De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Klik op een maand om uit te breiden / verkleinen
Datum | Plaats / Land | Race | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|---|
24/08 | NZL | Niew-Zeelandse NK | Nationale Kampioenschappen | Beëindigd |
Datum | Plaats / Land | Race | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|---|
01/09 | BEL | Kessel-Fort | Veldritten Nationaal Niveau | K. Cant |
07/09 | BEL | Steenhuffel | Veldritten Nationaal Niveau | K. Van Grembergen |
07/09 - 08/09 | USA | Nittany Lion Cross | Noordamerikaanse crossen | Beëindigd |
07/09 - 08/09 | USA | Amerikaanse Veldritten - Nittany Lion Cross | Andere dameswedstrijden | Beëindigd |
08/09 | BEL | Wiekevorst | Veldritten Nationaal Niveau | D. Soete |
14/09 | USA | The Starcrossed Race | Noordamerikaanse crossen | J. Powers |
14/09 | USA | Amerikaanse Veldritten - Starcrossed | Andere dameswedstrijden | G. Day |
14/09 | BEL | Hofstade-Zemst | Veldritten Nationaal Niveau | S. Huys |
14/09 - 15/09 | USA | Catamount Grand Prix | Noordamerikaanse crossen | Beëindigd |
14/09 - 15/09 | USA | Amerikaanse Veldritten - Catamount Grand Prix | Andere dameswedstrijden | Beëindigd |
15/09 | Erpe-Mere | Steenbergcross | Andere wedstrijden | N. Albert |
15/09 | SUI | Supercross Baden | Andere wedstrijden | P. Walsleben |
15/09 | BEL | Koningshooikt | Veldritten Nationaal Niveau | P. Van Leeuwen |
18/09 | USA | Crossvegas | Noordamerikaanse crossen | S. Nys |
18/09 | USA | Amerikaanse Veldritten - Cross Vegas | Andere dameswedstrijden | K. Nash |
21/09 | Beijing | China International | Andere wedstrijden | T. Al |
21/09 | BEL | Knesselaere | Veldritten Nationaal Niveau | G. Vermeersch |
21/09 - 22/09 | USA | Trek Cyclo-Cross Collective Cup | Noordamerikaanse crossen | Beëindigd |
21/09 - 22/09 | USA | Charm City Cross | Noordamerikaanse crossen | Beëindigd |
21/09 - 22/09 | USA | Amerikaanse Veldritten - Charm City Cross | Andere dameswedstrijden | Beëindigd |
21/09 - 22/09 | USA | Amerikaanse Veldritten - Trek Cyclo-Cross Collective Cup | Andere dameswedstrijden | Beëindigd |
22/09 | BEL | Hoboken | Veldritten Nationaal Niveau | D. Soete |
28/09 | BEL | Neerpelt | Andere wedstrijden | N. Albert |
28/09 | Gloucester | GP of Gloucester | Noordamerikaanse crossen | Beëindigd |
28/09 | CZE | Unicov | Toi Toi Cup | J. Skala |
28/09 | BEL | Neerpelt | Andere dameswedstrijden | S. Cant |
28/09 | BEL | Stabroek | Veldritten Nationaal Niveau | K. Eeckhout |
28/09 - 29/09 | USA | Amerikaanse Veldritten - GP Gloucester | Andere dameswedstrijden | Beëindigd |
29/09 | Hamburg | Stevens Cyclocross Cup | Veldritten Nationaal Niveau | O. Quast |
29/09 | NED | Dordrecht | Veldritten Nationaal Niveau | T. Van Den Brand |
Datum | Plaats / Land | Race | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|---|
05/10 | SVK | International Cyclocross Finance Centrum | Andere wedstrijden | E. Murgoitio Rekal. |
05/10 | CZE | Kutna Hora | Toi Toi Cup | O. Bambula |
05/10 | BEL | Meerhout | Veldritten Nationaal Niveau | S. Huys |
05/10 - 06/10 | USA | Providence Cyclo-Cross Festival | Noordamerikaanse crossen | Beëindigd |
05/10 - 06/10 | USA | Amerikaanse Veldritten - Providence Cyclo-Cross Festival | Andere dameswedstrijden | Beëindigd |
