De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Klik op een maand om uit te breiden / verkleinen
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
14/08 - 15/08 | Frankrijk | Supersevens | Weldra |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
03/09/2020 - 14/05/2021 | FRA | Pro D2 - Regulier Seizoen | USA Perpignan |
04/09/2020 - 05/06/2021 | FRA | TOP 14 - Regulier Seizoen | Stade Toulousain |
07/09 - 09/05 | Duitsland | Duitse Rugby Bundesliga | Weldra |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
02/10/2020 - 28/03/2021 | IRL | Guinness Pro14 - Regulier Seizoen | Leinster |
07/10/2020 - 28/02/2021 | GEO | Georgië Division 1 - Groep B | AIA Kutaisi |
08/10/2020 - 13/03/2021 | GEO | Georgië Division 1 - Groep A | Armia Tbilisi |
11/10 - 21/11 | Internationaal | Test series | Beëindigd |
11/10/2020 - 24/01/2021 | BEL | Belgische Eerste Division - Groep A | |
11/10/2020 - 24/01/2021 | BEL | Belgische Eerste Division - Groep B | |
24/10/2020 - 28/02/2021 | ESP | Spanje - Division de Honor - Regulier Seizoen | Valladolid RAC |
31/10/2020 - 29/05/2021 | FRA | Franse - Elite 1 - Regulier Seizoen | AS Carcassonne XIII |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
07/11/2020 - 15/05/2021 | ITA | Italiaans Kampioenschap - Top 10 - Regulier Seizoen | Petrarca Rugby |
20/11/2020 - 12/06/2021 | ENG | Engels kampioenschap - Regulier Seizoen | Bristol Bears |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
11/12/2020 - 23/01/2021 | Internationaal | European Rugby Champions Cup - Pool A | Bezig |
11/12/2020 - 23/01/2021 | Internationaal | European Challenge - Round Robin | London Irish |
11/12/2020 - 24/01/2021 | Internationaal | European Rugby Champions Cup - Pool B | Bezig |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
06/03 - 09/05 | ESP | Spanje - Division de Honor - Degradatie Ronde | CR Cisneros |
06/03 - 09/05 | ESP | Spanje - Division de Honor - Championship Ronde | Club Alcobendas Rugby |
22/03 - 28/04 | WAL | WRU Challenge Cup | Geannuleerd |
26/03 - 15/05 | GEO | Georgië Division 1 - Championship Ronde | AIA Kutaisi |
26/03 - 16/05 | GEO | Georgië Division 1 - Degradatie Ronde | Kharebi Rustavi |
27/03 - 05/09 | IRL | Guinness Pro14 - Playoffs | Leinster |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
02/04 - 21/05 | Internationaal | European Challenge - Playoffs | Montpellier Hérault Rugby |
02/04 - 22/05 | Internationaal | European Rugby Champions Cup - Playoffs | Stade Toulousain |
24/04 - 25/09 | ROU | SuperLiga - Romania Division 1 - Regulier Seizoen | CSA Steaua Bucuresti |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
05/05 - 18/05 | BEL | Belgische Eerste Division - Playoffs | Geannuleerd |
11/05 | ITA | Italiaans Kampioenschap - Top 10 - Playout | Weldra |
15/05 - 30/05 | ESP | Spanje - Division de Honor - Playoffs | Valladolid RAC |
15/05 - 02/06 | ITA | Italiaans Kampioenschap - Top 10 - Playoffs | Rovigo Delta |
18/05 - 26/05 | ROU | SuperLiga - Romania Division 1 - Play Out | Weldra |
22/05 - 05/06 | FRA | Pro D2 - Playoffs | USA Perpignan |
22/05 - 12/06 | GEO | Georgië Division 1 - Finaleronde | AIA Kutaisi |
23/05 - 30/05 | GEO | Georgië Division 1 - Degradatie Playoff | Ares Kutaisi |
29/05 | ESP | Spanje - Division de Honor - Degradatie Play-Offs | Gernika R.T. |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
05/06 - 20/06 | FRA | Franse - Elite 1 - Finaleronde | FC Lézignan XIII |
11/06 - 25/06 | FRA | TOP 14 - Playoffs | Stade Toulousain |
12/06 | FRA | TOP 14 - Degradatie Playoff | Biarritz Olympique |
19/06 - 26/06 | ENG | Engels kampioenschap - Playoffs | Harlequins |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
18/09 - 19/09 | Vancouver | Vancouver Sevens - Groep A | Zuid-Afrika 7s |
18/09 - 19/09 | Vancouver | Vancouver Sevens - Groep B | Ierland 7s |
18/09 - 19/09 | Vancouver | Vancouver Sevens - Groep C | Verenigde Staten 7s |
19/09 | Vancouver | Vancouver Sevens - Cup | Zuid-Afrika 7s |
25/09 - 26/09 | CAN | Edmonton Sevens - Groep A | Zuid-Afrika 7s |
25/09 - 26/09 | CAN | Edmonton Sevens - Groep B | Verenigde Staten 7s |
25/09 - 26/09 | CAN | Edmonton Sevens - Groep C | Ierland 7s |
26/09 - 27/09 | CAN | Edmonton Sevens - Finaleronde | Zuid-Afrika 7s |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
02/10 - 16/10 | ROU | SuperLiga - Romania Division 1 - Finaleronde | CSM Stiinta Baia Mare |