De site voor alle sporten

Menu
Badminton - WK Heren - Dubbel - 2018 - Gedetailleerde uitslagen

Badminton - WK Heren - Dubbel - 2018 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

China

Volledige uitslagen

WK Heren - Dubbel 2018

ChinaChina - Nanjing - 30 Juli 2018 - 5 Augustus 2018


Finale

5 Aug - 12h35Junhui Li
Yuchen Liu
verslaatTakeshi Kamura
Keigo Sonoda
21-12 21-19

Halve Finale

4 Aug - 12h55Takeshi Kamura
Keigo Sonoda
verslaatHung-ling Chen
Chi-Lin Wang
21-17 21-10
4 Aug - 16h05Junhui Li
Yuchen Liu
verslaatCheng Liu
Nan Zhang
21-15 21-13

Kwartfinales

3 Aug - 08h00Takeshi Kamura
Keigo Sonoda
verslaatMarkus Fernaldi Gideon
Kevin Sanjaya Sukamuljo
21-19 21-18
3 Aug - 12h10Hung-ling Chen
Chi-Lin Wang
verslaatTakuto Inoue
Yuki Kaneko
21-11 17-21 21-13
3 Aug - 16h00Junhui Li
Yuchen Liu
verslaatAaron Chia
Wooi Yik Soh
21-14 24-22
3 Aug - 16h55Cheng Liu
Nan Zhang
verslaatMads Conrad-Petersen
Mads Pieler Kolding
21-13 14-21 21-18

Achtste finales

2 Aug - 06h45Markus Fernaldi Gideon
Kevin Sanjaya Sukamuljo
verslaatVladimir Ivanov
Ivan Sozonov
21-19 21-12
2 Aug - 06h15Takeshi Kamura
Keigo Sonoda
verslaatFajar Alfian
Muhammad Rian Ardianto
21-17 21-16
2 Aug - 04h10Hung-ling Chen
Chi-Lin Wang
verslaatMathias Boe
Carsten Mogensen
21-19 21-10
2 Aug - 07h00Takuto Inoue
Yuki Kaneko
verslaatBerry Angriawan
Hardianto Hardianto
21-11 20-22 21-16
2 Aug - 08h00Aaron Chia
Wooi Yik Soh
verslaatKim Astrup
Anders Skaarup Rasmussen
21-18 21-16
2 Aug - 11h40Junhui Li
Yuchen Liu
verslaatV Shem Goh
Wee Kiong Tan
16-21 21-15 22-20
2 Aug - 11h00Mads Conrad-Petersen
Mads Pieler Kolding
verslaatMin-Chun Liao
Ching Heng Su
21-17 21-9
2 Aug - 12h20Cheng Liu
Nan Zhang
verslaatHiroyuki Endo
Yuta Watanabe
21-15 21-14

1/16de finales

1 Aug - 06h25Markus Fernaldi Gideon
Kevin Sanjaya Sukamuljo
verslaatChengkai Han
Haodong Zhou
18-21 21-14 21-18
1 Aug - 04h50Vladimir Ivanov
Ivan Sozonov
verslaatMinh Bao
Bao Duc Duong
21-13 21-14
1 Aug - 07h10Takeshi Kamura
Keigo Sonoda
verslaatTinn Isriyanet
Kittisak Namdash
21-12 18-21 21-16
1 Aug - 07h35Fajar Alfian
Muhammad Rian Ardianto
verslaatJacco Arends
Ruben Jille
21-15 21-11
1 Aug - 10h30Mathias Boe
Carsten Mogensen
verslaatJelle Maas
Robin Tabeling
21-11 21-19
1 Aug - 10h00Hung-ling Chen
Chi-Lin Wang
verslaatMark Lamsfuss
Marvin Emil Seidel
21-11 21-14
1 Aug - 12h00Takuto Inoue
Yuki Kaneko
verslaatManu Attri
B. Sumeeth Reddy
22-24 21-13 21-16
1 Aug - 11h35Berry Angriawan
Hardianto Hardianto
verslaatWahyu Nayaka Arya Pankaryanira
Ade Yusuf Santoso
21-18 21-18
1 Aug - 07h20Aaron Chia
Wooi Yik Soh
verslaatJhe-Huei Lee
Yang Lee
16-21 21-18 21-19
1 Aug - 09h55Kim Astrup
Anders Skaarup Rasmussen
verslaatSatwiksairaj Rankireddy
Chirag Shetty
21-18 15-21 21-16
1 Aug - 09h15V Shem Goh
Wee Kiong Tan
verslaatYew Sin Ong
Ee Yi Teo
21-16 21-15
1 Aug - 12h00Junhui Li
Yuchen Liu
verslaatTakuro Hoki
Yugo Kobayashi
21-16 21-10
1 Aug - 07h20Min-Chun Liao
Ching Heng Su
verslaatAlexander Dunn
Adam Hall
21-13 21-15
1 Aug - 06h30Mads Conrad-Petersen
Mads Pieler Kolding
verslaatJiting He
Qiang Tan
22-20 21-16
1 Aug - 13h10Hiroyuki Endo
Yuta Watanabe
verslaatJones Rafli Jansen
Josche Zurwonne
21-13 21-12
1 Aug - 14h10Cheng Liu
Nan Zhang
verslaatChin Chung Or
Chun Man Tang
21-12 15-21 21-12