06/10 | SUI | Crossquer Dielsdorf | Andere wedstrijden | L. van der Haar |
06/10 | SVK | Marikovska Dolina | Andere wedstrijden | O. Bambula |
06/10 | Laarne | Ereprijs Albert Van Damme | Andere dameswedstrijden | S. Cant |
06/10 | SVK | Marikovska Dolina | Andere dameswedstrijden | P. Havlikova |
06/10 | Laarne | Ereprijs Albert Van Damme | Veldritten Nationaal Niveau | T. Meeusen |
06/10 | FRA | Saint-Avold | Veldritten Nationaal Niveau | S. Chainel |
06/10 | BEL | Moerbeke-Waas | Veldritten Nationaal Niveau | B. Vankeirsbilck |
11/10 | BEL | Superprestige Dames - Hamme-Zogge | Superprestige Dames | N. Brammeier |
12/10 | Dottignies | Grand Prix de la Région Wallonne | Andere wedstrijden | M. Meisen |
12/10 | NED | GP Brabant | Andere wedstrijden | T. Meeusen |
12/10 | CZE | Milovice | Toi Toi Cup | T. Paprstka |
12/10 | NED | GP Brabant | Andere dameswedstrijden | M. Vos |
12/10 | BEL | Elst-Brakel | Veldritten Nationaal Niveau | K. Eeckhout |
12/10 - 13/10 | USA | Fort Collins Cup | Noordamerikaanse crossen | Geannuleerd |
12/10 - 13/10 | USA | Colorado Cross Classic | Noordamerikaanse crossen | R. Trebon |
12/10 - 13/10 | USA | Amerikaanse Veldritten - Colorado Cross Classic | Andere dameswedstrijden | K. Compton |
13/10 | SUI | Beromünster | Andere wedstrijden | M. Wildhaber |
13/10 | Boulder | Boulder Cup | Noordamerikaanse crossen | J. Powers |
13/10 | BEL | Trofee Bpost - Ronse - GP Mario De Clercq | Trofee BPost Bank Heren | S. Nys |
13/10 | BEL | Bpost Trofee Dames - GP Mario De Clercq | Trofee BPost Bank Dames | N. Brammeier |
13/10 | BEL | Trofee Bpost Bank U-23 - GP Mario De Clercq | Trofee Bpost Bank U-23 | M. van der Poel |
13/10 | FRA | Challenge National - St. Etienne Les Remiremont | Challenge National de Cyclo Cross Heren | F. Mourey |
13/10 | FRA | Challenge National Dames - St.Etienne Les Remiremont | Challenge National Dames | C. Ferrier-Bruneau |
13/10 | FRA | St.Etienne Les Remiremont | Challenge National Junioren | L. Dubau |
13/10 | GBR | National Trophy - Abergavenny | National Trophy Series Heren | P. Oldham |
13/10 | USA | Amerikaanse Veldritten - Boulder Cup | Andere dameswedstrijden | K. Compton |
13/10 | BEL | Nossegem | Veldritten Nationaal Niveau | K. Van Grembergen |
17/10 | Ardooie | Kermiscross | Andere wedstrijden | K. Vantornout |
19/10 | BEL | Bredene | Andere wedstrijden | K. Eeckhout |
19/10 - 20/10 | USA | Ellison Park Cyclocross | Noordamerikaanse crossen | Beëindigd |
20/10 | NED | Wereldbeker - Heren Elite - Valkenburg | Wereldbeker Heren-Elite | L. van der Haar |
20/10 | NED | Wereldbeker Dames - Valkenburg | Wereldbeker Dames | M. Vos |
20/10 | NED | Wereldbeker - Heren U23 - Valkenburg | Wereldbeker - Heren U23 | M. Vanthourenhout |
20/10 | NED | Wereldbeker - Heren Junioren - Valkenburg | Wereldbeker - Heren Junioren | L. Dubau |
20/10 | BEL | Heusden-Zolder | Veldritten Nationaal Niveau | D. Hoeyberghs |
20/10 | BEL | Wilrijk | Veldritten Nationaal Niveau | J. Adams |
20/10 | BEL | Zingem | Veldritten Nationaal Niveau | K. Eeckhout |
22/10 | NED | Kiremko Nacht van Woerden | Andere wedstrijden | M. Meisen |
22/10 | NED | Nacht Van Woerden | Andere dameswedstrijden | M. Vos |
