De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Keuze van een seizoen :
Deze klassering is berekend op basis van de laatste 5 dagen van het kampioenschap. Verander het aantal dagen voor de indeling:
Klassering over de laatste 5 wedstrijden| Ploeg | Pun | GW | W | G | V | DV | DT | DS | Gem Pun | Gem DV | Gem DT | Gem DS | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | HK Malmö | 9 | 5 | 4 | 1 | 0 | 173 | 157 | +16 | 1.8 | 34.6 | 31.4 | 3.2 |
| 2 | Ystads IF HF | 7 | 5 | 3 | 1 | 1 | 153 | 134 | +19 | 1.4 | 30.6 | 26.8 | 3.8 |
| 3 | IFK Skövde | 7 | 5 | 3 | 1 | 1 | 170 | 154 | +16 | 1.4 | 34 | 30.8 | 3.2 |
| 4 | IK Savehof Partille | 7 | 5 | 3 | 1 | 1 | 152 | 141 | +11 | 1.4 | 30.4 | 28.2 | 2.2 |
| 5 | Alingsas HK | 6 | 5 | 3 | 0 | 2 | 147 | 133 | +14 | 1.2 | 29.4 | 26.6 | 2.8 |
| 6 | Amo Handboll | 6 | 5 | 3 | 0 | 2 | 162 | 154 | +8 | 1.2 | 32.4 | 30.8 | 1.6 |
| 7 | Hammarby IF HB | 6 | 5 | 2 | 2 | 1 | 148 | 144 | +4 | 1.2 | 29.6 | 28.8 | 0.8 |
| 8 | IFK Kristianstad | 6 | 5 | 3 | 0 | 2 | 147 | 149 | -2 | 1.2 | 29.4 | 29.8 | -0.4 |
| 9 | OV Helsingborg HK | 6 | 5 | 2 | 2 | 1 | 146 | 150 | -4 | 1.2 | 29.2 | 30 | -0.8 |
| 10 | HF Karlskrona | 5 | 5 | 2 | 1 | 2 | 151 | 152 | -1 | 1 | 30.2 | 30.4 | -0.2 |
| 11 | Önnereds Vastra-Frolunda | 4 | 5 | 2 | 0 | 3 | 158 | 159 | -1 | 0.8 | 31.6 | 31.8 | -0.2 |
| 12 | Skånela Märsta | 2 | 5 | 1 | 0 | 4 | 146 | 170 | -24 | 0.4 | 29.2 | 34 | -4.8 |
| 13 | LUGI Lund HB | 1 | 5 | 0 | 1 | 4 | 155 | 167 | -12 | 0.2 | 31 | 33.4 | -2.4 |
| 14 | Hallby Jonkoping | 1 | 5 | 0 | 1 | 4 | 137 | 167 | -30 | 0.2 | 27.4 | 33.4 | -6 |
Hallby Jonkoping (14) - HK Malmö (1)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 14 | 14 |
| Wedstrijden | 4 | 8 |
| Gewonnen | 0 (0 %) | 0 (0 %) |
| Gelijkspel | 1 (25 %) | 1 (13 %) |
| Verloren | 3 (75 %) | 7 (87 %) |
| Doelpunten voor | 106 | 220 |
| Gemiddelde doelpunt | 26.5 | 27.5 |
| Doelpunten tegen | 119 | 260 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 29.75 | 32.5 |
| Serie voor de competitie | PPNP | PPPNPPPP |
| Serie (*) | GGPGPPNP | PPPNPPPP |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 0
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 1
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 3.5
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 3 | 1 |
| Wedstrijden | 5 | 9 |
| Gewonnen | 2 (40 %) | 6 (67 %) |
| Gelijkspel | 1 (20 %) | 1 (11 %) |
| Verloren | 2 (40 %) | 2 (22 %) |
| Doelpunten voor | 163 | 297 |
| Gemiddelde doelpunt | 32.6 | 33 |
| Doelpunten tegen | 166 | 281 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 33.2 | 31.22 |
| Serie voor de competitie | PPGGN | GPGGGGNG |
| Serie (*) | GGGPPGGN | GPGGGGNG |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 2
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 1
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1
| 29/10/2026 | Alingsas HK (5) | 33-22 | Hallby Jonkop. (14) |
| 26/10/2026 | OV Helsingbor. (10) | 39-32 | Hallby Jonkop. (14) |
| 21/10/2026 | Hallby Jonkop. (14) | 27-36 | IK Savehof Pa. (3) |
| 16/10/2026 | Ystads IF HF (2) | 31-28 | Hallby Jonkop. (14) |
| 10/10/2026 | Hallby Jonkop. (14) | 28-28 | Önnereds Vas. (11) |
| 03/10/2026 | Hallby Jonkop. (14) | 27-30 | IFK Kristians. (7) |
| 26/09/2026 | Hammarby IF H. (8) | 38-32 | Hallby Jonkop. (14) |
| 23/09/2026 | Hallby Jonkop. (14) | 24-25 | LUGI Lund HB (12) |
| 01/11/2026 | HK Malmö (1) | 35-29 | IFK Skövde (6) |
| 28/10/2026 | Hammarby IF H. (8) | 37-37 | HK Malmö (1) |
| 25/10/2026 | Amo Handboll (4) | 33-40 | HK Malmö (1) |
| 21/10/2026 | HK Malmö (1) | 33-31 | LUGI Lund HB (12) |
| 16/10/2026 | Alingsas HK (5) | 27-28 | HK Malmö (1) |
