Veldrijden : Uitslagen en seizoenskalender

Kalender 2012/2013    Kalender 2014/2015



Toon overzicht evenementen


Kalender
Augustus
DatumRaceLand Competitie
10/08 Australische Nationaal Kampioenschap  AustraliŽ AustraliŽ Nationale Kampioenschappen Beëindigd
24/08 Niew-Zeelandse Nationale Kampioenschappen  Nieuw-Zeeland Nieuw-Zeeland Nationale Kampioenschappen Beëindigd
September
DatumRaceLand Competitie
01/09 Kessel-Fort  BelgiŽ BelgiŽ Veldritten Nationaal Niveau K. Cant
07/09 Steenhuffel  BelgiŽ BelgiŽ Veldritten Nationaal Niveau K. Van Grembergen
07/09 - 08/09 Nittany Lion Cross  Verenigde Staten Verenigde Staten Noordamerikaanse crossen Beëindigd
07/09 - 08/09 Amerikaanse Veldritten - Nittany Lion Cross  Verenigde Staten Verenigde Staten Andere dameswedstrijden Beëindigd
08/09 Wiekevorst  BelgiŽ BelgiŽ Veldritten Nationaal Niveau D. Soete
14/09 The Starcrossed Race  Verenigde Staten Verenigde Staten Noordamerikaanse crossen J. Powers
14/09 Amerikaanse Veldritten - Starcrossed  Verenigde Staten Verenigde Staten Andere dameswedstrijden G. Day
14/09 Hofstade-Zemst  BelgiŽ BelgiŽ Veldritten Nationaal Niveau S. Huys
14/09 - 15/09 Catamount Grand Prix  Verenigde Staten Verenigde Staten Noordamerikaanse crossen Beëindigd
14/09 - 15/09 Amerikaanse Veldritten - Catamount Grand Prix  Verenigde Staten Verenigde Staten Andere dameswedstrijden Beëindigd
15/09 Supercross Baden  Zwitserland Zwitserland Andere wedstrijden P. Walsleben
15/09 Steenbergcross  BelgiŽ BelgiŽ Andere wedstrijden N. Albert
15/09 Koningshooikt  BelgiŽ BelgiŽ Veldritten Nationaal Niveau P. Van Leeuwen
18/09 Crossvegas  Verenigde Staten Verenigde Staten Noordamerikaanse crossen S. Nys
18/09 Amerikaanse Veldritten - Cross Vegas  Verenigde Staten Verenigde Staten Andere dameswedstrijden K. Nash
21/09 China International  China China Andere wedstrijden T. Al
21/09 Knesselaere  BelgiŽ BelgiŽ Veldritten Nationaal Niveau G. Vermeersch
21/09 - 22/09 Charm City Cross  Verenigde Staten Verenigde Staten Noordamerikaanse crossen Beëindigd
21/09 - 22/09 Trek Cyclo-Cross Collective Cup  Verenigde Staten Verenigde Staten Noordamerikaanse crossen Beëindigd
21/09 - 22/09 Amerikaanse Veldritten - Trek Cyclo-Cross Collective Cup  Verenigde Staten Verenigde Staten Andere dameswedstrijden Beëindigd
21/09 - 22/09 Amerikaanse Veldritten - Charm City Cross  Verenigde Staten Verenigde Staten Andere dameswedstrijden Beëindigd
22/09 Hoboken  BelgiŽ BelgiŽ Veldritten Nationaal Niveau D. Soete
28/09 Neerpelt  BelgiŽ BelgiŽ Andere wedstrijden N. Albert
28/09 GP of Gloucester  Verenigde Staten Verenigde Staten Noordamerikaanse crossen Beëindigd
28/09 Unicov  TsjechiŽ TsjechiŽ Toi Toi Cup J. Skala
28/09 Neerpelt  BelgiŽ BelgiŽ Andere dameswedstrijden S. Cant
28/09 Stabroek  BelgiŽ BelgiŽ Veldritten Nationaal Niveau K. Eeckhout
28/09 - 29/09 Amerikaanse Veldritten - GP Gloucester  Verenigde Staten Verenigde Staten Andere dameswedstrijden Beëindigd
29/09 Dordrecht  Nederland Nederland Veldritten Nationaal Niveau T. Van Den Brand
29/09 Stevens Cyclocross Cup  Duitsland Duitsland Veldritten Nationaal Niveau O. Quast
Oktober
DatumRaceLand Competitie
05/10 International Cyclocross Finance Centrum  Slowakije Slowakije Andere wedstrijden E. Murgoitio Rekal.