26/10 | Tabor | Wereldbeker - Heren Elite - Tabor | Wereldbeker Heren-Elite | L. van der Haar |
26/10 | Tabor | Wereldbeker Dames - Tabor | Wereldbeker Dames | K. Compton |
26/10 | CZE | Wereldbeker - Heren U23 - Tabor | Wereldbeker - Heren U23 | M. van der Poel |
26/10 | CZE | Wereldbeker - Heren Junioren - Tabor | Wereldbeker - Heren Junioren | A. Toupalik |
26/10 | NED | Harderwijk | Veldritten Nationaal Niveau | K. Weijers |
26/10 | BEL | Beersem | Veldritten Nationaal Niveau | S. Beelen |
26/10 - 27/10 | USA | Gateway Cross Cup | Noordamerikaanse crossen | Beëindigd |
26/10 - 27/10 | USA | Spooky Cross | Noordamerikaanse crossen | Weldra |
27/10 | BEL | Superprestige - Ruddervoorde | Superprestige Heren | K. Vantornout |
27/10 | BEL | Superprestige Dames - Ruddervoorde | Superprestige Dames | H. Wyman |
27/10 | BEL | Superprestige - U23 - Ruddervoorde | Superprestige - U23 | M. van der Poel |
27/10 | BEL | Superprestige Junioren - Ruddervoorde | Superprestige Junioren | Y. Peeters |
27/10 | ESP | Cyclo-cros Internacional de Karrantza | Andere wedstrijden | A. Hernandez Gutie. |
27/10 | LUX | Contern | Andere wedstrijden | P. Gaudy |
27/10 | SUI | Steinmaur | Andere wedstrijden | F. Mourey |
27/10 | ESP | Cyclo-Cross de Karrantza | Andere juniorenwedstrijden | R. Fernánde. |
27/10 | BEL | Lochristi | Veldritten Nationaal Niveau | T. Devenyns |
27/10 | BEL | Tessenderlo | Veldritten Nationaal Niveau | S. Beelen |
Datum | Plaats / Land | Race | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|---|
01/11 | FRA | Marle | Andere wedstrijden | F. Mourey |
01/11 | Covington | Cincy 3 Darkhorse Cyclo-Stampede | Noordamerikaanse crossen | R. Trebon |
01/11 | BEL | Trofee Bpost - Koppenberg | Trofee BPost Bank Heren | T. Meeusen |
01/11 | BEL | Bpost Trofee Dames - Koppenbergcross | Trofee BPost Bank Dames | H. Wyman |
01/11 | BEL | Trofee Bpost Bank U-23 - Koppenbergcross | Trofee Bpost Bank U-23 | L. Sweeck |
02/11 | USA | Lionhearts International Cross | Noordamerikaanse crossen | T. Johnson |
02/11 | FRA | Saint-Hippolyte | Veldritten Nationaal Niveau | F. Mourey |
02/11 - 03/11 | Northampton | Cycle-Smart International | Noordamerikaanse crossen | Beëindigd |
02/11 - 03/11 | USA | Amerikaanse Veldritten - Cycle-Smart International | Andere dameswedstrijden | Beëindigd |
02/11 - 03/11 | USA | Amerikaanse Veldritten - Lionhearts International | Andere dameswedstrijden | K. Compton |
03/11 | Mladá Boleslav | Europese Kampioenschappen | Continentale Kampioenschappen | Beëindigd |
03/11 | BEL | Superprestige - Zonhoven | Superprestige Heren | S. Nys |
03/11 | BEL | Superprestige - U23 - Zonhoven | Superprestige - U23 | M. Teunissen |
03/11 | BEL | Superprestige Junioren - Zonhoven | Superprestige Junioren | T. Joseph |
03/11 | Stadl Paura | GP Lambach | Andere wedstrijden | E. Franzoi |
03/11 | USA | Cincinnati Kings International | Noordamerikaanse crossen | T. Johnson |
03/11 | GBR | National Trophy - Southampton | National Trophy Series Heren | P. Oldham |
03/11 | USA | Amerikaanse Veldritten - Cincinnati Kings International | Andere dameswedstrijden | K. Nash |
03/11 | AUT | Lambach | Andere dameswedstrijden | H. Kupfernagel |
03/11 | FRA | Chazot | Veldritten Nationaal Niveau | F. Mourey |
