Cycling Team-2 ronde
46USAJonathan Page (USA)AA Drink-2 ronde
47FRALaurent Colombatto (FRA)CX Nederland-3 ronde
48NEDDavid van der Poel (NED)-3 ronde
49SVKRobert Glajza (SVK)BKP-3 ronde
50DENTommy Moberg Nielsen (DEN)BKCP-Powerplus Cycling Team-3 ronde
51ESPXabier Garcia Irazola (ESP)BKP-3 ronde
52DENJonas Schau Guddal (DEN)-3 ronde
53GERChristoph Pfingsten (GER)Cycling Team De Rijke-5 ronde

Persbericht

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2017 - Alle rechten voorbehouden