De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Keuze van een seizoen :
Deze klassering is berekend op basis van de laatste 5 dagen van het kampioenschap. Verander het aantal dagen voor de indeling:
Klassering over de laatste 5 wedstrijden| Ploeg | Pun | GW | W | V | DV | DT | DS | Gem Pun | Gem DV | Gem DT | Gem DS | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Libertas Livorno | 10 | 5 | 5 | 0 | 427 | 362 | +65 | 2 | 85.4 | 72.4 | 13 |
| 2 | Reale Mutua Torino | 10 | 5 | 5 | 0 | 388 | 336 | +52 | 2 | 77.6 | 67.2 | 10.4 |
| 3 | Rimini Crabs | 9 | 5 | 4 | 1 | 422 | 365 | +57 | 1.8 | 84.4 | 73 | 11.4 |
| 4 | Scandone Avellino | 9 | 5 | 4 | 1 | 405 | 370 | +35 | 1.8 | 81 | 74 | 7 |
| 5 | Pistoia 2000 | 8 | 5 | 3 | 2 | 394 | 338 | +56 | 1.6 | 78.8 | 67.6 | 11.2 |
| 6 | Pesaro | 8 | 5 | 3 | 2 | 386 | 373 | +13 | 1.6 | 77.2 | 74.6 | 2.6 |
| 7 | Dinamo Sassari | 8 | 5 | 3 | 2 | 390 | 382 | +8 | 1.6 | 78 | 76.4 | 1.6 |
| 8 | Fortitudo Bologna | 8 | 5 | 3 | 2 | 379 | 377 | +2 | 1.6 | 75.8 | 75.4 | 0.4 |
| 9 | Solsonica Rieti | 8 | 5 | 3 | 2 | 365 | 387 | -22 | 1.6 | 73 | 77.4 | -4.4 |
| 10 | Basket Forlì | 7 | 5 | 2 | 3 | 421 | 407 | +14 | 1.4 | 84.2 | 81.4 | 2.8 |
| 11 | NB Brindisi | 7 | 5 | 2 | 3 | 386 | 373 | +13 | 1.4 | 77.2 | 74.6 | 2.6 |
| 12 | Mestre | 7 | 5 | 2 | 3 | 383 | 389 | -6 | 1.4 | 76.6 | 77.8 | -1.2 |
| 13 | Ueb Cividale | 7 | 5 | 2 | 3 | 341 | 353 | -12 | 1.4 | 68.2 | 70.6 | -2.4 |
| 14 | Juvecaserta Basket | 7 | 5 | 2 | 3 | 406 | 420 | -14 | 1.4 | 81.2 | 84 | -2.8 |
| 15 | Ruvo Di Puglia | 7 | 5 | 2 | 3 | 393 | 414 | -21 | 1.4 | 78.6 | 82.8 | -4.2 |
| 16 | Pallacanestro Vigevano | 7 | 5 | 2 | 3 | 411 | 433 | -22 | 1.4 | 82.2 | 86.6 | -4.4 |
| 17 | Urania Milano | 6 | 5 | 1 | 4 | 381 | 418 | -37 | 1.2 | 76.2 | 83.6 | -7.4 |
| 18 | Benedetto XIV Cento | 6 | 5 | 1 | 4 | 326 | 397 | -71 | 1.2 | 65.2 | 79.4 | -14.2 |
| 19 | JuVi Cremona | 5 | 5 | 0 | 5 | 371 | 409 | -38 | 1 | 74.2 | 81.8 | -7.6 |
| 20 | Montecatini | 5 | 5 | 0 | 5 | 340 | 419 | -79 | 1 | 68 | 83.8 | -15.8 |
Ueb Cividale (13) - Dinamo Sassari (10)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 17 | 13 |
| Wedstrijden | 3 | 7 |
| Gewonnen | 1 (33 %) | 3 (43 %) |
| Verloren | 2 (67 %) | 4 (57 %) |
| Doelpunten voor | 208 | 495 |
| Gemiddelde doelpunt | 69.33 | 70.71 |
| Doelpunten tegen | 222 | 521 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 74 | 74.43 |
| Serie voor de competitie | PPG | PGPPPGG |
| Serie (*) | GGGPGPPG | GPGPPPGG |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1.5
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 2
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 9 | 10 |
| Wedstrijden | 3 | 7 |
| Gewonnen | 2 (67 %) | 4 (57 %) |
| Verloren | 1 (33 %) | 3 (43 %) |
| Doelpunten voor | 218 | 532 |
| Gemiddelde doelpunt | 72.67 | 76 |
| Doelpunten tegen | 221 | 531 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 73.67 | 75.86 |
| Serie voor de competitie | GGP | GPGGPPG |
| Serie (*) | GPPPPGGP | PGPGGPPG |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1.33
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1.5
| 30/10/2026 | Benedetto XIV. (14) | 64-74 | Ueb Cividale (13) | |
| 24/10/2026 | Ueb Cividale (13) | 78-60 | Urania Milano (18) | |
| 21/10/2026 | Pesaro (4) | 76-68 | Ueb Cividale (13) | |
| 17/10/2026 | Ueb Cividale (13) | 62-77 | Scandone Avel. (2) | |
| 11/10/2026 | Reale Mutua T. (8) | 76-59 | Ueb Cividale (13) | |
| 04/10/2026 | Ruvo Di Pugli. (15) | 83-86 | Ueb Cividale (13) | This Result is Not Take Into Account For The Classification |
| 26/09/2026 | Ueb Cividale (13) | 68-85 | Basket Forlì (7) | |
| 15/05/2026 | Solsonica Rie. (6) | 78-90 | Ueb Cividale (13) |
| 01/11/2026 | Dinamo Sassar. (10) | 95-75 | Juvecaserta B. (17) | |
| 25/10/2026 | Ruvo Di Pugli. (15) | 79-61 | Dinamo Sassar. (10) | This Result is Not Take Into Account For The Classification |
| 21/10/2026 | Dinamo Sassar. (10) | 67-84 | Rimini Crabs (3) | |
| 17/10/2026 | Dinamo Sassar. (10) | 80-70 | Benedetto XIV. (14) | |
| 10/10/2026 | Mestre (12) | 74-87 | Dinamo Sassar. (10) | This Result is Not Take Into Account For The Classification |
| 04/10/2026 | Dinamo Sassar. (10) | 72-81 | Montecatini (19) | |
| 27/09/2026 | Urania Milano (18) | 68-70 | Dinamo Sassar. (10) | |
