De site voor alle sporten

Menu
 

Badminton - WK Dames - Dubbel - 2017 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Schotland

Volledige uitslagen

WK Dames - Dubbel 2017

SchotlandSchotland - Glasgow - 21 Augustus 2017 - 27 Augustus 2017


Finale

27 Aug - 14h05Qingchen Chen
Yifan Jia
verslaatYuki Fukushima
Sayaka Hirota
21-18 17-21 21-15

Halve Finale

26 Aug - 13h25Qingchen Chen
Yifan Jia
verslaatMisaki Matsutomo
Ayaka Takahashi
21-17 21-15
26 Aug - 19h15Yuki Fukushima
Sayaka Hirota
verslaatKamilla Rytter Juhl
Christinna Pedersen
21-17 19-21 21-14

Kwartfinales

25 Aug - 15h25Misaki Matsutomo
Ayaka Takahashi
verslaatYixin Bao
Xiaohan Yu
21-13 25-27 21-19
25 Aug - 14h50Qingchen Chen
Yifan Jia
verslaatKyung-eun Jung
Seung-chan Shin
21-17 21-14
25 Aug - 22h30Yuki Fukushima
Sayaka Hirota
verslaatYe-na Chang
So-hee Lee
21-14 25-27 21-19
25 Aug - 21h00Kamilla Rytter Juhl
Christinna Pedersen
verslaatShiho Tanaka
Koharu Yonemoto
21-5 18-21 27-25

Achtste finales

24 Aug - 16h10Misaki Matsutomo
Ayaka Takahashi
verslaatNaoko Fukuman
Kurumi Yonao
18-21 21-15 21-19
24 Aug - 19h15Yixin Bao
Xiaohan Yu
verslaatYing Luo
Yu Luo
21-17 10-21 21-15
24 Aug - 19h55Qingchen Chen
Yifan Jia
verslaatAnastasia Chervyakova
Olga Morozova
21-13 21-17
24 Aug - 19h45Kyung-eun Jung
Seung-chan Shin
verslaatMaiken Fruergaard
Sara Thygesen
21-18 22-20
24 Aug - 19h10Yuki Fukushima
Sayaka Hirota
verslaatDongping Huang
Yinhui Li
21-3 21-14
24 Aug - 21h55Ye-na Chang
So-hee Lee
verslaatYoo-jung Chae
So-yeong Kim
18-21 21-12 22-20
24 Aug - 13h00Shiho Tanaka
Koharu Yonemoto
verslaatGabriela Stoeva
Stefani Stoeva
21-12 15-21 21-19
24 Aug - 21h40Kamilla Rytter Juhl
Christinna Pedersen
verslaatHye Rin Kim
Hae-won Yoo
22-20 21-19

1/16de finales

23 Aug - 20h50Misaki Matsutomo
Ayaka Takahashi
verslaatChing Hui Chang
Ching Tun Yang
21-10 21-5
23 Aug - 15h55Naoko Fukuman
Kurumi Yonao
verslaatYu Chieh Cheng
Ling Fang Hu
21-7 21-17
23 Aug - 13h35Ying Luo
Yu Luo
verslaatLok Yan Poon
Ying Suet Tse
21-14 21-19
23 Aug - 18h15Yixin Bao
Xiaohan Yu
verslaatSanjana Santosh
Arathi Sara Sunil
21-14 21-15
23 Aug - 16h30Qingchen Chen
Yifan Jia
verslaatKai Hsin Chiang
Shih Han Hung
21-16 21-17
23 Aug - 19h40Anastasia Chervyakova
Olga Morozova
verslaatKristin Kuuba
Helina Rüütel
21-18 21-9
23 Aug - 14h05Kyung-eun Jung
Seung-chan Shin
verslaatLauren Smith
Sarah Walker
21-10 21-14
23 Aug - 16h05Maiken Fruergaard
Sara Thygesen
verslaatEmilie Lefel
Anne Tran
19-21 21-14 21-11
23 Aug - 18h40Yuki Fukushima
Sayaka Hirota
verslaatEefje Muskens
Selena Piek
21-12 11-4 ab.
23 Aug - 18h10Dongping Huang
Yinhui Li
verslaatIsabel Herttrich
Carla Nelte
21-7 21-19
23 Aug - 19h00Yoo-jung Chae
So-yeong Kim
verslaatTsz Yau Ng
Nga Ting Yeung
21-13 21-14
23 Aug - 17h25Ye-na Chang
So-hee Lee
verslaatNadia Fankhauser
Sannatasah Saniru
21-6 21-14
23 Aug - 20h30Gabriela Stoeva
Stefani Stoeva
verslaatTereza Svábíková
Katerina Tomalova
21-7 21-11
23 Aug - 19h25Shiho Tanaka
Koharu Yonemoto
verslaatLorraine Baumann
Audrey Fontaine
21-9 21-8
23 Aug - 20h20Hye Rin Kim
Hae-won Yoo
verslaatXiao Min Lin
Fang Chien Wu
21-14 21-12
23 Aug - 17h15Kamilla Rytter Juhl
Christinna Pedersen
verslaatAshwini Ponnappa
Nelakurthi Sikki Reddy
24-22 17-21 21-15

1/32ste finales

Misaki Matsutomo
Ayaka Takahashi

Bye
21 Aug - 12h05Ching Hui Chang
Ching Tun Yang
verslaatEva Lee
Paula Lynn Obanana
21-12 21-6
Naoko Fukuman
Kurumi Yonao

Bye
21 Aug - 12h40Yu Chieh Cheng
Ling Fang Hu
verslaatSilvia Garino
Lisa Iversen
21-8 21-11
Ying Luo
Yu Luo

Bye
21 Aug - 19h15Lok Yan Poon
Ying Suet Tse
verslaatDelphine Delrue
Léa Palermo
21-14 21-9
Yixin Bao
Xiaohan Yu

Bye
21 Aug - 18h10Sanjana Santosh
Arathi Sara Sunil
verslaatNatalya Voytsekh
Yelyzaveta Zharka
21-15 21-18
Qingchen Chen
Yifan Jia

Bye
21 Aug - 20h20Kai Hsin Chiang
Shih Han Hung
verslaatJulie Finne-Ipsen
Rikke Søby Hansen
13-21 21-18 21-19
Anastasia Chervyakova
Olga Morozova

Bye
21 Aug - 13h30Kristin Kuuba
Helina Rüütel
verslaatJohanna Goliszewski
Lara Käpplein
21-15 21-15
Kyung-eun Jung
Seung-chan Shin

Bye
21 Aug - 16h00Lauren Smith
Sarah Walker
verslaatLisa Kaminski
Hannah Pohl
21-10 26-24
Maiken Fruergaard
Sara Thygesen

Bye
21 Aug - 21h40Emilie Lefel
Anne Tran
verslaatRebekka Findlay
Caitlin Pringle
21-12 21-10
22 Aug - 19h15Eefje Muskens
Selena Piek
verslaatMeghana Jakkampudi
Poorvisha S Ram
13-21 21-16 21-8
Yuki Fukushima
Sayaka Hirota

Bye
22 Aug - 19h05Isabel Herttrich
Carla Nelte
verslaatDoha Hany
Hadia Hosny
21-3 21-6
Dongping Huang
Yinhui Li

Bye
22 Aug - 17h30Tsz Yau Ng
Nga Ting Yeung
verslaatJenny Nyström
Sonja Pekkola
21-11 21-17
Yoo-jung Chae
So-yeong Kim

Bye
22 Aug - 16h35Nadia Fankhauser
Sannatasah Saniru
verslaatJulie MacPherson
Eleanor O'Donnell
21-19 21-19
Ye-na Chang
So-hee Lee

Bye
22 Aug - 12h00Tereza Svábíková
Katerina Tomalova
verslaatSetyana Mapasa
Gronya Somerville
w.o.
Gabriela Stoeva
Stefani Stoeva

Bye
22 Aug - 19h35Lorraine Baumann
Audrey Fontaine
verslaatJenny Moore
Victoria Williams
21-13 19-21 21-18
Shiho Tanaka
Koharu Yonemoto

Bye
22 Aug - 14h00Xiao Min Lin
Fang Chien Wu
verslaatClara Nistad
Emma Wengberg
21-8 16-21 22-20
Hye Rin Kim
Hae-won Yoo

Bye
22 Aug - 17h30Ashwini Ponnappa
Nelakurthi Sikki Reddy
verslaatRirin Amelia
Anna Ching Yik Cheong
21-15 21-13
Kamilla Rytter Juhl
Christinna Pedersen

Bye

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2017 - Alle rechten voorbehouden