De site voor alle sporten

Menu
Tennis - Båstad - 2018 - Gedetailleerde uitslagen

Tennis - Båstad - 2018 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Zweden

Volledige uitslagen

Båstad

Båstad 2018

ZwedenZweden - Båstad - 16 Juli 2018 - 22 Juli 2018 - Gravel


Finale

22 Jul - 14h10Fabio FogniniverslaatRichard Gasquet6-3 3-6 6-1

Halve Finale

21 Jul - 15h55Richard GasquetverslaatHenri Laaksonen6-2 6-3
21 Jul - 13h10Fabio FogniniverslaatFernando Verdasco6-1 4-6 7-5

Kwartfinales

20 Jul - 16h45Henri LaaksonenverslaatSimone Bolelli3-6 6-2 6-4
20 Jul - 14h45Richard GasquetverslaatCasper Ruud7-6 6-2
20 Jul - 13h00Fabio FogniniverslaatFederico Delbonis6-4 6-3
20 Jul - 11h10Fernando VerdascoverslaatPablo Carreño Busta6-4 6-2

Achtste finales

18 Jul - 12h30Simone BolelliverslaatDiego Sebastian Schwartzman7-6 6-3
18 Jul - 11h10Henri LaaksonenverslaatMatteo Berrettini6-2 6-2
19 Jul - 17h10Richard GasquetverslaatGerald Melzer1-6 6-3 6-1
19 Jul - 15h35Casper RuudverslaatDavid Ferrer7-5 6-2
19 Jul - 11h10Federico DelbonisverslaatJohn Millman6-4 6-4
19 Jul - 13h05Fabio FogniniverslaatMikael Ymer1-6 6-4 6-2
18 Jul - 14h45Fernando VerdascoverslaatPedro Sousa6-3 6-2
18 Jul - 16h10Pablo Carreño BustaverslaatThiago Monteiro6-4 6-3

1/16de finales

Diego Sebastian Schwartzman Bye
17 Jul - 13h45Simone BolelliverslaatRoberto Carballés Baena4-6 6-3 6-4
17 Jul - 11h10Henri LaaksonenverslaatJuan Ignacio Londero6-3 4-6 7-5
16 Jul - 13h35Matteo BerrettiniverslaatLeonardo Mayer3-6 6-3 6-4
Richard Gasquet Bye
17 Jul - 16h15Gerald MelzerverslaatCorentin Moutet6-1 6-1
16 Jul - 16h05Casper RuudverslaatJaume Antoni Munar Clar6-7 6-4 6-0
17 Jul - 16h55David FerrerverslaatZdenek Kolar6-2 7-5
17 Jul - 15h35John MillmanverslaatGuido Andreozzi6-0 6-2
17 Jul - 13h05Federico DelbonisverslaatHoracio Zeballos6-7 6-2 6-2
17 Jul - 13h40Mikael YmerverslaatDenis Istomin6-3 6-3
Fabio Fognini Bye
17 Jul - 11h10Fernando VerdascoverslaatLorenzo Sonego6-4 3-6 6-1
17 Jul - 11h10Pedro SousaverslaatRadu Albot6-4 6-3
17 Jul - 15h25Thiago MonteiroverslaatElias Ymer6-4 6-2
Pablo Carreño Busta Bye

Kwalificaties - Tweede ronde

De winnaars van deze ronde zijn gekwalificeerd

16 Jul - 11h10Corentin MoutetverslaatChristian Garin6-2 4-6 6-3
16 Jul - 11h10Juan Ignacio LonderoverslaatHenri Laaksonen7-6 6-4
16 Jul - 11h10Zdenek KolarverslaatCalvin Hemery6-2 6-1
16 Jul - 11h10Simone BolelliverslaatViktor Galovic6-4 6-2

Kwalificaties - Eerste ronde

15 Jul - 12h20Corentin MoutetverslaatMarkus Eriksson0-6 6-4 6-2
15 Jul - 12h50Christian GarinverslaatFilip Horansky6-3 5-7 6-4
15 Jul - 10h45Henri LaaksonenverslaatSantiago Giraldo4-6 6-2 6-4
15 Jul - 10h40Juan Ignacio LonderoverslaatMiljan Zekic6-4 6-0
15 Jul - 10h45Calvin HemeryverslaatRudolf Molleker7-6 6-3
15 Jul - 10h40Zdenek KolarverslaatDaniel Muñoz de la Nava6-2 6-2
15 Jul - 11h50Simone BolelliverslaatPedro Martinez Portero6-2 6-3
15 Jul - 11h50Viktor GalovicverslaatNicolas Almagro6-2 7-6

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - Alle rechten voorbehouden