De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Klik op een maand om uit te breiden / verkleinen
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
12/12 - 18/12 | Hørsholm | WK Heren U-20 I-A | Wit-Rusland U-20 |
12/12 - 18/12 | Tallinn | WK Heren U-20 I-B | Frankrijk U-20 |
13/12 - 19/12 | Brasov | WK Heren U-20 II-A | Italië U-20 |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
03/02 - 08/02 | Beijing | Olympische Spelen Dames - Groep A | Canada |
03/02 - 08/02 | Beijing | Olympische Spelen Dames - Groep B | Japan |
09/02 - 12/02 | Beijing | Olympische Spelen Heren - Groep B | Rusland |
09/02 - 04/10 | Internationaal | Vriendschappelijke Wedstrijden Clubs | Beëindigd |
10/02 - 13/02 | Beijing | Olympische Spelen Heren - Groep A | Verenigde Staten |
10/02 - 13/02 | Beijing | Olympische Spelen Heren - Groep C | Finland |
10/02 - 17/12 | Internationaal | Vriendschappelijke Wedstrijden Dames | Beëindigd |
11/02 - 17/02 | Beijing | Olympische Spelen Dames - Finaleronde | Canada |
13/02 - 15/12 | Internationaal | Vriendschappelijke wedstrijden Heren | Beëindigd |
15/02 - 20/02 | Beijing | Olympische Spelen Heren - Finaleronde | Finland |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
03/03 - 08/03 | Bishkek | WK Divisie IV | Kirgizië |
05/03 - 08/03 | CHN | Paralympische Spelen - Groep A | Verenigde Staten op slee |
05/03 - 08/03 | CHN | Paralympische Spelen - Groep B | China op slee |
09/03 - 13/03 | CHN | Paralympische Spelen - Finaleronde | Verenigde Staten op slee |
13/03 - 18/03 | Cape Town | Wereldkampioenschap Divisie III B | Zuid-Afrika |
21/03 - 24/03 | Sofia | WK U-18 Divisie II-B | Kroatië U-18 |
22/03 - 25/03 | Belgrade | WK Dames - Divisie III B | Estland |
25/03 | Internationaal | Vriendschappelijke Wedstrijden Dames U-18 | Beëindigd |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
03/05 - 08/05 | Ljubljana | Wereldkampioenschap Division I-A | Slovenië |
05/05 - 08/05 | Stockholm | Beijer Hockey Games | Tsjechië |
13/05 - 24/05 | Helsinki | Wereldkampioenschap - Voorronde Groep A | Zwitserland |
13/05 - 24/05 | Tampere | Wereldkampioenschap - Voorronde Groep B | Finland |
17/05 - 22/05 | Zagreb | WK Dames - Divisie II B | IJsland |
26/05 - 29/05 | FIN | Wereldkampioenschap - Playoffs | Finland |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
06/06 - 10/06 | Madison | Wereldkampioenschap U-18 Dames - Groep A | Verenigde Staten U-18 |
06/06 - 10/06 | Madison | Wereldkampioenschap U-18 Dames - Groep B | Tsjechië U-18 |
10/06 - 13/06 | Madison | Wereldkampioenschap U-18 Dames - Degradatiegroep | Zwitserland U-18 |
10/06 - 14/06 | Madison | Wereldkampioenschap U-18 Dames - Finaleronde | Canada U-18 |
11/06 - 18/09 | NZL | New Zealand Ice Hockey League - Regulier Seizoen | West Auckland Admirals |
27/06 - 29/06 | Istanbul | WK Dames U-18 Divisie II - Groep A | Groot-Brittannië U-18 |
27/06 - 29/06 | Istanbul | WK Dames U-18 Divisie II - Groep B | Nederland U-18 |
27/06 - 29/06 | Istanbul | WK Dames U-18 Divisie II - Groep C | Spanje U-18 |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
01/07 - 03/07 | Istanbul | WK Dames U-18 Divisie II - Tweede Ronde - Groep D | Spanje U-18 |
01/07 - 03/07 | Istanbul | WK Dames U-18 Divisie II - Tweede Ronde - Groep E | Australië U-18 |
01/07 - 03/07 | Istanbul | WK Dames U-18 Divisie II - Tweede Ronde - Groep F | Mexico U-18 |
05/07 - 07/07 | Istanbul | WK Dames U-18 Divisie II - Finaleronde | Spanje U-18 |
22/07 - 25/07 | Querétaro | WK Heren U-20 Divisie III - Groep B | Australië U-20 |
23/07 - 26/07 | Querétaro | WK Heren U-20 Divisie III - Groep A | Israël U-20 |
27/07 - 31/07 | Querétaro | WK Heren U-20 Divisie III - Finaleronde | Taiwan U-20 |
31/07 - 03/08 | Red Deer | Ivan Hlinka Memorial Tournament - Groep B | Tsjechië U-18 |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
01/08 - 04/08 | Red Deer | Ivan Hlinka Memorial Tournament - Groep A | Canada U-18 |
05/08 - 07/08 | Red Deer | Ivan Hlinka Memorial Tournament - Tour Final | Canada U-18 |
09/08 - 16/08 | Edmonton | Wereldkampioenschap U-20 - Groep A | Canada U-20 |
10/08 - 16/08 | Red Deer | Wereldkampioenschap U-20 - Groep B | Verenigde Staten U-20 |
12/08 - 14/08 | Egna | Dolomiten Cup | HC Dynamo Pardubice |
13/08 - 14/08 | GER | Red Bulls Salute | Mountfield HK |
17/08 - 21/08 | CAN | Wereldkampioenschap U-20 - Finaleronde | Canada U-20 |
25/08 - 30/08 | Herning | Wereldkampioenschap Dames - Groep A | Verenigde Staten van Amerika |
25/08 - 30/08 | Frederikshavn | Wereldkampioenschap Dames - Groep B | Tsjechië |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
01/09 - 04/09 | DEN | Wereldkampioenschap Dames - Playoffs | Canada |
02/09 - 04/09 | AUS | Australian Ice Hockey League - Playoffs | CBR Brave |
06/09 - 11/09 | Radenthein | WK Dames U-18 I-B | Oostenrijk U-18 |
12/09 - 17/09 | Belgrade | WK Heren U-20 II-B | Kroatië U-20 |
23/09 - 01/10 | NZL | New Zealand Ice Hockey League - Playoffs | Southern Stampede |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
03/11 - 12/11 | CAN | World U-17 Hockey Challenge - Round Robin | Verenigde Staten U-17 |
08/11 - 12/11 | FIN | Euro Hockey Tour Dames - Finland | Finland |
10/11 - 12/11 | Budapest | Tamás Sárközy Memorial Tournament - Groep A | Frankrijk |
10/11 - 12/11 | Budapest | Tamás Sárközy Memorial Tournament - Groep B | Italië |
10/11 - 13/11 | GER | Deutschland Cup | Duitsland |
10/11 - 13/11 | Helsinki | Karjala Cup | Zweden |
12/11 - 13/11 | CAN | World U-17 Hockey Challenge - Tour Final | Verenigde Staten U-17 |
13/11 | Budapest | Tamás Sárközy Memorial Tournament - Finaleronde | Italië |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
13/12 - 17/12 | SWE | Euro Hockey Tour Dames - Zweden | Finland |
15/12 - 18/12 | RUS | Channel One Cup | Wit-Rusland |
15/12 - 18/12 | Fribourg | Swiss Ice Hockey Games | Zweden |
26/12 - 27/12 | Davos | Spengler Cup - Groep 2 | Sparta Praha |
26/12 - 28/12 | Davos | Spengler Cup - Groep 1 | Ambrì-Piotta |
29/12 - 31/12 | SUI | Spengler Cup - Finaleronde | Ambrì-Piotta |