De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Keuze van een seizoen :
Deze klassering is berekend op basis van de laatste 5 dagen van het kampioenschap. Verander het aantal dagen voor de indeling:
Klassering over de laatste 5 wedstrijden| Ploeg | Pun | GW | W | G | V | DV | DT | DS | Gem Pun | Gem DV | Gem DT | Gem DS | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | HV Quintus | 10 | 5 | 5 | 0 | 0 | 150 | 120 | +30 | 2 | 30 | 24 | 6 |
| 2 | HV KRAS/Volendam 2 | 10 | 5 | 5 | 0 | 0 | 168 | 139 | +29 | 2 | 33.6 | 27.8 | 5.8 |
| 3 | HV Houten | 8 | 5 | 4 | 0 | 1 | 177 | 127 | +50 | 1.6 | 35.4 | 25.4 | 10 |
| 4 | HARO Rotterdam | 8 | 5 | 4 | 0 | 1 | 157 | 138 | +19 | 1.6 | 31.4 | 27.6 | 3.8 |
| 5 | HV Unitas | 6 | 5 | 3 | 0 | 2 | 168 | 144 | +24 | 1.2 | 33.6 | 28.8 | 4.8 |
| 6 | HV Hellas Den Haag | 6 | 5 | 3 | 0 | 2 | 140 | 127 | +13 | 1.2 | 28 | 25.4 | 2.6 |
| 7 | E&O Emmen | 6 | 5 | 3 | 0 | 2 | 139 | 141 | -2 | 1.2 | 27.8 | 28.2 | -0.4 |
| 8 | Dynamico | 4 | 5 | 2 | 0 | 3 | 140 | 133 | +7 | 0.8 | 28 | 26.6 | 1.4 |
| 9 | Green Park Aalsmeer 2 | 4 | 5 | 2 | 0 | 3 | 133 | 149 | -16 | 0.8 | 26.6 | 29.8 | -3.2 |
| 10 | Targos Bevo Panningen 2 | 3 | 5 | 1 | 1 | 3 | 144 | 154 | -10 | 0.6 | 28.8 | 30.8 | -2 |
| 11 | Beekse Fusie Club | 3 | 5 | 1 | 1 | 3 | 132 | 148 | -16 | 0.6 | 26.4 | 29.6 | -3.2 |
| 12 | Artemis | 2 | 5 | 1 | 0 | 4 | 152 | 155 | -3 | 0.4 | 30.4 | 31 | -0.6 |
| 13 | Dws | 2 | 5 | 1 | 0 | 4 | 117 | 152 | -35 | 0.4 | 23.4 | 30.4 | -7 |
| 14 | PSV Eindhoven | 0 | 5 | 0 | 0 | 5 | 115 | 198 | -83 | 0 | 23 | 39.6 | -16.6 |
Dws - Dynamico
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 11 | 12 |
| Wedstrijden | 3 | 7 |
| Gewonnen | 2 (67 %) | 2 (29 %) |
| Gelijkspel | 0 (0 %) | 0 (0 %) |
| Verloren | 1 (33 %) | 5 (71 %) |
| Doelpunten voor | 82 | 181 |
| Gemiddelde doelpunt | 27.33 | 25.86 |
| Doelpunten tegen | 89 | 213 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 29.67 | 30.43 |
| Serie voor de competitie | GGP | PGPGPPPP |
| Serie (*) | GGPPGGGP | PGPGPPPP |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 0
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 2
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 9 | 9 |
| Wedstrijden | 4 | 9 |
| Gewonnen | 1 (25 %) | 4 (44 %) |
| Gelijkspel | 0 (0 %) | 0 (0 %) |
| Verloren | 3 (75 %) | 5 (56 %) |
| Doelpunten voor | 103 | 247 |
| Gemiddelde doelpunt | 25.75 | 27.44 |
| Doelpunten tegen | 105 | 243 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 26.25 | 27 |
| Serie voor de competitie | GPPP | GPPGPGPP |
| Serie (*) | PPGGGPPP | GPPGPGPP |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1.33
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 0
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1.67
| 07/11/2026 | HARO Rotterda. | 35-26 | Dws | |
| 31/10/2026 | Dws | 21-36 | HV Houten | This Result is Not Take Into Account For The Classification |
| 24/10/2026 | Beekse Fusie . | 26-22 | Dws | |
| 03/10/2026 | HV Quintus | 29-20 | Dws | |
| 26/09/2026 | Dws | 28-26 | PSV Eindhoven | This Result is Not Take Into Account For The Classification |
| 19/09/2026 | E&O Emmen | 30-28 | Dws | |