03/11 | BEL | Sint Jan in Eremo | Veldritten Nationaal Niveau | S. Beelen |
09/11 | GER | Wiesbaden | Andere wedstrijden | F. Mourey |
09/11 | CZE | Hlinsko | Toi Toi Cup | M. Boros |
09/11 | USA | Amerikaanse Veldritten - Derby City Cup | Andere dameswedstrijden | Beëindigd |
09/11 | GER | Wiesbaden | Andere dameswedstrijden | M. Morel-Petitgira. |
09/11 | BEL | Zelzate | Veldritten Nationaal Niveau | K. Eeckhout |
09/11 | NED | Schaijk | Veldritten Nationaal Niveau | J. Luisman |
10/11 | BEL | Superprestige - Hamme-Zogge | Superprestige Heren | N. Albert |
10/11 | BEL | Superprestige - U23 - Hamme-Zogge | Superprestige - U23 | M. van der Poel |
10/11 | BEL | Superprestige Junioren - Hamme-Zogge | Superprestige Junioren | Y. Peeters |
10/11 | SVK | Podbrezova | Andere wedstrijden | M. Haring |
10/11 | SUI | Rennaz | Andere wedstrijden | C. Venturini |
10/11 | GER | GGEW City Cross Cup | Andere wedstrijden | F. Mourey |
10/11 | Jamesburg | HPCX | Noordamerikaanse crossen | C. Dodge |
10/11 | Louisville | Derby City Cup | Noordamerikaanse crossen | Beëindigd |
10/11 | GER | GGEW City Cross Cup | Andere dameswedstrijden | H. Kupfernagel |
10/11 | Jamesburg | Amerikaanse Veldritten - HPCX | Andere dameswedstrijden | L. Van Gilder |
10/11 | NED | Veldhoven | Veldritten Nationaal Niveau | J. Luisman |
11/11 | BEL | Jaarmarktcross | Andere wedstrijden | S. Nys |
11/11 | BEL | Niel | Andere dameswedstrijden | S. Cant |
11/11 | BEL | Stene-Oostende | Veldritten Nationaal Niveau | V. Braet |
15/11 - 17/11 | Iowa City | Jingle Cross Rock | Noordamerikaanse crossen | Beëindigd |
15/11 - 17/11 | USA | Amerikaanse Veldritten - Jingle Cross Rock | Andere dameswedstrijden | Beëindigd |
16/11 | Stockholm | Zweedse NK | Nationale Kampioenschappen | Beëindigd |
16/11 | BEL | Trofee Bpost - GP Hasselt | Trofee BPost Bank Heren | S. Nys |
16/11 | BEL | Bpost Trofee Dames - Hasselt | Trofee BPost Bank Dames | S. Cant |
16/11 | BEL | Trofee Bpost Bank U-23 - Hasselt | Trofee Bpost Bank U-23 | W. Van Aert |
16/11 | CZE | Holé Vrchy | Toi Toi Cup | V. Nipl |
16/11 | BEL | Lichtaart | Veldritten Nationaal Niveau | D. De Cleyn |
17/11 | BEL | Superprestige - Asper-Gavere | Superprestige Heren | S. Nys |
17/11 | BEL | Superprestige Dames - Gavere | Superprestige Dames | S. Cant |
17/11 | BEL | Superprestige - U23 - Asper-Gavere | Superprestige - U23 | W. Van Aert |
17/11 | BEL | Superprestige Junioren - Gavere | Superprestige Junioren | Y. Peeters |
17/11 | SUI | Flückiger Cross Madiswil | Andere wedstrijden | L. Flückiger |
17/11 | FRA | Challenge National - Quelneuc | Challenge National de Cyclo Cross Heren | F. Mourey |
17/11 | FRA | Challenge National Dames - Quelneuc | Challenge National Dames | L. Chainel |
17/11 | FRA | Quelneuc | Challenge National Junioren | O. Champossin |
17/11 | GBR | National Trophy - Durham | National Trophy Series Heren | P. Oldham |
23/11 | Koksijde | Wereldbeker - Heren Elite - Koksijde | Wereldbeker Heren-Elite | N. Albert |
23/11 | Koksijde | Wereldbeker Dames - Koksijde | Wereldbeker Dames | K. Compton |
23/11 | BEL | Wereldbeker - Heren U23 - Koksijde | Wereldbeker - Heren U23 | M. van der Poel |
23/11 | BEL | Wereldbeker - Heren Junioren - Koksijde | Wereldbeker - Heren Junioren | K. Goossens |
