De site voor alle sporten

Menu
 

Hockey - Euro Hockey League Heren - 2017/2018 - Home

Keuze van een seizoen :

 
  • Arminen SV
  • Atletic Terrassa
  • Banbridge HC
  • Bloemendaal
  • Cardiff & Met
  • Club Egara Terrassa
  • Dinamo Elektrostal Moskow
  • Dinamo Kazan HC
  • Dragons KHC Brasschaat
  • Herakles Lier
  • Holcombe HC
  • Kampong Utrecht
  • Kelburne Paisley
  • Mannheimer HC
  • Racing Club de France
  • RC Bruxelles
  • RCP Barcelona
  • Rot-Weiss Keulen
  • Rotterdam HC
  • Saint-Germain HC
  • Three Rock Rovers
  • Uhlenhorst Mülheim
  • Wimbledon HC
  • WKS Grunwald Poznan

Home

Euro Hockey League Heren - Home

Eerste Ronde - Groep A (Spanje - Barcelona - 06/10/2017 - 08/10/2017)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Bloemendaal (NED)102200192+17
2Wimbledon HC (ENG)6210194+5
3Arminen SV (AUT)22002224-22
6 Oktober 2017
16h15Bloemendaal (NED)Bloemendaal4 - 0Wimbledon HCWimbledon HC (ENG)
7 Oktober 2017
14h45Wimbledon HC (ENG)Wimbledon HC9 - 0Arminen SVArminen SV (AUT)
8 Oktober 2017
14h00Bloemendaal (NED)Bloemendaal15 - 2Arminen SVArminen SV (AUT)

Detail van de uitslagen


Eerste Ronde - Groep B (Spanje - Barcelona - 06/10/2017 - 08/10/2017)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Uhlenhorst Mülheim (GER)72110133+10
2Dinamo Elektrostal Moskow (RUS)72110145+9
3Cardiff & Met (WAL)22002221-19
6 Oktober 2017
11h45Uhlenhorst Mülheim (GER)Uhlenhorst Mülheim10 - 0Cardiff & MetCardiff & Met (WAL)
7 Oktober 2017
10h15Dinamo Elektrostal Moskow (RUS)Dinamo Elektrostal Moskow11 - 2Cardiff & MetCardiff & Met (WAL)
8 Oktober 2017
09h30Uhlenhorst Mülheim (GER)Uhlenhorst Mülheim3 - 3Dinamo Elektrostal MoskowDinamo Elektrostal Moskow (RUS)

Detail van de uitslagen


Eerste Ronde - Groep C (Spanje - Barcelona - 06/10/2017 - 08/10/2017)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1RC Bruxelles (BEL)102200124+8
2WKS Grunwald Poznan (POL)6210186+2
3Banbridge HC (IRL)22002212-10
6 Oktober 2017
14h00RC Bruxelles (BEL)RC Bruxelles6 - 2WKS Grunwald PoznanWKS Grunwald Poznan (POL)
7 Oktober 2017
12h30WKS Grunwald Poznan (POL)WKS Grunwald Poznan6 - 0Banbridge HCBanbridge HC (IRL)
8 Oktober 2017
11h45RC Bruxelles (BEL)RC Bruxelles6 - 2Banbridge HCBanbridge HC (IRL)

Detail van de uitslagen


Eerste Ronde - Groep D (Spanje - Barcelona - 06/10/2017 - 08/10/2017)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Saint-Germain HC (FRA)10220074+3
2Club Egara Terrassa (ESP)62101137+6
3Kelburne Paisley (SCO)22002110-9
6 Oktober 2017
18h30Club Egara Terrassa (ESP)Club Egara Terrassa9 - 1Kelburne PaisleyKelburne Paisley (SCO)
7 Oktober 2017
17h00Saint-Germain HC (FRA)Saint-Germain HC1 - 0Kelburne PaisleyKelburne Paisley (SCO)
8 Oktober 2017
16h15Saint-Germain HC (FRA)Saint-Germain HC6 - 4Club Egara TerrassaClub Egara Terrassa (ESP)

Detail van de uitslagen


Achtste finales (Nederland - Rotterdam - 30/03/2018 - 31/03/2018)

30 Maart 2018
13h15RCP Barcelona (ESP)RCP Barcelona7 - 4 (0-2,3-0,0-0,4-2)Holcombe HCHolcombe HC (ENG)
15h30Herakles Lier (BEL)Herakles Lier4 - 2 (2-1,0-0,2-1,0-0)Atletic TerrassaAtletic Terrassa (ESP)
17h45RC Bruxelles (BEL)RC Bruxelles9 - 0 (4-0,3-0,0-0,2-0)Dinamo Kazan HCDinamo Kazan HC (RUS)
20h00Kampong Utrecht (NED)Kampong Utrecht1 - 0 (0-0,1-0,0-0,0-0)Rot-Weiss KeulenRot-Weiss Keulen (GER)
31 Maart 2018
11h30Saint-Germain HC (FRA)Saint-Germain HC3 - 2 (0-0,2-2,1-0,0-0)Three Rock RoversThree Rock Rovers (IRL)
13h45Uhlenhorst Mülheim (GER)Uhlenhorst Mülheim3 - 0 (1-0,0-0,2-0,0-0)Racing Club de FranceRacing Club de France (FRA)
16h00Rotterdam HC (NED)Rotterdam HC4 - 4 (5 str 4)Mannheimer HCMannheimer HC (GER)
18h15Bloemendaal (NED)Bloemendaal8 - 0 (0-0,4-0,4-0,0-0)Dragons KHC BrasschaatDragons KHC Brasschaat (BEL)

Detail van de uitslagen


Kwartfinales (Nederland - Rotterdam - 01/04/2018 - 02/04/2018)

1 April 2018
15h00Kampong Utrecht (NED)Kampong Utrecht4 - 1 (2-1,2-0,0-0,0-0)RC BruxellesRC Bruxelles (BEL)
17h15Herakles Lier (BEL)Herakles Lier1 - 1 (0-0,0-0,1-1,0-0) (7 str 6)RCP BarcelonaRCP Barcelona (ESP)
2 April 2018
13h45Bloemendaal (NED)Bloemendaal8 - 0 (0-0,4-0,2-0,2-0)Saint-Germain HCSaint-Germain HC (FRA)
16h00Rotterdam HC (NED)Rotterdam HC13 - 1 (2-1,6-0,0-0,5-0)Uhlenhorst MülheimUhlenhorst Mülheim (GER)

Detail van de uitslagen


Eindronde (Nederland - Bloemendaal - 26/05/2018 - 27/05/2018)


Halve Finale (26/05/2018)
26 Mei 2018
13h30Kampong Utrecht (NED)Kampong Utrecht - Herakles LierHerakles Lier (BEL)
16h00Bloemendaal (NED)Bloemendaal - Rotterdam HCRotterdam HC (NED)

Om 3e/4e plaats (27/05/2018)

Finale (27/05/2018)

Gedetailleerde uitslagen

Ploegen

Help

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - Alle rechten voorbehouden