De site voor alle sporten

Menu
 

Badminton - Denmark Open - Gemengd Dubbel - 2017 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Denemarken

Volledige uitslagen

Denmark Open - Gemengd Dubbel 2017

DenemarkenDenemarken - Odense - 17 Oktober 2017 - 22 Oktober 2017


Achtste finales

19 Okt - 10h55Siwei Zheng
Qingchen Chen
tegenSam Magee
Chloe Magee
19 Okt - 11h20Seung-jae Seo
Ha-na Kim
tegenRobin Tabeling
Cheryl Seinen
19 Okt - 10h50Yugo Kobayashi
Misaki Matsutomo
tegenNiclas Nohr
Sara Thygesen
19 Okt - 12h10Yilyu Wang
Dongping Huang
tegenSoon Huat Goh
Shevon Jemie Lai
19 Okt - 10h15Takuro Hoki
Sayaka Hirota
tegenNan Zhang
Yinhui Li
19 Okt - 17h40Anders Skaarup Rasmussen
Line Højmark Kjaersfeldt
tegenTantowi Ahmad
Liliyana Natsir
19 Okt - 11h30Marcus Ellis
Lauren Smith
tegenChun Man Tang
Ying Suet Tse
19 Okt - 12h00Ronan Labar
Audrey Fontaine
tegenKai Lu
Yaqiong Huang

1/16de Finales

17 Okt - 19h40Siwei Zheng
Qingchen Chen
verslaatMikkel Mikkelsen
Mai Surrow
21-14 21-17
17 Okt - 18h55Sam Magee
Chloe Magee
verslaatPranaav Jerry Chopra
Nelakurthi Sikki Reddy
21-17 21-15
17 Okt - 19h55Seung-jae Seo
Ha-na Kim
verslaatKian Meng Tan
Pei Jing Lai
21-17 21-10
18 Okt - 09h00Robin Tabeling
Cheryl Seinen
verslaatIvan Sozonov
Evgeniya Kosetskaya
22-20 21-18
17 Okt - 21h05Yugo Kobayashi
Misaki Matsutomo
verslaatChris Adcock
Gabrielle Adcock
21-17 26-24
18 Okt - 09h00Niclas Nohr
Sara Thygesen
verslaatSatwiksairaj Rankireddy
Ashwini Ponnappa
21-19 21-17
17 Okt - 19h00Yilyu Wang
Dongping Huang
verslaatMarvin Emil Seidel
Linda Efler
21-9 21-13
17 Okt - 20h40Soon Huat Goh
Shevon Jemie Lai
verslaatJae Hwan Kim
So-hee Lee
21-15 23-25 21-14
18 Okt - 09h00Takuro Hoki
Sayaka Hirota
verslaatMark Lamsfuss
Isabel Herttrich
21-18 21-18
17 Okt - 20h20Nan Zhang
Yinhui Li
verslaatMathias Christiansen
Christinna Pedersen
21-19 21-14
17 Okt - 21h20Anders Skaarup Rasmussen
Line Højmark Kjaersfeldt
verslaatDechapol Puavaranukroh
Puttita Supajirakul
13-21 21-14 21-13
17 Okt - 19h40Tantowi Ahmad
Liliyana Natsir
verslaatAnton Kaisti
Jenny Nyström
21-14 21-16
17 Okt - 20h25Marcus Ellis
Lauren Smith
verslaatPeng Soon Chan
Yee See Cheah
15-21 21-12 21-18
17 Okt - 21h45Chun Man Tang
Ying Suet Tse
verslaatBen Lane
Jessica Pugh
21-16 19-21 21-14
17 Okt - 20h25Ronan Labar
Audrey Fontaine
verslaatAlexander Bond
Ditte Søby Hansen
20-22 21-14 21-12
17 Okt - 21h50Kai Lu
Yaqiong Huang
verslaatYang Lee
Ya Ching Hsu
21-14 21-11

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Help

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2017 - Alle rechten voorbehouden