05/10 Kutna Hora  TsjechiŽ TsjechiŽ Toi Toi Cup O. Bambula
05/10 Meerhout  BelgiŽ BelgiŽ Veldritten Nationaal Niveau S. Huys
05/10 - 06/10 Providence Cyclo-Cross Festival  Verenigde Staten Verenigde Staten Noordamerikaanse crossen Beëindigd
05/10 - 06/10 Amerikaanse Veldritten - Providence Cyclo-Cross Festival  Verenigde Staten Verenigde Staten Andere dameswedstrijden Beëindigd
06/10 Marikovska Dolina  Slowakije Slowakije Andere wedstrijden O. Bambula
06/10 Crossquer Dielsdorf  Zwitserland Zwitserland Andere wedstrijden L. Van Der Haar
06/10 Ereprijs Albert Van Damme  BelgiŽ BelgiŽ Andere dameswedstrijden S. Cant
06/10 Marikovska Dolina  Slowakije Slowakije Andere dameswedstrijden P. Havlikova
06/10 Ereprijs Albert Van Damme  BelgiŽ BelgiŽ Veldritten Nationaal Niveau T. Meeusen
06/10 Saint-Avold  Frankrijk Frankrijk Veldritten Nationaal Niveau S. Chainel
06/10 Moerbeke-Waas  BelgiŽ BelgiŽ Veldritten Nationaal Niveau B. Vankeirsbilck
11/10 Superprestige Dames - Hamme-Zogge  BelgiŽ BelgiŽ Superprestige Dames N. Harris
12/10 Grand Prix de la Rťgion Wallonne  BelgiŽ BelgiŽ Andere wedstrijden M. Meisen
12/10 GP Brabant  Nederland Nederland Andere wedstrijden T. Meeusen
12/10 Milovice  TsjechiŽ TsjechiŽ Toi Toi Cup T. Paprstka
12/10 GP Brabant  Nederland Nederland Andere dameswedstrijden M. Vos
12/10 Elst-Brakel  BelgiŽ BelgiŽ Veldritten Nationaal Niveau K. Eeckhout
12/10 - 13/10 Fort Collins Cup  Verenigde Staten Verenigde Staten Noordamerikaanse crossen Geannuleerd
12/10 - 13/10 Colorado Cross Classic  Verenigde Staten Verenigde Staten Noordamerikaanse crossen R. Trebon
12/10 - 13/10 Amerikaanse Veldritten - Colorado Cross Classic  Verenigde Staten Verenigde Staten Andere dameswedstrijden K. Compton
13/10 Trofee Bpost - Ronse - GP Mario De Clercq  BelgiŽ BelgiŽ Trofee BPost Bank S. Nys
13/10 BeromŁnster  Zwitserland Zwitserland Andere wedstrijden M. Wildhaber
13/10 Boulder Cup  Verenigde Staten Verenigde Staten Noordamerikaanse crossen J. Powers
13/10 Challenge National - St. Etienne Les Remiremont  Frankrijk Frankrijk Challenge National de Cyclo Cross F. Mourey
13/10 National Trophy - Abergavenny  Groot-BrittanniŽ Groot-BrittanniŽ National Trophy Series P. Oldham
13/10 Trofee Bpost Bank Dames - Ronse  BelgiŽ BelgiŽ Trofee BPost Bank Dames N. Harris
13/10 Challenge National Dames - St.Etienne Les Remiremont  Frankrijk Frankrijk Challenge National Dames C. Ferrier-Bruneau
13/10 Amerikaanse Veldritten - Boulder Cup  Verenigde Staten Verenigde Staten Andere dameswedstrijden K. Compton
13/10 Trofee Bpost Bank U-23 - Ronse  BelgiŽ BelgiŽ Trofee Bpost Bank U-23 M. Van Der Poel
13/10 St.Etienne Les Remiremont  Frankrijk Frankrijk Challenge National Junioren L. Dubau
13/10 Nossegem  BelgiŽ BelgiŽ Veldritten Nationaal Niveau K. Van Grembergen
17/10 Kermiscross  BelgiŽ BelgiŽ Andere wedstrijden K. Vantornout
19/10 Breden  BelgiŽ BelgiŽ Veldritten Nationaal Niveau K. Eeckhout
19/10 - 20/10 Ellison Park Cyclocross  Verenigde Staten Verenigde Staten Noordamerikaanse crossen Beëindigd
20/10 Wereldbeker - Heren Elite - Valkenburg  Nederland Nederland Wereldbeker Heren-Elite L. Van Der Haar
20/10 Wereldbeker Dames - Valkenburg  Nederland Nederland Wereldbeker Dames M. Vos
20/10 Wereldbeker - Heren U23 - Valkenburg  Nederland Nederland Wereldbeker - Heren U23 M. Vanthourenhout
20/10 Wereldbeker - Heren Junioren - Valkenburg  Nederland Nederland Wereldbeker - Heren Junioren L. Dubau
20/10 Heusden-Zolder  BelgiŽ BelgiŽ Veldritten Nationaal Niveau D. Hoeyberghs
20/10 Wilrijk  BelgiŽ BelgiŽ Veldritten Nationaal Niveau J. Adams
20/10 Zingem  BelgiŽ BelgiŽ Veldritten Nationaal Niveau K. Eeckhout
22/10 Kiremko Nacht van Woerden  Nederland Nederland Andere wedstrijden M. Meisen
22/10 Nacht Van Woerden  Nederland Nederland Andere dameswedstrijden M. Vos
26/10 Wereldbeker - Heren Elite - Tabor  TsjechiŽ TsjechiŽ Wereldbeker Heren-Elite L. Van Der Haar
26/10 Wereldbeker Dames - Tabor  TsjechiŽ TsjechiŽ Wereldbeker Dames K. Compton
26/10 Wereldbeker - Heren U23 - Tabor  TsjechiŽ TsjechiŽ Wereldbeker - Heren U23 M. Van Der Poel
26/10 Wereldbeker - Heren Junioren - Tabor  TsjechiŽ TsjechiŽ Wereldbeker - Heren Junioren A. Toupalik
26/10 Harderwijk  Nederland Nederland Veldritten Nationaal Niveau K. Weijers
26/10 Beersem  BelgiŽ BelgiŽ Veldritten Nationaal Niveau S. Beelen
26/10 - 27/10 Gateway Cross Cup  Verenigde Staten Verenigde Staten Noordamerikaanse crossen Beëindigd
26/10 - 27/10 Spooky Cross  Verenigde Staten Verenigde Staten Noordamerikaanse crossen Weldra
27/10 Superprestige - Ruddervoorde  BelgiŽ BelgiŽ Superprestige K. Vantornout
27/10 Contern  Luxemburg Luxemburg Andere wedstrijden P. Gaudy
27/10 Steinmaur  Zwitserland Zwitserland Andere wedstrijden F. Mourey
27/10 Karrantza  Spanje Spanje Andere wedstrijden A. Hernandez Gutie.
