De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Italië - 11 Augustus 1971
Klik op een jaar om uit te breiden / verkleinen
Uitslagen - Enkel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlaag
Roma van 16 April tot 22 April 2012 (Gravel) | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslagen door | Jesse Huta-Galung | 6-2 6-2 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 3 Overwinningen / 2 Nederlagen
Milaan van 9 Februari tot 15 Februari 2004 (Indoor) | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslagen door | Gregory Carraz | 6-7 (8), 6-3, 6-3 | |
Roma van 26 April tot 2 Mei 2004 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslaat | Flavio Cipolla | 5-0 ab. | |
Achtste finales | verslaat | Marcos Baghdatis | 7-6 6-7 6-2 | |
Kwartfinales | verslaat | Leonardo Azzaro | 6-3 4-1 ab. | |
Halve Finale | verslagen door | Nicolas Coutelot | 6-2 6-1 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlaag
Roma van 28 April tot 4 Mei 2003 (Gravel) | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslagen door | Marcelo Charpentier | 6-4 6-4 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlaag
Barletta van 25 Maart tot 31 Maart 2002 (Gravel) | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslagen door | Gorka Fraile | 3-6 6-4 6-2 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 2 Nederlagen
Rome van 7 Mei tot 13 Mei 2001 (Gravel) | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | verslaat | Magnus Norman | 6-4 6-3 | |
1/16de finales | verslagen door | Andreas Vinciguerra | 3-6 7-5 6-3 | |
Biella van 11 Juni tot 17 Juni 2001 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | verslagen door | David Sánchez | 6-1 6-3 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 3 Overwinningen / 2 Nederlagen
Cherbourg van 28 Februari tot 5 Maart 2000 (Indoor) | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslaat | Kim Tiilikainen | 6-4 6-4 | |
Achtste finales | verslagen door | Razvan Sabau | 7-6 6-3 | |
Barletta van 27 Maart tot 2 April 2000 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslaat | Petr Kralert | 4-6 6-3 6-1 | |
Achtste finales | verslaat | Jean-René Lisnard | 2-6 7-6 6-3 | |
Kwartfinales | verslagen door | Andrea Gaudenzi | 6-4 6-7 6-3 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 3 Overwinningen / 6 Nederlagen
Chennai van 5 April tot 11 April 1999 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslaat | Geoff Grant | 2-6 6-3 6-4 | |
Achtste finales | verslaat | Andrew Ilie | 6-2 5-7 6-3 | |
Kwartfinales | verslagen door | Peter Wessels | 6-2 6-4 | |
Monte-Carlo Rolex Masters van 19 April tot 25 April 1999 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Arnaud Di Pasquale | 6-3 7-6 | |
Rome van 10 Mei tot 16 Mei 1999 (Gravel) | ||||
Eerste ronde | verslagen door | Davide Sanguinetti | 1-6 6-2 6-3 | |
Rosmalen - Heineken Trophy van 14 Juni tot 20 Juni 1999 (Gras) | ||||
1/16de finales | verslaat | Dennis Van Scheppingen | 3-6 6-3 7-6 | |
Achtste finales | verslagen door | Richard Krajicek | 6-3 7-6 | |
Båstad van 5 Juli tot 11 Juli 1999 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Magnus Gustafsson | 6-2 6-4 | |
Croatia Open van 26 Juli tot 1 Augustus 1999 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Borut Urh | 7-5 3-6 7-6 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 6 Overwinningen / 6 Nederlagen
Cherbourg van 23 Februari tot 1 Maart 1998 (Indoor) | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslagen door | Marco Meneschincheri | 2-6 6-3 6-2 | |
Barletta van 30 Maart tot 5 April 1998 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslaat | Jacobo Díaz | 6-7 6-4 6-4 | |
Achtste finales | verslaat | Silvio Scaiola | 6-4 6-2 | |
Kwartfinales | verslaat | Alex Calatrava | 7-5 4-6 6-3 | |
Halve Finale | verslagen door | Francisco Cabello | 6-1 6-4 | |
Chennai van 6 April tot 12 April 1998 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Cristiano Caratti | 6-4 6-0 | |
Rome van 11 Mei tot 17 Mei 1998 (Gravel) | ||||
Eerste ronde | verslaat | Karol Kucera | 6-4 6-3 | |
1/16de finales | verslagen door | Tommy Haas | 6-2 6-1 | |
Biella van 22 Juni tot 5 Juli 1998 (Hardcourt) | ||||
Eerste ronde | verslaat | Iztok Bozic | 6-3 6-2 | |
Achtste finales | verslaat | Florian Allgauer | 6-3 6-4 | |
Kwartfinales | verslagen door | Juan Manuel Balcells Fornaguero | 6-4 6-2 | |
Croatia Open van 27 Juli tot 2 Augustus 1998 (Gravel) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Jirí Novák | 6-2 1-6 6-1 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 2 Overwinningen / 1 Nederlaag
Barletta van 31 Maart tot 6 April 1997 (Gravel) | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslaat | Julien Chauvin | 3-6 6-3 6-2 | |
Achtste finales | verslaat | Marcos Aurelio Górriz Bonhora | 6-1 6-3 | |
Kwartfinales | verslagen door | Davide Sanguinetti | 6-4 2-6 6-1 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 2 Nederlagen
Rome van 13 Mei tot 19 Mei 1996 (Gravel) | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | verslagen door | Alberto Berasategui | 7-6 6-2 | |
Istanbul van 29 Juli tot 4 Augustus 1996 (Hardcourt) | ||||
1/16de finales | verslagen door | Rodolphe Gilbert | 6-3 3-6 7-6 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlaag
Istanbul van 31 Juli tot 6 Augustus 1995 (Hardcourt) | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslagen door | Omar Camporese | 6-2 6-1 |