De site voor alle sporten

Menu
 

Tennis - Antalya - 2018 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Turkije

Volledige uitslagen

Antalya 2018

TurkijeTurkije - Antalya - 25 Juni 2018 - 1 Juli 2018 - Gras


Finale

30 Jun - 14h10Damir DzumhurverslaatAdrian Mannarino6-1 1-6 6-1

Halve Finale

29 Jun - 15h10Adrian MannarinoverslaatGaël Monfils4-6 7-6 6-4
29 Jun - 13h15Damir DzumhurverslaatJirí Veselý6-3 7-6

Kwartfinales

28 Jun - 15h40Adrian MannarinoverslaatJoão Sousa7-6 6-4
28 Jun - 16h40Gaël MonfilsverslaatGuillermo Garcia-Lopez7-6 6-4
28 Jun - 13h10Jirí VeselýverslaatNikoloz Basilashvili7-6 6-2
28 Jun - 13h10Damir DzumhurverslaatPierre-Hugues Herbert6-4 6-1

Achtste finales

27 Jun - 12h40Adrian MannarinoverslaatRicardas Berankis6-4 7-5
27 Jun - 12h40João SousaverslaatMirza Basic6-7 6-4 6-4
27 Jun - 14h40Gaël MonfilsverslaatBlaz Kavcic6-3 5-7 7-5
27 Jun - 12h40Guillermo Garcia-LopezverslaatRobin Haase6-2 6-7 7-6
26 Jun - 16h00Nikoloz BasilashviliverslaatDusan Lajovic6-4 2-6 7-5
26 Jun - 17h00Jirí VeselýverslaatFernando Verdasco6-3 7-5
27 Jun - 17h00Pierre-Hugues HerbertverslaatYuichi Sugita2-6 6-4 7-6
27 Jun - 15h25Damir DzumhurverslaatMarius Copil4-6 6-4 6-4

1/16de finales

Adrian Mannarino Bye
25 Jun - 13h10Ricardas BerankisverslaatEvgeny Donskoy6-2 6-7 6-3
26 Jun - 14h35Mirza BasicverslaatPaolo Lorenzi6-3 6-3
24 Jun - 15h30João SousaverslaatFlorian Mayer6-2 6-2
Gaël Monfils Bye
25 Jun - 15h25Blaz KavcicverslaatMarcos Baghdatis7-6 6-3
25 Jun - 15h20Guillermo Garcia-LopezverslaatTaro Daniel6-4 6-7 6-4
26 Jun - 14h25Robin HaaseverslaatMikhail Youzhny7-6 6-7 6-4
25 Jun - 15h15Dusan LajovicverslaatFilip Horansky6-3 6-3
24 Jun - 14h25Nikoloz BasilashviliverslaatRoberto Carballés Baena6-2 6-3
25 Jun - 16h30Jirí VeselýverslaatJordan Thompson6-4 7-6
Fernando Verdasco Bye
25 Jun - 13h10Yuichi SugitaverslaatGuido Pella6-4 3-6 6-4
25 Jun - 13h10Pierre-Hugues HerbertverslaatFederico Delbonis7-6 6-4
26 Jun - 15h25Marius CopilverslaatCem Ilkel6-4 7-6
Damir Dzumhur Bye

Kwalificaties - Tweede ronde

De winnaars van deze ronde zijn gekwalificeerd

24 Jun - 13h10Taro DanielverslaatRoberto Ortega-Olmedo6-3 5-1
24 Jun - 13h10Filip HoranskyverslaatErgi Kirkin6-2 6-1
24 Jun - 13h10Mikhail YouzhnyverslaatLaurynas Grigelis6-7 6-4 6-2
24 Jun - 13h10Blaz KavcicverslaatAleksandr Nedovyesov3-6 6-3 6-3

Kwalificaties - Eerste ronde

23 Jun - 13h10Taro DanielverslaatMarsel Ilhan6-3 3-6 6-3
23 Jun - 13h10Roberto Ortega-OlmedoverslaatYoshihito Nishioka6-2 4-6 6-2
23 Jun - 15h00Ergi KirkinverslaatRadu Albot6-2 3-6 7-6
23 Jun - 13h05Filip HoranskyverslaatDuck Hee Lee7-5 6-2
23 Jun - 15h20Mikhail YouzhnyverslaatFrank Dancevic7-6 6-1
23 Jun - 14h25Laurynas GrigelisverslaatDavid Guez6-2 3-6 7-5
23 Jun - 16h25Blaz KavcicverslaatRiccardo Bellotti7-6 6-1
23 Jun - 17h20Aleksandr NedovyesovverslaatKoray Kirci6-4 6-2

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - Alle rechten voorbehouden