De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Klik op een maand om uit te breiden / verkleinen
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
06/02 - 26/03 | Internationaal | VI Nations | Wales |
19/02 - 24/04 | AUS | Super 14 - Super Rugby AU - Round Robin | Queensland Reds |
26/02 - 01/05 | NZL | Super 14 - Super Rugby Aotearoa | Canterbury Crusaders |
27/02 | Internationaal | Vriendschappelijke Wedstrijden Clubs Rugby League | Beëindigd |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
06/03 - 18/12 | Internationaal | European Nations Cup | Georgië |
09/03 - 23/10 | Internationaal | Vriendschappelijke Wedstrijden Clubs | Beëindigd |
11/03 - 05/09 | AUS | National Rugby League - Regulier Seizoen | Melbourne Storm |
16/03 - 02/05 | Internationaal | Súper Liga Americana - Regulier Seizoen | Jaguares |
20/03 - 19/07 | USA | Major League Rugby - Regulier Seizoen | LA Giltinis |
26/03 - 19/09 | ENG | Super League - Regulier Seizoen | Catalans Dragons |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
03/04 - 17/04 | Internationaal | VI Nations Dames - Groep A | Beëindigd |
03/04 - 17/04 | Internationaal | VI Nations Dames - Groep B | Beëindigd |
23/04 - 13/06 | Internationaal | Pro14 Rainbow Cup - Regulier Seizoen | Benetton Treviso |
24/04 | Internationaal | VI Nations Dames - Finaleronde | Beëindigd |
30/04 - 21/11 | Internationaal | Test Series Dames | Beëindigd |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
01/05 | AUS | Super 14 - Super Rugby AU - Playoffs | Queensland Reds |
01/05 - 12/06 | RSA | Pro14 Rainbow Cup SA | Bulls |
08/05 | NZL | Super 14 - Super Rugby Aotearoa - Playoffs | Canterbury Crusaders |
08/05 - 15/05 | Internationaal | Súper Liga Americana - Playoffs | Jaguares |
14/05 - 12/06 | Internationaal | Super 14 - Super Rugby Trans-Tasman | Auckland Blues |
29/05 | Internationaal | European Nations Cup - Playoffs | Beëindigd |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
06/08 - 07/11 | NZL | Bunnings NPC - Regulier Seizoen | Taranaki |
14/08 | Aix-en-Provence | Supersevens - Aix-en-Provence | Section Paloise 7s |
14/08 - 02/10 | Internationaal | The Rugby Championship | Nieuw-Zeeland |
21/08 | Toulouse | Supersevens - Toulouse | Monaco Rugby 7s |
25/08 - 27/08 | JAP | Paralympics Rolstoelrugby - Groep A | Japan rolstoel |
25/08 - 27/08 | JAP | Paralympics Rolstoelrugby - Groep B | Verenigde Staten rolstoel |
28/08 | La Rochelle | Supersevens - La Rochelle | Monaco Rugby 7s |
28/08 - 29/08 | JAP | Paralympics Rolstoelrugby - Finaleronde | Groot-Brittannië rolstoel |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
03/09 - 11/09 | RSA | Currie Cup - Finaleronde | Blue Bulls Pretoria |
10/09 - 03/10 | AUS | National Rugby League - Playoffs | Penrith Panthers |
18/09 - 19/09 | CAN | Canada Sevens Dames - Round Robin | Groot-Brittannië 7s |
19/09 - 20/09 | Vancouver | Canada Sevens Dames - Cup | Groot-Brittannië 7s |
23/09 - 09/10 | ENG | Super League - Playoffs | St Helens RFC |
25/09 | CAN | Edmonton Sevens Dames - Round Robin | Groot-Brittannië 7s |
26/09 - 27/09 | CAN | Edmonton Sevens Dames - Cup | Groot-Brittannië 7s |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
03/10 - 09/10 | Kaliningrad | Europees Kampioenschap U-18 | Georgië U-18 |
07/10 | Wigan | World Club Challenge | Weldra |
22/10 - 30/10 | Montevideo | Americas Pacific Challenge | Beëindigd |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
07/11 - 13/11 | Coimbra | Europees Kampioenschap U-20 | Spanje U-20 |
12/11 - 20/11 | NZL | Bunnings NPC - Deelname Play-Offs | Taranaki |
13/11 | Nanterre | Supersevens - Paris La Défense Arena - Finale | French Barbarians 7s |
13/11 - 20/11 | NZL | Bunnings NPC - Playoffs | Waikato |