De site voor alle sporten

Menu
 

Veldrijden - Wereldbeker - Heren Elite - Igorre - 2010/2011 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Spanje

Uitslagen 2010/2011

Wereldbeker - Heren Elite - Igorre 2010/2011

SpanjeSpanje - Igorre - 5 December 2010

Klassement Wereldbeker - Heren Elite 2010/2011


Wereldbeker Heren - Elite - 5 December 2010


1BELNiels Albert (BEL)BKCP-Powerplus Cycling Team1h06'43"
2FRAFrancis Mourey (FRA)Telenet Fidea Cycling Team+00:17
3BELSven Nys (BEL)Landbouwkrediet+00:39
4BELBart Wellens (BEL)Telenet Fidea Cycling Team+00:55
5BELKevin Pauwels (BEL)Telenet Fidea Cycling Team+01:07
6BELKlaas Vantornout (BEL)Sunweb Revor Cycling Team+01:33
7BELBart Aernouts (BEL)Rabobank-Giant Off-Road Team+01:48
8NEDGerben De Knegt (NED)AVB - Cycling Team+01:49
9GERPhilipp Walsleben (GER)Flemish Cycling Projects+02:11
10SUIChristian Heule (SUI)Telenet Fidea Cycling Team+02:17
11ESPEgoitz Murgoitio Rekalde (ESP)Bbox Bouygues Telecom+02:27
12BELRob Peeters (BEL)Telenet Fidea Cycling Team+02:31
13ITAEnrico Franzoi (ITA)BKCP-Powerplus Cycling Team+02:35
14BELDieter Vanthourenhout (BEL)BKCP-Powerplus Cycling Team+02:41
15FRANicolas Bazin (FRA)Auber 93+02:54
16NEDThijs Van Amerongen (NED)Telenet Fidea Cycling Team+03:17
17SUIMarcel Wildhaber (SUI)Baboco - Revor Cycling Team+03:38
18NEDEddy Van Yzendoorn (NED)Baboco - Revor Cycling Team+04:16
19ITAMarco Bianco (ITA)SDC - Rogelli Cycling Team+04:18
20ESPJavier Ruiz de Larrinaga Ibañez (ESP)+04:37
21POLMariusz Gil (POL)Telenet Fidea Cycling Team+04:57
22GERChristoph Pfingsten (GER)Cycling Team De Rijke+05:04
23FRARomain Villa (FRA)Cyclocrossracing.com p/b Blue Bicycles+05:52
24DENJoachim Parbo (DEN)BKCP-Powerplus Cycling Team-2 rondeS
25ESPIsaac Suarez Fernandez (ESP)-2 rondeS
26CZERadomír Simunek Jr. (CZE)BKCP-Powerplus Cycling Team-2 rondeS
27NEDMitchell Huenders (NED)Sunweb Revor Cycling Team-2 rondeS
28GERJohannes Sickmüller (GER)Harvestehuder RV 1909 e.V.-2 rondeS
29FRAGuillaume Perrot (FRA)-2 rondeS
30ESPDavid Lozano Riba (ESP)-3 rondeS
31ESPDaniel Ruiz Etxeandia (ESP)-3 rondeS
32GERSascha Weber (GER)Stevens Racing Team-4 rondeS
33NEDGeert Van Der Horst (NED)-4 rondeS
34ESPMauro Gonzalez Fontana (ESP)-4 rondeS
35ESPErlantz Uriarte Okamika (ESP)-5 rondeS
36ESPDavid Juarez Alday (ESP)-5 rondeS

Persbericht

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2017 - Alle rechten voorbehouden