| 10/05/2026 | Basket Bresci. | 92-71 | Dinamo Sassar. (10) |
| 24/10/2026 | Ueb Cividale (13) | 78-60 | Urania Milano (18) |
| 17/10/2026 | Ueb Cividale (13) | 62-77 | Scandone Avel. (2) |
| 26/09/2026 | Ueb Cividale (13) | 68-85 | Basket Forlì (7) |
| 09/05/2026 | Ueb Cividale (13) | 79-73 | Solsonica Rie. (6) |
| 08/05/2026 | Ueb Cividale (13) | 69-70 | Solsonica Rie. (6) |
| 25/10/2026 | Ruvo Di Pugli. (15) | 79-61 | Dinamo Sassar. (10) | This Result is Not Take Into Account For The Classification |
| 10/10/2026 | Mestre (12) | 74-87 | Dinamo Sassar. (10) | This Result is Not Take Into Account For The Classification |
| 27/09/2026 | Urania Milano (18) | 68-70 | Dinamo Sassar. (10) | |
| 10/05/2026 | Basket Bresci. | 92-71 | Dinamo Sassar. (10) | |
| 12/04/2026 | Varese | 91-90 | Dinamo Sassar. (10) |
NB Brindisi (9) - Basket Forlì (7)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 12 | 9 |
| Wedstrijden | 3 | 7 |
| Gewonnen | 2 (67 %) | 4 (57 %) |
| Verloren | 1 (33 %) | 3 (43 %) |
| Doelpunten voor | 248 | 536 |
| Gemiddelde doelpunt | 82.67 | 76.57 |
| Doelpunten tegen | 236 | 513 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 78.67 | 73.29 |
| Serie voor de competitie | GPG | GGGPPGP |
| Serie (*) | GGPPGGPG | GGGGPPGP |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 2
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1.5
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 16 | 7 |
| Wedstrijden | 3 | 7 |
| Gewonnen | 1 (33 %) | 4 (57 %) |
| Verloren | 2 (67 %) | 3 (43 %) |
| Doelpunten voor | 240 | 586 |
| Gemiddelde doelpunt | 80 | 83.71 |
| Doelpunten tegen | 241 | 548 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 80.33 | 78.29 |
| Serie voor de competitie | GPP | GGPGPPG |
| Serie (*) | PPGPPGPP | PGGPGPPG |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1.33
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1.5
| 31/10/2026 | Mestre (12) | 70-63 | NB Brindisi (9) | This Result is Not Take Into Account For The Classification |
| 25/10/2026 | NB Brindisi (9) | 83-70 | Scandone Avel. (2) | |
| 21/10/2026 | Solsonica Rie. (6) | 70-63 | NB Brindisi (9) | |
| 17/10/2026 | NB Brindisi (9) | 81-85 | Reale Mutua T. (8) | |
| 11/10/2026 | Montecatini (19) | 78-96 | NB Brindisi (9) | This Result is Not Take Into Account For The Classification |
| 04/10/2026 | NB Brindisi (9) | 84-81 | Urania Milano (18) | |
| 27/09/2026 | JuVi Cremona (20) | 59-66 | NB Brindisi (9) | |
| 12/05/2026 | NB Brindisi (9) | 77-70 | Verona |
| 01/11/2026 | Basket Forlì (7) | 86-71 | Ruvo Di Pugli. (15) |
| 25/10/2026 | Basket Forlì (7) | 87-92 | Libertas Livo. (1) |
| 21/10/2026 | Pallacanestro. (16) | 79-74 | Basket Forlì (7) |
| 18/10/2026 | Basket Forlì (7) | 93-71 | Solsonica Rie. (6) |
| 11/10/2026 | Scandone Avel. (2) | 94-81 | Basket Forlì (7) |
| 03/10/2026 | Basket Forlì (7) | 80-73 | Benedetto XIV. (14) |
| 26/09/2026 | Ueb Cividale (13) | 68-85 | Basket Forlì (7) |
| 26/04/2026 | Basket Forlì (7) | 65-96 | Fortitudo Bol. (5) |
| 25/10/2026 | NB Brindisi (9) | 83-70 | Scandone Avel. (2) |
| 17/10/2026 | NB Brindisi (9) | 81-85 | Reale Mutua T. (8) |
| 04/10/2026 | NB Brindisi (9) | 84-81 | Urania Milano (18) |
| 12/05/2026 | NB Brindisi (9) | 77-70 | Verona |
| 26/04/2026 | NB Brindisi (9) | 74-76 | Ruvo Di Pugli. (15) |
| 21/10/2026 | Pallacanestro. (16) | 79-74 | Basket Forlì (7) | |
| 11/10/2026 | Scandone Avel. (2) | 94-81 | Basket Forlì (7) | |
| 26/09/2026 | Ueb Cividale (13) | 68-85 | Basket Forlì (7) | |
| 19/04/2026 | Pesaro (4) | 85-73 | Basket Forlì (7) | |
| 08/04/2026 | Mestre (12) | 83-85 | Basket Forlì (7) | This Result is Not Take Into Account For The Classification |
| 25/02/2026 - Italië - Serie A2 Basket - Groep Commun - Speeldag 27 | Basket Forlì (7) | 74 - 79 | NB Brindisi (9) |
| 25/10/2025 - Italië - Serie A2 Basket - Groep Commun - Speeldag 7 | NB Brindisi (9) | 79 - 84 | Basket Forlì (7) |
| 19/04/2025 - Italië - Serie A2 Basket - Round robin - Speeldag 37 | Basket Forlì (7) | 78 - 70 | NB Brindisi (9) |
| 13/10/2024 - Italië - Serie A2 Basket - Round robin - Speeldag 4 | NB Brindisi (9) | 82 - 63 | Basket Forlì (7) |
Statistieken onderlinge duels tussen NB Brindisi (9) en Basket Forlì (7) (Open een nieuw tabblad)
Sinds 2024/2025, 4 gespeelde wedstrijden : 2 zeges Doelpunten voor 2 nederlagen van NB Brindisi (9)
Fortitudo Bologna (5) - Urania Milano (18)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 4 | 5 |
| Wedstrijden | 4 | 7 |
| Gewonnen | 3 (75 %) | 5 (71 %) |
| Verloren | 1 (25 %) | 2 (29 %) |
| Doelpunten voor | 346 | 554 |
| Gemiddelde doelpunt | 86.5 | 79.14 |
| Doelpunten tegen | 298 | 528 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 74.5 | 75.43 |
| Serie voor de competitie | GGGP | GGGGPPG |
| Serie (*) | GGPPGGGP | PGGGGPPG |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 2.5
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 2
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 20 | 18 |
| Wedstrijden | 3 | 7 |
| Gewonnen | 0 (0 %) | 1 (14 %) |
| Verloren | 3 (100 %) | 6 (86 %) |
| Doelpunten voor | 213 | 530 |
| Gemiddelde doelpunt | 71 | 75.71 |
| Doelpunten tegen | 249 | 572 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 83 | 81.71 |
| Serie voor de competitie | PPP | PPPPGPP |
| Serie (*) | PGPPPPPP | PPPPPGPP |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 3
| 01/11/2026 | Pistoia 2000 (11) | 64-66 | Fortitudo Bol. (5) |
| 25/10/2026 | Fortitudo Bol. (5) | 85-93 | Pallacanestro. (16) |
| 21/10/2026 | Libertas Livo. (1) | 85-59 | Fortitudo Bol. (5) |
| 17/10/2026 | Fortitudo Bol. (5) | 91-69 | Montecatini (19) |
| 11/10/2026 | Fortitudo Bol. (5) | 78-66 | Rimini Crabs (3) |
| 04/10/2026 | Juvecaserta B. (17) | 81-83 | Fortitudo Bol. (5) |
| 27/09/2026 | Fortitudo Bol. (5) | 92-70 | Ruvo Di Pugli. (15) |
| 25/05/2026 | Verona | 86-73 | Fortitudo Bol. (5) |
| 30/10/2026 | Urania Milano (18) | 71-85 | Rimini Crabs (3) |
| 24/10/2026 | Ueb Cividale (13) | 78-60 | Urania Milano (18) |
| 21/10/2026 | Urania Milano (18) | 90-72 | JuVi Cremona (20) |
| 17/10/2026 | Libertas Livo. (1) | 87-72 | Urania Milano (18) |
| 10/10/2026 | Urania Milano (18) | 88-96 | Ruvo Di Pugli. (15) |
| 04/10/2026 | NB Brindisi (9) | 84-81 | Urania Milano (18) |
| 27/09/2026 | Urania Milano (18) | 68-70 | Dinamo Sassar. (10) |
| 29/04/2026 | Libertas Livo. (1) | 102-84 | Urania Milano (18) |
| 25/10/2026 | Fortitudo Bol. (5) | 85-93 | Pallacanestro. (16) |
| 17/10/2026 | Fortitudo Bol. (5) | 91-69 | Montecatini (19) |
| 11/10/2026 | Fortitudo Bol. (5) | 78-66 | Rimini Crabs (3) |
| 27/09/2026 | Fortitudo Bol. (5) | 92-70 | Ruvo Di Pugli. (15) |
| 22/05/2026 | Fortitudo Bol. (5) | 74-75 | Verona |
| 24/10/2026 | Ueb Cividale (13) | 78-60 | Urania Milano (18) |
| 17/10/2026 | Libertas Livo. (1) | 87-72 | Urania Milano (18) |
| 04/10/2026 | NB Brindisi (9) | 84-81 | Urania Milano (18) |
| 29/04/2026 | Libertas Livo. (1) | 102-84 | Urania Milano (18) |
| 26/04/2026 | Verona | 95-74 | Urania Milano (18) |
| 21/01/2026 - Italië - Serie A2 Basket - Groep Commun - Speeldag 23 | Fortitudo Bologna (5) | 83 - 73 | Urania Milano (18) |
| 08/10/2025 - Italië - Serie A2 Basket - Groep Commun - Speeldag 4 | Urania Milano (18) | 103 - 108 | Fortitudo Bologna (5) |
| 19/03/2025 - Italië - Serie A2 Basket - Round robin - Speeldag 29 | Fortitudo Bologna (5) | 75 - 66 | Urania Milano (18) |
| 29/09/2024 - Italië - Serie A2 Basket - Round robin - Speeldag 1 | Urania Milano (18) | 94 - 78 | Fortitudo Bologna (5) |
| 30/03/2024 - Italië - Serie A2 Basket - Groep Rouge - Speeldag 29 | Fortitudo Bologna (5) | 80 - 63 | Urania Milano (18) |
| 30/03/2024 - Italië - Serie A2 Basket - Second Phase - Speeldag 7 | Fortitudo Bologna (5) | 21 - 19 | Urania Milano (18) |
Statistieken onderlinge duels tussen Fortitudo Bologna (5) en Urania Milano (18) (Open een nieuw tabblad)
Sinds 2023/2024, 6 gespeelde wedstrijden : 5 zeges Doelpunten voor 1 nederlaag van Fortitudo Bologna (5)
Pesaro (4) - Mestre (12)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 6 | 4 |
| Wedstrijden | 4 | 7 |
| Gewonnen | 3 (75 %) | 5 (71 %) |
| Verloren | 1 (25 %) | 2 (29 %) |
| Doelpunten voor | 317 | 569 |
| Gemiddelde doelpunt | 79.25 | 81.29 |
| Doelpunten tegen | 302 | 538 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 75.5 | 76.86 |
| Serie voor de competitie | GGGP | GGGGGPP |
| Serie (*) | GGGPGGGP | PGGGGGPP |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 5
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 2
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 15 | 12 |
| Wedstrijden | 3 | 7 |
| Gewonnen | 1 (33 %) | 3 (43 %) |
| Verloren | 2 (67 %) | 4 (57 %) |
| Doelpunten voor | 225 | 511 |
| Gemiddelde doelpunt | 75 | 73 |
| Doelpunten tegen | 225 | 534 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 75 | 76.29 |
| Serie voor de competitie | GPP | GPPPGPG |
| Serie (*) | PPPPPGPP | PGPPPGPG |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 2
| 01/11/2026 | Scandone Avel. (2) | 79-70 | Pesaro (4) | |
| 25/10/2026 | Pesaro (4) | 71-73 | Reale Mutua T. (8) | |
| 21/10/2026 | Pesaro (4) | 76-68 | Ueb Cividale (13) | |
| 18/10/2026 | Ruvo Di Pugli. (15) | 76-86 | Pesaro (4) | This Result is Not Take Into Account For The Classification |
| 11/10/2026 | Pesaro (4) | 83-77 | Juvecaserta B. (17) | |
| 04/10/2026 | Pesaro (4) | 87-84 | JuVi Cremona (20) | |
| 27/09/2026 | Benedetto XIV. (14) | 81-96 | Pesaro (4) | |
| 19/05/2026 | Pesaro (4) | 78-91 | Rimini Crabs (3) |
| 31/10/2026 | Mestre (12) | 70-63 | NB Brindisi (9) | This Result is Not Take Into Account For The Classification |
| 25/10/2026 | Juvecaserta B. (17) | 77-70 | Mestre (12) | |
| 21/10/2026 | Mestre (12) | 93-71 | Ruvo Di Pugli. (15) | This Result is Not Take Into Account For The Classification |
| 18/10/2026 | Rimini Crabs (3) | 91-76 | Mestre (12) | |
| 10/10/2026 | Mestre (12) | 74-87 | Dinamo Sassar. (10) | This Result is Not Take Into Account For The Classification |
| 03/10/2026 | Mestre (12) | 49-88 | Libertas Livo. (1) | This Result is Not Take Into Account For The Classification |
| 27/09/2026 | Reale Mutua T. (8) | 57-79 | Mestre (12) | |
| 26/04/2026 | JuVi Cremona (20) | 83-82 | Mestre (12) |
| 25/10/2026 | Pesaro (4) | 71-73 | Reale Mutua T. (8) |
| 21/10/2026 | Pesaro (4) | 76-68 | Ueb Cividale (13) |
| 11/10/2026 | Pesaro (4) | 83-77 | Juvecaserta B. (17) |
| 04/10/2026 | Pesaro (4) | 87-84 | JuVi Cremona (20) |
| 19/05/2026 | Pesaro (4) | 78-91 | Rimini Crabs (3) |
| 25/10/2026 | Juvecaserta B. (17) | 77-70 | Mestre (12) |
| 18/10/2026 | Rimini Crabs (3) | 91-76 | Mestre (12) |
| 27/09/2026 | Reale Mutua T. (8) | 57-79 | Mestre (12) |
| 26/04/2026 | JuVi Cremona (20) | 83-82 | Mestre (12) |
| 12/04/2026 | Verona | 87-68 | Mestre (12) |
| 21/03/2026 - Italië - Serie A2 Basket - Groep Commun - Speeldag 31 | Mestre (12) | 75 - 93 | Pesaro (4) | This Result is Not Take Into Account For The Classification |
| 19/10/2025 - Italië - Serie A2 Basket - Groep Commun - Speeldag 6 | Pesaro (4) | 90 - 84 | Mestre (12) |
Statistieken onderlinge duels tussen Pesaro (4) en Mestre (12) (Open een nieuw tabblad)
Sinds 2025/2026, 2 gespeelde wedstrijden : 2 zeges Doelpunten voor 0 nederlaag van Pesaro (4)
Juvecaserta Basket (17) - Scandone Avellino (2)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 11 | 17 |
| Wedstrijden | 3 | 6 |
| Gewonnen | 2 (67 %) | 2 (33 %) |
| Verloren | 1 (33 %) | 4 (67 %) |
| Doelpunten voor | 254 | 479 |
| Gemiddelde doelpunt | 84.67 | 79.83 |
| Doelpunten tegen | 242 | 501 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 80.67 | 83.5 |
| Serie voor de competitie | PGG | PPPGGP |
| Serie (*) | GPPPGPGG | PPPPPGGP |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 2
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 2
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 8 | 2 |
| Wedstrijden | 3 | 7 |
| Gewonnen | 2 (67 %) | 6 (86 %) |
| Verloren | 1 (33 %) | 1 (14 %) |
| Doelpunten voor | 220 | 565 |
| Gemiddelde doelpunt | 73.33 | 80.71 |
| Doelpunten tegen | 217 | 511 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 72.33 | 73 |
| Serie voor de competitie | GGP | GGGGGPG |
| Serie (*) | GPPPPGGP | GGGGGGPG |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 3
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1
| 01/11/2026 | Dinamo Sassar. (10) | 95-75 | Juvecaserta B. (17) |
| 25/10/2026 | Juvecaserta B. (17) | 77-70 | Mestre (12) |
| 18/10/2026 | Juvecaserta B. (17) | 96-89 | JuVi Cremona (20) |
| 11/10/2026 | Pesaro (4) | 83-77 | Juvecaserta B. (17) |
| 04/10/2026 | Juvecaserta B. (17) | 81-83 | Fortitudo Bol. (5) |
| 27/09/2026 | Solsonica Rie. (6) | 81-73 | Juvecaserta B. (17) |
| 07/03/2020 | Urania Milano (18) | 81-79 | Juvecaserta B. (17) |
| 16/02/2020 | Pallacanestro. | 82-66 | Juvecaserta B. (17) |
| 01/11/2026 | Scandone Avel. (2) | 79-70 | Pesaro (4) |
| 25/10/2026 | NB Brindisi (9) | 83-70 | Scandone Avel. (2) |
| 21/10/2026 | Scandone Avel. (2) | 85-74 | Montecatini (19) |
| 17/10/2026 | Ueb Cividale (13) | 62-77 | Scandone Avel. (2) |
| 11/10/2026 | Scandone Avel. (2) | 94-81 | Basket Forlì (7) |
| 04/10/2026 | Rimini Crabs (3) | 72-73 | Scandone Avel. (2) |
| 27/09/2026 | Scandone Avel. (2) | 87-69 | Pallacanestro. (16) |
| 12/05/2026 | Scandone Avel. (2) | 75-71 | Fortitudo Bol. (5) |
| 25/10/2026 | Juvecaserta B. (17) | 77-70 | Mestre (12) |
| 18/10/2026 | Juvecaserta B. (17) | 96-89 | JuVi Cremona (20) |
| 04/10/2026 | Juvecaserta B. (17) | 81-83 | Fortitudo Bol. (5) |
| 09/02/2020 | Juvecaserta B. (17) | 85-83 | Orzi Basket |
| 02/02/2020 | Juvecaserta B. (17) | 62-83 | Basket Forlì (7) |
| 25/10/2026 | NB Brindisi (9) | 83-70 | Scandone Avel. (2) |
| 17/10/2026 | Ueb Cividale (13) | 62-77 | Scandone Avel. (2) |
| 04/10/2026 | Rimini Crabs (3) | 72-73 | Scandone Avel. (2) |
| 07/05/2026 | Fortitudo Bol. (5) | 76-58 | Scandone Avel. (2) |
| 19/04/2026 | Scafati Baske. | 93-71 | Scandone Avel. (2) |
| 30/04/2017 - Italië - Lega Basket Serie A - Regulier Seizoen - Speeldag 29 | Scandone Avellino (2) | 79 - 75 | Juvecaserta Basket (17) |
| 01/01/2017 - Italië - Lega Basket Serie A - Regulier Seizoen - Speeldag 14 | Juvecaserta Basket (17) | 82 - 86 | Scandone Avellino (2) |
| 17/04/2016 - Italië - Lega Basket Serie A - Regulier Seizoen - Speeldag 28 | Juvecaserta Basket (17) | 87 - 92 | Scandone Avellino (2) |
| 23/12/2015 - Italië - Lega Basket Serie A - Regulier Seizoen - Speeldag 13 | Scandone Avellino (2) | 62 - 70 | Juvecaserta Basket (17) |
| 19/04/2015 - Italië - Lega Basket Serie A - Regulier Seizoen - Speeldag 27 | Scandone Avellino (2) | 70 - 74 | Juvecaserta Basket (17) |
| 26/12/2014 - Italië - Lega Basket Serie A - Regulier Seizoen - Speeldag 12 | Juvecaserta Basket (17) | 91 - 105 | Scandone Avellino (2) |
| 02/03/2014 - Italië - Lega Basket Serie A - Regulier Seizoen - Speeldag 21 | Juvecaserta Basket (17) | 76 - 57 | Scandone Avellino (2) |
| 16/11/2013 - Italië - Lega Basket Serie A - Regulier Seizoen - Speeldag 6 | Scandone Avellino (2) | 76 - 70 | Juvecaserta Basket (17) |
Statistieken onderlinge duels tussen Juvecaserta Basket (17) en Scandone Avellino (2) (Open een nieuw tabblad)
Sinds 2008/2009, 19 gespeelde wedstrijden : 6 zeges Doelpunten voor 13 nederlagen van Juvecaserta Basket (17)
JuVi Cremona (20) - Reale Mutua Torino (8)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 19 | 20 |
| Wedstrijden | 3 | 7 |
| Gewonnen | 0 (0 %) | 0 (0 %) |
| Verloren | 3 (100 %) | 7 (100 %) |
| Doelpunten voor | 204 | 514 |
| Gemiddelde doelpunt | 68 | 73.43 |
| Doelpunten tegen | 216 | 562 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 72 | 80.29 |
| Serie voor de competitie | PPP | PPPPPPP |
| Serie (*) | GGGGGPPP | GPPPPPPP |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 0
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 7
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 4 | 8 |
| Wedstrijden | 3 | 6 |
| Gewonnen | 3 (100 %) | 5 (83 %) |
| Verloren | 0 (0 %) | 1 (17 %) |
| Doelpunten voor | 242 | 445 |
| Gemiddelde doelpunt | 80.67 | 74.17 |
| Doelpunten tegen | 229 | 415 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 76.33 | 69.17 |
| Serie voor de competitie | GGG | PGGGGG |
| Serie (*) | PGGPPGGG | PPPGGGGG |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 5
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1
| 01/11/2026 | Solsonica Rie. (6) | 73-65 | JuVi Cremona (20) |
| 25/10/2026 | JuVi Cremona (20) | 72-75 | Pistoia 2000 (11) |
| 21/10/2026 | Urania Milano (18) | 90-72 | JuVi Cremona (20) |
| 18/10/2026 | Juvecaserta B. (17) | 96-89 | JuVi Cremona (20) |
| 11/10/2026 | JuVi Cremona (20) | 73-75 | Libertas Livo. (1) |
| 04/10/2026 | Pesaro (4) | 87-84 | JuVi Cremona (20) |
| 27/09/2026 | JuVi Cremona (20) | 59-66 | NB Brindisi (9) |
| 30/04/2026 | JuVi Cremona (20) | 59-56 | Reale Mutua T. (8) |
| 04/11/2026 | Reale Mutua T. (8) | 70-48 | Montecatini (19) |
| 25/10/2026 | Pesaro (4) | 71-73 | Reale Mutua T. (8) |
| 17/10/2026 | NB Brindisi (9) | 81-85 | Reale Mutua T. (8) |
