De site voor alle sporten

Menu
 

Badminton - All England - Dubbel Dames - 2017 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Engeland

Volledige uitslagen

All England - Dubbel Dames 2017

EngelandEngeland - Birmingham - 7 Maart 2017 - 12 Maart 2017


Finale

12 Maa - 16h00Ye-na Chang
So-hee Lee
verslaatKamilla Rytter Juhl
Christinna Pedersen
21-18 21-13

Halve Finale

11 Maa - 15h20Ye-na Chang
So-hee Lee
verslaatYixin Bao
Xiaohan Yu
21-18 21-18
11 Maa - 16h35Kamilla Rytter Juhl
Christinna Pedersen
verslaatKyung-eun Jung
Seung-chan Shin
21-16 21-13

Kwartfinales

10 Maa - 21h55Yixin Bao
Xiaohan Yu
verslaatYuki Fukushima
Sayaka Hirota
21-11 21-14
10 Maa - 22h40Ye-na Chang
So-hee Lee
verslaatYing Luo
Yu Luo
21-17 21-8
10 Maa - 20h50Kyung-eun Jung
Seung-chan Shin
verslaatShiho Tanaka
Koharu Yonemoto
21-19 21-17
10 Maa - 00h00Kamilla Rytter Juhl
Christinna Pedersen
verslaatNaoko Fukuman
Kurumi Yonao
21-12 21-11

Achtste finales

9 Maa - 16h05Yuki Fukushima
Sayaka Hirota
verslaatMisaki Matsutomo
Ayaka Takahashi
21-16 19-21 21-16
9 Maa - 19h45Yixin Bao
Xiaohan Yu
verslaatYa Ching Hsu
Ti-jung Wu
21-14 21-6
9 Maa - 15h35Ye-na Chang
So-hee Lee
verslaatXiao Min Lin
Fang Chien Wu
21-10 21-9
9 Maa - 13h15Ying Luo
Yu Luo
verslaatYaqiong Huang
Jinhua Tang
21-17 21-13
9 Maa - 17h30Shiho Tanaka
Koharu Yonemoto
verslaatAnggia Shitta Awanda
Apriani Rahayu
14-21 21-13 21-11
9 Maa - 17h45Kyung-eun Jung
Seung-chan Shin
verslaatVivian Kah Mun Hoo
Khe Wei Woon
17-21 21-12 21-17
9 Maa - 18h20Naoko Fukuman
Kurumi Yonao
verslaatGreysia Polii
Rizki Amelia Pradipta
24-22 21-8
9 Maa - 20h20Kamilla Rytter Juhl
Christinna Pedersen
verslaatJulie Finne-Ipsen
Rikke Søby Hansen
21-14 21-16

1/16de finales

8 Maa - 18h00Misaki Matsutomo
Ayaka Takahashi
verslaatDella Destiara Haris
Rosyita Eka Putri Sari
21-15 21-13
8 Maa - 22h10Yuki Fukushima
Sayaka Hirota
verslaatMariya Mitsova
Petya Nedelcheva
21-10 21-9
Yixin Bao
Xiaohan Yu
verslaatDongping Huang
Yinhui Li
21-13 21-13
8 Maa - 10h00Ya Ching Hsu
Ti-jung Wu
verslaatMeghana Jakkampudi
Poorvisha S Ram
21-19 21-12
8 Maa - 13h20Ye-na Chang
So-hee Lee
verslaatJohanna Goliszewski
Lara Käpplein
21-11 21-5
8 Maa - 14h40Xiao Min Lin
Fang Chien Wu
verslaatNadia Fankhauser
Sannatasah Saniru
21-14 21-15
8 Maa - 21h40Ying Luo
Yu Luo
verslaatGabriela Stoeva
Stefani Stoeva
21-16 16-21 21-6
8 Maa - 13h55Yaqiong Huang
Jinhua Tang
verslaatKai Hsin Chiang
Shih Han Hung
21-14 21-16
8 Maa - 20h15Anggia Shitta Awanda
Apriani Rahayu
verslaatAnastasia Chervyakova
Olga Morozova
21-18 16-21 21-16
8 Maa - 15h30Shiho Tanaka
Koharu Yonemoto
verslaatQingchen Chen
Yifan Jia
15-21 28-26 21-18
8 Maa - 16h00Vivian Kah Mun Hoo
Khe Wei Woon
verslaatPuttita Supajirakul
Sapsiree Taerattanachai
18-21 21-11 21-17
8 Maa - 14h35Kyung-eun Jung
Seung-chan Shin
verslaatJongkonphan Kititharakul
Rawinda Prajongjai
21-19 21-19
8 Maa - 16h50Greysia Polii
Rizki Amelia Pradipta
verslaatMaiken Fruergaard
Sara Thygesen
21-19 21-17
8 Maa - 22h00Naoko Fukuman
Kurumi Yonao
verslaatCheryl Seinen
Iris Tabeling
21-18 21-11
8 Maa - 13h20Julie Finne-Ipsen
Rikke Søby Hansen
verslaatNi Ketut Mahadewi Istirani
Tiara Rosalia Nuraidah
22-20 9-21 21-18
8 Maa - 19h45Kamilla Rytter Juhl
Christinna Pedersen
verslaatEmilie Lefel
Anne Tran
21-16 21-16

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2017 - Alle rechten voorbehouden