| 13/09/2026 | Dws | 33-27 | Green Park Aa. | This Result is Not Take Into Account For The Classification |
| 05/09/2026 | Artemis | 39-29 | Dws | This Result is Not Take Into Account For The Classification |
| 07/11/2026 | Dynamico | 33-34 | HV Houten |
| 01/11/2026 | HV KRAS/Volen. | 29-27 | Dynamico |
| 24/10/2026 | Dynamico | 36-26 | PSV Eindhoven |
| 11/10/2026 | Green Park Aa. | 25-21 | Dynamico |
| 03/10/2026 | Dynamico | 23-19 | HV Hellas Den. |
| 26/09/2026 | Targos Bevo P. | 23-22 | Dynamico |
| 19/09/2026 | Dynamico | 23-34 | HARO Rotterda. |
| 12/09/2026 | Beekse Fusie . | 28-33 | Dynamico |
| 31/10/2026 | Dws | 21-36 | HV Houten | This Result is Not Take Into Account For The Classification |
| 26/09/2026 | Dws | 28-26 | PSV Eindhoven | This Result is Not Take Into Account For The Classification |
| 13/09/2026 | Dws | 33-27 | Green Park Aa. | This Result is Not Take Into Account For The Classification |
| 17/05/2026 | Dws | 30-19 | HV Rapiditas | This Result is Not Take Into Account For The Classification |
| 26/04/2026 | Dws | 19-28 | Dynamico | This Result is Not Take Into Account For The Classification |
| 01/11/2026 | HV KRAS/Volen. | 29-27 | Dynamico | |
| 11/10/2026 | Green Park Aa. | 25-21 | Dynamico | |
| 26/09/2026 | Targos Bevo P. | 23-22 | Dynamico | |
| 12/09/2026 | Beekse Fusie . | 28-33 | Dynamico | |
| 26/04/2026 | Dws | 19-28 | Dynamico | This Result is Not Take Into Account For The Classification |
| 26/04/2026 - Nederlandse Eredivisie Heren - Play-Off - Halve Finale | Dws | 19 - 28 | Dynamico | This Result is Not Take Into Account For The Classification |
| 18/04/2026 - Nederlandse Eredivisie Heren - Play-Off - Halve Finale | Dynamico | 24 - 15 | Dws | |
| 11/04/2026 - Nederlandse Eredivisie Heren - Regulier Seizoen - Speeldag 26 | Dws | 20 - 23 | Dynamico | This Result is Not Take Into Account For The Classification |
| 13/12/2025 - Nederlandse Eredivisie Heren - Regulier Seizoen - Speeldag 13 | Dynamico | 34 - 25 | Dws |
Statistieken onderlinge duels tussen Dws en Dynamico (Open een nieuw tabblad)
Sinds 2025/2026, 4 gespeelde wedstrijden : 0 zege Doelpunten voor 4 nederlagen van Dws
PSV Eindhoven - E&O Emmen
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 14 | 14 |
| Wedstrijden | 4 | 8 |
| Gewonnen | 0 (0 %) | 0 (0 %) |
| Gelijkspel | 0 (0 %) | 0 (0 %) |
| Verloren | 4 (100 %) | 8 (100 %) |
| Doelpunten voor | 97 | 199 |
| Gemiddelde doelpunt | 24.25 | 24.88 |
| Doelpunten tegen | 159 | 300 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 39.75 | 37.5 |
| Serie voor de competitie | PPPP | PPPPPPPP |
| Serie (*) | GPPPPPPP | PPPPPPPP |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 0
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 0
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 9
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 11 | 10 |
| Wedstrijden | 4 | 8 |
| Gewonnen | 1 (25 %) | 4 (50 %) |
| Gelijkspel | 0 (0 %) | 0 (0 %) |
| Verloren | 3 (75 %) | 4 (50 %) |
| Doelpunten voor | 96 | 215 |
| Gemiddelde doelpunt | 24 | 26.88 |
| Doelpunten tegen | 125 | 245 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 31.25 | 30.63 |
| Serie voor de competitie | PGPP | PGGGPGPG |
| Serie (*) | PPPPPGPP | PGGGPGPG |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1.67
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 0
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1.33
| 07/11/2026 | Artemis | 40-21 | PSV Eindhoven | This Result is Not Take Into Account For The Classification |
| 31/10/2026 | PSV Eindhoven | 24-41 | HV Unitas | |
| 24/10/2026 | Dynamico | 36-26 | PSV Eindhoven | |
| 10/10/2026 | PSV Eindhoven | 17-43 | HV Houten | |
| 04/10/2026 | HV KRAS/Volen. | 38-27 | PSV Eindhoven | |
| 26/09/2026 | Dws | 28-26 | PSV Eindhoven | This Result is Not Take Into Account For The Classification |
| 19/09/2026 | PSV Eindhoven | 29-37 | Green Park Aa. | |
| 12/09/2026 | HV Hellas Den. | 39-23 | PSV Eindhoven |
| 07/11/2026 | E&O Emmen | 28-23 | Green Park Aa. |
| 31/10/2026 | HV Hellas Den. | 35-21 | E&O Emmen |
| 24/10/2026 | E&O Emmen | 30-27 | Targos Bevo P. |
| 10/10/2026 | HARO Rotterda. | 29-25 | E&O Emmen |
| 03/10/2026 | E&O Emmen | 35-27 | Beekse Fusie . |
| 26/09/2026 | HV Quintus | 23-25 | E&O Emmen |
| 19/09/2026 | E&O Emmen | 30-28 | Dws |
| 12/09/2026 | E&O Emmen | 24-38 | Artemis |
| 31/10/2026 | PSV Eindhoven | 24-41 | HV Unitas |
| 10/10/2026 | PSV Eindhoven | 17-43 | HV Houten |
| 19/09/2026 | PSV Eindhoven | 29-37 | Green Park Aa. |
| 05/09/2026 | PSV Eindhoven | 27-38 | Targos Bevo P. |
| 28/03/2026 | PSV Eindhoven | 27-34 | HV Unitas |
| 31/10/2026 | HV Hellas Den. | 35-21 | E&O Emmen | |
| 10/10/2026 | HARO Rotterda. | 29-25 | E&O Emmen | |
| 26/09/2026 | HV Quintus | 23-25 | E&O Emmen | |
| 05/09/2026 | HV Unitas | 38-25 | E&O Emmen | This Result is Not Take Into Account For The Classification |
| 18/04/2026 | DFS Arnhem | 34-29 | E&O Emmen |
| 29/01/2026 - Nederlandse Eredivisie Heren - Regulier Seizoen - Speeldag 15 | E&O Emmen | 32 - 30 | PSV Eindhoven |
| 13/09/2025 - Nederlandse Eredivisie Heren - Regulier Seizoen - Speeldag 2 | PSV Eindhoven | 35 - 31 | E&O Emmen |
| 30/03/2025 - Nederlandse Eredivisie Heren - Speeldag 25 | PSV Eindhoven | 38 - 29 | E&O Emmen |
| 17/11/2024 - Nederlandse Eredivisie Heren - Speeldag 10 | E&O Emmen | 31 - 28 | PSV Eindhoven |
| 13/04/2024 - Nederlandse Eredivisie Heren - April 2024 | E&O Emmen | 31 - 26 | PSV Eindhoven |
| 18/11/2023 - Nederlandse Eredivisie Heren - November 2023 | PSV Eindhoven | 34 - 37 | E&O Emmen |
| 05/11/2022 - Nederlandse Eredivisie Heren - November 2022 | PSV Eindhoven | 26 - 33 | E&O Emmen |
Statistieken onderlinge duels tussen PSV Eindhoven en E&O Emmen (Open een nieuw tabblad)
Sinds 2022/2023, 7 gespeelde wedstrijden : 2 zeges Doelpunten voor 5 nederlagen van PSV Eindhoven
HV KRAS/Volendam 2 - Artemis
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 3 | 3 |
| Wedstrijden | 4 | 7 |
| Gewonnen | 3 (75 %) | 5 (71 %) |
| Gelijkspel | 1 (25 %) | 1 (14 %) |
| Verloren | 0 (0 %) | 1 (15 %) |
| Doelpunten voor | 116 | 199 |
| Gemiddelde doelpunt | 29 | 28.43 |
| Doelpunten tegen | 101 | 181 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 25.25 | 25.86 |
| Serie voor de competitie | GNGG | GPNGGGGG |
| Serie (*) | NGGGGNGG | GPNGGGGG |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 3