23/11 | BEL | Berlare-Uitbergen | Veldritten Nationaal Niveau | K. Eeckhout |
23/11 - 24/11 | East Meadows | Super Cross Cup | Noordamerikaanse crossen | Beëindigd |
23/11 - 24/11 | USA | Amerikaanse Veldritten - Super Cross Cup | Andere dameswedstrijden | Beëindigd |
24/11 | NED | Superprestige - Gieten | Superprestige Heren | N. Albert |
24/11 | NED | Superprestige Dames - Gieten | Superprestige Dames | H. Wyman |
24/11 | NED | Superprestige - U23 - Gieten | Superprestige - U23 | M. van der Poel |
24/11 | NED | Superprestige Junioren - Gieten | Superprestige Junioren | Y. Peeters |
24/11 | SUI | Hittnau | Andere wedstrijden | E. Franzoi |
24/11 | SUI | Hittnau | Andere dameswedstrijden | A. Arzuffi |
24/11 | BEL | Hoegaarden | Veldritten Nationaal Niveau | P. Gaudy |
30/11 | Mol | Boonen & Friends Cross | Andere wedstrijden | Z. Stybar |
30/11 | Surrey | Canadese NK | Nationale Kampioenschappen | Beëindigd |
30/11 | USA | Amerikaanse Veldritten - Baystate Cyclo Cross | Andere dameswedstrijden | Beëindigd |
30/11 | BEL | Rijkevorsel | Veldritten Nationaal Niveau | S. Beelen |
30/11 | NED | Hilversum | Veldritten Nationaal Niveau | E. Van Yzendoorn |
30/11 - 01/12 | Los Angeles | CXLA Weekend | Noordamerikaanse crossen | Beëindigd |
30/11 - 01/12 | Sterling | Baystate Cyclo-Cross | Noordamerikaanse crossen | Beëindigd |
30/11 - 01/12 | USA | Amerikaanse Veldritten - CXLA | Andere dameswedstrijden | Beëindigd |
Datum | Plaats / Land | Race | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|---|
01/12 | SUI | Sion | Andere wedstrijden | J. Taramarcaz |
01/12 | AUT | Tage Des Querfeldeinsports | Andere wedstrijden | M. Haring |
01/12 | POL | Bryksy Cross | Andere wedstrijden | R. Gavenda |
01/12 | Surrey | BC Grand Prix of Cyclo-Cross | Noordamerikaanse crossen | G. Kabush |
01/12 | GBR | National Trophy - Milton Keynes | National Trophy Series Heren | I. Field |
01/12 | Surrey | Amerikaanse Veldritten - BC Grand Prix of Cyclo-Cross | Andere dameswedstrijden | C. Pendrel |
07/12 | BEL | Scheldecross | Andere wedstrijden | N. Albert |
07/12 | CZE | Kolin | Toi Toi Cup | T. Paprstka |
07/12 | Antwerpen | Scheldecross | Andere dameswedstrijden | K. Compton |
07/12 | BEL | Scheldecross | Andere juniorenwedstrijden | K. Goossens |
07/12 | BEL | Aalter-Lotenhulle | Veldritten Nationaal Niveau | T. Devenyns |
07/12 | NED | Amersfoort | Veldritten Nationaal Niveau | S. Godrie |
07/12 - 08/12 | Warwick | NBX GP of Cross | Noordamerikaanse crossen | Beëindigd |
07/12 - 08/12 | Bend | Deschutes Brewerey Cup | Noordamerikaanse crossen | T. Johnson |
07/12 - 08/12 | USA | Amerikaanse Veldritten - NBX Grand Prix of Cross | Andere dameswedstrijden | Beëindigd |
07/12 - 08/12 | USA | Amerikaanse Veldritten - Deschutes Cup | Andere dameswedstrijden | K. Nash |
08/12 | ESP | Igorre | Andere wedstrijden | A. Hernandez |
08/12 | BEL | Druivencross | Andere wedstrijden | S. Nys |
08/12 | ITA | Ciclocross Del Ponte | Andere wedstrijden | F. Mourey |
08/12 | JAP | Japanse NK | Nationale Kampioenschappen | Y. Takenouchi |
08/12 | BEL | Vlaamse Druivencross | Andere dameswedstrijden | K. Compton |
08/12 | BEL | Druivencross | Andere juniorenwedstrijden | T. Joseph |
