De site voor alle sporten

Menu
Badminton - All England - Dames - 2017 - Gedetailleerde uitslagen

Badminton - All England - Dames - 2017 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Engeland

Volledige uitslagen

All England - Dames 2017

EngelandEngeland - Birmingham - 7 Maart 2017 - 12 Maart 2017


Finale

12 Maa - 18h05Tzu-ying TaiverslaatRatchanok Intanon21-16 22-20

Halve Finale

11 Maa - 14h15Tzu-ying TaiverslaatJi Hyun Sung11-21 21-14 21-14
11 Maa - 13h10Ratchanok IntanonverslaatAkane Yamaguchi22-20 21-16

Kwartfinales

10 Maa - 17h10Tzu-ying TaiverslaatSindhu Pusarla Venkata21-14 21-10
10 Maa - 18h35Ji Hyun SungverslaatSaina Nehwal22-20 22-20
10 Maa - 19h40Akane YamaguchiverslaatYu Sun21-23 21-14 22-20
10 Maa - 20h20Ratchanok IntanonverslaatCarolina Marín22-20 13-21 21-18

Achtste finales

9 Maa - 15h55Tzu-ying TaiverslaatMinatsu Mitani27-25 21-11
9 Maa - 13h05Sindhu Pusarla VenkataverslaatDinar Dyah Ayustine21-12 21-4
9 Maa - 18h35Ji Hyun SungverslaatPui Yin Yip15-21 21-16 21-9
9 Maa - 14h45Saina NehwalverslaatFabienne Deprez21-18 21-10
9 Maa - 14h55Akane YamaguchiverslaatMei-hui Chiang21-19 20-22 21-15
9 Maa - 16h35Yu SunverslaatYufei Chen21-15 21-14
9 Maa - 15h30Ratchanok IntanonverslaatYa Ching Hsu21-14 21-15
9 Maa - 17h20Carolina MarínverslaatBing Jiao He15-21 21-19 21-10

1/16de finales

8 Maa - 11h10Tzu-ying TaiverslaatNitchaon Jindapol21-18 21-14
8 Maa - 10h40Minatsu MitaniverslaatBeatriz Corrales21-7 21-11
8 Maa - 16h20Sindhu Pusarla VenkataverslaatMette Poulsen21-10 21-11
8 Maa - 12h55Dinar Dyah AyustineverslaatNatalia Koch Rohde21-19 22-20
8 Maa - 20h25Ji Hyun SungverslaatFitriani Fitriani21-18 21-12
8 Maa - 21h15Pui Yin YipverslaatFontaine Mica Chapman21-12 21-19
8 Maa - 19h00Saina NehwalverslaatNozomi Okuhara21-15 21-14
8 Maa - 18h45Fabienne DeprezverslaatDelphine Lansac19-21 21-15 21-18
8 Maa - 21h10Mei-hui ChiangverslaatLinda Zechiri21-11 19-21 21-14
8 Maa - 21h05Akane YamaguchiverslaatXiaoyu Liang21-16 21-12
8 Maa - 17h30Yufei ChenverslaatBusanan Ongbumrungpan18-21 21-15 21-11
8 Maa - 16h40Yu SunverslaatBeiwen Zhang21-17 21-15
8 Maa - 14h45Ya Ching HsuverslaatNgan Yi Cheung17-21 21-18 21-18
8 Maa - 12h15Ratchanok IntanonverslaatSayaka Sato21-14 21-9
8 Maa - 11h25Bing Jiao HeverslaatHyo-min Kim21-12 22-20
8 Maa - 21h25Carolina MarínverslaatLine Højmark Kjaersfeldt21-12 21-17

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - Alle rechten voorbehouden