De site voor alle sporten

Menu
 

Hockey - Euro Hockey League Heren - 2016/2017 - Home

Keuze van een seizoen :

 
  • Amsterdam HBC
  • Atletic Terrassa
  • Banbridge HC
  • Cardiff & Met
  • Club Egara Terrassa
  • Dinamo Kazan HC
  • Dragons KHC Brasschaat
  • HC Oranje Rood
  • Holcombe HC
  • Kampong Utrecht
  • Kelburne Paisley
  • KS Pocztowiec Poznan
  • Lisnagarvey HC
  • Mannheimer HC
  • Racing Club de France
  • RC Bruxelles
  • RCP Barcelona
  • Rot-Weiss Keulen
  • Royal Léopold Club Brussels
  • SG Amsicora ASD
  • St Germain HC
  • Uhlenhorster HC Hamburg
  • Wimbledon HC
  • WKS Grunwald Poznan

Home

Euro Hockey League Heren - Home

WinnaarRot-Weiss KeulenRot-Weiss Keulen

 
 

Eerste Ronde - Groep A (Ierland - Banbridge - 07/10/2016 - 09/10/2016)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Kampong Utrecht (NED)10220092+7
2Holcombe HC (ENG)6210193+6
3KS Pocztowiec Poznan (POL)22002215-13
7 Oktober 2016
19h30Holcombe HC (ENG)Holcombe HC8 - 1 (2-0,6-1)KS Pocztowiec PoznanKS Pocztowiec Poznan (POL)
8 Oktober 2016
18h00Kampong Utrecht (NED)Kampong Utrecht2 - 1 (0-1,2-0)Holcombe HCHolcombe HC (ENG)
9 Oktober 2016
14h30Kampong Utrecht (NED)Kampong Utrecht7 - 1 (5-0,2-1)KS Pocztowiec PoznanKS Pocztowiec Poznan (POL)

Detail van de uitslagen


Eerste Ronde - Groep B (Ierland - Banbridge - 07/10/2016 - 09/10/2016)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Uhlenhorster HC Hamburg (GER)102200152+13
2Cardiff & Met (WAL)6210163+3
3SG Amsicora ASD (ITA)22002117-16
7 Oktober 2016
15h00Cardiff & Met (WAL)Cardiff & Met5 - 0 (1-0,4-0)SG Amsicora ASDSG Amsicora ASD (ITA)
8 Oktober 2016
13h30Uhlenhorster HC Hamburg (GER)Uhlenhorster HC Hamburg12 - 1 (5-0,7-1)SG Amsicora ASDSG Amsicora ASD (ITA)
9 Oktober 2016
12h15Uhlenhorster HC Hamburg (GER)Uhlenhorster HC Hamburg3 - 1 (3-0,0-1)Cardiff & MetCardiff & Met (WAL)

Detail van de uitslagen


Eerste Ronde - Groep C (Ierland - Banbridge - 07/10/2016 - 09/10/2016)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Banbridge HC (IRL)7211053+2
2Royal Léopold Club Brussels (BEL)7211076+1
3St Germain HC (FRA)2200236-3
7 Oktober 2016
17h15Royal Léopold Club Brussels (BEL)Royal Léopold Club Brussels4 - 3 (3-0,1-3)St Germain HCSt Germain HC (FRA)
8 Oktober 2016
15h45Banbridge HC (IRL)Banbridge HC2 - 0 (2-0,0-0)St Germain HCSt Germain HC (FRA)
9 Oktober 2016
16h45Banbridge HC (IRL)Banbridge HC3 - 3 (1-2,2-1)Royal Léopold Club BrusselsRoyal Léopold Club Brussels (BEL)

Detail van de uitslagen


Eerste Ronde - Groep D (Ierland - Banbridge - 07/10/2016 - 09/10/2016)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Atletic Terrassa (ESP)7211076+1
2Kelburne Paisley (SCO)6210154+1
3Dinamo Kazan HC (RUS)3201157-2
7 Oktober 2016
12h45Kelburne Paisley (SCO)Kelburne Paisley3 - 1 (1-0,2-1)Dinamo Kazan HCDinamo Kazan HC (RUS)
8 Oktober 2016
11h15Atletic Terrassa (ESP)Atletic Terrassa4 - 4 (2-3,2-1)Dinamo Kazan HCDinamo Kazan HC (RUS)
9 Oktober 2016
10h00Atletic Terrassa (ESP)Atletic Terrassa3 - 2 (1-1,2-1)Kelburne PaisleyKelburne Paisley (SCO)

Detail van de uitslagen


Achtste finales (Nederland - Eindhoven - 14/04/2017 - 15/04/2017)

14 April 2017
12h45Racing Club de France (FRA)Racing Club de France1 - 1 (0-0,1-0,0-0,0-1) (3 str 0)Banbridge HCBanbridge HC (IRL)
15h00RCP Barcelona (ESP)RCP Barcelona6 - 0 (1-0,0-0,3-0,2-0)WKS Grunwald PoznanWKS Grunwald Poznan (POL)
17h15Dragons KHC Brasschaat (BEL)Dragons KHC Brasschaat2 - 1 (1-0,0-0,0-0,1-1)RC BruxellesRC Bruxelles (BEL)
19h30Rot-Weiss Keulen (GER)Rot-Weiss Keulen2 - 1 (0-0,0-0,2-0,0-1)Kampong UtrechtKampong Utrecht (NED)
15 April 2017
10h30Atletic Terrassa (ESP)Atletic Terrassa4 - 1 (2-1,0-0,1-0,1-2)Lisnagarvey HCLisnagarvey HC (IRL)
12h45Wimbledon HC (ENG)Wimbledon HC3 - 1 (1-0,0-0,1-0,1-1)Uhlenhorster HC HamburgUhlenhorster HC Hamburg (GER)
15h00HC Oranje Rood (NED)HC Oranje Rood3 - 2 (0-1,2-0,1-1,0-0)Amsterdam HBCAmsterdam HBC (NED)
17h15Mannheimer HC (GER)Mannheimer HC2 - 1 (1-0,0-0,0-0,1-1)Club Egara TerrassaClub Egara Terrassa (ESP)

Detail van de uitslagen


Kwartfinales (Nederland - Bloemendaal - 16/04/2017 - 17/04/2017)

16 April 2017
12h15Dragons KHC Brasschaat (BEL)Dragons KHC Brasschaat5 - 1 (0-0,4-0,1-1,0-0)Racing Club de FranceRacing Club de France (FRA)
14h30Rot-Weiss Keulen (GER)Rot-Weiss Keulen2 - 1 (2-0,0-0,0-1,0-0)RCP BarcelonaRCP Barcelona (ESP)
17 April 2017
13h15Wimbledon HC (ENG)Wimbledon HC2 - 2 (1-0,0-2,0-0,1-0) (5 str 3)Mannheimer HCMannheimer HC (GER)
15h30HC Oranje Rood (NED)HC Oranje Rood2 - 0 (1-0,0-0,1-0,0-0)Atletic TerrassaAtletic Terrassa (ESP)

Detail van de uitslagen


Eindronde (België - Brasschaat - 03/06/2017 - 04/06/2017)


Halve Finale (03/06/2017)
3 Juni 2017
13h00Rot-Weiss Keulen (GER)Rot-Weiss Keulen5 - 3 (0-0,3-0,0-0,2-3)Dragons KHC BrasschaatDragons KHC Brasschaat (BEL)
15h30HC Oranje Rood (NED)HC Oranje Rood8 - 0 (4-0,2-0,0-0,2-0)Wimbledon HCWimbledon HC (ENG)

Om 3e/4e plaats (04/06/2017)
4 Juni 2017
13h00Dragons KHC Brasschaat (BEL)Dragons KHC Brasschaat3 - 1 (1-0,1-0,0-0,1-1)Wimbledon HCWimbledon HC (ENG)

Finale (04/06/2017)
4 Juni 2017
15h30Rot-Weiss Keulen (GER)Rot-Weiss Keulen3 - 2 (0-0,1-0,1-2,1-0)HC Oranje RoodHC Oranje Rood (NED)

Detail van de uitslagen


Uitslagen

Tabel

Ploegen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2017 - Alle rechten voorbehouden