| 09/10/2026 | HK Malmö (1) | 34-30 | HF Karlskrona (9) |
| 03/10/2026 | Ystads IF HF (2) | 35-29 | HK Malmö (1) |
| 26/09/2026 | HK Malmö (1) | 32-25 | OV Helsingbor. (10) |
| 21/10/2026 | Hallby Jonkop. (14) | 27-36 | IK Savehof Pa. (3) |
| 10/10/2026 | Hallby Jonkop. (14) | 28-28 | Önnereds Vas. (11) |
| 03/10/2026 | Hallby Jonkop. (14) | 27-30 | IFK Kristians. (7) |
| 23/09/2026 | Hallby Jonkop. (14) | 24-25 | LUGI Lund HB (12) |
| 13/03/2026 | Hallby Jonkop. (14) | 32-22 | Eskilstuna Gu. |
| 28/10/2026 | Hammarby IF H. (8) | 37-37 | HK Malmö (1) |
| 25/10/2026 | Amo Handboll (4) | 33-40 | HK Malmö (1) |
| 16/10/2026 | Alingsas HK (5) | 27-28 | HK Malmö (1) |
| 03/10/2026 | Ystads IF HF (2) | 35-29 | HK Malmö (1) |
| 23/09/2026 | Skånela Mär. (13) | 34-29 | HK Malmö (1) |
| 24/03/2026 - Zweden - Elitserien Heren - Regulier Seizoen - Speeldag 26 | HK Malmö (1) | 39 - 36 | Hallby Jonkoping (14) |
| 24/09/2025 - Zweden - Elitserien Heren - Regulier Seizoen - Speeldag 3 | Hallby Jonkoping (14) | 32 - 34 | HK Malmö (1) |
| 22/12/2024 - Zweden - Elitserien Heren - Regulier Seizoen | HK Malmö (1) | 26 - 27 | Hallby Jonkoping (14) |
| 09/12/2024 - Zweden - Elitserien Heren - Regulier Seizoen | Hallby Jonkoping (14) | 28 - 32 | HK Malmö (1) |
| 29/12/2023 - Zweden - Elitserien Heren - Regulier Seizoen | HK Malmö (1) | 34 - 27 | Hallby Jonkoping (14) |
| 14/10/2023 - Zweden - Elitserien Heren - Regulier Seizoen | Hallby Jonkoping (14) | 30 - 29 | HK Malmö (1) |
| 24/03/2023 - Zweden - Elitserien Heren - Regulier Seizoen - Speeldag 25 | Hallby Jonkoping (14) | 20 - 28 | HK Malmö (1) |
| 22/09/2022 - Zweden - Elitserien Heren - Regulier Seizoen - Speeldag 2 | HK Malmö (1) | 34 - 31 | Hallby Jonkoping (14) |
Statistieken onderlinge duels tussen Hallby Jonkoping (14) en HK Malmö (1) (Open een nieuw tabblad)
Sinds 2019/2020, 14 gespeelde wedstrijden : 3 zeges Doelpunten voor 11 nederlagen van Hallby Jonkoping (14)
Hammarby IF HB (8) - LUGI Lund HB (12)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 8 | 8 |
| Wedstrijden | 3 | 8 |
| Gewonnen | 2 (67 %) | 3 (38 %) |
| Gelijkspel | 1 (33 %) | 2 (25 %) |
| Verloren | 0 (0 %) | 3 (37 %) |
| Doelpunten voor | 102 | 237 |
| Gemiddelde doelpunt | 34 | 29.63 |
| Doelpunten tegen | 93 | 234 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 31 | 29.25 |
| Serie voor de competitie | GGN | PGPGGPNN |
| Serie (*) | PPGGGGGN | PGGGGPNN |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1.5
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 2
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 9 | 12 |
| Wedstrijden | 5 | 9 |
| Gewonnen | 1 (20 %) | 2 (22 %) |
| Gelijkspel | 0 (0 %) | 1 (11 %) |
| Verloren | 4 (80 %) | 6 (67 %) |
| Doelpunten voor | 155 | 278 |
| Gemiddelde doelpunt | 31 | 30.89 |
| Doelpunten tegen | 165 | 294 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 33 | 32.67 |
| Serie voor de competitie | GPPPP | GPPPPPPN |
| Serie (*) | GPPGPPPP | GPPPPPPN |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 2
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 1
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 6
| 31/10/2026 | HF Karlskrona (9) | 28-28 | Hammarby IF H. (8) |
| 28/10/2026 | Hammarby IF H. (8) | 37-37 | HK Malmö (1) |
| 25/10/2026 | Ystads IF HF (2) | 26-24 | Hammarby IF H. (8) |
| 21/10/2026 | Hammarby IF H. (8) | 27-24 | Alingsas HK (5) |
| 16/10/2026 | Önnereds Vas. (11) | 29-32 | Hammarby IF H. (8) |
| 13/10/2026 | Hammarby IF H. (8) | 34-26 | Saint-Raphaë. |
| 06/10/2026 | Hammarby IF H. (8) | 30-28 | RK Nexe Nasic. |
| 02/10/2026 | IK Savehof Pa. (3) | 30-24 | Hammarby IF H. (8) |
| 01/11/2026 | LUGI Lund HB (12) | 30-30 | Ystads IF HF (2) |
| 28/10/2026 | Önnereds Vas. (11) | 37-32 | LUGI Lund HB (12) |
| 25/10/2026 | LUGI Lund HB (12) | 32-35 | IFK Skövde (6) |
| 21/10/2026 | HK Malmö (1) | 33-31 | LUGI Lund HB (12) |
| 16/10/2026 | HF Karlskrona (9) | 32-30 | LUGI Lund HB (12) |
| 09/10/2026 | LUGI Lund HB (12) | 30-35 | Amo Handboll (4) |
| 04/10/2026 | Alingsas HK (5) | 39-37 | LUGI Lund HB (12) |
| 28/09/2026 | LUGI Lund HB (12) | 31-29 | Skånela Mär. (13) |
| 28/10/2026 | Hammarby IF H. (8) | 37-37 | HK Malmö (1) |
| 21/10/2026 | Hammarby IF H. (8) | 27-24 | Alingsas HK (5) |
| 13/10/2026 | Hammarby IF H. (8) | 34-26 | Saint-Raphaë. |
| 06/10/2026 | Hammarby IF H. (8) | 30-28 | RK Nexe Nasic. |
| 26/09/2026 | Hammarby IF H. (8) | 38-32 | Hallby Jonkop. (14) |
| 28/10/2026 | Önnereds Vas. (11) | 37-32 | LUGI Lund HB (12) |
| 21/10/2026 | HK Malmö (1) | 33-31 | LUGI Lund HB (12) |
| 16/10/2026 | HF Karlskrona (9) | 32-30 | LUGI Lund HB (12) |
| 04/10/2026 | Alingsas HK (5) | 39-37 | LUGI Lund HB (12) |
| 23/09/2026 | Hallby Jonkop. (14) | 24-25 | LUGI Lund HB (12) |
| 31/01/2024 - Zweden - Elitserien Heren - Regulier Seizoen | Hammarby IF HB (8) | 33 - 23 | LUGI Lund HB (12) |
| 24/09/2023 - Zweden - Elitserien Heren - Regulier Seizoen | LUGI Lund HB (12) | 33 - 36 | Hammarby IF HB (8) |
| 30/01/2023 - Zweden - Elitserien Heren - Regulier Seizoen - Speeldag 19 | Hammarby IF HB (8) | 30 - 28 | LUGI Lund HB (12) |
| 29/10/2022 - Zweden - Elitserien Heren - Regulier Seizoen - Speeldag 8 | LUGI Lund HB (12) | 27 - 30 | Hammarby IF HB (8) |
| 23/03/2022 - Zweden - Elitserien Heren - Regulier Seizoen - Speeldag 26 | LUGI Lund HB (12) | 21 - 22 | Hammarby IF HB (8) |
| 11/09/2021 - Zweden - Elitserien Heren - Regulier Seizoen - Speeldag 1 | Hammarby IF HB (8) | 33 - 29 | LUGI Lund HB (12) |
| 11/03/2019 - Zweden - Elitserien Heren - Regulier Seizoen - Maart 2019 | LUGI Lund HB (12) | 35 - 28 | Hammarby IF HB (8) |
| 19/10/2018 - Zweden - Elitserien Heren - Regulier Seizoen - Oktober 2018 | Hammarby IF HB (8) | 27 - 29 | LUGI Lund HB (12) |
Statistieken onderlinge duels tussen Hammarby IF HB (8) en LUGI Lund HB (12) (Open een nieuw tabblad)
Sinds 2004/2005, 39 gespeelde wedstrijden : 16 zeges Doelpunten voor 20 nederlagen van Hammarby IF HB (8) 3 gelijke spelen
IFK Kristianstad (7) - Amo Handboll (4)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 6 | 7 |
| Wedstrijden | 3 | 7 |
| Gewonnen | 3 (100 %) | 5 (71 %) |
| Gelijkspel | 0 (0 %) | 0 (0 %) |
| Verloren | 0 (0 %) | 2 (29 %) |
| Doelpunten voor | 90 | 207 |
| Gemiddelde doelpunt | 30 | 29.57 |
| Doelpunten tegen | 78 | 204 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 26 | 29.14 |
| Serie voor de competitie | GGG | GGGGPGP |
| Serie (*) | GPPGGPGP | PGPPPGPP |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 2.5
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 0
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 2 | 4 |
| Wedstrijden | 5 | 9 |
| Gewonnen | 2 (40 %) | 5 (56 %) |
| Gelijkspel | 1 (20 %) | 1 (11 %) |
| Verloren | 2 (40 %) | 3 (33 %) |
| Doelpunten voor | 158 | 289 |
| Gemiddelde doelpunt | 31.6 | 32.11 |
| Doelpunten tegen | 148 | 275 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 29.6 | 30.56 |
| Serie voor de competitie | NPGPG | GPGGPPGG |
| Serie (*) | PPGNPGPG | GPGGPPGG |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1.67
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 1
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1.5
| 01/11/2026 | Skånela Mär. (13) | 32-30 | IFK Kristians. (7) |
| 29/10/2026 | IFK Kristians. (7) | 26-31 | Pick Szeged |