27/10 Superprestige Dames - Ruddervoorde  BelgiŽ BelgiŽ Superprestige Dames H. Wyman
27/10 Superprestige - U23 - Ruddervoorde  BelgiŽ BelgiŽ Superprestige - U23 M. Van Der Poel
27/10 Superprestige Junioren - Ruddervoorde  BelgiŽ BelgiŽ Superprestige Junioren Y. Peeters
27/10 Cyclo-Cross de Karrantza  Spanje Spanje Andere juniorenwedstrijden R. FernŠndez
27/10 Lochristi  BelgiŽ BelgiŽ Veldritten Nationaal Niveau T. Devenyns
27/10 Tessenderlo  BelgiŽ BelgiŽ Veldritten Nationaal Niveau S. Beelen
November
DatumRaceLand Competitie
01/11 Trofee Bpost - Koppenberg  BelgiŽ BelgiŽ Trofee BPost Bank T. Meeusen
01/11 Marle  Frankrijk Frankrijk Andere wedstrijden F. Mourey
01/11 Cincy 3 Darkhorse Cyclo-Stampede  Verenigde Staten Verenigde Staten Noordamerikaanse crossen R. Trebon
01/11 Trofee Bpost Bank Dames - Koppenbergcross  BelgiŽ BelgiŽ Trofee BPost Bank Dames H. Wyman
01/11 Trofee Bpost Bank U-23 - Oudenaarde  BelgiŽ BelgiŽ Trofee Bpost Bank U-23 L. Sweeck
02/11 Lionhearts International Cross  Verenigde Staten Verenigde Staten Noordamerikaanse crossen T. Johnson
02/11 Amerikaanse Juniorwedstrijden - Lionhearts International  Verenigde Staten Verenigde Staten Andere juniorenwedstrijden D. Lombardo
02/11 Saint-Hippolyte  Frankrijk Frankrijk Veldritten Nationaal Niveau F. Mourey
02/11 - 03/11 The Cycle-Smart International  Verenigde Staten Verenigde Staten Noordamerikaanse crossen Beëindigd
02/11 - 03/11 Amerikaanse Veldritten - Lionhearts International  Verenigde Staten Verenigde Staten Andere dameswedstrijden K. Compton
02/11 - 03/11 Amerikaanse Veldritten - The Cycle-Smart International  Verenigde Staten Verenigde Staten Andere dameswedstrijden Beëindigd
03/11 Europese Kampioenschappen Dames U23  TsjechiŽ TsjechiŽ Europese Kampioenschappen A. Kalvenhaar
03/11 Superprestige - Zonhoven  BelgiŽ BelgiŽ Superprestige S. Nys
03/11 GP Lambach  Oostenrijk Oostenrijk Andere wedstrijden E. Franzoi
03/11 Cincinnati Kings International  Verenigde Staten Verenigde Staten Noordamerikaanse crossen T. Johnson
03/11 National Trophy - Southampton  Groot-BrittanniŽ Groot-BrittanniŽ National Trophy Series P. Oldham
03/11 Lambach  Oostenrijk Oostenrijk Andere dameswedstrijden H. Kupfernagel
03/11 Amerikaanse Veldritten - Cincinnati Kings International  Verenigde Staten Verenigde Staten Andere dameswedstrijden K. Nash
03/11 Superprestige - U23 - Zonhoven  BelgiŽ BelgiŽ Superprestige - U23 M. Teunissen
03/11 Superprestige Junioren - Zonhoven  BelgiŽ BelgiŽ Superprestige Junioren T. Joseph
03/11 Amerikaanse Juniorwedstrijden - Harbin Park International  Verenigde Staten Verenigde Staten Andere juniorenwedstrijden C. Willsey
03/11 Chazot  Frankrijk Frankrijk Veldritten Nationaal Niveau F. Mourey
03/11 Sint Jan in Eremo  BelgiŽ BelgiŽ Veldritten Nationaal Niveau S. Beelen
03/11 Europese Kampioenschappen Dames Elite  TsjechiŽ TsjechiŽ Europese Kampioenschappen H. Wyman
03/11 Europese Kampioenschappen Junioren  TsjechiŽ TsjechiŽ Europese Kampioenschappen Y. Peeters
03/11 Europese Kampioenschappen U 23  TsjechiŽ TsjechiŽ Europese Kampioenschappen M. Vanthourenhout
09/11 Wiesbaden  Duitsland Duitsland Andere wedstrijden F. Mourey
09/11 Hlinsko  TsjechiŽ TsjechiŽ Toi Toi Cup M. Boros
09/11 Wiesbaden  Duitsland Duitsland Andere dameswedstrijden M. Morel Petitgira.
09/11 Amerikaanse Veldritten - Derby City Cup  Verenigde Staten Verenigde Staten Andere dameswedstrijden Beëindigd
09/11 Schaijk  Nederland Nederland Veldritten Nationaal Niveau J. Luisman
09/11 Zelzate  BelgiŽ BelgiŽ Veldritten Nationaal Niveau K. Eeckhout
09/11 - 10/11 Amerikaanse Juniorwedstrijden - Derby City Cup  Verenigde Staten Verenigde Staten Andere juniorenwedstrijden Beëindigd
10/11 Superprestige - Hamme-Zogge  BelgiŽ BelgiŽ Superprestige N. Albert
10/11 Podbrezova  Slowakije Slowakije Andere wedstrijden M. Haring
10/11 Rennaz  Zwitserland Zwitserland Andere wedstrijden C. Venturini
10/11 GGEW City Cross Cup  Duitsland Duitsland Andere wedstrijden F. Mourey
10/11 Derby City Cup  Verenigde Staten Verenigde Staten Noordamerikaanse crossen Beëindigd
10/11 HPCX  Verenigde Staten Verenigde Staten Noordamerikaanse crossen C. Dodge
10/11 GGEW City Cross Cup  Duitsland Duitsland Andere dameswedstrijden H. Kupfernagel
10/11 Amerikaanse Veldritten - HPCX  Verenigde Staten Verenigde Staten Andere dameswedstrijden L. Van Gilder
10/11 Superprestige - U23 - Hamme-Zogge  BelgiŽ BelgiŽ Superprestige - U23 M. Van Der Poel
10/11 Superprestige Junioren - Hamme-Zogge  BelgiŽ BelgiŽ Superprestige Junioren Y. Peeters
10/11 Amerikaanse Juniorwedstrijden - GGEW City Cross Cup  Verenigde Staten Verenigde Staten Andere juniorenwedstrijden L. Cords
10/11 Veldhoven  Nederland Nederland Veldritten Nationaal Niveau J. Luisman
11/11 Niel  BelgiŽ BelgiŽ Andere wedstrijden S. Nys
11/11 Niel  BelgiŽ BelgiŽ Andere dameswedstrijden S. Cant
11/11 Stene-Oostende  BelgiŽ BelgiŽ Veldritten Nationaal Niveau V. Braet
15/11 - 17/11 Jingle Cross Rock  Verenigde Staten Verenigde Staten Noordamerikaanse crossen Beëindigd
15/11 - 17/11 Amerikaanse Veldritten - Jingle Cross Rock  Verenigde Staten Verenigde Staten Andere dameswedstrijden Beëindigd
16/11 Trofee Bpost - GP Hasselt  BelgiŽ BelgiŽ Trofee BPost Bank S. Nys
16/11 Holť Vrchy  TsjechiŽ TsjechiŽ Toi Toi Cup V. Nipl
16/11 Trofee Bpost Bank Dames - Hasselt  BelgiŽ BelgiŽ Trofee BPost Bank Dames S. Cant
16/11 Trofee Bpost Bank U-23 - Hasselt  BelgiŽ BelgiŽ Trofee Bpost Bank U-23 W. Van Aert
16/11 Zweedse Nationale Kampioenschappen  Zweden Zweden Nationale Kampioenschappen Beëindigd
16/11 Lichtaart  BelgiŽ BelgiŽ Veldritten Nationaal Niveau D. De Cleyn
17/11 Superprestige - Asper-Gavere  BelgiŽ BelgiŽ Superprestige S. Nys
17/11 FlŁckiger Cross Madiswil  Zwitserland Zwitserland Andere wedstrijden L. FlŁckiger
17/11 Challenge National - Quelneuc  Frankrijk Frankrijk Challenge National de Cyclo Cross F. Mourey
17/11 National Trophy - Durham  Groot-BrittanniŽ Groot-BrittanniŽ National Trophy Series P. Oldham
17/11 Superprestige Dames - Gavere  BelgiŽ BelgiŽ Superprestige Dames S. Cant
17/11 Challenge National Dames - Quelneuc  Frankrijk Frankrijk Challenge National Dames L. Chainel-Lefevre
17/11 Superprestige - U23 - Asper-Gavere  BelgiŽ BelgiŽ Superprestige - U23 W. Van Aert
17/11 Superprestige Junioren - Gavere  BelgiŽ BelgiŽ Superprestige Junioren Y. Peeters
17/11 Quelneuc  Frankrijk Frankrijk Challenge National Junioren O. Champossin
23/11 Wereldbeker - Heren Elite - Koksijde  BelgiŽ BelgiŽ Wereldbeker Heren-Elite N. Albert
23/11 Wereldbeker Dames - Koksijde  BelgiŽ BelgiŽ Wereldbeker Dames K. Compton
23/11 Wereldbeker - Heren U23 - Koksijde  BelgiŽ BelgiŽ Wereldbeker - Heren U23 M. Van Der Poel
23/11 Wereldbeker - Heren Junioren - Koksijde  BelgiŽ BelgiŽ Wereldbeker - Heren Junioren K. Goossens
23/11 Berlare-Uitbergen  BelgiŽ BelgiŽ Veldritten Nationaal Niveau K. Eeckhout
23/11 - 24/11 Super Cross Cup  Verenigde Staten Verenigde Staten Noordamerikaanse crossen Beëindigd
23/11 - 24/11 Amerikaanse Veldritten - Super Cross Cup  Verenigde Staten Verenigde Staten Andere dameswedstrijden Beëindigd
24/11 Superprestige - Gieten  Nederland Nederland Superprestige N. Albert
