De site voor alle sporten

Menu
Tennis - Chengdu - 2018 - Gedetailleerde uitslagen

Tennis - Chengdu - 2018 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

China

Volledige uitslagen

Chengdu

Chengdu 2018

ChinaChina - Chengdu - 24 September 2018 - 30 September 2018 - Hardcourt


Finale

30 Sep - 10h30Bernard TomicverslaatFabio Fognini6-1 3-6 7-6

Halve Finale

29 Sep - 08h40Fabio FogniniverslaatTaylor Fritz6-7 6-0 6-3
29 Sep - 10h50Bernard TomicverslaatJoão Sousa6-4 6-4

Kwartfinales

28 Sep - 08h05Fabio FogniniverslaatMatthew Ebden6-4 6-2
28 Sep - 09h25Taylor FritzverslaatSam Querrey7-6 7-5
28 Sep - 11h10João SousaverslaatMalek Jaziri6-1 3-6 6-3
28 Sep - 13h00Bernard TomicverslaatFélix Auger-Aliassime6-2 6-4

Achtste finales

27 Sep - 09h30Fabio FogniniverslaatRuben Bemelmans6-4 7-6
27 Sep - 07h10Matthew EbdenverslaatMatteo Berrettini6-3 3-6 7-6
27 Sep - 11h20Sam QuerreyverslaatNikoloz Basilashvili6-1 6-4
27 Sep - 08h10Taylor FritzverslaatMikhail Kukushkin7-5 6-1
26 Sep - 09h10João SousaverslaatVasek Pospisil6-7 6-4 7-6
26 Sep - 12h15Malek JaziriverslaatAdrian Mannarino6-3 7-6
26 Sep - 09h10Bernard TomicverslaatLloyd Harris7-6 2-6 7-6
26 Sep - 14h15Félix Auger-AliassimeverslaatHyeon Chung7-6 5-7 6-4

1/16de finales

Fabio Fognini Bye
25 Sep - 07h10Ruben BemelmansverslaatMischa Zverev6-3 2-0 ab.
26 Sep - 07h05Matteo BerrettiniverslaatPrajnesh Gunneswaran6-3 6-4
25 Sep - 10h30Matthew EbdenverslaatEvgeny Donskoy6-3 6-4
Nikoloz Basilashvili Bye
25 Sep - 07h05Sam QuerreyverslaatGuido Pella7-6 6-1
25 Sep - 08h30Taylor FritzverslaatChun Hsin Tseng3-6 6-3 6-4
25 Sep - 12h00Mikhail KukushkinverslaatTennys Sandgren6-4 6-3
24 Sep - 07h40João SousaverslaatTim Smyczek7-6 6-7 6-3
25 Sep - 08h55Vasek PospisilverslaatRadu Albot6-3 6-4
25 Sep - 13h05Malek JaziriverslaatMarcos Baghdatis7-6 1-6 6-2
Adrian Mannarino Bye
25 Sep - 11h20Lloyd HarrisverslaatGaël Monfils3-6 6-2 6-1
24 Sep - 11h55Bernard TomicverslaatBradley Klahn6-7 7-6 6-2
25 Sep - 08h35Félix Auger-AliassimeverslaatYibing Wu6-3 6-7 6-1
Hyeon Chung Bye

Kwalificaties - Tweede ronde

De winnaars van deze ronde zijn gekwalificeerd

23 Sep - 09h35Prajnesh GunneswaranverslaatHiroki Moriya6-4 6-3
23 Sep - 09h30Ruben BemelmansverslaatFélix Auger-Aliassime7-6 6-2
23 Sep - 09h35Bernard TomicverslaatEgor Gerasimov6-7 6-3 7-6
23 Sep - 11h15Lloyd HarrisverslaatMiomir Kecmanovic6-4 6-2

Kwalificaties - Eerste ronde

22 Sep - 07h15Hiroki MoriyaverslaatJason Murray Kubler6-4 3-6 6-3
22 Sep - 07h10Prajnesh GunneswaranverslaatZihao Xia6-2 7-5
22 Sep - 08h40Ruben BemelmansverslaatRigele Te6-3 6-3
22 Sep - 09h30Félix Auger-AliassimeverslaatYusuke Takahashi6-3 6-2
22 Sep - 09h55Bernard TomicverslaatRenta Tokuda6-3 6-4
22 Sep - 12h05Egor GerasimovverslaatErnests Gulbis6-4 6-1
22 Sep - 12h10Lloyd HarrisverslaatIvan Nedelko6-2 7-5
22 Sep - 11h10Miomir KecmanovicverslaatYosuke Watanuki6-0 6-2

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - Alle rechten voorbehouden