08/12 | NED | Haarlemmermeer | Veldritten Nationaal Niveau | |
14/12 | Slavicín | Tsjechische NK | Nationale Kampioenschappen | Beëindigd |
14/12 | CZE | Slaný | Toi Toi Cup | M. Boros |
14/12 | NED | Huijbergen | Andere dameswedstrijden | A. Kalvenhaar |
14/12 | BEL | Vorselaar | Veldritten Nationaal Niveau | W. Van Aert |
14/12 | NED | Huijbergen | Veldritten Nationaal Niveau | S. Godrie |
14/12 | BEL | Varsenare | Veldritten Nationaal Niveau | K. Van Grembergen |
14/12 - 15/12 | Hendersonville | North Carolina GP | Noordamerikaanse crossen | Beëindigd |
15/12 | BEL | Vlaamse Industrieprijs Bosduin | Andere wedstrijden | K. Pauwels |
15/12 | ESP | Cyclocross Internacional ciudad Valencia | Andere wedstrijden | A. Hernandez Gutie. |
15/12 | BEL | Berencross | Andere wedstrijden | V. Braet |
15/12 | Bánovce nad Bebravou | Slovaakse NK | Nationale Kampioenschappen | Beëindigd |
15/12 | GBR | National Trophy - Bradford | National Trophy Series Heren | I. Field |
15/12 | BEL | Kalmthout | Andere dameswedstrijden | S. Cant |
15/12 | NED | Moergestel | Andere dameswedstrijden | R. Ravenstijn-Horm. |
15/12 | BEL | Kalmthout | Andere U-23 Wedstrijden | M. van der Poel |
15/12 | BEL | Vlaamse Industrieprijs Bosduin | Andere juniorenwedstrijden | K. Goossens |
15/12 | NED | Moergestel | Veldritten Nationaal Niveau | T. Van Den Brand |
18/12 | Sint-Niklaas | Cyclocross van het Waasland | Andere wedstrijden | N. Albert |
21/12 | BEL | Trofee Bpost - Essen - GP Rouwmoer | Trofee BPost Bank Heren | K. Pauwels |
21/12 | BEL | Bpost Trofee Dames - Essen | Trofee BPost Bank Dames | S. Cant |
21/12 | BEL | Trofee Bpost Bank U-23 - Essen | Trofee Bpost Bank U-23 | W. Van Aert |
21/12 | BEL | Lichtervelde | Veldritten Nationaal Niveau | V. Braet |
22/12 | BEL | Wereldbeker - Heren Elite - Namen | Wereldbeker Heren-Elite | F. Mourey |
22/12 | BEL | Wereldbeker Dames - Namen | Wereldbeker Dames | K. Compton |
22/12 | BEL | Wereldbeker - Heren U23 - Namen | Wereldbeker - Heren U23 | W. Van Aert |
22/12 | BEL | Wereldbeker - Heren Junioren - Namen | Wereldbeker - Heren Junioren | Y. Peeters |
22/12 | NED | Boxtel | Veldritten Nationaal Niveau | S. Huys |
26/12 | Zolder | Wereldbeker - Heren Elite - Heusden-Zolder | Wereldbeker Heren-Elite | L. van der Haar |
26/12 | BEL | Wereldbeker Dames - Heusden-Zolder | Wereldbeker Dames | K. Compton |
26/12 | BEL | Wereldbeker - Heren U23 - Heusden-Zolder | Wereldbeker - Heren U23 | M. van der Poel |
26/12 | BEL | Wereldbeker - Heren Junioren - Heusden-Zolder | Wereldbeker - Heren Junioren | A. Toupalik |
26/12 | SUI | Dagmersellen | Andere wedstrijden | F. Mourey |
26/12 | LUX | Differdange | Andere wedstrijden | D. De Cleyn |
26/12 | BEL | Beernem | Veldritten Nationaal Niveau | H. Sweeck |
26/12 | NED | Reusel | Veldritten Nationaal Niveau | R. Van Houts |
27/12 | BEL | Trofee Bpost - Loenhout - Azencross | Trofee BPost Bank Heren | S. Nys |
27/12 | BEL | Bpost Trofee Dames - Azencross | Trofee BPost Bank Dames | M. Vos |
27/12 | BEL | Trofee Bpost Bank U-23 - Azencross | Trofee Bpost Bank U-23 | W. Van Aert |
28/12 | Bredene | Sylvestercyclo-Cross | Andere wedstrijden | Z. Stybar |
29/12 | BEL | Superprestige - Diegem | Superprestige Heren | S. Nys |
