De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Klik op een maand om uit te breiden / verkleinen
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
23/11 - 24/11 | Incheon | Olympische Kwalificatie Heren - Aziƫ | Weldra |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
14/07/2017 - 14/07/2019 | RUS | Olympische Kwalificatie - Europa Dames - Plate | Ierland 7s |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
20/01 - 30/11 | Internationaal | Test Series Dames | Beëindigd |
26/01 - 03/06 | USA | Major League Rugby - Regulier Seizoen | San Diego Legion |
27/01 - 16/02 | Internationaal | Vriendschappelijke Wedstrijden Clubs Rugby League | Beëindigd |
31/01 - 15/09 | ENG | Super League - Regulier Seizoen | St Helens RFC |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
01/02 - 15/03 | Internationaal | VI Nations U-20 | Ierland U-20 |
01/02 - 16/03 | Internationaal | VI Nations | Wales |
01/02 - 17/03 | Internationaal | VI Nations Dames | Beëindigd |
02/02 - 09/03 | Internationaal | Americas Rugby Championship | Beëindigd |
09/02 - 17/03 | Internationaal | European Nations Cup | Georgië |
15/02 - 15/06 | Internationaal | Super 14 - Regulier Seizoen | Canterbury Crusaders |
17/02 | Wigan | World Club Challenge | Sydney Roosters |
24/02 - 04/05 | Internationaal | EK Dames | Beëindigd |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
14/03 - 08/09 | AUS | National Rugby League - Regulier Seizoen | Melbourne Storm |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
14/04 - 20/04 | Kaliningrad | Europees Kampioenschap U-18 | Georgië U-18 |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
18/05 - 29/06 | Internationaal | Aziatisch Kampioenschap | Beëindigd |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
01/09 | POL | EK VII's Dames U-18 - Challenge Trophy | België 7s U-18 |
01/09 | POL | EK VII's Dames U-18 - Shield | Duitsland 7s U-18 |
01/09 | Jarocin | EK VII's Dames U-18 - Cup | Frankrijk 7s U-18 |
12/09 - 14/09 | Internationaal | Vriendschappelijke Wedstrijden Clubs | Beëindigd |
13/09 - 06/10 | AUS | National Rugby League - Playoffs | Sydney Roosters |
19/09 - 12/10 | ENG | Super League - Playoffs | St Helens RFC |
20/09 - 13/10 | JAP | Wereldbeker - Pool 1 | Japan |
21/09 - 13/10 | JAP | Wereldbeker - Pool 2 | Nieuw-Zeeland |
21/09 - 13/10 | JAP | Wereldbeker - Pool 3 | Engeland |
21/09 - 13/10 | JAP | Wereldbeker - Pool 4 | Wales |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
12/10 | TUN | Africa Cup Dames - Groep A | Kenia 7s |
12/10 | TUN | Africa Cup Dames - Groep B | Zuid-Afrika 7s |
12/10 | Internationaal | Africa Cup Dames - Groep C | Madagascar 7s |
13/10 | Internationaal | Africa Cup Dames - Finaleronde | Zuid-Afrika 7s |
18/10 - 19/10 | Sydney | Rugby League Nines Wereldbeker Heren - Pool A | Australië 9s |
18/10 - 19/10 | Sydney | Rugby League Nines Wereldbeker Heren - Pool B | Engeland 9s |
18/10 - 19/10 | Sydney | Rugby League Nines Wereldbeker Heren - Pool C | Samoa 9s |
18/10 - 19/10 | Sydney | Rugby League Nines Wereldbeker Dames - Round Robin | Australië 9s |
18/10 - 19/10 | NZL | Mitre 10 Cup - Deelname Play-Offs | Bay of Plenty |
19/10 | Sydney | Rugby League Nines Wereldbeker Heren - Finaleronde | Australië 9s |
19/10 | Sydney | Rugby League Nines Wereldbeker Dames - Finaleronde | Nieuw-Zeeland 9s |
19/10 - 26/10 | NZL | Mitre 10 Cup - Playoffs | Tasman |
19/10 - 02/11 | JAP | Wereldbeker - Playoffs | Zuid-Afrika |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
07/12 - 08/12 | PHI | Zuidoost-Aziatische Spelen Rugby VII's Heren - Round Robin | Filipijnen 7s |
07/12 - 08/12 | PHI | Zuidoost-Aziatische Spelen Rugby VII's Dames - Round Robin | Thailand 7s |
08/12 | PHI | Zuidoost-Aziatische Spelen Rugby VII's Heren - Finaleronde | Filipijnen 7s |
08/12 | PHI | Zuidoost-Aziatische Spelen Rugby VII's Dames - Finaleronde | Thailand 7s |