1/32ste finales

Markus Fernaldi Gideon
Kevin Sanjaya Sukamuljo

Bye
30 Jul - 09h35Chengkai Han
Haodong Zhou
verslaatMilosz Bochat
Adam Cwalina
21-19 21-11
Vladimir Ivanov
Ivan Sozonov

Bye
30 Jul - 06h30Minh Bao
Bao Duc Duong
verslaatPeyo Boichinov
Ivan Panev
22-20 21-18
Takeshi Kamura
Keigo Sonoda

Bye
30 Jul - 13h25Tinn Isriyanet
Kittisak Namdash
verslaatEvgenij Dremin
Denis Grachev
21-15 21-12
Fajar Alfian
Muhammad Rian Ardianto

Bye
30 Jul - 14h45Jacco Arends
Ruben Jille
verslaatBahaedeen Ahmad Alshannik
Mohd Naser Mansour Nayef
21-10 21-6
Mathias Boe
Carsten Mogensen

Bye
30 Jul - 11h30Jelle Maas
Robin Tabeling
verslaatPhillip Chew
Ryan Chew
21-13 19-21 21-15
Hung-ling Chen
Chi-Lin Wang

Bye
30 Jul - 09h25Mark Lamsfuss
Marvin Emil Seidel
verslaatJason Ho-Shue
Nyl Yakura
21-16 21-8
Takuto Inoue
Yuki Kaneko

Bye
30 Jul - 04h05Manu Attri
B. Sumeeth Reddy
verslaatDaniel Nikolov
Ivan Rusev
21-13 21-18
Berry Angriawan
Hardianto Hardianto

Bye
30 Jul - 07h30Wahyu Nayaka Arya Pankaryanira
Ade Yusuf Santoso
verslaatKittinupong Kedren
Dechapol Puavaranukroh
21-15 17-21 21-15
31 Jul - 05h10Aaron Chia
Wooi Yik Soh
verslaatEui-seok Chung
Duck Young Kim
21-15 21-18
Jhe-Huei Lee
Yang Lee

Bye
31 Jul - 11h30Satwiksairaj Rankireddy
Chirag Shetty
verslaatMarcus Ellis
Chris Langridge
21-19 12-21 21-19
Kim Astrup
Anders Skaarup Rasmussen

Bye
31 Jul - 06h00Yew Sin Ong
Ee Yi Teo
verslaatArjun M.R.
Ramchandran Shlok
21-14 21-15
V Shem Goh
Wee Kiong Tan

Bye
31 Jul - 11h20Takuro Hoki
Yugo Kobayashi
verslaatAbdelrahman Abdelhakim
Ahmed Salah
21-7 21-15
Junhui Li
Yuchen Liu

Bye
31 Jul - 10h15Alexander Dunn
Adam Hall
verslaatChing-Yao Lu
Po Han Yang
12-21 21-17 21-19
Min-Chun Liao
Ching Heng Su

Bye
31 Jul - 04h00Jiting He
Qiang Tan
verslaatTuan Duc Do
Hong Nam Pham
21-10 21-14
Mads Conrad-Petersen
Mads Pieler Kolding

Bye
31 Jul - 05h45Jones Rafli Jansen
Josche Zurwonne
verslaatKonstantin Abramov
Alexandr Zinchenko
21-15 21-17
Hiroyuki Endo
Yuta Watanabe

Bye
31 Jul - 04h50Chin Chung Or
Chun Man Tang
verslaatTarun Kona
Saurabh Sharma
22-20 18-21 21-17
Cheng Liu
Nan Zhang

Bye

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - Alle rechten voorbehouden