29/12 | BEL | Superprestige Dames - Diegem | Superprestige Dames | S. Cant |
29/12 | BEL | Superprestige - U23 - Diegem | Superprestige - U23 | M. van der Poel |
29/12 | BEL | Superprestige Junioren - Diegem | Superprestige Junioren | Y. Peeters |
29/12 | FRA | Challenge National - Flamanville | Challenge National de Cyclo Cross Heren | F. Mourey |
29/12 | FRA | Challenge National Dames - Flamanville | Challenge National Dames | P. Ferrand Prevot |
29/12 | FRA | Flamanville | Challenge National Junioren | Y. Gras |
29/12 | NED | Vorden | Veldritten Nationaal Niveau | J. Luisman |
29/12 | BEL | Balegem-Oosterzele | Veldritten Nationaal Niveau | K. Eeckhout |
Datum | Plaats / Land | Race | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|---|
01/01 | LUX | Pétange | Andere wedstrijden | S. Weber |
01/01 | BEL | Trofee Bpost - Baal - GP Sven Nys | Trofee BPost Bank Heren | S. Nys |
01/01 | BEL | Bpost Trofee Dames - GP Sven Nys | Trofee BPost Bank Dames | K. Compton |
01/01 | BEL | Trofee Bpost Bank U-23 - GP Sven Nys | Trofee Bpost Bank U-23 | W. Van Aert |
02/01 | Surhuisterveen | Centrumcross | Andere wedstrijden | L. van der Haar |
02/01 | NED | Surhuisterveen | Andere dameswedstrijden | M. Vos |
04/01 | NED | GP Groenendaal | Andere wedstrijden | M. Van Der Heijden |
04/01 | NED | GP Groenendaal | Andere dameswedstrijden | T. de Jong |
05/01 | ITA | Wereldbeker - Heren Elite - Rome | Wereldbeker Heren-Elite | N. Albert |
05/01 | ITA | Wereldbeker Dames - Rome | Wereldbeker Dames | K. Compton |
05/01 | ITA | Wereldbeker - Heren U23 - Rome | Wereldbeker - Heren U23 | M. van der Poel |
05/01 | ITA | Wereldbeker - Heren Junioren - Rome | Wereldbeker - Heren Junioren | A. Toupalik |
05/01 | USA | Kingsport Cyclo-Cross Cup | Noordamerikaanse crossen | Z. Mcdonald |
05/01 | GBR | National Trophy - Shrewsbury | National Trophy Series Heren | Y. Van Tichelt |
05/01 | NED | Bakel | Veldritten Nationaal Niveau | D. Soete |
05/01 | BEL | Drogenboom-Waregem | Veldritten Nationaal Niveau | V. Braet |
11/01 | Békéscsaba | Hongaarse NK | Nationale Kampioenschappen | Beëindigd |
11/01 | Loštice | Tsjechisch Nationaal Kampioenschap | Toi Toi Cup | M. Bina |
11/01 - 12/01 | Waregem | Belgische NK | Nationale Kampioenschappen | Beëindigd |
11/01 - 12/01 | Vigo | Spaanse NK | Nationale Kampioenschappen | Beëindigd |
11/01 - 12/01 | Döhlau | Duitse NK | Nationale Kampioenschappen | Beëindigd |
11/01 - 12/01 | Orvieto | Italiaanse NK | Nationale Kampioenschappen | Beëindigd |
11/01 - 12/01 | Derby | Britse NK | Nationale Kampioenschappen | Beëindigd |
11/01 - 12/01 | Boulder | Amerikaanse NK | Nationale Kampioenschappen | Beëindigd |
11/01 - 12/01 | Lignières | Franse NK | Nationale Kampioenschappen | Beëindigd |
12/01 | Gieten | Nederlandse NK | Nationale Kampioenschappen | Beëindigd |
12/01 | Soro | Deense NK | Nationale Kampioenschappen | Beëindigd |
12/01 | CRO | Kroatische NK | Nationale Kampioenschappen | B. Radotic |
12/01 | Cessange | Luxemburgs NK | Nationale Kampioenschappen | Beëindigd |
12/01 | Bussnang | Zwitserse NK | Nationale Kampioenschappen | Beëindigd |
12/01 | Benedita | Portugese NK | Nationale Kampioenschappen | Beëindigd |
12/01 | Wien | Oostenrijks NK | Nationale Kampioenschappen | Beëindigd |