| 25/10/2026 | HF Karlskrona (9) | 28-30 | IFK Kristians. (7) |
| 22/10/2026 | Sporting Club. | 42-40 | IFK Kristians. (7) |
| 19/10/2026 | IK Savehof Pa. (3) | 39-28 | IFK Kristians. (7) |
| 15/10/2026 | GOG Gudme | 39-30 | IFK Kristians. (7) |
| 11/10/2026 | IFK Kristians. (7) | 29-23 | Ystads IF HF (2) |
| 07/10/2026 | IFK Kristians. (7) | 32-37 | GOG Gudme |
| 01/11/2026 | Amo Handboll (4) | 34-32 | Önnereds Vas. (11) |
| 28/10/2026 | IK Savehof Pa. (3) | 21-31 | Amo Handboll (4) |
| 25/10/2026 | Amo Handboll (4) | 33-40 | HK Malmö (1) |
| 20/10/2026 | IFK Skövde (6) | 34-30 | Amo Handboll (4) |
| 16/10/2026 | Amo Handboll (4) | 34-27 | Skånela Mär. (13) |
| 09/10/2026 | LUGI Lund HB (12) | 30-35 | Amo Handboll (4) |
| 02/10/2026 | HF Karlskrona (9) | 31-30 | Amo Handboll (4) |
| 26/09/2026 | Amo Handboll (4) | 30-28 | Alingsas HK (5) |
| 29/10/2026 | IFK Kristians. (7) | 26-31 | Pick Szeged |
| 11/10/2026 | IFK Kristians. (7) | 29-23 | Ystads IF HF (2) |
| 07/10/2026 | IFK Kristians. (7) | 32-37 | GOG Gudme |
| 27/09/2026 | IFK Kristians. (7) | 33-28 | Önnereds Vas. (11) |
| 23/09/2026 | IFK Kristians. (7) | 28-27 | Hammarby IF H. (8) |
| 28/10/2026 | IK Savehof Pa. (3) | 21-31 | Amo Handboll (4) |
| 20/10/2026 | IFK Skövde (6) | 34-30 | Amo Handboll (4) |
| 09/10/2026 | LUGI Lund HB (12) | 30-35 | Amo Handboll (4) |
| 02/10/2026 | HF Karlskrona (9) | 31-30 | Amo Handboll (4) |
| 23/09/2026 | OV Helsingbor. (10) | 32-32 | Amo Handboll (4) |
| 07/12/2025 - Zweden - Elitserien Heren - Regulier Seizoen - Speeldag 14 | IFK Kristianstad (7) | 38 - 29 | Amo Handboll (4) |
| 29/11/2025 - Zweden - Elitserien Heren - Regulier Seizoen - Speeldag 13 | Amo Handboll (4) | 32 - 30 | IFK Kristianstad (7) |
| 08/03/2025 - Zweden - Elitserien Heren - Regulier Seizoen - Maart 2025 | IFK Kristianstad (7) | 35 - 22 | Amo Handboll (4) |
| 25/10/2024 - Zweden - Elitserien Heren - Regulier Seizoen | Amo Handboll (4) | 29 - 37 | IFK Kristianstad (7) |
| 31/01/2024 - Zweden - Elitserien Heren - Regulier Seizoen | IFK Kristianstad (7) | 32 - 24 | Amo Handboll (4) |
| 07/10/2023 - Zweden - Elitserien Heren - Regulier Seizoen | Amo Handboll (4) | 26 - 32 | IFK Kristianstad (7) |
Statistieken onderlinge duels tussen IFK Kristianstad (7) en Amo Handboll (4) (Open een nieuw tabblad)
Sinds 2023/2024, 6 gespeelde wedstrijden : 5 zeges Doelpunten voor 1 nederlaag van IFK Kristianstad (7)
IK Savehof Partille (3) - HF Karlskrona (9)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 11 | 3 |
| Wedstrijden | 3 | 7 |
| Gewonnen | 2 (67 %) | 5 (71 %) |
| Gelijkspel | 0 (0 %) | 1 (14 %) |
| Verloren | 1 (33 %) | 1 (15 %) |
| Doelpunten voor | 90 | 212 |
| Gemiddelde doelpunt | 30 | 30.29 |
| Doelpunten tegen | 83 | 191 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 27.67 | 27.29 |
| Serie voor de competitie | GGP | GGGGGPN |
| Serie (*) | PGPGGGGP | GPGGGGPN |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 5
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 1
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 8 | 9 |
| Wedstrijden | 3 | 8 |
| Gewonnen | 1 (33 %) | 3 (38 %) |
| Gelijkspel | 0 (0 %) | 1 (13 %) |
| Verloren | 2 (67 %) | 4 (49 %) |
| Doelpunten voor | 98 | 245 |
| Gemiddelde doelpunt | 32.67 | 30.63 |
| Doelpunten tegen | 100 | 252 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 33.33 | 31.5 |
| Serie voor de competitie | PPG | PPGPGGPN |
| Serie (*) | PGGPGPPG | PPGPGGPN |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1.5
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 1
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1.33
| 01/11/2026 | OV Helsingbor. (10) | 26-26 | IK Savehof Pa. (3) |
| 28/10/2026 | IK Savehof Pa. (3) | 21-31 | Amo Handboll (4) |
| 25/10/2026 | Skånela Mär. (13) | 29-30 | IK Savehof Pa. (3) |
| 21/10/2026 | Hallby Jonkop. (14) | 27-36 | IK Savehof Pa. (3) |
| 19/10/2026 | IK Savehof Pa. (3) | 39-28 | IFK Kristians. (7) |
| 13/10/2026 | Tatran Presov | 25-38 | IK Savehof Pa. (3) |
| 06/10/2026 | Bergischer HC. | 29-25 | IK Savehof Pa. (3) |
| 02/10/2026 | IK Savehof Pa. (3) | 30-24 | Hammarby IF H. (8) |
| 31/10/2026 | HF Karlskrona (9) | 28-28 | Hammarby IF H. (8) |
| 25/10/2026 | HF Karlskrona (9) | 28-30 | IFK Kristians. (7) |
| 22/10/2026 | Skånela Mär. (13) | 30-33 | HF Karlskrona (9) |
| 16/10/2026 | HF Karlskrona (9) | 32-30 | LUGI Lund HB (12) |
| 09/10/2026 | HK Malmö (1) | 34-30 | HF Karlskrona (9) |
| 02/10/2026 | HF Karlskrona (9) | 31-30 | Amo Handboll (4) |
| 26/09/2026 | IFK Skövde (6) | 36-35 | HF Karlskrona (9) |
| 23/09/2026 | HF Karlskrona (9) | 28-34 | Alingsas HK (5) |
| 28/10/2026 | IK Savehof Pa. (3) | 21-31 | Amo Handboll (4) |
| 19/10/2026 | IK Savehof Pa. (3) | 39-28 | IFK Kristians. (7) |
| 02/10/2026 | IK Savehof Pa. (3) | 30-24 | Hammarby IF H. (8) |
| 29/09/2026 | IK Savehof Pa. (3) | 34-27 | MRK Sesvete |
| 07/04/2026 | IK Savehof Pa. (3) | 28-26 | Hammarby IF H. (8) |
| 22/10/2026 | Skånela Mär. (13) | 30-33 | HF Karlskrona (9) |
| 09/10/2026 | HK Malmö (1) | 34-30 | HF Karlskrona (9) |
| 26/09/2026 | IFK Skövde (6) | 36-35 | HF Karlskrona (9) |
| 13/04/2026 | IFK Kristians. (7) | 30-34 | HF Karlskrona (9) |
| 03/04/2026 | IFK Kristians. (7) | 34-30 | HF Karlskrona (9) |
| 17/12/2025 - Zweden - Elitserien Heren - Regulier Seizoen - Speeldag 16 | IK Savehof Partille (3) | 39 - 36 | HF Karlskrona (9) |
| 28/11/2025 - Zweden - Elitserien Heren - Regulier Seizoen - Speeldag 13 | HF Karlskrona (9) | 30 - 33 | IK Savehof Partille (3) |
| 03/04/2025 - Zweden - Elitserien Heren - Playoffs - Kwartfinales | IK Savehof Partille (3) | 33 - 30 verlengingen | HF Karlskrona (9) |
| 31/03/2025 - Zweden - Elitserien Heren - Playoffs - Kwartfinales | HF Karlskrona (9) | 28 - 37 | IK Savehof Partille (3) |
| 27/03/2025 - Zweden - Elitserien Heren - Playoffs - Kwartfinales | IK Savehof Partille (3) | 30 - 36 | HF Karlskrona (9) |
| 25/03/2025 - Zweden - Elitserien Heren - Playoffs - Kwartfinales | HF Karlskrona (9) | 22 - 28 | IK Savehof Partille (3) |
| 26/12/2024 - Zweden - Elitserien Heren - Regulier Seizoen | IK Savehof Partille (3) | 35 - 35 | HF Karlskrona (9) |
| 13/11/2024 - Zweden - Elitserien Heren - Regulier Seizoen | HF Karlskrona (9) | 34 - 31 | IK Savehof Partille (3) |
Statistieken onderlinge duels tussen IK Savehof Partille (3) en HF Karlskrona (9) (Open een nieuw tabblad)
Sinds 2015/2016, 18 gespeelde wedstrijden : 14 zeges Doelpunten voor 2 nederlagen van IK Savehof Partille (3) 2 gelijke spelen
IFK Skövde (6) - Alingsas HK (5)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 4 | 6 |
| Wedstrijden | 3 | 8 |
| Gewonnen | 3 (100 %) | 4 (50 %) |
| Gelijkspel | 0 (0 %) | 2 (25 %) |
| Verloren | 0 (0 %) | 2 (25 %) |
| Doelpunten voor | 113 | 261 |
| Gemiddelde doelpunt | 37.67 | 32.63 |
| Doelpunten tegen | 93 | 254 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 31 | 31.75 |
| Serie voor de competitie | GGG | PGNNGGGP |
| Serie (*) | GGPGPGGG | PGNNGGGP |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 2
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 2
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 4 | 5 |
| Wedstrijden | 4 | 8 |
| Gewonnen | 2 (50 %) | 5 (63 %) |
| Gelijkspel | 0 (0 %) | 0 (0 %) |
| Verloren | 2 (50 %) | 3 (37 %) |
| Doelpunten voor | 117 | 248 |
| Gemiddelde doelpunt | 29.25 | 31 |
