De site voor alle sporten

Menu
 

Biathlon - WK Zomerbiathlon Junioren - 2018

Keuze van een seizoen :

Tsjechië

Uitslagen Dames

Uitslagen Gemengd

Uitslagen Heren

WK Zomerbiathlon Junioren - Uitslagen Heren 2018

TsjechiëTsjechië - Nove Mesto na Morave - 21 Augustus 2018 - 26 Augustus 2018


Sprint Heren - 25 Augustus 2018


1CZEJakub Stvrtecky (CZE)25:56.4
2RUSViacheslav Maleev (RUS)26:03.4
3CZEVitezslav Hornig (CZE)26:18.7
4SLOAlex Cisar (SLO)26:31.2
5BLRDzmitry Lazouski (BLR)26:31.7
6BLRKiryl Tsiuryn (BLR)26:32.2
7UKRBogdan Tsymbal (UKR)26:42.1
8USAVaclav Cervenka (USA)26:57.2
8BULKristiyan Stoyanov (BUL)26:57.2
10CZETomas Mikyska (CZE)26:57.5
11CZEMikulas Karlik (CZE)27:04.7
12CZEOndrej Manek (CZE)27:07.7
13UKRRuslan Bryhadyr (UKR)27:15.1
14RUSNikolai Chufistov (RUS)27:26.1
15UKRVladyslav Koshovets (UKR)27:31.9
16CZEJonas Marecek (CZE)27:32.5
17LATEdgars Mise (LAT)27:33.3
18SVKMatej Baloga (SVK)27:37.7
19RUSIvan Kolotov (RUS)27:41.2
20ROUFlorin-Catalin Buta (ROU)27:43.6
21UKRYevhen Ivchenko (UKR)27:53.1
22KAZDanil Beletskiy (KAZ)27:57.3
23KAZDastan Deldesh (KAZ)27:59.8
24SVKTomas Sklenarik (SVK)28:14.3
25SLOLovro Planko (SLO)28:15.9
26SLOAnton Vidmar (SLO)28:18.8
27POLWojciecj Janik (POL)28:22.8
28ROUAdelin Miodrag Duicu (ROU)28:27.5
29UKRSerhiy Telen (UKR)28:30.0
30SVKSamuel Hubac (SVK)28:30.7
31POLMarcin Szwajnos (POL)28:31.4
32ESTMart Vsivtsev (EST)28:33.8
33BLRAliaksandr Matskevich (BLR)28:42.5
34POLWojciech Filip (POL)28:44.0
35POLMichal Neumann (POL)28:49.4
36UKROleksandr Ponomarenko (UKR)28:50.9
37BLRIlya Auseyenka (BLR)28:53.1
38POLPrzemyslaw Pancerz (POL)29:02.0
39RUSAleksandr Miakonkii (RUS)29:03.4
40POLWojciech Skorusa (POL)29:04.7
41ROUGeorge Marian Coltea (ROU)29:09.7
42ROURaul Antonio Flore (ROU)29:18.8
43AUTSebastian Trixl (AUT)29:30.4
44LTUJokubas Mackine (LTU)29:43.6
45RUSDanil Kalinin (RUS)29:56.8
46SVKLukas Ottinger (SVK)29:58.0
47RUSDenis Tashtimerov (RUS)29:58.7
48KAZIldar Khamitov (KAZ)30:11.8
49SRBDenis Dzekovic (SRB)30:32.2
50SLOJure Zidar (SLO)30:37.6
51SLOMatic Repnik (SLO)30:39.2
52LTUNikita Romanov (LTU)30:47.4
53LATNikita Osipovs (LAT)30:59.0
54LTUMaksim Fomin (LTU)31:06.7
55SRBOmar Hodzic (SRB)31:31.1
56GRENikolaos Tsourekas (GRE)31:33.7
57HUNSoma Gyallai (HUN)31:44.9
58MDACristin Stratan (MDA)31:54.7
59UZBRaim Islamov (UZB)36:15.0
60ESPUnai Palacios Llorens (ESP)36:28.5
61UZBDilmurod Abdurakhmonov (UZB)38:50.0
62UZBVitaliy Slastyon (UZB)41:10.3