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 1
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 3 | 8 |
| Wedstrijden | 4 | 8 |
| Gewonnen | 2 (50 %) | 4 (50 %) |
| Gelijkspel | 0 (0 %) | 0 (0 %) |
| Verloren | 2 (50 %) | 4 (50 %) |
| Doelpunten voor | 130 | 250 |
| Gemiddelde doelpunt | 32.5 | 31.25 |
| Doelpunten tegen | 118 | 238 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 29.5 | 29.75 |
| Serie voor de competitie | GGPP | GGGPPPPG |
| Serie (*) | GGPP | GGGPPPPG |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 2.5
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 0
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 4
| 07/11/2026 | HV Unitas | 29-37 | HV KRAS/Volen. | This Result is Not Take Into Account For The Classification |
| 01/11/2026 | HV KRAS/Volen. | 29-27 | Dynamico | |
| 24/10/2026 | HV Houten | 24-27 | HV KRAS/Volen. | |
| 04/10/2026 | HV KRAS/Volen. | 38-27 | PSV Eindhoven | |
| 26/09/2026 | Green Park Aa. | 32-37 | HV KRAS/Volen. | |
| 20/09/2026 | HV KRAS/Volen. | 24-24 | HV Hellas Den. | |
| 12/09/2026 | Targos Bevo P. | 24-19 | HV KRAS/Volen. | |
| 05/09/2026 | HV KRAS/Volen. | 25-23 | HARO Rotterda. |
| 07/11/2026 | Artemis | 40-21 | PSV Eindhoven | This Result is Not Take Into Account For The Classification |
| 31/10/2026 | Green Park Aa. | 28-25 | Artemis | |
| 24/10/2026 | Artemis | 28-30 | HV Hellas Den. | This Result is Not Take Into Account For The Classification |
| 10/10/2026 | Targos Bevo P. | 37-29 | Artemis | |
| 03/10/2026 | Artemis | 30-39 | HARO Rotterda. | This Result is Not Take Into Account For The Classification |
| 26/09/2026 | Beekse Fusie . | 29-38 | Artemis | |
| 19/09/2026 | Artemis | 23-22 | HV Quintus | This Result is Not Take Into Account For The Classification |
| 12/09/2026 | E&O Emmen | 24-38 | Artemis |
| 01/11/2026 | HV KRAS/Volen. | 29-27 | Dynamico |
| 04/10/2026 | HV KRAS/Volen. | 38-27 | PSV Eindhoven |
| 20/09/2026 | HV KRAS/Volen. | 24-24 | HV Hellas Den. |
| 05/09/2026 | HV KRAS/Volen. | 25-23 | HARO Rotterda. |
| 12/04/2026 | HV KRAS/Volen. | 36-25 | PSV Eindhoven |
| 31/10/2026 | Green Park Aa. | 28-25 | Artemis |
| 10/10/2026 | Targos Bevo P. | 37-29 | Artemis |
| 26/09/2026 | Beekse Fusie . | 29-38 | Artemis |
| 12/09/2026 | E&O Emmen | 24-38 | Artemis |
Targos Bevo Panningen 2 - Dws
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 6 | 6 |
| Wedstrijden | 4 | 8 |
| Gewonnen | 3 (75 %) | 5 (63 %) |
| Gelijkspel | 0 (0 %) | 0 (0 %) |
| Verloren | 1 (25 %) | 3 (37 %) |
| Doelpunten voor | 110 | 230 |
| Gemiddelde doelpunt | 27.5 | 28.75 |
| Doelpunten tegen | 101 | 220 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 25.25 | 27.5 |
| Serie voor de competitie | GGGP | GGGPGPPN |
| Serie (*) | GGPPGGGP | GGGPGPPN |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 2.5
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 1
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1.5
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 13 | 12 |
| Wedstrijden | 4 | 7 |
| Gewonnen | 0 (0 %) | 2 (29 %) |
| Gelijkspel | 0 (0 %) | 0 (0 %) |
| Verloren | 4 (100 %) | 5 (71 %) |
| Doelpunten voor | 99 | 181 |
| Gemiddelde doelpunt | 24.75 | 25.86 |