| 11/10/2026 | Reale Mutua T. (8) | 76-59 | Ueb Cividale (13) |
| 04/10/2026 | Pistoia 2000 (11) | 77-84 | Reale Mutua T. (8) |
| 27/09/2026 | Reale Mutua T. (8) | 57-79 | Mestre (12) |
| 30/04/2026 | JuVi Cremona (20) | 59-56 | Reale Mutua T. (8) |
| 26/04/2026 | Solsonica Rie. (6) | 80-66 | Reale Mutua T. (8) |
| 25/10/2026 | JuVi Cremona (20) | 72-75 | Pistoia 2000 (11) |
| 11/10/2026 | JuVi Cremona (20) | 73-75 | Libertas Livo. (1) |
| 27/09/2026 | JuVi Cremona (20) | 59-66 | NB Brindisi (9) |
| 30/04/2026 | JuVi Cremona (20) | 59-56 | Reale Mutua T. (8) |
| 26/04/2026 | JuVi Cremona (20) | 83-82 | Mestre (12) |
| 25/10/2026 | Pesaro (4) | 71-73 | Reale Mutua T. (8) |
| 17/10/2026 | NB Brindisi (9) | 81-85 | Reale Mutua T. (8) |
| 04/10/2026 | Pistoia 2000 (11) | 77-84 | Reale Mutua T. (8) |
| 30/04/2026 | JuVi Cremona (20) | 59-56 | Reale Mutua T. (8) |
| 26/04/2026 | Solsonica Rie. (6) | 80-66 | Reale Mutua T. (8) |
| 30/04/2026 - Italië - Serie A2 Basket - Play-in - Halve Finale | JuVi Cremona (20) | 59 - 56 | Reale Mutua Torino (8) |
| 25/01/2026 - Italië - Serie A2 Basket - Groep Commun - Speeldag 24 | Reale Mutua Torino (8) | 73 - 74 | JuVi Cremona (20) |
| 14/12/2025 - Italië - Serie A2 Basket - Groep Commun - Speeldag 17 | JuVi Cremona (20) | 69 - 73 | Reale Mutua Torino (8) |
| 30/03/2025 - Italië - Serie A2 Basket - Round robin - Speeldag 34 | Reale Mutua Torino (8) | 88 - 84 | JuVi Cremona (20) |
| 15/12/2024 - Italië - Serie A2 Basket - Round robin - Speeldag 16 | JuVi Cremona (20) | 85 - 75 | Reale Mutua Torino (8) |
| 04/02/2024 - Italië - Serie A2 Basket - Groene Groep - Speeldag 22 | JuVi Cremona (20) | 88 - 99 | Reale Mutua Torino (8) |
| 26/11/2023 - Italië - Serie A2 Basket - Groene Groep - Speeldag 11 | Reale Mutua Torino (8) | 96 - 80 | JuVi Cremona (20) |
| 04/01/2023 - Italië - Serie A2 Basket - Groep Groen - Speeldag 15 | Reale Mutua Torino (8) | 96 - 83 | JuVi Cremona (20) |
Statistieken onderlinge duels tussen JuVi Cremona (20) en Reale Mutua Torino (8) (Open een nieuw tabblad)
Sinds 2022/2023, 9 gespeelde wedstrijden : 4 zeges Doelpunten voor 5 nederlagen van JuVi Cremona (20)
Montecatini (19) - Pistoia 2000 (11)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 20 | 19 |
| Wedstrijden | 3 | 7 |
| Gewonnen | 0 (0 %) | 1 (14 %) |
| Verloren | 3 (100 %) | 6 (86 %) |
| Doelpunten voor | 208 | 480 |
| Gemiddelde doelpunt | 69.33 | 68.57 |
| Doelpunten tegen | 257 | 575 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 85.67 | 82.14 |
| Serie voor de competitie | PPP | PGPPPPP |
| Serie (*) | PPP | PGPPPPP |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 3
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 3 | 11 |
| Wedstrijden | 4 | 7 |
| Gewonnen | 2 (50 %) | 3 (43 %) |
| Verloren | 2 (50 %) | 4 (57 %) |
| Doelpunten voor | 303 | 533 |
| Gemiddelde doelpunt | 75.75 | 76.14 |
| Doelpunten tegen | 265 | 485 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 66.25 | 69.29 |
| Serie voor de competitie | PPGG | PPPGGGP |
| Serie (*) | PPPGPPGG | GPPPGGGP |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 3
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 2
| 04/11/2026 | Reale Mutua T. (8) | 70-48 | Montecatini (19) | |
| 25/10/2026 | Montecatini (19) | 71-77 | Benedetto XIV. (14) | This Result is Not Take Into Account For The Classification |
| 21/10/2026 | Scandone Avel. (2) | 85-74 | Montecatini (19) | |
| 17/10/2026 | Fortitudo Bol. (5) | 91-69 | Montecatini (19) | |
| 11/10/2026 | Montecatini (19) | 78-96 | NB Brindisi (9) | This Result is Not Take Into Account For The Classification |
| 04/10/2026 | Dinamo Sassar. (10) | 72-81 | Montecatini (19) | |
| 27/09/2026 | Montecatini (19) | 59-84 | Rimini Crabs (3) | This Result is Not Take Into Account For The Classification |
| 01/11/2026 | Pistoia 2000 (11) | 64-66 | Fortitudo Bol. (5) |
| 25/10/2026 | JuVi Cremona (20) | 72-75 | Pistoia 2000 (11) |
| 21/10/2026 | Benedetto XIV. (14) | 52-96 | Pistoia 2000 (11) |
| 18/10/2026 | Pistoia 2000 (11) | 89-70 | Pallacanestro. (16) |
| 11/10/2026 | Solsonica Rie. (6) | 78-70 | Pistoia 2000 (11) |
| 04/10/2026 | Pistoia 2000 (11) | 77-84 | Reale Mutua T. (8) |
| 27/09/2026 | Libertas Livo. (1) | 63-62 | Pistoia 2000 (11) |