24/11 Hittnau  Zwitserland Zwitserland Andere wedstrijden E. Franzoi
24/11 Superprestige Dames - Gieten  Nederland Nederland Superprestige Dames H. Wyman
24/11 Hittnau  Zwitserland Zwitserland Andere dameswedstrijden A. Arzuffi
24/11 Superprestige - U23 - Gieten  Nederland Nederland Superprestige - U23 M. Van Der Poel
24/11 Superprestige Junioren - Gieten  Nederland Nederland Superprestige Junioren Y. Peeters
24/11 Hoegaarden  BelgiŽ BelgiŽ Veldritten Nationaal Niveau P. Gaudy
30/11 Boonen & Friends Cross  BelgiŽ BelgiŽ Andere wedstrijden Z. Stybar
30/11 Amerikaanse Veldritten - Baystate Cyclo Cross  Verenigde Staten Verenigde Staten Andere dameswedstrijden Beëindigd
30/11 Canadese Nationale Kampioenschappen  Canada Canada Nationale Kampioenschappen Beëindigd
30/11 Hilversum  Nederland Nederland Veldritten Nationaal Niveau E. Van Yzendoorn
30/11 Rijkevorsel  BelgiŽ BelgiŽ Veldritten Nationaal Niveau S. Beelen
30/11 - 01/12 Cxla Weekend  Verenigde Staten Verenigde Staten Noordamerikaanse crossen Beëindigd
30/11 - 01/12 Baystate Cyclo-Cross  Verenigde Staten Verenigde Staten Noordamerikaanse crossen Beëindigd
30/11 - 01/12 Amerikaanse Veldritten - CXLA  Verenigde Staten Verenigde Staten Andere dameswedstrijden Beëindigd
December
DatumRaceLand Competitie
01/12 Tage Des Querfeldeinsports  Oostenrijk Oostenrijk Andere wedstrijden M. Haring
01/12 Bryksy Cross  Polen Polen Andere wedstrijden R. Gavenda
01/12 Sion  Zwitserland Zwitserland Andere wedstrijden J. Taramarcaz
01/12 BC Grand Prix of Cyclo-Cross  Canada Canada Noordamerikaanse crossen G. Kabush
01/12 National Trophy - Milton Keynes  Groot-BrittanniŽ Groot-BrittanniŽ National Trophy Series I. Field
01/12 Amerikaanse Veldritten - BC Grand Prix of Cyclo-Cross  Canada Canada Andere dameswedstrijden C. Pendrel
07/12 Scheldecross  BelgiŽ BelgiŽ Andere wedstrijden N. Albert
07/12 Kolin  TsjechiŽ TsjechiŽ Toi Toi Cup T. Paprstka
07/12 Scheldecross  BelgiŽ BelgiŽ Andere dameswedstrijden K. Compton
07/12 Scheldecross  BelgiŽ BelgiŽ Andere juniorenwedstrijden K. Goossens
07/12 Amersfoort  Nederland Nederland Veldritten Nationaal Niveau S. Godrie
07/12 Aalter-Lotenhulle  BelgiŽ BelgiŽ Veldritten Nationaal Niveau T. Devenyns
07/12 - 08/12 Deschutes Brewerey Cup  Verenigde Staten Verenigde Staten Noordamerikaanse crossen T. Johnson
07/12 - 08/12 NBX GP of Cross  Verenigde Staten Verenigde Staten Noordamerikaanse crossen Beëindigd
07/12 - 08/12 Amerikaanse Veldritten - Deschutes Cup  Verenigde Staten Verenigde Staten Andere dameswedstrijden K. Nash
07/12 - 08/12 Amerikaanse Veldritten - Nbx Grand Prix of Cross  Verenigde Staten Verenigde Staten Andere dameswedstrijden Beëindigd
08/12 Igorre  Spanje Spanje Andere wedstrijden A. Hernandez
08/12 Druivencross  BelgiŽ BelgiŽ Andere wedstrijden S. Nys
08/12 Ciclocross Del Ponte  ItaliŽ ItaliŽ Andere wedstrijden F. Mourey
08/12 Vlaamse Druivenveldrit  BelgiŽ BelgiŽ Andere dameswedstrijden K. Compton
08/12 Druivencross  BelgiŽ BelgiŽ Andere juniorenwedstrijden T. Joseph
08/12 Japanse Nationale Kampioenschappen  Japan Japan Nationale Kampioenschappen Y. Takenouchi
08/12 Haarlemmermeer  Nederland Nederland Veldritten Nationaal Niveau
14/12 Slanż  TsjechiŽ TsjechiŽ Toi Toi Cup M. Boros
14/12 Huijbergen  Nederland Nederland Andere dameswedstrijden A. Kalvenhaar
14/12 Tsjechische Nationale Kampieonschappen  TsjechiŽ TsjechiŽ Nationale Kampioenschappen Beëindigd
14/12 Huijbergen  Nederland Nederland Veldritten Nationaal Niveau S. Godrie
14/12 Varsenare  BelgiŽ BelgiŽ Veldritten Nationaal Niveau K. Van Grembergen
14/12 Vorselaar  BelgiŽ BelgiŽ Veldritten Nationaal Niveau W. Van Aert
14/12 - 15/12 North Carolina GP  Verenigde Staten Verenigde Staten Noordamerikaanse crossen Beëindigd
15/12 Valencia  Spanje Spanje Andere wedstrijden A. Hernandez Gutie.
15/12 Vlaamse Industrieprijs Bosduin  BelgiŽ BelgiŽ Andere wedstrijden K. Pauwels
15/12 National Trophy - Bradford  Groot-BrittanniŽ Groot-BrittanniŽ National Trophy Series I. Field
15/12 Kalmthout  BelgiŽ BelgiŽ Andere dameswedstrijden S. Cant
15/12 Moergestel  Nederland Nederland Andere dameswedstrijden R. Ravenstijn-Horm.
15/12 Kalmthout  BelgiŽ BelgiŽ Andere U-23 Wedstrijden M. Van Der Poel
15/12 Vlaamse Industrieprijs Bosduin  BelgiŽ BelgiŽ Andere juniorenwedstrijden K. Goossens
15/12 Slovaakse Nationale Kampioenschappen  Slowakije Slowakije Nationale Kampioenschappen Beëindigd
15/12 Meulebeke  BelgiŽ BelgiŽ Veldritten Nationaal Niveau V. Braet
15/12 Moergestel  Nederland Nederland Veldritten Nationaal Niveau T. Van Den Brand
18/12 Cyclocross van het Waasland  BelgiŽ BelgiŽ Andere wedstrijden N. Albert
21/12 Trofee Bpost - Essen - GP Rouwmoer  BelgiŽ BelgiŽ Trofee BPost Bank K. Pauwels
21/12 Trofee Bpost Bank Dames - Essen  BelgiŽ BelgiŽ Trofee BPost Bank Dames S. Cant
21/12 Trofee Bpost Bank U-23 - Essen  BelgiŽ BelgiŽ Trofee Bpost Bank U-23 W. Van Aert
21/12 Lichtervelde  BelgiŽ BelgiŽ Veldritten Nationaal Niveau V. Braet
22/12 Wereldbeker - Heren Elite - Namen  BelgiŽ BelgiŽ Wereldbeker Heren-Elite F. Mourey
22/12 Wereldbeker Dames - Namen  BelgiŽ BelgiŽ Wereldbeker Dames K. Compton
22/12 Wereldbeker - Heren U23 - Namen  BelgiŽ BelgiŽ Wereldbeker - Heren U23 W. Van Aert
22/12 Wereldbeker - Heren Junioren - Namen  BelgiŽ BelgiŽ Wereldbeker - Heren Junioren Y. Peeters
22/12 Boxtel  Nederland Nederland Veldritten Nationaal Niveau S. Huys
26/12 Wereldbeker - Heren Elite - Heusden-Zolder  BelgiŽ BelgiŽ Wereldbeker Heren-Elite L. Van Der Haar
26/12 Dagmersellen  Zwitserland Zwitserland Andere wedstrijden F. Mourey
26/12 Differdange  Luxemburg Luxemburg Andere wedstrijden D. De Cleyn
26/12 Wereldbeker Dames - Heusden-Zolder  BelgiŽ BelgiŽ Wereldbeker Dames K. Compton
26/12 Wereldbeker - Heren U23 - Heusden-Zolder  BelgiŽ BelgiŽ Wereldbeker - Heren U23 M. Van Der Poel
26/12 Wereldbeker - Heren Junioren - Heusden-Zolder  BelgiŽ BelgiŽ Wereldbeker - Heren Junioren A. Toupalik
26/12 Reusel  Nederland Nederland Veldritten Nationaal Niveau R. Van Houts
26/12 Beernem  BelgiŽ BelgiŽ Veldritten Nationaal Niveau H. Sweeck
27/12 Trofee Bpost - Loenhout - Azencross  BelgiŽ BelgiŽ Trofee BPost Bank S. Nys
27/12 Trofee Bpost Bank Dames - Loenhout  BelgiŽ BelgiŽ Trofee BPost Bank Dames M. Vos
27/12 Trofee Bpost Bank U-23 - Loenhout  BelgiŽ BelgiŽ Trofee Bpost Bank U-23 W. Van Aert
28/12 Sylvestercyclo-Cross  BelgiŽ BelgiŽ Andere wedstrijden Z. Stybar
29/12 Superprestige - Diegem  BelgiŽ BelgiŽ Superprestige S. Nys
29/12 Challenge National - Flamanville  Frankrijk Frankrijk Challenge National de Cyclo Cross F. Mourey
29/12 Superprestige Dames - Diegem  BelgiŽ BelgiŽ Superprestige Dames S. Cant
29/12 Challenge National Dames - Flamanville  Frankrijk Frankrijk Challenge National Dames P. Ferrand Prevot
29/12 Superprestige - U23 - Diegem  BelgiŽ BelgiŽ Superprestige - U23 M. Van Der Poel
29/12 Superprestige Junioren - Diegem  BelgiŽ BelgiŽ Superprestige Junioren Y. Peeters