| Doelpunten tegen | 124 | 213 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 31 | 30.43 |
| Serie voor de competitie | PPPPP | PGPGPPPP |
| Serie (*) | GPGPPPPP | PGPGPPPP |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 0
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 2
| 07/11/2026 | Beekse Fusie . | 30-30 | Targos Bevo P. | |
| 31/10/2026 | Targos Bevo P. | 26-31 | HV Quintus | |
| 24/10/2026 | E&O Emmen | 30-27 | Targos Bevo P. | |
| 10/10/2026 | Targos Bevo P. | 37-29 | Artemis | |
| 03/10/2026 | HV Unitas | 34-24 | Targos Bevo P. | This Result is Not Take Into Account For The Classification |
| 26/09/2026 | Targos Bevo P. | 23-22 | Dynamico | |
| 19/09/2026 | HV Houten | 28-31 | Targos Bevo P. | |
| 12/09/2026 | Targos Bevo P. | 24-19 | HV KRAS/Volen. |
| 07/11/2026 | HARO Rotterda. | 35-26 | Dws | |
| 31/10/2026 | Dws | 21-36 | HV Houten | This Result is Not Take Into Account For The Classification |
| 24/10/2026 | Beekse Fusie . | 26-22 | Dws | |
| 03/10/2026 | HV Quintus | 29-20 | Dws | |
| 26/09/2026 | Dws | 28-26 | PSV Eindhoven | This Result is Not Take Into Account For The Classification |
| 19/09/2026 | E&O Emmen | 30-28 | Dws | |
| 13/09/2026 | Dws | 33-27 | Green Park Aa. | This Result is Not Take Into Account For The Classification |
| 05/09/2026 | Artemis | 39-29 | Dws | This Result is Not Take Into Account For The Classification |
| 31/10/2026 | Targos Bevo P. | 26-31 | HV Quintus |
| 10/10/2026 | Targos Bevo P. | 37-29 | Artemis |
| 26/09/2026 | Targos Bevo P. | 23-22 | Dynamico |
| 12/09/2026 | Targos Bevo P. | 24-19 | HV KRAS/Volen. |
| 26/04/2026 | Targos Bevo P. | 27-28 | HV Rapiditas |
| 07/11/2026 | HARO Rotterda. | 35-26 | Dws | |
| 24/10/2026 | Beekse Fusie . | 26-22 | Dws | |
| 03/10/2026 | HV Quintus | 29-20 | Dws | |
| 19/09/2026 | E&O Emmen | 30-28 | Dws | |
| 05/09/2026 | Artemis | 39-29 | Dws | This Result is Not Take Into Account For The Classification |
| 10/01/2026 - Nederlandse Eredivisie Heren - Regulier Seizoen - Speeldag 15 | Dws | 29 - 34 | Targos Bevo Panningen 2 | This Result is Not Take Into Account For The Classification |
| 14/09/2025 - Nederlandse Eredivisie Heren - Regulier Seizoen - Speeldag 2 | Targos Bevo Panningen 2 | 33 - 36 | Dws |
Statistieken onderlinge duels tussen Targos Bevo Panningen 2 en Dws (Open een nieuw tabblad)
Sinds 2025/2026, 2 gespeelde wedstrijden : 1 zege Doelpunten voor 1 nederlaag van Targos Bevo Panningen 2
E&O Emmen - HV KRAS/Volendam 2
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 8 | 10 |
| Wedstrijden | 4 | 8 |
| Gewonnen | 3 (75 %) | 4 (50 %) |
| Gelijkspel | 0 (0 %) | 0 (0 %) |
| Verloren | 1 (25 %) | 4 (50 %) |
| Doelpunten voor | 119 | 215 |
| Gemiddelde doelpunt | 29.75 | 26.88 |
| Doelpunten tegen | 120 | 245 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 30 | 30.63 |
| Serie voor de competitie | PGGGG | PGGGPGPG |
| Serie (*) | GPGPGGGG | PGGGPGPG |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1.67
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 0
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1.33
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 7 | 3 |
| Wedstrijden | 3 | 7 |
