De site voor alle sporten

Menu
 

Biathlon - WK Zomerbiathlon Junioren - 2011

Keuze van een seizoen :

Tsjechië

Uitslagen Dames

Uitslagen Gemengd

Uitslagen Heren

WK Zomerbiathlon Junioren - Uitslagen Heren 2011

TsjechiëTsjechië - Nove Mesto na Morave - 20 September 2011 - 25 September 2011


Sprint Heren - 24 September 2011


1RUSVladimir Golobokov (RUS)26:40.7
2RUSIvan Kryukov (RUS)26:42.0
3RUSDmitriy Dyuzhev (RUS)26:52.3
4UKROleksandr Dakhno (UKR)27:02.9
5LTUTomas Kaukenas (LTU)27:07.4
6RUSNikolay Yakushov (RUS)27:21.5
7CZEMichal Krcmar (CZE)27:32.5
8LATRolands Puzulis (LAT)27:57.5
9CZEOndrej Exler (CZE)28:09.2
10CZEMichal Zak (CZE)28:09.5
11RUSIvan Pichuzhkin (RUS)28:19.5
12AUSAlexei Almoukov (AUS)28:26.8
13RUSAleksandr Kuzmin (RUS)28:36.3
14LTUKarol Dombrovski (LTU)28:37.7
15BULIvan Zlatev (BUL)28:39.3
16CZELukas Jira (CZE)28:44.7
17CZEMatej Krupcik (CZE)28:46.0
18BLRStsiapan Skamarokh (BLR)28:46.1
19CZEVlastimil Vavra (CZE)29:00.3
20SVKMichal Sima (SVK)29:13.6
21ROUMarius Ungureanu (ROU)29:14.7
22UKRIvan Moravskyy (UKR)29:20.7
23POLRafal Lepel (POL)29:21.1
24SVKTomas Hasilla (SVK)29:24.3
25SLOSimon Kocevar (SLO)29:27.8
26POLMateusz Zawól (POL)29:31.9
27BULAnton Sinapov (BUL)29:41.4
28UKROleksii Petrenko (UKR)29:42.2
29SLOAnze Povirk (SLO)29:43.0
30LATArturs Kolesnikovs (LAT)29:49.7
31ROUGheorghe Pop (ROU)29:51.7
32CROZvonimir Tadejevic (CRO)30:02.8
33KORJong-min Kim (KOR)30:23.0
34SRBEmir Hrkalovic (SRB)30:23.3
35UKRValerii Borzylenko (UKR)30:27.5
36KORSeonhoe Heo (KOR)30:34.4
37KORYong-gyu Kim (KOR)30:36.8
38POLGrzegorz Jakubowicz (POL)30:37.6
39POLMaciej Nedza-Kubiniec (POL)30:43.3
40BIHStefan Lopatic (BIH)31:10.8
41LTURokas Suslavicius (LTU)31:18.2
42POLPrzemyslaw Sobies (POL)31:34.1
43GBRChristian Lewis (GBR)31:40.2
44CROJurica Veverec (CRO)31:42.2
45CRODino Butkovic (CRO)31:47.8
45ROUMarian Marcel Danila (ROU)31:47.8
47CROLuka Racki (CRO)31:49.8
48ROUHunor Gego (ROU)32:07.9
49SVKLubomir Lapin (SVK)32:12.9
50CROMatej Buric (CRO)32:15.1
51MDAVictor Pinzaru (MDA)32:22.1
52SLOPrimoz Pancur (SLO)32:22.8
53SVKRudolf Michalovsky (SVK)32:25.5
54POLPatryk Czakon (POL)32:33.4
55BIHMarko Starcevic (BIH)32:54.7
56HUNDavid Panyik (HUN)34:00.7
57HUNBence Banszki (HUN)35:44.7
58BIHNjegos Perisic (BIH)35:54.1
59GREIoannis Nimpitis (GRE)36:15.4
60MDASveatoslav Maliutin (MDA)37:12.3
61GBRWarren Melia (GBR)37:19.2
62UZBAlikber Yunusov (UZB)37:20.8
63LTUEdvin Tomasevic (LTU)38:04.1
64GREGeorgios Papasis (GRE)39:14.3
65UZBIkrom Ahmadboev (UZB)39:27.4

Achtervolging Heren - 25 September 2011

Medailles

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden