De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Klik op een maand om uit te breiden / verkleinen
Datum | Plaats / Land | Onderdeel | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|---|
07/02 - 12/02 | THA | Thailand Masters - Dames | Grand Prix Gold | B. Ongbumrung. |
07/02 - 12/02 | Bangkok | Thailand Masters - Heren Dubbel | Grand Prix Gold | K. Huang Y. Wang |
07/02 - 12/02 | Bangkok | Thailand Masters - Gemengd Dubbel | Grand Prix Gold | N. Zhang Y. Li |
07/02 - 12/02 | THA | Thailand Masters - Dames Dubbel | Grand Prix Gold | Q. Chen Y. Jia |
07/02 - 12/02 | Bangkok | Thailand Masters -Heren | Grand Prix Gold | T. Sugiarto |
13/02 - 15/02 | Nouméa | Oceanisch Kampioenschap - Heren Dubbel | Continentale Kampioenschappen | M. Chau S. Serasinghe |
13/02 - 15/02 | Nouméa | Oceanisch Kampioenschap - Dames Dubbel | Continentale Kampioenschappen | S. Mapasa G. Somerville |
13/02 - 15/02 | Nouméa | Oceanisch Kampioenschap Heren | Continentale Kampioenschappen | P. Low |
13/02 - 15/02 | Nouméa | Oceanisch Kampioenschap - Gemengd Dubbel | Continentale Kampioenschappen | S. Serasinghe S. Mapasa |
13/02 - 15/02 | Nouméa | Oceanisch Kampioenschap Dames | Continentale Kampioenschappen | H. Chen |
22/02 - 25/02 | Wien | Oostenrijk International - Dames | International Challenge | K. Gilmour |
22/02 - 25/02 | Wien | Oostenrijk International - Heren Dubbel | International Challenge | T. Inoue Y. Kaneko |
22/02 - 25/02 | Wien | Oostenrijk International - Gemengd Dubbel | International Challenge | M. Mikkelsen M. Surrow |
22/02 - 25/02 | Wien | Oostenrijk International - Dames Dubbel | International Challenge | R. Kawashima S. Ozaki |
22/02 - 25/02 | Wien | Oostenrijk International - Heren | International Challenge | K. Tsuneyama |
28/02 - 05/03 | Mülheim an der Ruhr | German Open - Gemengd Dubbel | Grand Prix Gold | N. Zhang Y. Li |
28/02 - 05/03 | Mülheim | German Open - Dames | Grand Prix Gold | A. Yamaguchi |
28/02 - 05/03 | Mülheim an der Ruhr | German Open - Heren | Grand Prix Gold | T. Chou |
28/02 - 05/03 | Mülheim an der Ruhr | German Open - Dames Dubbel | Grand Prix Gold | Y. Fukushima S. Hirota |
28/02 - 05/03 | Mülheim an der Ruhr | German Open - Heren Dubbel | Grand Prix Gold | K. Astrup A. Rasmussen |
Datum | Plaats / Land | Onderdeel | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|---|
07/03 - 12/03 | Birmingham | All England - Gemengd Dubbel | Premier Super Series | K. Lu Y. Huang |
07/03 - 12/03 | Birmingham | All England - Dames | Premier Super Series | T. Tai |
07/03 - 12/03 | Birmingham | All England - Heren | Premier Super Series | C. Lee |
07/03 - 12/03 | Birmingham | All England - Dubbel Dames | Premier Super Series | Y. Chang S. Lee |
07/03 - 12/03 | Birmingham | All England - Dubbel Heren | Premier Super Series | M. Gideon K. Sukamuljo |
09/03 - 12/03 | Caldas da Rainha | Portugal International - Dames Dubbel | International Series | C. Hoshi N. Shinoya |
09/03 - 12/03 | Caldas da Rainha | Portugal International - Heren Dubbel | International Series | K. Oshima Y. Yamasaki |
09/03 - 12/03 | Caldas da Rainha | Portugal International - Gemengd Dubbel | International Series | J. Nyströ. J. Nyström |
09/03 - 12/03 | Caldas da Rainha | Portugal International - Dames | International Series | S. Takahashi |
09/03 - 12/03 | Caldas da Rainha | Portugal International - Heren | International Series | S. Dey |
14/03 - 19/03 | Basel | Swiss Open - Dames | Grand Prix Gold | X. Chen |
14/03 - 19/03 | Basel | Swiss Open - Heren | Grand Prix Gold | D. Lin |
14/03 - 19/03 | Basel | Swiss Open - Dames Dubbel | Grand Prix Gold | Q. Chen Y. Jia |
14/03 - 19/03 | Basel | Swiss Open - Heren Dubbel | Grand Prix Gold | B. Chai W. Hong |
14/03 - 19/03 | Basel | Swiss Open - Gemengd Dubbel | Grand Prix Gold | S. Taerattana. S. Taerattanachai |
23/03 - 26/03 | Warszawa | Polen International - Dames | International Challenge | Y. Hashimoto |
23/03 - 26/03 | Warszawa | Polen International - Heren | International Challenge | J. Tan |
23/03 - 26/03 | Warszawa | Polen International - Dames Dubbel | International Challenge | Y. Barkah M. Sahputri |
23/03 - 26/03 | Warszawa | Polen International - Heren Dubbel | International Challenge | W. Szkudlarcz. W. Szkudlarczyk |
23/03 - 26/03 | Warszawa | Polen International - Gemengd Dubbel | International Challenge | R. Mateusiak N. Zieba |
28/03 - 02/04 | New Delhi | India Open - Dames Dubbel | Superseries | S. Tanaka K. Yonemoto |
28/03 - 02/04 | New Delhi | India Open - Heren Dubbel | Superseries | M. Gideon K. Sukamuljo |
28/03 - 02/04 | New Delhi | India Open - Gemengd Dubbel | Superseries | K. Lu Y. Huang |
28/03 - 02/04 | New Delhi | India Open - Dames | Superseries | S. Pusarla Ve. |
28/03 - 02/04 | New Delhi | India Open - Heren | Superseries | V. Axelsen |
30/03 - 02/04 | FRA | Orléans International - Dames Dubbel | International Challenge | A. Kugo M. Yokoyama |
30/03 - 02/04 | FRA | Orléans International - Heren Dubbel | International Challenge | M. Liao C. Su |
30/03 - 02/04 | FRA | Orléans International - Gemengd Dubbel | International Challenge | M. Lamsfuss I. Lohau |
30/03 - 02/04 | FRA | Orléans Internationaal - Dames | International Challenge | K. Gilmour |
30/03 - 02/04 | FRA | Orléans International - Heren | International Challenge | M. Caljouw |
Datum | Plaats / Land | Onderdeel | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|---|
04/04 - 09/04 | Kuala Lumpur | Maleisië Open - Dames Dubbel | Premier Super Series | Y. Fukushima S. Hirota |
04/04 - 09/04 | Kuala Lumpur | Maleisië Open - Heren Dubbel | Premier Super Series | M. Gideon K. Sukamuljo |
04/04 - 09/04 | Kuala Lumpur | Maleisië Open - Gemengd Dubbel | Premier Super Series | S. Zheng Q. Chen |
04/04 - 09/04 | Kuala Lumpur | Maleisië Open Dames | Premier Super Series | T. Tai |
04/04 - 09/04 | Kuala Lumpur | Maleisië Open Heren | Premier Super Series | D. Lin |
06/04 - 09/04 | Vantaa | Finland Open - Gemengd Dubbel | International Challenge | M. Tseng L. Hu |
06/04 - 09/04 | Vantaa | Finland Open - Dames | International Challenge | S. Saito |
06/04 - 09/04 | Vantaa | Finland Open - Heren | International Challenge | R. Gemke |
06/04 - 09/04 | Vantaa | Finland Open - Dames Dubbel | International Challenge | M. Aratama A. Watanabe |
06/04 - 09/04 | Vantaa | Finland Open - Heren Dubbel | International Challenge | M. Liao C. Su |
07/04 - 16/04 | FRA | EK Junioren - Heren Dubbel | Internationale Jeugdkampioenschappen | T. Gicquel T. Popov |
07/04 - 16/04 | FRA | EK Junioren - Gemengd Dubbel | Internationale Jeugdkampioenschappen | R. Alimov A. Davletova |
07/04 - 16/04 | FRA | EK Junioren - Dames | Internationale Jeugdkampioenschappen | J. Jakobsen |
07/04 - 16/04 | FRA | EK Junioren - Heren | Internationale Jeugdkampioenschappen | T. Popov |
07/04 - 16/04 | FRA | EK Junioren - Dames Dubbel | Internationale Jeugdkampioenschappen | E. Karlsson J. Magnusson |
11/04 - 16/04 | Singapore | Singapore Open - Dames | Superseries | T. Tai |
11/04 - 16/04 | Singapore | Singapore Open - Heren | Superseries | S. Bhamidipat. |
11/04 - 16/04 | Singapore | Singapore Open - Heren Dubbel | Superseries | K. Juhl C. Pedersen |
11/04 - 16/04 | Singapore | Singapore Open - Dames Dubbel | Superseries | M. Boe C. Mogensen |
11/04 - 16/04 | Singapore | Singapore Open - Gemengd Dubbel | Superseries | K. Lu Y. Huang |
13/04 - 16/04 | Zagreb | Kroatië International - Dames Dubbel | Future Series | H. Rü&uu. H. Rüütel |
13/04 - 16/04 | Zagreb | Kroatië International - Heren Dubbel | Future Series | Z. Hölbl. Z. Hölbling |
13/04 - 16/04 | Zagreb | Kroatië International - Gemenegd Dubbel | Future Series | M. Clare V. Williams |
13/04 - 16/04 | Zagreb | Kroatië International - Dames | Future Series | A. Hald |
13/04 - 16/04 | Zagreb | Kroatië International - Heren | Future Series | K. Lehikoinen |
18/04 - 23/04 | Jingsu | China Masters Dames | Grand Prix Gold | A. Ohori |
18/04 - 23/04 | Jingsu | China Masters - Heren Dubbel | Grand Prix Gold | H. Chen C. Wang |
18/04 - 23/04 | Jingsu | China Masters - Dames Dubbel | Grand Prix Gold | Y. Bao X. Yu |
18/04 - 23/04 | Jingsu | China Masters - Gemengd Dubbel | Grand Prix Gold | Y. Wang D. Huang |
18/04 - 23/04 | Jingsu | China Masters Heren | Grand Prix Gold | H. Tian |
20/04 - 23/04 | Wateringen | Dutch International - Gemengd Dubbel | International Series | J. Nyströ. J. Nyström |
20/04 - 23/04 | Wateringen | Dutch International - Dames | International Series | I. Andersen |
20/04 - 23/04 | Wateringen | Dutch International - Heren | International Series | A. Pawar |
20/04 - 23/04 | Wateringen | Ducth International - Dames Dubbel | International Series | C. Jansen B. Overzier |
20/04 - 23/04 | Wateringen | Dutch International - Heren Dubbel | International Series | L. Møl. L. Mølhede |
21/04 - 23/04 | Johannesburg | Afrikaans Kampioenschap - Heren Dubbel | Continentale Kampioenschappen | K. Mammeri Y. Medel |
21/04 - 23/04 | Johannesburg | Afrikaans Kampioenschap - Dames Dubbel | Continentale Kampioenschappen | M. Butler-Emm. J. Fry |
21/04 - 23/04 | Johannesburg | Afrikaans Kampioenschap - Heren | Continentale Kampioenschappen | A. Hamek |
21/04 - 23/04 | Johannesburg | Afrikaans Kampioenschap - Gemengd Dubbel | Continentale Kampioenschappen | A. Malan J. Fry |
21/04 - 23/04 | Johannesburg | Afrikaans Kampioenschap - Dames | Continentale Kampioenschappen | K. Foo Kune |
25/04 - 30/04 | Wuhan | Aziatisch Kampioenschap - Gemengd Dubbel | Continentale Kampioenschappen | K. Lu Y. Huang |
25/04 - 30/04 | DEN | EK Dames | Continentale Kampioenschappen | C. Marí. |
25/04 - 30/04 | Kolding | EK Gemengd Dubbel | Continentale Kampioenschappen | C. Adcock G. Adcock |
25/04 - 30/04 | Wuhan | Aziatisch Kampioenschap Heren | Continentale Kampioenschappen | L. Chen |
25/04 - 30/04 | DEN | EK Dubbel Dames | Continentale Kampioenschappen | K. Juhl C. Pedersen |
25/04 - 30/04 | DEN | EK Heren | Continentale Kampioenschappen | R. Ouseph |
25/04 - 30/04 | Wuhan | Aziatisch Kampioenschap - Heren Dubbel | Continentale Kampioenschappen | J. Li Y. Liu |
25/04 - 30/04 | Wuhan | Aziatisch Kampioenschap Dames | Continentale Kampioenschappen | T. Tai |
25/04 - 30/04 | DEN | EK Dubbel Heren | Continentale Kampioenschappen | M. Boe C. Mogensen |
25/04 - 30/04 | Wuhan | Aziatisch Kampioenschap - Dames Dubbel | Continentale Kampioenschappen | M. Matsutomo A. Takahashi |
27/04 - 30/04 | La Habana | Pan Am - Gemengd Dubbel | Continentale Kampioenschappen | T. Ng R. Honderich |
27/04 - 30/04 | La Habana | Pan Am Dames | Continentale Kampioenschappen | R. Honderich |
27/04 - 30/04 | La Habana | Pan Am - Heren Dubbel | Continentale Kampioenschappen | J. Ho-Shue N. Yakura |
27/04 - 30/04 | La Habana | Pan Am - Dames Dubbel | Continentale Kampioenschappen | M. Tong J. Wu |
27/04 - 30/04 | La Habana | Pan Am Heren | Continentale Kampioenschappen | Y. Coelho de . |
Datum | Plaats / Land | Onderdeel | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|---|
05/07 - 09/07 | Gatchina | White Nights - Gemengd Dubbel | International Challenge | M. Seidel L. Efler |
05/07 - 09/07 | Gatchina | White Nights - Dames | International Challenge | E. Kosetskaya |
05/07 - 09/07 | Gatchina | White Nights - Heren | International Challenge | P. Abiá. |
05/07 - 09/07 | Gatchina | White Nights - Dames Dubbel | International Challenge | A. Chervyakov. O. Morozova |
05/07 - 09/07 | Engels | White Nights - Heren Dubbel | International Challenge | M. Lamsfuss M. Seidel |
11/07 - 16/07 | Calgary | Canadian Open - Dames | Grand Prix | S. Kawakami |
11/07 - 16/07 | Calgary | Canadian Open - Dames Dubbel | Grand Prix | M. Matsumoto W. Nagahara |
11/07 - 16/07 | CAN | Canadian Open - Heren | Grand Prix | K. Tsuneyama |
11/07 - 16/07 | Calgary | Canadian Open - Heren Dubbel | Grand Prix | P. Briggs T. Wolfenden |
11/07 - 16/07 | Calgary | Canadian Open - Dubbel Gemengd | Grand Prix | W. Kim S. Shin |
18/07 - 23/07 | Anaheim | US Open - Dames | Grand Prix Gold | A. Ohori |
18/07 - 23/07 | Anaheim | US Open - Heren | Grand Prix Gold | H. Prannoy |
18/07 - 23/07 | Anaheim | US Open - Dames Dubbel | Grand Prix Gold | S. Lee S. Shin |
18/07 - 23/07 | Anaheim | US Open - Heren Dubbel | Grand Prix Gold | T. Inoue Y. Kaneko |
18/07 - 23/07 | Anaheim | US Open - Gemengd Dubbel | Grand Prix Gold | S. Seo H. Kim |
18/07 - 23/07 | Vladivostok | Russian Open - Heren Dubbel | Grand Prix | V. Ivanov I. Sozonov |
18/07 - 23/07 | Vladivostok | Russian Open - Gemengd Dubbel | Grand Prix | P. Chan Y. Cheah |
18/07 - 23/07 | Vladivostok | Russian Open - Dames | Grand Prix | E. Kosetskaya |
18/07 - 23/07 | Vladivostok | Russian Open - Heren | Grand Prix | S. Sirant |
18/07 - 23/07 | Vladivostok | Russian Open - Dames Dubbel | Grand Prix | A. Araki A. Matsuda |
31/07 - 06/08 | Auckland | Nieuw-Zeeland Open Heren | Grand Prix Gold | C. Lee |
Datum | Plaats / Land | Onderdeel | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|---|
01/08 - 06/08 | Auckland | Nieuw-Zeeland Open Gemengd Dubbel | Grand Prix Gold | R. Ronald A. Saufika |
01/08 - 06/08 | Auckland | Nieuw-Zeeland Open Dames | Grand Prix Gold | R. Intanon |
01/08 - 06/08 | Auckland | Nieuw-Zeeland Open Dames Dubbel | Grand Prix Gold | V. Hoo K. Woon |
01/08 - 06/08 | Auckland | Nieuw-Zeeland Open Heren Dubbel | Grand Prix Gold | H. Chen C. Wang |
14/08 - 17/08 | Sofia | Bulgarian International - Dames | International Series | N. Yigit-Arin |
14/08 - 17/08 | BUL | Bulgarian International - Heren | International Series | L. Sen |
14/08 - 17/08 | Sofia | Bulgarian International - Dubbel Dames | International Series | G. Stoeva S. Stoeva |
14/08 - 17/08 | Sofia | Bulgarian International - Dubbel Heren | International Series | S. Toft Hanse. S. Toft Hansen |
14/08 - 17/08 | Sofia | Bulgarian International - Dubbel Gemengd | International Series | A. Vlaar I. Tabeling |
21/08 - 27/08 | Glasgow | WK Heren - Dubbel | Wereldkampioenschappen | C. Liu N. Zhang |
21/08 - 27/08 | SCO | WK - Gemengd Dubbel | Wereldkampioenschappen | T. Ahmad L. Natsir |
21/08 - 27/08 | Glasgow | Wereldkampioenschap Dames | Wereldkampioenschappen | N. Okuhara |
21/08 - 27/08 | Glasgow | WK Dames - Dubbel | Wereldkampioenschappen | Q. Chen Y. Jia |
21/08 - 27/08 | Glasgow | Wereldkampioenschap Heren | Wereldkampioenschappen | V. Axelsen |
23/08 - 25/08 | Taipei | Universiade - Gemengd Teams | Universiade | Taiwan |
27/08 - 29/08 | Taipei | Universiade - Heren | Universiade | T. Wang |
27/08 - 29/08 | Taipei | Universiade - Dubbel Dames | Universiade | Y. Hsu T. Wu |
27/08 - 29/08 | Taipei | Universiade - Dames | Universiade | T. Tai |
27/08 - 29/08 | Taipei | Universiade - Dubbel Heren | Universiade | J. Kim S. Seo |
27/08 - 29/08 | Taipei | Universiade - Gemengd Dubbel | Universiade | C. Wang C. Lee |
30/08 - 02/09 | Trencín | Slovakije Open - Dames | Future Series | L. Sarosi |
30/08 - 02/09 | Trencín | Slovakije Open - Heren | Future Series | A. Krapez |
30/08 - 02/09 | Trencín | Slovakian Open - Dames Dubbel | Future Series | A. Basova M. Fuchsova |
30/08 - 02/09 | Trencín | Slovakije Open - Heren Dubbel | Future Series | I. Druzchenko V. Druzchenko |
30/08 - 02/09 | Trencín | Slovakije Open - Gemengd Dubbel | Future Series | M. Swierczyns. M. Swierczynska |
31/08 - 03/09 | Livadeia | Griekenland - Gemengd Dubbel | International Series | R. Kapoor K. Garg |
31/08 - 03/09 | Livadeia | Griekenland International - Dames | International Series | N. Yigit-Arin |
31/08 - 03/09 | Livadeia | Griekenland International - Heren | International Series | K. Bruun |
31/08 - 03/09 | Livadeia | Griekenland - Dames Dubbel | International Series | O. Bayrak C. Fere |
31/08 - 03/09 | Livadeia | Griekenland International - Heren Dubbel | International Series | K. Antonsen N. Nohr |
Datum | Plaats / Land | Onderdeel | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|---|
10/10 - 15/10 | Almere | Dutch Open - Heren Dubbel | Grand Prix | M. Liao C. Su |
10/10 - 15/10 | Almere | Dutch Open - Dubbel Gemengd | Grand Prix | M. Ellis L. Smith |
10/10 - 15/10 | Almere | Dutch Open - Dames Dubbel | Grand Prix | D. Haris R. Pradipta |
10/10 - 15/10 | Almere | Dutch Open - Dames | Grand Prix | B. Zhang |
10/10 - 15/10 | Almere | Dutch Open - Heren | Grand Prix | K. Momota |
11/10 - 21/10 | Yogyakarta | WK Junioren - Dames | Internationale Jeugdkampioenschappen | G. Tunjung |
11/10 - 21/10 | Yogyakarta | WK Junioren - Heren | Internationale Jeugdkampioenschappen | K. Vitidsarn |
11/10 - 21/10 | Yogyakarta | WK Junioren - Dames Dubbel | Internationale Jeugdkampioenschappen | H. Baek Y. Lee |
11/10 - 21/10 | Yogyakarta | WK Junioren - Heren Dubbel | Internationale Jeugdkampioenschappen | M. Kaneko Y. Kubota |
11/10 - 21/10 | Yogyakarta | WK Junioren - Gemengd Dubbel | Internationale Jeugdkampioenschappen | R. Rivaldy P. Mentari |
17/10 - 22/10 | Odense | Denmark Open - Dames | Premier Super Series | R. Intanon |
17/10 - 22/10 | Odense | Denmark Open - Heren | Premier Super Series | K. Srikanth |
17/10 - 22/10 | Odense | Denmark Open - Dames Dubbel | Premier Super Series | S. Lee S. Shin |
17/10 - 22/10 | Odense | Denmark Open - Heren Dubbel | Premier Super Series | C. Liu N. Zhang |
17/10 - 22/10 | Odense | Denmark Open - Gemengd Dubbel | Premier Super Series | C. Tang Y. Tse |
24/10 - 29/10 | Parijs | French Open - Gemengd Dubbel | Superseries | T. Ahmad L. Natsir |
24/10 - 29/10 | Parijs | French Open - Dames | Superseries | T. Tai |
24/10 - 29/10 | Parijs | French Open - Heren | Superseries | K. Srikanth |
24/10 - 29/10 | Parijs | French Open - Dames Dubbel | Superseries | G. Polii A. Rahayu |
24/10 - 29/10 | Parijs | French Open - Heren Dubbel | Superseries | J. Lee Y. Lee |
31/10 - 05/11 | Saarbrücken | Bitburger Open - Gemengd Dubbel | Grand Prix Gold | J. He Y. Du |
31/10 - 05/11 | Saarbrücken | Bitburger Open - Dames | Grand Prix Gold | N. Jindapol |
31/10 - 05/11 | Saarbrücken | Bitburger Open - Heren | Grand Prix Gold | R. Gemke |
31/10 - 05/11 | Saarbrücken | Bitburger Open - Dames Dubbel | Grand Prix Gold | J. Kititharak. R. Prajongjai |
31/10 - 05/11 | Saarbrücken | Bitburger Open - Heren Dubbel | Grand Prix Gold | K. Astrup A. Rasmussen |
Datum | Plaats / Land | Onderdeel | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|---|
02/11 - 05/11 | Budaörs | Hungarian International - Dames | International Challenge | N. Yigit-Arin |
02/11 - 05/11 | Budaörs | Hungarian Nternational - Heren | International Challenge | V. Svendsen |
02/11 - 05/11 | Budaörs | Hungarian International - Dames Dubbel | International Challenge | E. Malkova-Bo. A. Davletova |
02/11 - 05/11 | Budaörs | Hungarian Interntional - Heren Dubbel | International Challenge | F. Colberg R. Fladberg |
02/11 - 05/11 | Budaörs | Hungarian International - Gemengd Dubbel | International Challenge | R. Alimov A. Davletova |
07/11 - 12/11 | MAC | Macau Open - Dames Dubbel | Grand Prix Gold | W. Arya Panka. A. Santoso |
07/11 - 12/11 | MAC | Macau Open - Dames | Grand Prix Gold | Y. Cai |
07/11 - 12/11 | MAC | Macau Open - Heren Dubbel | Grand Prix Gold | Y. Huang X. Yu |
07/11 - 12/11 | MAC | Macau Open - Heren | Grand Prix Gold | K. Momota |
07/11 - 12/11 | MAC | Macau Open - Gemengd Dubbel | Grand Prix Gold | S. Zheng Y. Huang |
14/11 - 19/11 | Fu Zhou | China Open - Dames | Premier Super Series | A. Yamaguchi |
14/11 - 19/11 | Fu Zhou | China Open - Gemengd Dubbel | Premier Super Series | S. Zheng Y. Huang |
14/11 - 19/11 | Fu Zhou | China Open - Heren | Premier Super Series | L. Chen |
14/11 - 19/11 | Fu Zhou | China Open - Dames Dubbel | Premier Super Series | Q. Chen Y. Jia |
14/11 - 19/11 | Fu Zhou | China Open - Heren Dubbel | Premier Super Series | M. Gideon K. Sukamuljo |
21/11 - 26/11 | Kowloon | Hong Kong Open - Heren Dubbel | Superseries | M. Gideon K. Sukamuljo |
21/11 - 26/11 | Kowloon | Hong Kong Open - Dames | Superseries | T. Tai |
21/11 - 26/11 | Kowloon | Hong Kong Open - Heren | Superseries | C. Lee |
21/11 - 26/11 | Kowloon | Hong Kong Open - Dames Dubbel | Superseries | Q. Chen Y. Jia |
21/11 - 26/11 | Kowloon | Hong Kong Open - Gemengd Dubbel | Superseries | S. Zheng Y. Huang |
21/11 - 26/11 | Glasgow | Schotse Open - Dames Dubbel | Grand Prix | S. Piek C. Seinen |
21/11 - 26/11 | Glasgow | Schotse Open - Heren Dubbel | Grand Prix | J. Maas R. Tabeling |
21/11 - 26/11 | Glasgow | Schotse Open - Gemengd Dubbel | Grand Prix | J. Arends S. Piek |
21/11 - 26/11 | Glasgow | Schotse Open - Dames | Grand Prix | K. Gilmour |
21/11 - 26/11 | Glasgow | Schotse Open - Heren | Grand Prix | T. Penty |
28/11 - 03/12 | Seoul | Korea Masters - Heren Dubbel | Grand Prix Gold | W. Kim S. Seo |
28/11 - 03/12 | Seoul | Korea Masters - Heren | Grand Prix Gold | H. Jeon |
28/11 - 03/12 | Seoul | Korea Masters - Gemengd Dubbel | Grand Prix Gold | S. Seo H. Kim |
28/11 - 03/12 | Seoul | Korea Masters - Dames | Grand Prix Gold | F. Gao |
28/11 - 03/12 | Seoul | Korea Masters - Dames Dubbel | Grand Prix Gold | S. Lee S. Shin |
Datum | Plaats / Land | Onderdeel | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|---|
13/12 - 17/12 | Dubai | Premier Super Series - Finale Dames Dubbel | Premier Super Series | S. Tanaka K. Yonemoto |
13/12 - 17/12 | Dubai | Premier Super Series - Finale Heren Dubbel | Premier Super Series | M. Gideon K. Sukamuljo |
13/12 - 17/12 | Dubai | Premier Super Series - Finale Dames | Premier Super Series | A. Yamaguchi |
13/12 - 17/12 | Dubai | Premier Super Series - Finale Heren | Premier Super Series | V. Axelsen |
13/12 - 17/12 | Dubai | Premier Super Series - Finale Gemengd Dubbel | Premier Super Series | S. Zheng Q. Chen |