| Doelpunten tegen | 111 | 228 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 27.75 | 28.5 |
| Serie voor de competitie | GPGP | GPGGPPGG |
| Serie (*) | PGPGGPGP | GPGGPPGG |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1.67
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 0
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1.5
| 01/11/2026 | HK Malmö (1) | 35-29 | IFK Skövde (6) |
| 29/10/2026 | IFK Skövde (6) | 43-28 | Skånela Mär. (13) |
| 25/10/2026 | LUGI Lund HB (12) | 32-35 | IFK Skövde (6) |
| 20/10/2026 | IFK Skövde (6) | 34-30 | Amo Handboll (4) |
| 15/10/2026 | OV Helsingbor. (10) | 29-29 | IFK Skövde (6) |
| 03/10/2026 | Önnereds Vas. (11) | 29-29 | IFK Skövde (6) |
| 26/09/2026 | IFK Skövde (6) | 36-35 | HF Karlskrona (9) |
| 23/09/2026 | Ystads IF HF (2) | 36-26 | IFK Skövde (6) |
| 29/10/2026 | Alingsas HK (5) | 33-22 | Hallby Jonkop. (14) |
| 25/10/2026 | Alingsas HK (5) | 32-30 | Önnereds Vas. (11) |
| 21/10/2026 | Hammarby IF H. (8) | 27-24 | Alingsas HK (5) |
| 16/10/2026 | Alingsas HK (5) | 27-28 | HK Malmö (1) |
| 09/10/2026 | Skånela Mär. (13) | 26-31 | Alingsas HK (5) |
| 04/10/2026 | Alingsas HK (5) | 39-37 | LUGI Lund HB (12) |
| 26/09/2026 | Amo Handboll (4) | 30-28 | Alingsas HK (5) |
| 23/09/2026 | HF Karlskrona (9) | 28-34 | Alingsas HK (5) |
| 29/10/2026 | IFK Skövde (6) | 43-28 | Skånela Mär. (13) |
| 20/10/2026 | IFK Skövde (6) | 34-30 | Amo Handboll (4) |
| 26/09/2026 | IFK Skövde (6) | 36-35 | HF Karlskrona (9) |
| 12/04/2026 | IFK Skövde (6) | 28-31 | Alingsas HK (5) |
| 01/04/2026 | IFK Skövde (6) | 25-23 | Alingsas HK (5) |
| 21/10/2026 | Hammarby IF H. (8) | 27-24 | Alingsas HK (5) |
| 09/10/2026 | Skånela Mär. (13) | 26-31 | Alingsas HK (5) |
| 26/09/2026 | Amo Handboll (4) | 30-28 | Alingsas HK (5) |
| 23/09/2026 | HF Karlskrona (9) | 28-34 | Alingsas HK (5) |
| 12/04/2026 | IFK Skövde (6) | 28-31 | Alingsas HK (5) |
| 12/04/2026 - Zweden - Elitserien Heren - Playoffs - Kwartfinales | IFK Skövde (6) | 28 - 31 | Alingsas HK (5) |
| 07/04/2026 - Zweden - Elitserien Heren - Playoffs - Kwartfinales | Alingsas HK (5) | 36 - 26 | IFK Skövde (6) |
| 01/04/2026 - Zweden - Elitserien Heren - Playoffs - Kwartfinales | IFK Skövde (6) | 25 - 23 | Alingsas HK (5) |
| 07/12/2025 - Zweden - Elitserien Heren - Regulier Seizoen - Speeldag 14 | Alingsas HK (5) | 33 - 24 | IFK Skövde (6) |
| 27/11/2025 - Zweden - Elitserien Heren - Regulier Seizoen - Speeldag 13 | IFK Skövde (6) | 28 - 21 | Alingsas HK (5) |
| 14/02/2025 - Zweden - Elitserien Heren - Regulier Seizoen | Alingsas HK (5) | 29 - 26 | IFK Skövde (6) |
| 09/10/2024 - Zweden - Elitserien Heren - Regulier Seizoen | IFK Skövde (6) | 33 - 29 | Alingsas HK (5) |
| 03/03/2024 - Zweden - Elitserien Heren - Regulier Seizoen - Maart 2024 | Alingsas HK (5) | 27 - 21 | IFK Skövde (6) |
Statistieken onderlinge duels tussen IFK Skövde (6) en Alingsas HK (5) (Open een nieuw tabblad)
Sinds 2005/2006, 63 gespeelde wedstrijden : 28 zeges Doelpunten voor 34 nederlagen van IFK Skövde (6) en 1 gelijk spel
Ystads IF HF (2) - Skånela Märsta (13)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 1 | 2 |
| Wedstrijden | 5 | 8 |
| Gewonnen | 5 (100 %) | 5 (63 %) |
| Gelijkspel | 0 (0 %) | 1 (13 %) |
| Verloren | 0 (0 %) | 2 (24 %) |
| Doelpunten voor | 165 | 247 |
| Gemiddelde doelpunt | 33 | 30.88 |
| Doelpunten tegen | 129 | 218 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 25.8 | 27.25 |
| Serie voor de competitie | GGGGG | GGPGPGGN |
| Serie (*) | NGPGGGGG | GGPGPGGN |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1.67
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 1
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 14 | 13 |