| 08/05/2026 | Pistoia 2000 (11) | 79-78 | Ruvo Di Pugli. (15) |
| 25/10/2026 | Montecatini (19) | 71-77 | Benedetto XIV. (14) | This Result is Not Take Into Account For The Classification |
| 11/10/2026 | Montecatini (19) | 78-96 | NB Brindisi (9) | This Result is Not Take Into Account For The Classification |
| 27/09/2026 | Montecatini (19) | 59-84 | Rimini Crabs (3) | This Result is Not Take Into Account For The Classification |
| 25/10/2026 | JuVi Cremona (20) | 72-75 | Pistoia 2000 (11) | |
| 21/10/2026 | Benedetto XIV. (14) | 52-96 | Pistoia 2000 (11) | |
| 11/10/2026 | Solsonica Rie. (6) | 78-70 | Pistoia 2000 (11) | |
| 27/09/2026 | Libertas Livo. (1) | 63-62 | Pistoia 2000 (11) | |
| 05/05/2026 | Ruvo Di Pugli. (15) | 90-97 | Pistoia 2000 (11) | This Result is Not Take Into Account For The Classification |
Rimini Crabs (3) - Pallacanestro Vigevano (16)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 9 | 3 |
| Wedstrijden | 3 | 7 |
| Gewonnen | 2 (67 %) | 5 (71 %) |
| Verloren | 1 (33 %) | 2 (29 %) |
| Doelpunten voor | 259 | 578 |
| Gemiddelde doelpunt | 86.33 | 82.57 |
| Doelpunten tegen | 222 | 497 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 74 | 71 |
| Serie voor de competitie | PGG | GPPGGGG |
| Serie (*) | GPGGPPGG | PGPPGGGG |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 2.5
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 2
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 12 | 16 |
| Wedstrijden | 4 | 7 |
| Gewonnen | 1 (25 %) | 2 (29 %) |
| Verloren | 3 (75 %) | 5 (71 %) |
| Doelpunten voor | 320 | 544 |
| Gemiddelde doelpunt | 80 | 77.71 |
| Doelpunten tegen | 359 | 599 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 89.75 | 85.57 |
| Serie voor de competitie | PPPG | PPPPGGP |
| Serie (*) | GPPPPPPG | PPPPPGGP |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 2
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 2.5
| 30/10/2026 | Urania Milano (18) | 71-85 | Rimini Crabs (3) | |
| 25/10/2026 | Rimini Crabs (3) | 96-73 | Solsonica Rie. (6) | |
| 21/10/2026 | Dinamo Sassar. (10) | 67-84 | Rimini Crabs (3) | |
| 18/10/2026 | Rimini Crabs (3) | 91-76 | Mestre (12) | |
| 11/10/2026 | Fortitudo Bol. (5) | 78-66 | Rimini Crabs (3) | |
| 04/10/2026 | Rimini Crabs (3) | 72-73 | Scandone Avel. (2) | |
| 27/09/2026 | Montecatini (19) | 59-84 | Rimini Crabs (3) | This Result is Not Take Into Account For The Classification |
| 14/06/2026 | Rimini Crabs (3) | 75-83 | Verona |
| 01/11/2026 | Pallacanestro. (16) | 81-87 | Libertas Livo. (1) |
| 25/10/2026 | Fortitudo Bol. (5) | 85-93 | Pallacanestro. (16) |
| 21/10/2026 | Pallacanestro. (16) | 79-74 | Basket Forlì (7) |
| 18/10/2026 | Pistoia 2000 (11) | 89-70 | Pallacanestro. (16) |
| 11/10/2026 | Benedetto XIV. (14) | 98-88 | Pallacanestro. (16) |
| 04/10/2026 | Pallacanestro. (16) | 64-79 | Solsonica Rie. (6) |
| 27/09/2026 | Scandone Avel. (2) | 87-69 | Pallacanestro. (16) |
| 21/05/2025 | Libertas Livo. (1) | 85-77 | Pallacanestro. (16) |
| 25/10/2026 | Rimini Crabs (3) | 96-73 | Solsonica Rie. (6) |
| 18/10/2026 | Rimini Crabs (3) | 91-76 | Mestre (12) |
| 04/10/2026 | Rimini Crabs (3) | 72-73 | Scandone Avel. (2) |
| 14/06/2026 | Rimini Crabs (3) | 75-83 | Verona |
| 12/06/2026 | Rimini Crabs (3) | 82-70 | Verona |
| 25/10/2026 | Fortitudo Bol. (5) | 85-93 | Pallacanestro. (16) |
| 18/10/2026 | Pistoia 2000 (11) | 89-70 | Pallacanestro. (16) |
| 11/10/2026 | Benedetto XIV. (14) | 98-88 | Pallacanestro. (16) |
| 27/09/2026 | Scandone Avel. (2) | 87-69 | Pallacanestro. (16) |
| 21/05/2025 | Libertas Livo. (1) | 85-77 | Pallacanestro. (16) |
| 06/04/2025 - Italië - Serie A2 Basket - Round robin - Speeldag 35 | Rimini Crabs (3) | 87 - 71 | Pallacanestro Vigevano (16) |
| 11/12/2024 - Italië - Serie A2 Basket - Round robin - Speeldag 13 | Pallacanestro Vigevano (16) | 72 - 87 | Rimini Crabs (3) |
| 10/03/2024 - Italië - Serie A2 Basket - Second Phase - Speeldag 5 | Rimini Crabs (3) | 82 - 72 | Pallacanestro Vigevano (16) |
Statistieken onderlinge duels tussen Rimini Crabs (3) en Pallacanestro Vigevano (16) (Open een nieuw tabblad)
Sinds 2023/2024, 3 gespeelde wedstrijden : 3 zeges Doelpunten voor 0 nederlaag van Rimini Crabs (3)
Ruvo Di Puglia (15) - Solsonica Rieti (6)
Gedetailleerd ...
