De site voor alle sporten

Menu
 

Badminton - WK Heren - Dubbel - 2017 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Schotland

Volledige uitslagen

WK Heren - Dubbel 2017

SchotlandSchotland - Glasgow - 21 Augustus 2017 - 27 Augustus 2017


Finale

27 Aug - 19h30Cheng Liu
Nan Zhang
verslaatMohammad Ahsan
Rian Agung Saputro
21-10 21-17

Halve Finale

26 Aug - 12h40Mohammad Ahsan
Rian Agung Saputro
verslaatTakeshi Kamura
Keigo Sonoda
21-12 21-15
26 Aug - 21h35Cheng Liu
Nan Zhang
verslaatBiao Chai
Wei Hong
21-17 21-19

Kwartfinales

25 Aug - 15h45Mohammad Ahsan
Rian Agung Saputro
verslaatEui-seok Chung
Duck Young Kim
21-16 21-18
25 Aug - 18h10Takeshi Kamura
Keigo Sonoda
verslaatMads Conrad-Petersen
Mads Pieler Kolding
21-13 23-21
25 Aug - 21h40Biao Chai
Wei Hong
verslaatMarkus Fernaldi Gideon
Kevin Sanjaya Sukamuljo
11-21 21-19 22-20
26 Aug - 00h20Cheng Liu
Nan Zhang
verslaatMathias Boe
Carsten Mogensen
20-22 21-11 22-20

Achtste finales

24 Aug - 18h20Mohammad Ahsan
Rian Agung Saputro
verslaatMathias Christiansen
David Daugaard
21-19 21-12
24 Aug - 17h10Eui-seok Chung
Duck Young Kim
verslaatMarcus Ellis
Chris Langridge
21-16 18-21 21-15
24 Aug - 14h55Takeshi Kamura
Keigo Sonoda
verslaatRicky Karanda Suwardi
Angga Pratama
21-18 22-24 21-15
24 Aug - 16h05Mads Conrad-Petersen
Mads Pieler Kolding
verslaatChing-Yao Lu
Po Han Yang
21-12 21-12
24 Aug - 20h45Biao Chai
Wei Hong
verslaatKaixiang Huang
Yilyu Wang
14-21 21-12 21-18
24 Aug - 19h05Markus Fernaldi Gideon
Kevin Sanjaya Sukamuljo
verslaatVladimir Ivanov
Ivan Sozonov
21-19 21-16
24 Aug - 22h45Cheng Liu
Nan Zhang
verslaatMin-Chun Liao
Cheng Heng Su
21-14 21-13
24 Aug - 20h30Mathias Boe
Carsten Mogensen
verslaatTakuto Inoue
Yuki Kaneko
22-20 19-21 21-12

1/16de finales

23 Aug - 12h05Mohammad Ahsan
Rian Agung Saputro
verslaatJunhui Li
Yuchen Liu
19-21 21-18 21-18
23 Aug - 12h10Mathias Christiansen
David Daugaard
verslaatBastian Kersaudy
Julien Maio
21-8 21-17
23 Aug - 15h30Eui-seok Chung
Duck Young Kim
verslaatV Shem Goh
Wee Kiong Tan
21-18 21-16
23 Aug - 13h25Marcus Ellis
Chris Langridge
verslaatDominik Stipsits
Roman Zirnwald
21-15 21-10
23 Aug - 13h25Takeshi Kamura
Keigo Sonoda
verslaatMark Lamsfuss
Marvin Emil Seidel
19-21 21-15 21-9
23 Aug - 14h25Ricky Karanda Suwardi
Angga Pratama
verslaatEvgenij Dremin
Denis Grachev
21-15 21-16
23 Aug - 15h25Mads Conrad-Petersen
Mads Pieler Kolding
verslaatChin Chung Or
Chun Man Tang
21-16 21-11
23 Aug - 13h45Ching-Yao Lu
Po Han Yang
verslaatKonstantin Abramov
Alexandr Zinchenko
21-15 21-16
23 Aug - 13h00Kaixiang Huang
Yilyu Wang
verslaatMatijs Dierickx
Freek Golinski
21-9 21-7
23 Aug - 16h10Biao Chai
Wei Hong
verslaatJones Rafli Jansen
Josche Zurwonne
27-29 21-13 21-14
23 Aug - 17h50Vladimir Ivanov
Ivan Sozonov
verslaatMartin Campbell
Patrick MacHugh
21-14 21-14
23 Aug - 15h45Markus Fernaldi Gideon
Kevin Sanjaya Sukamuljo
verslaatKuan-hao Liao
Chia-pin Lu
21-13 14-21 21-9
23 Aug - 20h00Min-Chun Liao
Cheng Heng Su
verslaatKim Astrup
Anders Skaarup Rasmussen
22-24 21-13 21-12
23 Aug - 17h25Cheng Liu
Nan Zhang
verslaatHiroyuki Endo
Yuta Watanabe
21-9 21-15
23 Aug - 16h35Takuto Inoue
Yuki Kaneko
verslaatTakuro Hoki
Yugo Kobayashi
21-16 25-23
23 Aug - 18h40Mathias Boe
Carsten Mogensen
verslaatKah Ming Chooi
Juan Shen Low
21-16 21-17

1/32ste finales

Junhui Li
Yuchen Liu

Bye
21 Aug - 21h30Mohammad Ahsan
Rian Agung Saputro
verslaatRichard Eidestedt
Nico Ruponen
21-15 21-18
Mathias Christiansen
David Daugaard

Bye
21 Aug - 22h20Bastian Kersaudy
Julien Maio
verslaatJoshua Magee
Sam Magee
19-21 21-15 21-14
V Shem Goh
Wee Kiong Tan

Bye
21 Aug - 17h50Eui-seok Chung
Duck Young Kim
verslaatManu Attri
B. Sumeeth Reddy
22-20 21-11
Marcus Ellis
Chris Langridge

Bye
21 Aug - 12h40Dominik Stipsits
Roman Zirnwald
verslaatSimon Wing Hang Leung
Mitchell Wheller
21-9 21-11
Takeshi Kamura
Keigo Sonoda

Bye
21 Aug - 19h00Mark Lamsfuss
Marvin Emil Seidel
verslaatMilosz Bochat
Adam Cwalina
21-15 21-14
Ricky Karanda Suwardi
Angga Pratama

Bye
21 Aug - 12h10Evgenij Dremin
Denis Grachev
verslaatAdrian Liu
Toby Ng
21-8 21-13
Mads Conrad-Petersen
Mads Pieler Kolding

Bye
21 Aug - 19h45Chin Chung Or
Chun Man Tang
verslaatJelle Maas
Robin Tabeling
19-21 21-18 21-17
Ching-Yao Lu
Po Han Yang

Bye
21 Aug - 14h10Konstantin Abramov
Alexandr Zinchenko
verslaatLukas Osele
Kevin Strobl
21-8 21-18
22 Aug - 18h15Matijs Dierickx
Freek Golinski
verslaatAatish Lubah
Georges Julien Paul
21-16 10-21 21-18
Kaixiang Huang
Yilyu Wang

Bye
22 Aug - 15h50Jones Rafli Jansen
Josche Zurwonne
verslaatPawel Pradzinski
Jan Rudzinski
21-10 21-12
Biao Chai
Wei Hong

Bye
22 Aug - 18h50Martin Campbell
Patrick MacHugh
verslaatJacco Arends
Ruben Jille
21-13 21-18
Vladimir Ivanov
Ivan Sozonov

Bye
22 Aug - 15h45Kuan-hao Liao
Chia-pin Lu
verslaatPeter Briggs
Tom Wolfenden
21-17 21-10
Markus Fernaldi Gideon
Kevin Sanjaya Sukamuljo

Bye
22 Aug - 21h15Min-Chun Liao
Cheng Heng Su
verslaatArjun M.R.
Ramchandran Shlok
21-14 19-21 21-14
Kim Astrup
Anders Skaarup Rasmussen

Bye
22 Aug - 17h00Hiroyuki Endo
Yuta Watanabe
verslaatSatwiksairaj Rankireddy
Chirag Shetty
21-8 21-12
Cheng Liu
Nan Zhang

Bye
22 Aug - 18h10Takuro Hoki
Yugo Kobayashi
verslaatCheuk Him Law
Chun Hei Lee
20-22 21-19 21-14
Takuto Inoue
Yuki Kaneko

Bye
22 Aug - 16h30Kah Ming Chooi
Juan Shen Low
verslaatNicholas Bonkowsky
Mathew Fogarty
21-2 21-4
Mathias Boe
Carsten Mogensen

Bye

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2017 - Alle rechten voorbehouden