29/12 Flamanville  Frankrijk Frankrijk Challenge National Junioren Y. Gras
29/12 Balegem-Oosterzele  BelgiŽ BelgiŽ Veldritten Nationaal Niveau K. Eeckhout
29/12 Vorden  Nederland Nederland Veldritten Nationaal Niveau J. Luisman
Januari
DatumRaceLand Competitie
01/01 Trofee Bpost - Baal - GP Sven Nys  BelgiŽ BelgiŽ Trofee BPost Bank S. Nys
01/01 Pťtange  Luxemburg Luxemburg Andere wedstrijden S. Weber
01/01 Trofee Bpost Bank Dames - Baal  BelgiŽ BelgiŽ Trofee BPost Bank Dames K. Compton
01/01 Trofee Bpost Bank U-23 - Baal  BelgiŽ BelgiŽ Trofee Bpost Bank U-23 W. Van Aert
02/01 Centrumcross  Nederland Nederland Andere wedstrijden L. Van Der Haar
02/01 Surhuisterveen  Nederland Nederland Andere dameswedstrijden M. Vos
04/01 GP Groenendaal  Nederland Nederland Andere wedstrijden M. Van Der Heijden
04/01 GP Groenendaal  Nederland Nederland Andere dameswedstrijden T. De Jong
05/01 Wereldbeker - Heren Elite - Rome  ItaliŽ ItaliŽ Wereldbeker Heren-Elite N. Albert
05/01 Kingsport Cyclo-Cross Cup  Verenigde Staten Verenigde Staten Noordamerikaanse crossen Z. Mcdonald
05/01 National Trophy - Shrewsbury  Groot-BrittanniŽ Groot-BrittanniŽ National Trophy Series Y. Van Tichelt
05/01 Wereldbeker Dames - Rome  ItaliŽ ItaliŽ Wereldbeker Dames K. Compton
05/01 Wereldbeker - Heren U23 - Rome  ItaliŽ ItaliŽ Wereldbeker - Heren U23 M. Van Der Poel
05/01 Wereldbeker - Heren Junioren - Rome  ItaliŽ ItaliŽ Wereldbeker - Heren Junioren A. Toupalik
05/01 Drogenboom-Waregem  BelgiŽ BelgiŽ Veldritten Nationaal Niveau V. Braet
05/01 Bakel  Nederland Nederland Veldritten Nationaal Niveau D. Soete
11/01 Tsjechisch Nationaal Kampioenschap  TsjechiŽ TsjechiŽ Toi Toi Cup M. Bina
11/01 Hongaarse Nationale Kampioenschappen  Hongarije Hongarije Nationale Kampioenschappen G. Fejes
11/01 - 12/01 Italiaanse Nationale Kampioenschappen  ItaliŽ ItaliŽ Nationale Kampioenschappen Beëindigd
11/01 - 12/01 Amerikaanse Kampioenschappen  Verenigde Staten Verenigde Staten Nationale Kampioenschappen Beëindigd
11/01 - 12/01 Duitse Nationale Kampioenschappen  Duitsland Duitsland Nationale Kampioenschappen Beëindigd
11/01 - 12/01 Britse Nationale Kampioenschappen  Groot-BrittanniŽ Groot-BrittanniŽ Nationale Kampioenschappen Beëindigd
11/01 - 12/01 Franse Nationale Kampioenschappen  Frankrijk Frankrijk Nationale Kampioenschappen Beëindigd
11/01 - 12/01 Belgische Nationale Kampioenschappen  BelgiŽ BelgiŽ Nationale Kampioenschappen Beëindigd
11/01 - 12/01 Spaanse Nationale Kampioenschappen  Spanje Spanje Nationale Kampioenschappen Beëindigd
12/01 Nederlandse Nationale Kampioenschappen  Nederland Nederland Nationale Kampioenschappen Beëindigd
12/01 Luxemburgs Nationaal Kampioenschap  Luxemburg Luxemburg Nationale Kampioenschappen Beëindigd
12/01 Oostenrijks Nationaal Kampioenschap  Oostenrijk Oostenrijk Nationale Kampioenschappen Beëindigd
12/01 Kroatische Nationale Kampioenschappen  KroatiŽ KroatiŽ Nationale Kampioenschappen B. Radotic
12/01 Portugees Nationaal Kampioenschap  Portugal Portugal Nationale Kampioenschappen Beëindigd
12/01 Deense Nationale Kampioenschappen  Denemarken Denemarken Nationale Kampioenschappen Beëindigd