| Thuis | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 16 | 15 |
| Wedstrijden | 3 | 7 |
| Gewonnen | 1 (33 %) | 2 (29 %) |
| Verloren | 2 (67 %) | 5 (71 %) |
| Doelpunten voor | 238 | 546 |
| Gemiddelde doelpunt | 79.33 | 78 |
| Doelpunten tegen | 233 | 592 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 77.67 | 84.57 |
| Serie voor de competitie | PPG | PPGPPGP |
| Serie (*) | PGGPGPPG | PPPGPPGP |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1.67
| Uit | Algemeen | |
|---|---|---|
| Klassering | 17 | 6 |
| Wedstrijden | 3 | 7 |
| Gewonnen | 1 (33 %) | 5 (71 %) |
| Verloren | 2 (67 %) | 2 (29 %) |
| Doelpunten voor | 223 | 525 |
| Gemiddelde doelpunt | 74.33 | 75 |
| Doelpunten tegen | 253 | 524 |
| Gemiddelde doelpunt tegen | 84.33 | 74.86 |
| Serie voor de competitie | GPP | GGGPGPG |
| Serie (*) | GPPGPGPP | PGGGPGPG |
Gemiddeld aantal opeenvolgende overwinningen in het kampioenschap : 1.67
Gemiddeld aantal opeenvolgende nederlagen in het kampioenschap : 1
| 01/11/2026 | Basket Forlì (7) | 86-71 | Ruvo Di Pugli. (15) | |
| 25/10/2026 | Ruvo Di Pugli. (15) | 79-61 | Dinamo Sassar. (10) | This Result is Not Take Into Account For The Classification |
| 21/10/2026 | Mestre (12) | 93-71 | Ruvo Di Pugli. (15) | This Result is Not Take Into Account For The Classification |
| 18/10/2026 | Ruvo Di Pugli. (15) | 76-86 | Pesaro (4) | This Result is Not Take Into Account For The Classification |
| 10/10/2026 | Urania Milano (18) | 88-96 | Ruvo Di Pugli. (15) | |
| 04/10/2026 | Ruvo Di Pugli. (15) | 83-86 | Ueb Cividale (13) | This Result is Not Take Into Account For The Classification |
| 27/09/2026 | Fortitudo Bol. (5) | 92-70 | Ruvo Di Pugli. (15) | |
| 22/05/2026 | Roseto Basket | 100-84 | Ruvo Di Pugli. (15) |
| 01/11/2026 | Solsonica Rie. (6) | 73-65 | JuVi Cremona (20) |
| 25/10/2026 | Rimini Crabs (3) | 96-73 | Solsonica Rie. (6) |
| 21/10/2026 | Solsonica Rie. (6) | 70-63 | NB Brindisi (9) |
| 18/10/2026 | Basket Forlì (7) | 93-71 | Solsonica Rie. (6) |
| 11/10/2026 | Solsonica Rie. (6) | 78-70 | Pistoia 2000 (11) |
| 04/10/2026 | Pallacanestro. (16) | 64-79 | Solsonica Rie. (6) |
| 27/09/2026 | Solsonica Rie. (6) | 81-73 | Juvecaserta B. (17) |
| 15/05/2026 | Solsonica Rie. (6) | 78-90 | Ueb Cividale (13) |
| 25/10/2026 | Ruvo Di Pugli. (15) | 79-61 | Dinamo Sassar. (10) | This Result is Not Take Into Account For The Classification |
| 18/10/2026 | Ruvo Di Pugli. (15) | 76-86 | Pesaro (4) | This Result is Not Take Into Account For The Classification |
| 04/10/2026 | Ruvo Di Pugli. (15) | 83-86 | Ueb Cividale (13) | This Result is Not Take Into Account For The Classification |
| 19/05/2026 | Ruvo Di Pugli. (15) | 87-83 | Roseto Basket | This Result is Not Take Into Account For The Classification |
| 05/05/2026 | Ruvo Di Pugli. (15) | 90-97 | Pistoia 2000 (11) | This Result is Not Take Into Account For The Classification |
| 25/10/2026 | Rimini Crabs (3) | 96-73 | Solsonica Rie. (6) |
| 18/10/2026 | Basket Forlì (7) | 93-71 | Solsonica Rie. (6) |
| 04/10/2026 | Pallacanestro. (16) | 64-79 | Solsonica Rie. (6) |
| 09/05/2026 | Ueb Cividale (13) | 79-73 | Solsonica Rie. (6) |
| 08/05/2026 | Ueb Cividale (13) | 69-70 | Solsonica Rie. (6) |
| 29/03/2026 - Italië - Serie A2 Basket - Groep Commun - Speeldag 33 | Ruvo Di Puglia (15) | 75 - 84 | Solsonica Rieti (6) | This Result is Not Take Into Account For The Classification |
| 29/10/2025 - Italië - Serie A2 Basket - Groep Commun - Speeldag 8 | Solsonica Rieti (6) | 101 - 78 | Ruvo Di Puglia (15) |
Statistieken onderlinge duels tussen Ruvo Di Puglia (15) en Solsonica Rieti (6) (Open een nieuw tabblad)
Sinds 2025/2026, 2 gespeelde wedstrijden : 0 zege Doelpunten voor 2 nederlagen van Ruvo Di Puglia (15)
(*) Serie inclusief alle wedstrijden van alle competities