De site voor alle sporten

Menu
 

Badminton - WK - Gemengd Dubbel - 2017 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Schotland

Volledige uitslagen

WK - Gemengd Dubbel 2017

SchotlandSchotland - 21 Augustus 2017 - 27 Augustus 2017


Finale

27 Aug - 20h30Tantowi Ahmad
Liliyana Natsir
verslaatSiwei Zheng
Qingchen Chen
15-21 21-16 21-15

Halve Finale

26 Aug - 20h40Siwei Zheng
Qingchen Chen
verslaatChris Adcock
Gabrielle Adcock
21-15 23-21
26 Aug - 11h55Tantowi Ahmad
Liliyana Natsir
verslaatChun Hei Lee
Hoi Wah Chau
21-16 21-13

Kwartfinales

25 Aug - 23h10Siwei Zheng
Qingchen Chen
verslaatPraveen Jordan
Debby Susanto
21-16 21-12
25 Aug - 19h10Chris Adcock
Gabrielle Adcock
verslaatChun Man Tang
Ying Suet Tse
16-21 21-13 21-16
25 Aug - 13h30Tantowi Ahmad
Liliyana Natsir
verslaatYilyu Wang
Dongping Huang
19-21 21-15 21-18
25 Aug - 11h10Chun Hei Lee
Hoi Wah Chau
verslaatKai Lu
Yaqiong Huang
21-13 17-21 21-15

Achtste finales

24 Aug - 12h10Siwei Zheng
Qingchen Chen
verslaatMathias Christiansen
Sara Thygesen
21-12 21-17
24 Aug - 13h40Praveen Jordan
Debby Susanto
verslaatPranaav Jerry Chopra
Nelakurthi Sikki Reddy
20-22 21-18 21-18
24 Aug - 12h10Chun Man Tang
Ying Suet Tse
verslaatNan Zhang
Yinhui Li
21-12 17-21 21-13
24 Aug - 21h25Chris Adcock
Gabrielle Adcock
verslaatKenta Kazuno
Ayane Kurihara
21-15 21-16
24 Aug - 12h50Yilyu Wang
Dongping Huang
verslaatKian Meng Tan
Pei Jing Lai
21-15 21-16
24 Aug - 13h35Tantowi Ahmad
Liliyana Natsir
verslaatSam Magee
Chloe Magee
19-21 21-16 21-10
24 Aug - 13h15Chun Hei Lee
Hoi Wah Chau
verslaatJoachim Fischer Nielsen
Christinna Pedersen
5-5 ab.
24 Aug - 15h10Kai Lu
Yaqiong Huang
verslaatSol-gyu Choi
Yoo-jung Chae
21-14 21-16

1/16de finales

22 Aug - 13h10Siwei Zheng
Qingchen Chen
verslaatOliver Schaller
Céline Burkart
21-9 21-15
22 Aug - 12h10Mathias Christiansen
Sara Thygesen
verslaatSatwiksairaj Rankireddy
K. Maneesha
22-20 21-18
22 Aug - 12h40Praveen Jordan
Debby Susanto
verslaatLukhi Apri Nugroho
Ririn Amelia
21-13 21-11
22 Aug - 13h40Pranaav Jerry Chopra
Nelakurthi Sikki Reddy
verslaatYogendran Khrishnan
Prajakta Sawant
21-12 21-19
22 Aug - 12h10Nan Zhang
Yinhui Li
verslaatJacco Arends
Selena Piek
21-16 19-21 21-17
22 Aug - 15h10Chun Man Tang
Ying Suet Tse
verslaatRaphael Beck
Carla Nelte
21-11 21-17
22 Aug - 15h00Chris Adcock
Gabrielle Adcock
verslaatBastian Kersaudy
Léa Palermo
21-10 21-13
22 Aug - 12h10Kenta Kazuno
Ayane Kurihara
verslaatNico Ruponen
Amanda Högström
21-13 21-5
22 Aug - 12h05Yilyu Wang
Dongping Huang
verslaatB. Sumeeth Reddy
Ashwini Ponnappa
21-17 18-21 21-5
22 Aug - 14h25Kian Meng Tan
Pei Jing Lai
verslaatRonan Labar
Audrey Fontaine
21-18 21-10
22 Aug - 14h10Sam Magee
Chloe Magee
verslaatYuta Watanabe
Arisa Higashino
21-13 16-21 21-15
22 Aug - 15h40Tantowi Ahmad
Liliyana Natsir
verslaatMin Hao Tseng
Ling Fang Hu
21-13 21-11
22 Aug - 12h05Chun Hei Lee
Hoi Wah Chau
verslaatKo-Chi Chang
Hsin Tien Chang
21-14 21-17
22 Aug - 15h00Joachim Fischer Nielsen
Christinna Pedersen
verslaatMark Lamsfuss
Isabel Herttrich
21-12 21-8
22 Aug - 16h55Sol-gyu Choi
Yoo-jung Chae
verslaatBen Lane
Jessica Pugh
21-12 21-9
22 Aug - 14h20Kai Lu
Yaqiong Huang
verslaatMin-Chun Liao
Hsiao Huan Chen
21-16 21-10

1/32ste finales

Siwei Zheng
Qingchen Chen

Bye
21 Aug - 16h05Oliver Schaller
Céline Burkart
verslaatAnton Kaisti
Jenny Nyström
21-13 21-14
Mathias Christiansen
Sara Thygesen

Bye
21 Aug - 15h55Satwiksairaj Rankireddy
K. Maneesha
verslaatChun Hei Tam
Tsz Yau Ng
24-22 21-17
Praveen Jordan
Debby Susanto

Bye
21 Aug - 18h55Lukhi Apri Nugroho
Ririn Amelia
verslaatToby Ng
Rachel Honderich
21-14 23-25 21-18
Pranaav Jerry Chopra
Nelakurthi Sikki Reddy

Bye
21 Aug - 15h05Yogendran Khrishnan
Prajakta Sawant
verslaatChing-Yao Lu
Kai Hsin Chiang
21-15 12-21 21-18
Nan Zhang
Yinhui Li

Bye
21 Aug - 13h35Jacco Arends
Selena Piek
verslaatJordan Corvée
Anne Tran
21-12 21-18
Chun Man Tang
Ying Suet Tse

Bye
21 Aug - 13h45Raphael Beck
Carla Nelte
verslaatThom Gicquel
Delphine Delrue
15-21 21-19 21-11
Chris Adcock
Gabrielle Adcock

Bye
21 Aug - 12h00Bastian Kersaudy
Léa Palermo
verslaatJakub Bitman
Alzbeta Basova
w.o.
Kenta Kazuno
Ayane Kurihara

Bye
21 Aug - 13h20Nico Ruponen
Amanda Högström
verslaatMartin Campbell
Julie MacPherson
21-17 21-16
21 Aug - 12h00B. Sumeeth Reddy
Ashwini Ponnappa
verslaatSawan Serasinghe
Setyana Mapasa
w.o.
Yilyu Wang
Dongping Huang

Bye
21 Aug - 14h35Ronan Labar
Audrey Fontaine
verslaatIrfan Fadhilah
Weni Anggraini
21-13 11-21 27-25
Kian Meng Tan
Pei Jing Lai

Bye
21 Aug - 13h10Sam Magee
Chloe Magee
verslaatYan Tuck Chan
Yuko Kawasaki
21-6 21-11
Yuta Watanabe
Arisa Higashino

Bye
21 Aug - 18h45Min Hao Tseng
Ling Fang Hu
verslaatAhmed Salah
Menna Eltanany
21-9 21-11
Tantowi Ahmad
Liliyana Natsir

Bye
21 Aug - 14h10Ko-Chi Chang
Hsin Tien Chang
verslaatJelle Maas
Imke Van Der Aar
23-21 23-25 21-8
Chun Hei Lee
Hoi Wah Chau

Bye
21 Aug - 15h05Mark Lamsfuss
Isabel Herttrich
verslaatGregory Mairs
Jenny Moore
21-10 16-21 21-15
Joachim Fischer Nielsen
Christinna Pedersen

Bye
21 Aug - 13h10Ben Lane
Jessica Pugh
verslaatRobin Tabeling
Cheryl Seinen
14-21 21-16 21-14
Sol-gyu Choi
Yoo-jung Chae

Bye
21 Aug - 16h20Min-Chun Liao
Hsiao Huan Chen
verslaatEvgenij Dremin
Evgenia Dimova
21-18 21-19
Kai Lu
Yaqiong Huang

Bye

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2017 - Alle rechten voorbehouden