12/01 Zwitserse Nationale Kampioenschappen  Zwitserland Zwitserland Nationale Kampioenschappen Beëindigd
13/01 Otegem  BelgiŽ BelgiŽ Andere wedstrijden W. Van Aert
18/01 Kasteelcross  BelgiŽ BelgiŽ Andere wedstrijden S. Nys
18/01 Memorial Mamma e Papŗ Guerciotti  ItaliŽ ItaliŽ Andere wedstrijden J. Vandekinderen
18/01 Rucphen  Nederland Nederland Andere wedstrijden P. Walsleben
18/01 Rucphen  Nederland Nederland Andere dameswedstrijden M. Vos
19/01 Leudelange  Luxemburg Luxemburg Andere wedstrijden L. Sweeck
19/01 Leuven  BelgiŽ BelgiŽ Andere wedstrijden S. Nys
19/01 Lanarvily  Frankrijk Frankrijk Andere wedstrijden F. Mourey
19/01 Leuven  BelgiŽ BelgiŽ Andere dameswedstrijden M. Vos
19/01 Kruibeke  BelgiŽ BelgiŽ Veldritten Nationaal Niveau K. Eeckhout
26/01 Wereldbeker - Heren Elite - Nommay  Frankrijk Frankrijk Wereldbeker Heren-Elite T. Meeusen
26/01 Ispaster  Spanje Spanje Andere wedstrijden J. Aernouts
26/01 Wereldbeker Dames - Nommay  Frankrijk Frankrijk Wereldbeker Dames M. Vos
26/01 Wereldbeker - Heren U23 - Nommay  Frankrijk Frankrijk Wereldbeker - Heren U23 W. Van Aert
26/01 Wereldbeker - Heren Junioren - Nommay  Frankrijk Frankrijk Wereldbeker - Heren Junioren T. Aerts
26/01 Assenede  BelgiŽ BelgiŽ Veldritten Nationaal Niveau T. Merlier
Februari
DatumRaceLand Competitie
01/02 - 02/02 Wereldkampioenschappen  Nederland Nederland Wereldkampioenschappen Beëindigd
05/02 Augustijn Parkcross  BelgiŽ BelgiŽ Andere wedstrijden S. Nys
08/02 Trofee Bpost - Krawatencross  BelgiŽ BelgiŽ Trofee BPost Bank S. Nys
08/02 Trofee Bpost Bank Dames - Krawatencross  BelgiŽ BelgiŽ Trofee BPost Bank Dames S. Cant
08/02 Trofee Bpost Bank U-23 - Krawatencross  BelgiŽ BelgiŽ Trofee Bpost Bank U-23 W. Van Aert
09/02 Superprestige - Hoogstraten  BelgiŽ BelgiŽ Superprestige S. Nys
09/02 Superprestige Dames - Hoogstraten  BelgiŽ BelgiŽ Superprestige Dames N. Harris
09/02 Superprestige - U23 - Hoogstraten  BelgiŽ BelgiŽ Superprestige - U23 W. Van Aert
09/02 Superprestige Junioren - Hoogstraten  BelgiŽ BelgiŽ Superprestige Junioren Y. Peeters
15/02 Superprestige - Noordzeecross  BelgiŽ BelgiŽ Superprestige T. Meeusen
15/02 Superprestige Dames - Middelkerke  BelgiŽ BelgiŽ Superprestige Dames H. Wyman
15/02 Superprestige - U23 - Middelkerke  BelgiŽ BelgiŽ Superprestige - U23 W. Van Aert
15/02 Superprestige Junioren - Middelkerke  BelgiŽ BelgiŽ Superprestige Junioren J. Jacobs
16/02 GP de Eecklonaar  BelgiŽ BelgiŽ Andere wedstrijden T. Meeusen
16/02 Heerlen  Nederland Nederland Andere wedstrijden M. Van Der Poel
16/02 Heerlen  Nederland Nederland Andere dameswedstrijden H. Wyman
16/02 Kasterlee  BelgiŽ BelgiŽ Veldritten Nationaal Niveau Y. Van Tichelt
22/02 Kleicross  BelgiŽ BelgiŽ Andere wedstrijden S. Nys
23/02 Trofee Bpost - Oostmalle - Sluitingsprijs  BelgiŽ BelgiŽ Trofee BPost Bank N. Albert
23/02 Trofee Bpost Bank Dames - Oostmalle  BelgiŽ BelgiŽ Trofee BPost Bank Dames S. Cant
23/02 Trofee Bpost Bank U-23 - Oostmalle  BelgiŽ BelgiŽ Trofee Bpost Bank U-23 Y. Van Tichelt
September
DatumRaceLand Competitie
15/09 Supercross Baden  Zwitserland Zwitserland Andere dameswedstrijden