| Gewonnen | 2 (67 %) | 5 (71 %) |
| Gelijkspel | 0 (0 %) | 1 (14 %) |
| Verloren | 1 (33 %) | 1 (15 %) |
| Doelpunten voor | 83 | 199 |
| Gemiddelde doelpunt | 27.67 | 28.43 |
| Doelpunten tegen | 80 | 181 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 26.67 | 25.86 |
| Serie voor de competitie | PGGG | GPNGGGGG |
| Serie (*) | PPPGPGGG | GPNGGGGG |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 3
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 1
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1
| 07/11/2026 | E&O Emmen | 28-23 | Green Park Aa. |
| 31/10/2026 | HV Hellas Den. | 35-21 | E&O Emmen |
| 24/10/2026 | E&O Emmen | 30-27 | Targos Bevo P. |
| 10/10/2026 | HARO Rotterda. | 29-25 | E&O Emmen |
| 03/10/2026 | E&O Emmen | 35-27 | Beekse Fusie . |
| 26/09/2026 | HV Quintus | 23-25 | E&O Emmen |
| 19/09/2026 | E&O Emmen | 30-28 | Dws |
| 12/09/2026 | E&O Emmen | 24-38 | Artemis |
| 07/11/2026 | HV Unitas | 29-37 | HV KRAS/Volen. | This Result is Not Take Into Account For The Classification |
| 01/11/2026 | HV KRAS/Volen. | 29-27 | Dynamico | |
| 24/10/2026 | HV Houten | 24-27 | HV KRAS/Volen. | |
| 04/10/2026 | HV KRAS/Volen. | 38-27 | PSV Eindhoven | |
| 26/09/2026 | Green Park Aa. | 32-37 | HV KRAS/Volen. | |
| 20/09/2026 | HV KRAS/Volen. | 24-24 | HV Hellas Den. | |
| 12/09/2026 | Targos Bevo P. | 24-19 | HV KRAS/Volen. | |
| 05/09/2026 | HV KRAS/Volen. | 25-23 | HARO Rotterda. |
| 07/11/2026 | E&O Emmen | 28-23 | Green Park Aa. |
| 24/10/2026 | E&O Emmen | 30-27 | Targos Bevo P. |
| 03/10/2026 | E&O Emmen | 35-27 | Beekse Fusie . |
| 19/09/2026 | E&O Emmen | 30-28 | Dws |
| 12/09/2026 | E&O Emmen | 24-38 | Artemis |
| 07/11/2026 | HV Unitas | 29-37 | HV KRAS/Volen. | This Result is Not Take Into Account For The Classification |
| 24/10/2026 | HV Houten | 24-27 | HV KRAS/Volen. | |
| 26/09/2026 | Green Park Aa. | 32-37 | HV KRAS/Volen. | |
| 12/09/2026 | Targos Bevo P. | 24-19 | HV KRAS/Volen. | |
| 14/03/2026 | E&O Emmen | 31-36 | HV KRAS/Volen. |
| 14/03/2026 - Nederlandse Eredivisie Heren - Regulier Seizoen - Speeldag 23 | E&O Emmen | 31 - 36 | HV KRAS/Volendam 2 |
| 11/05/2025 - Nederlandse Eredivisie Heren - Speeldag 29 | E&O Emmen | 44 - 21 | HV KRAS/Volendam 2 |
| 15/12/2024 - Nederlandse Eredivisie Heren - Speeldag 14 | HV KRAS/Volendam 2 | 29 - 30 | E&O Emmen |
| 07/04/2024 - Nederlandse Eredivisie Heren - April 2024 | HV KRAS/Volendam 2 | 29 - 36 | E&O Emmen |
| 11/11/2023 - Nederlandse Eredivisie Heren - November 2023 | E&O Emmen | 34 - 29 | HV KRAS/Volendam 2 |
| 21/01/2023 - Nederlandse Eredivisie Heren - Januari 2023 | HV KRAS/Volendam 2 | 33 - 33 | E&O Emmen |
| 10/09/2022 - Nederlandse Eredivisie Heren - September 2022 | E&O Emmen | 29 - 23 | HV KRAS/Volendam 2 |
| 28/05/2022 - Nederlandse Eredivisie Heren - Mei 2022 | HV KRAS/Volendam 2 | 31 - 30 | E&O Emmen |
Statistieken onderlinge duels tussen E&O Emmen en HV KRAS/Volendam 2 (Open een nieuw tabblad)
Sinds 2018/2019, 13 gespeelde wedstrijden : 7 zeges Doelpunten voor 3 nederlagen van E&O Emmen 3 gelijke spelen
Artemis - HV Houten
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 9 | 8 |
| Wedstrijden | 4 | 8 |