| Wedstrijden | 4 | 9 |
| Gewonnen | 0 (0 %) | 2 (22 %) |
| Gelijkspel | 0 (0 %) | 0 (0 %) |
| Verloren | 4 (100 %) | 7 (78 %) |
| Doelpunten voor | 110 | 261 |
| Gemiddelde doelpunt | 27.5 | 29 |
| Doelpunten tegen | 138 | 290 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 34.5 | 32.22 |
| Serie voor de competitie | PPPP | PPPPPPPG |
| Serie (*) | PPPPPPPP | PPPPPPPG |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 0
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 7
| 01/11/2026 | LUGI Lund HB (12) | 30-30 | Ystads IF HF (2) |
| 29/10/2026 | Ystads IF HF (2) | 37-22 | OV Helsingbor. (10) |
| 25/10/2026 | Ystads IF HF (2) | 26-24 | Hammarby IF H. (8) |
| 22/10/2026 | Önnereds Vas. (11) | 30-29 | Ystads IF HF (2) |
| 16/10/2026 | Ystads IF HF (2) | 31-28 | Hallby Jonkop. (14) |
| 11/10/2026 | IFK Kristians. (7) | 29-23 | Ystads IF HF (2) |
| 03/10/2026 | Ystads IF HF (2) | 35-29 | HK Malmö (1) |
| 23/09/2026 | Ystads IF HF (2) | 36-26 | IFK Skövde (6) |
| 01/11/2026 | Skånela Mär. (13) | 32-30 | IFK Kristians. (7) |
| 29/10/2026 | IFK Skövde (6) | 43-28 | Skånela Mär. (13) |
| 25/10/2026 | Skånela Mär. (13) | 29-30 | IK Savehof Pa. (3) |
| 22/10/2026 | Skånela Mär. (13) | 30-33 | HF Karlskrona (9) |
| 16/10/2026 | Amo Handboll (4) | 34-27 | Skånela Mär. (13) |
| 09/10/2026 | Skånela Mär. (13) | 26-31 | Alingsas HK (5) |
| 01/10/2026 | OV Helsingbor. (10) | 30-26 | Skånela Mär. (13) |
| 28/09/2026 | LUGI Lund HB (12) | 31-29 | Skånela Mär. (13) |
| 29/10/2026 | Ystads IF HF (2) | 37-22 | OV Helsingbor. (10) |
| 25/10/2026 | Ystads IF HF (2) | 26-24 | Hammarby IF H. (8) |
| 16/10/2026 | Ystads IF HF (2) | 31-28 | Hallby Jonkop. (14) |
| 03/10/2026 | Ystads IF HF (2) | 35-29 | HK Malmö (1) |
| 23/09/2026 | Ystads IF HF (2) | 36-26 | IFK Skövde (6) |
| 29/10/2026 | IFK Skövde (6) | 43-28 | Skånela Mär. (13) |
| 16/10/2026 | Amo Handboll (4) | 34-27 | Skånela Mär. (13) |
| 01/10/2026 | OV Helsingbor. (10) | 30-26 | Skånela Mär. (13) |
| 28/09/2026 | LUGI Lund HB (12) | 31-29 | Skånela Mär. (13) |
| 20/03/2025 | Önnereds Vas. (11) | 32-29 | Skånela Mär. (13) |
| 30/12/2024 - Zweden - Elitserien Heren - Regulier Seizoen | Skånela Märsta (13) | 34 - 36 | Ystads IF HF (2) |
| 02/10/2024 - Zweden - Elitserien Heren - Regulier Seizoen | Ystads IF HF (2) | 42 - 26 | Skånela Märsta (13) |
| 14/05/2014 - Zweden - Elitserien Heren - Degradatie Ronde | Skånela Märsta (13) | 25 - 24 | Ystads IF HF (2) |
| 17/04/2014 - Zweden - Elitserien Heren - Degradatie Ronde | Ystads IF HF (2) | 23 - 22 | Skånela Märsta (13) |
| 30/12/2012 - Zweden - Elitserien Heren - Regulier Seizoen - Speeldag 22 | Ystads IF HF (2) | 30 - 19 | Skånela Märsta (13) |
| 16/12/2012 - Zweden - Elitserien Heren - Regulier Seizoen - Speeldag 19 | Skånela Märsta (13) | 22 - 22 | Ystads IF HF (2) |
Statistieken onderlinge duels tussen Ystads IF HF (2) en Skånela Märsta (13) (Open een nieuw tabblad)
Sinds 2012/2013, 6 gespeelde wedstrijden : 4 zeges Doelpunten voor 1 nederlaag van Ystads IF HF (2) en 1 gelijk spel
Önnereds Vastra-Frolunda (11) - OV Helsingborg HK (10)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 9 | 11 |
| Wedstrijden | 5 | 9 |
| Gewonnen | 2 (40 %) | 2 (22 %) |
| Gelijkspel | 1 (20 %) | 2 (22 %) |
| Verloren | 2 (40 %) | 5 (56 %) |
| Doelpunten voor | 151 | 269 |
| Gemiddelde doelpunt | 30.2 | 29.89 |
| Doelpunten tegen | 152 | 279 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 30.4 | 31 |
| Serie voor de competitie | PNPGG | PNNPGPGP |
| Serie (*) | PGPPNPGG | PNNPGPGP |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 2
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1.25
