De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Singapore - 11 Januari 1996
Klik op een jaar om uit te breiden / verkleinen
Uitslagen - Enkel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 2 Overwinningen / 3 Nederlagen
Thailand Masters - Dames van 7 Februari tot 12 Februari 2017 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslaat | Ling Fang Hu | 21-5 21-18 | |
Achtste finales | verslaat | Sarita Suwannakitborihan | 22-20 21-3 | |
Kwartfinales | verslagen door | Nitchaon Jindapol | 21-15 19-21 21-14 | |
German Open - Dames van 28 Februari tot 5 Maart 2017 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Beiwen Zhang | 21-15 21-10 | |
All England - Dames van 7 Maart tot 12 Maart 2017 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Akane Yamaguchi | 21-16 21-12 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 13 Overwinningen / 19 Nederlagen
Overwinning : 0
Finales : 2 (Thailand Open - Dames, Thailand Open - Dames)
Samenvatting : 5 Overwinningen / 5 Nederlagen
Thailand International - Dames van 6 Januari tot 11 Januari 2015 | ||||
---|---|---|---|---|
Kwartfinales | verslaat | Na Yeong Kim | 21-17 21-15 | |
Halve Finale | verslagen door | Supanida Katethong | 21-17 22-20 | |
Vietnam Open - Dames van 24 Augustus tot 30 Augustus 2015 | ||||
Achtste finales | verslagen door | Chi Ya Cheng | 19-21 21-13 21-10 | |
Indonesië International - Dames van 1 September tot 6 September 2015 | ||||
Kwartfinales | verslagen door | Na Yeong Kim | 21-11 21-10 | |
Thailand Open - Dames van 29 September tot 4 Oktober 2015 | ||||
Achtste finales | verslaat | Yufei Chen | 21-16 14-21 21-16 | |
Kwartfinales | verslaat | Pornpawee Chochuwong | 21-12 23-21 | |
Halve Finale | verslaat | Ratchanok Intanon | 22-20 13-21 21-17 | |
Finale | verslagen door | Ji Hyun Sung | 21-11 21-14 | |
Indonesia Open - Dames van 1 December tot 6 December 2015 | ||||
Achtste finales | verslaat | Febby Angguni | 21-14 21-18 | |
Kwartfinales | verslagen door | Hyo-min Kim | 21-15 21-4 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 6 Overwinningen / 6 Nederlagen
WK Junioren - Dames van 7 April tot 18 April 2014 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslaat | Ga Eun Kim | 18-21 21-16 23-21 | |
Achtste finales | verslaat | Aurum Oktavia Winata | 21-8 21-13 | |
Kwartfinales | verslagen door | Akane Yamaguchi | 21-11 16-21 21-17 | |
Aziatisch Kampioenschap Dames van 22 April tot 27 April 2014 | ||||
1/16de finales | verslagen door | Yeon-ju Bae | 21-14 21-17 | |
Uber Cup - Groep B , 18 Mei 2014 | ||||
Groep B | verslaat | Verdet Kessler | 21-10 21-15 | |
Groep B | verslagen door | Yeon-ju Bae | 21-8 21-16 | |
Groep B | verslaat | Bellaetrix Manuputty | 14-21 21-17 21-14 | |
Commonwealth Games - Gemengde Teams van 23 Juli tot 3 Augustus 2014 | ||||
Halve Finale | verslaat | Jing Yi Tee | 21-12, 22-20 | |
Om 3e/4e plaats | verslagen door | Sindhu Pusarla Venkata | 24-22, 21-13 | |
Commonwealth Games Dames van 23 Juli tot 3 Augustus 2014 | ||||
Achtste finales | verslagen door | Michelle Li | 21-16 21-16 | |
Indonesia Open - Dames van 9 September tot 14 September 2014 | ||||
Achtste finales | verslaat | Iris Wang | 21-19 14-21 21-16 | |
Kwartfinales | verslagen door | Adrianti Firdasari | 21-12 21-12 |