| Gewonnen | 2 (50 %) | 4 (50 %) |
| Gelijkspel | 0 (0 %) | 0 (0 %) |
| Verloren | 2 (50 %) | 4 (50 %) |
| Doelpunten voor | 120 | 250 |
| Gemiddelde doelpunt | 30 | 31.25 |
| Doelpunten tegen | 120 | 238 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 30 | 29.75 |
| Serie voor de competitie | GGPPG | GGGPPPPG |
| Serie (*) | GGPPG | GGGPPPPG |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 2.5
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 0
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 4
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 1 | 7 |
| Wedstrijden | 5 | 9 |
| Gewonnen | 3 (60 %) | 4 (44 %) |
| Gelijkspel | 0 (0 %) | 1 (11 %) |
| Verloren | 2 (40 %) | 4 (45 %) |
| Doelpunten voor | 156 | 274 |
| Gemiddelde doelpunt | 31.2 | 30.44 |
| Doelpunten tegen | 152 | 265 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 30.4 | 29.44 |
| Serie voor de competitie | PPGGG | PPPGGPGG |
| Serie (*) | PPGPPGGG | PPPGGPGG |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 2
Gemiddeld aantal opeenvolgende gelijke spelen in het kampioenschap : 1
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 2
| 07/11/2026 | Artemis | 40-21 | PSV Eindhoven | This Result is Not Take Into Account For The Classification |
| 31/10/2026 | Green Park Aa. | 28-25 | Artemis | |
| 24/10/2026 | Artemis | 28-30 | HV Hellas Den. | This Result is Not Take Into Account For The Classification |
| 10/10/2026 | Targos Bevo P. | 37-29 | Artemis | |
| 03/10/2026 | Artemis | 30-39 | HARO Rotterda. | This Result is Not Take Into Account For The Classification |
| 26/09/2026 | Beekse Fusie . | 29-38 | Artemis | |
| 19/09/2026 | Artemis | 23-22 | HV Quintus | This Result is Not Take Into Account For The Classification |
| 12/09/2026 | E&O Emmen | 24-38 | Artemis |
| 07/11/2026 | Dynamico | 33-34 | HV Houten | |
| 31/10/2026 | Dws | 21-36 | HV Houten | This Result is Not Take Into Account For The Classification |
| 24/10/2026 | HV Houten | 24-27 | HV KRAS/Volen. | |
| 10/10/2026 | PSV Eindhoven | 17-43 | HV Houten | |
| 03/10/2026 | HV Houten | 40-29 | Green Park Aa. | |
| 26/09/2026 | HV Hellas Den. | 40-22 | HV Houten | |
| 19/09/2026 | HV Houten | 28-31 | Targos Bevo P. | |
| 12/09/2026 | HARO Rotterda. | 41-21 | HV Houten |
| 07/11/2026 | Artemis | 40-21 | PSV Eindhoven | This Result is Not Take Into Account For The Classification |
| 24/10/2026 | Artemis | 28-30 | HV Hellas Den. | This Result is Not Take Into Account For The Classification |
| 03/10/2026 | Artemis | 30-39 | HARO Rotterda. | This Result is Not Take Into Account For The Classification |
| 19/09/2026 | Artemis | 23-22 | HV Quintus | This Result is Not Take Into Account For The Classification |
| 05/09/2026 | Artemis | 39-29 | Dws | This Result is Not Take Into Account For The Classification |
| 07/11/2026 | Dynamico | 33-34 | HV Houten | |
| 31/10/2026 | Dws | 21-36 | HV Houten | This Result is Not Take Into Account For The Classification |
| 10/10/2026 | PSV Eindhoven | 17-43 | HV Houten | |
| 26/09/2026 | HV Hellas Den. | 40-22 | HV Houten | |
| 12/09/2026 | HARO Rotterda. | 41-21 | HV Houten |
(*) Serie inclusief alle wedstrijden van alle competities