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 12 | 10 |
| Wedstrijden | 2 | 7 |
| Gewonnen | 0 (0 %) | 2 (29 %) |
| Gelijkspel | 0 (0 %) | 3 (43 %) |
| Verloren | 2 (100 %) | 2 (28 %) |
| Doelpunten voor | 47 | 203 |
| Gemiddelde doelpunt | 23.5 | 29 |
| Doelpunten tegen | 69 | 214 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 34.5 | 30.57 |
| Serie voor de competitie | PP | NPGNGPN |
| Serie (*) | GPGPPGPP | PNPGNGPN |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 1
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1
| 01/11/2026 | Amo Handboll (4) | 34-32 | Önnereds Vas. (11) |
| 28/10/2026 | Önnereds Vas. (11) | 37-32 | LUGI Lund HB (12) |
| 25/10/2026 | Alingsas HK (5) | 32-30 | Önnereds Vas. (11) |
| 22/10/2026 | Önnereds Vas. (11) | 30-29 | Ystads IF HF (2) |
| 16/10/2026 | Önnereds Vas. (11) | 29-32 | Hammarby IF H. (8) |
| 10/10/2026 | Hallby Jonkop. (14) | 28-28 | Önnereds Vas. (11) |
| 03/10/2026 | Önnereds Vas. (11) | 29-29 | IFK Skövde (6) |
| 27/09/2026 | IFK Kristians. (7) | 33-28 | Önnereds Vas. (11) |
| 01/11/2026 | OV Helsingbor. (10) | 26-26 | IK Savehof Pa. (3) |
| 29/10/2026 | Ystads IF HF (2) | 37-22 | OV Helsingbor. (10) |
| 26/10/2026 | OV Helsingbor. (10) | 39-32 | Hallby Jonkop. (14) |
| 15/10/2026 | OV Helsingbor. (10) | 29-29 | IFK Skövde (6) |
| 01/10/2026 | OV Helsingbor. (10) | 30-26 | Skånela Mär. (13) |
| 26/09/2026 | HK Malmö (1) | 32-25 | OV Helsingbor. (10) |
| 23/09/2026 | OV Helsingbor. (10) | 32-32 | Amo Handboll (4) |
| 25/03/2026 | OV Helsingbor. (10) | 24-36 | Ystads IF HF (2) |
| 28/10/2026 | Önnereds Vas. (11) | 37-32 | LUGI Lund HB (12) |
| 22/10/2026 | Önnereds Vas. (11) | 30-29 | Ystads IF HF (2) |
| 16/10/2026 | Önnereds Vas. (11) | 29-32 | Hammarby IF H. (8) |
| 03/10/2026 | Önnereds Vas. (11) | 29-29 | IFK Skövde (6) |
| 23/09/2026 | Önnereds Vas. (11) | 26-30 | IK Savehof Pa. (3) |
| 29/10/2026 | Ystads IF HF (2) | 37-22 | OV Helsingbor. (10) |
| 26/09/2026 | HK Malmö (1) | 32-25 | OV Helsingbor. (10) |
| 12/03/2026 | IFK Kristians. (7) | 32-33 | OV Helsingbor. (10) |
| 04/03/2026 | Alingsas HK (5) | 28-25 | OV Helsingbor. (10) |
| 16/02/2026 | Hallby Jonkop. (14) | 31-30 | OV Helsingbor. (10) |
| 30/12/2025 - Zweden - Elitserien Heren - Regulier Seizoen - Speeldag 18 | OV Helsingborg HK (10) | 29 - 33 | Önnereds Vastra-Frolunda (11) |
| 14/11/2025 - Zweden - Elitserien Heren - Regulier Seizoen - Speeldag 11 | Önnereds Vastra-Frolunda (11) | 32 - 29 | OV Helsingborg HK (10) |
| 01/03/2025 - Zweden - Elitserien Heren - Regulier Seizoen - Maart 2025 | OV Helsingborg HK (10) | 30 - 28 | Önnereds Vastra-Frolunda (11) |
| 01/10/2024 - Zweden - Elitserien Heren - Regulier Seizoen | Önnereds Vastra-Frolunda (11) | 34 - 27 | OV Helsingborg HK (10) |
| 24/03/2023 - Zweden - Elitserien Heren - Regulier Seizoen - Speeldag 25 | Önnereds Vastra-Frolunda (11) | 32 - 32 | OV Helsingborg HK (10) |
| 20/09/2022 - Zweden - Elitserien Heren - Regulier Seizoen - Speeldag 2 | OV Helsingborg HK (10) | 27 - 29 | Önnereds Vastra-Frolunda (11) |
| 26/01/2021 - Zweden - Elitserien Heren - Regulier Seizoen - Speeldag 17 | OV Helsingborg HK (10) | 26 - 30 | Önnereds Vastra-Frolunda (11) |
| 27/11/2020 - Zweden - Elitserien Heren - Regulier Seizoen - Speeldag 14 | Önnereds Vastra-Frolunda (11) | 34 - 27 | OV Helsingborg HK (10) |
Statistieken onderlinge duels tussen Önnereds Vastra-Frolunda (11) en OV Helsingborg HK (10) (Open een nieuw tabblad)
Sinds 2012/2013, 15 gespeelde wedstrijden : 11 zeges Doelpunten voor 2 nederlagen van Önnereds Vastra-Frolunda (11) 2 gelijke spelen
(*) Serie inclusief alle wedstrijden van alle competities