13/01 | BEL | Otegem | Andere wedstrijden | W. Van Aert |
18/01 | Milano | Memorial Mamma e Papà Guerciotti | Andere wedstrijden | J. Vandekinderen |
18/01 | NED | Rucphen | Andere wedstrijden | P. Walsleben |
18/01 | BEL | Kasteelcross | Andere wedstrijden | S. Nys |
18/01 | NED | Rucphen | Andere dameswedstrijden | M. Vos |
19/01 | FRA | Lanarvily | Andere wedstrijden | F. Mourey |
19/01 | BEL | Polderscross | Andere wedstrijden | K. Eeckhout |
19/01 | LUX | Leudelange | Andere wedstrijden | L. Sweeck |
19/01 | BEL | Leuven | Andere wedstrijden | S. Nys |
19/01 | BEL | Leuven | Andere dameswedstrijden | M. Vos |
26/01 | Nommay | Wereldbeker - Heren Elite - Nommay | Wereldbeker Heren-Elite | T. Meeusen |
26/01 | Nommay | Wereldbeker Dames - Nommay | Wereldbeker Dames | M. Vos |
26/01 | FRA | Wereldbeker - Heren U23 - Nommay | Wereldbeker - Heren U23 | W. Van Aert |
26/01 | FRA | Wereldbeker - Heren Junioren - Nommay | Wereldbeker - Heren Junioren | T. Aerts |
26/01 | ESP | Ispaster | Andere wedstrijden | J. Aernouts |
26/01 | BEL | Assenede | Veldritten Nationaal Niveau | T. Merlier |
Datum | Plaats / Land | Race | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|---|
01/02 - 02/02 | Hoogerheide | Wereldkampioenschappen | Wereldkampioenschappen | Beëindigd |
05/02 | Maldegem | Augustijn Parkcross | Andere wedstrijden | S. Nys |
08/02 | BEL | Trofee Bpost - Krawatencross | Trofee BPost Bank Heren | S. Nys |
08/02 | Lille | Bpost Trofee Dames - Krawatencross | Trofee BPost Bank Dames | S. Cant |
08/02 | Lille | Trofee Bpost Bank U-23 - Krawatencross | Trofee Bpost Bank U-23 | W. Van Aert |
09/02 | BEL | Superprestige - Hoogstraten | Superprestige Heren | S. Nys |
09/02 | BEL | Superprestige Dames - Hoogstraten | Superprestige Dames | N. Brammeier |
09/02 | BEL | Superprestige - U23 - Hoogstraten | Superprestige - U23 | W. Van Aert |
09/02 | BEL | Superprestige Junioren - Hoogstraten | Superprestige Junioren | Y. Peeters |
15/02 | Middelkerke | Superprestige - Noordzeecross | Superprestige Heren | T. Meeusen |
15/02 | BEL | Superprestige Dames - Middelkerke | Superprestige Dames | H. Wyman |
15/02 | BEL | Superprestige - U23 - Middelkerke | Superprestige - U23 | W. Van Aert |
15/02 | BEL | Superprestige Junioren - Middelkerke | Superprestige Junioren | J. Jacobs |
16/02 | Heerlen | Heerlen | Andere wedstrijden | M. van der Poel |
16/02 | BEL | GP de Eecklonaar | Andere wedstrijden | T. Meeusen |
16/02 | NED | Heerlen | Andere dameswedstrijden | H. Wyman |
16/02 | BEL | Kasterlee | Veldritten Nationaal Niveau | Y. Van Tichelt |
22/02 | Lebbeke | Kleicross | Andere wedstrijden | S. Nys |
23/02 | BEL | Trofee Bpost - Oostmalle - Sluitingsprijs | Trofee BPost Bank Heren | N. Albert |
23/02 | BEL | Bpost Trofee Dames - Oostmalle | Trofee BPost Bank Dames | S. Cant |
23/02 | BEL | Trofee Bpost Bank U-23 - Oostmalle | Trofee Bpost Bank U-23 | Y. Van Tichelt |
Datum | Plaats / Land | Race | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|---|
02/08 | Adelaide | Australische NK | National Series Australia | Beëindigd |
Datum | Plaats / Land | Race | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|---|
15/09 | SUI | Supercross Baden | Andere dameswedstrijden | S. Cant |