Achtervolging Heren - 26 Augustus 2018


1RUSViacheslav Maleev (RUS)35:00.0
2UKRBogdan Tsymbal (UKR)+21,3
3CZEVitezslav Hornig (CZE)+51,2
4SLOAlex Cisar (SLO)+1:35.3
5CZEJakub Stvrtecky (CZE)+2:02.2
6CZETomas Mikyska (CZE)+2:33.1
7BLRKiryl Tsiuryn (BLR)+2:36.6
8BLRDzmitry Lazouski (BLR)+2:42.0
9USAVaclav Cervenka (USA)+2:44.0
10CZEMikulas Karlik (CZE)+3:06.6
11LATEdgars Mise (LAT)+3:25.0
12BULKristiyan Stoyanov (BUL)+4:22.4
13ESTMart Vsivtsev (EST)+4:34.1
14UKRVladyslav Koshovets (UKR)+4:45.8
15SLOAnton Vidmar (SLO)+4:51.7
16UKRRuslan Bryhadyr (UKR)+4:52.6
17RUSDanil Kalinin (RUS)+5:00.9
18CZEJonas Marecek (CZE)+5:05.5
19SVKMatej Baloga (SVK)+5:07.1
20KAZDanil Beletskiy (KAZ)+5:07.6
21UKRYevhen Ivchenko (UKR)+5:18.9
22SLOLovro Planko (SLO)+5:20.7
23RUSIvan Kolotov (RUS)+5:34.7
24POLPrzemyslaw Pancerz (POL)+5:44.6
25UKRSerhiy Telen (UKR)+5:56.3
26KAZDastan Deldesh (KAZ)+6:02.3
27POLWojciech Filip (POL)+6:03.6
28SVKSamuel Hubac (SVK)+6:47.0
29POLMarcin Szwajnos (POL)+6:50.9
30POLMichal Neumann (POL)+6:58.9
31SVKTomas Sklenarik (SVK)+7:05.5
32BLRAliaksandr Matskevich (BLR)+7:06.2
33ROURaul Antonio Flore (ROU)+7:07.4
34ROUFlorin-Catalin Buta (ROU)+7:11.1
35ROUGeorge Marian Coltea (ROU)+7:21.0
36RUSNikolai Chufistov (RUS)+7:32.2
37CZEOndrej Manek (CZE)+7:36.8
38RUSAleksandr Miakonkii (RUS)+7:42.5
39POLWojciecj Janik (POL)+7:55.2
40ROUAdelin Miodrag Duicu (ROU)+7:55.4
41AUTSebastian Trixl (AUT)+8:16.0
42LTUNikita Romanov (LTU)+8:50.1
43POLWojciech Skorusa (POL)+9:03.5
44SLOMatic Repnik (SLO)+9:52.6
45SVKLukas Ottinger (SVK)+10:07.6
46LATNikita Osipovs (LAT)+10:11.2
47LTUJokubas Mackine (LTU)+10:22.5
48BLRIlya Auseyenka (BLR)+10:38.0
49SRBDenis Dzekovic (SRB)+11:56.0
50KAZIldar Khamitov (KAZ)+12:36.5
51LTUMaksim Fomin (LTU)+13:42.2
52GRENikolaos Tsourekas (GRE)+14:18.5
53HUNSoma Gyallai (HUN)+15:27.6
54MDACristin Stratan (MDA)+16:28.1
55SRBOmar Hodzic (SRB)+17:57.2
56ESPUnai Palacios Llorens (ESP)+25:09.7
57UZBRaim Islamov (UZB)+26:11.2

Medailles

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden