De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Ronde van Romandië - 2007 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Ronde van Romandië - 2007 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Zwitserland

Uitslagen 2007

Ronde van Romandië 2007

ZwitserlandZwitserland - 1 Mei 2007 - 6 Mei 2007


Final Ranking - 6 Mei 2007


1NEDThomas Dekker (NED)Rabobank17.27.02
2ITAPaolo Savoldelli (ITA)Astana0.11
3KAZAndrey Kashechkin (KAZ)Astana0.34
4AUSCadel Evans (AUS)Predictor-Lotto0.43
5USAChris Horner (USA)Predictor-Lotto0.46
6CZERoman Kreuziger (CZE)Liquigas1.35
7ESPIgor Antón Hernandez (ESP)Euskaltel - Euskadi1.51
8LUXAndy Schleck (LUX)Team CSC1.53
9POLSylvester Szmyd (POL)Lampre - Fondital1.55
10SLOJanez Brajkovic (SLO)Discovery Channel Pro Cycling Team2.00
11FRAJohn Gadret (FRA)AG2R Prévoyance2.03
12ESPAngel Gomez Gomez (ESP)Saunier Duval - Prodir2.23
13NEDRobert Gesink (NED)Rabobank2.46
14FRAChristophe Moreau (FRA)AG2R Prévoyance2.50
15ESPJoaquim Rodríguez Oliver (ESP)Caisse d'Epargne3.02
16USADavid Zabriskie (USA)Team CSC3.15
17ITALeonardo Piepoli (ITA)Saunier Duval - Prodir3.43
18ESPFrancisco Perez Sanchez (ESP)Caisse d'Epargne3.44
19CROVladimir Miholjevic (CRO)Liquigas4.01
20ESPJosep Jufre Pou (ESP)Predictor-Lottozt
21ESPMikel Astarloza Chaurreau (ESP)Euskaltel - Euskadi4.11
22FRASandy Casar (FRA)La Française des Jeux4.20
23SUIBeat Zberg (SUI)Gerolsteiner4.43
24ESPHaimar Zubeldia Aguirre (ESP)Euskaltel - Euskadizt
25ESPCarlos Sastre Candil (ESP)Team CSC4.50
26FRARémy Di Grégorio (FRA)La Française des Jeux4.52
27SUIJohan Tschopp (SUI)Bouygues Télécom5.08
28SWEGustav Erik Larsson (SWE)Unibet.comzt
29ESPAmets Txurruka Ansola (ESP)Euskaltel - Euskadi5.10
30NEDLaurens Ten Dam (NED)Unibet.comzt
31BELWim Van Huffel (BEL)Predictor-Lotto5.17
32SUIRubens Bertogliati (SUI)Saunier Duval - Prodir5.23
33ITAMarco Marzano (ITA)Lampre - Fondital5.41
34AUTBernhard Kohl (AUT)Gerolsteiner5.42
35DENMichael Blaudzun (DEN)Team CSC5.46
36ITAPietro Caucchioli (ITA)Crédit Agricole5.51
37SUIOliver Zaugg (SUI)Gerolsteiner6.09
38NEDKarsten Kroon (NED)Team CSC6.12
39ITAEddy Mazzoleni (ITA)Astana6.15
40ITAIvan Santaromita (ITA)Quick Step - Innergetic6.18
41ESPManuel Beltran Martinez (ESP)Liquigas6.37
42ESPDavid Canada Gracia (ESP)Saunier Duval - Prodir6.56
43FRAMatthieu Sprick (FRA)Bouygues Télécom7.03
44BELJurgen Van Den Broeck (BEL)Predictor-Lotto7.21
45FINJussi Veikkanen (FIN)La Française des Jeux7.28
46ESPXabier Zandio Echaide (ESP)Caisse d'Epargne8.24
47FRAPatrice Halgand (FRA)Crédit Agricole8.49
48SUIRoger Beuchat (SUI)Team L.P.R.8.53
49SUIHubert Schwab (SUI)Quick Step - Innergetic9.22
50ITASergio Ghisalberti (ITA)Team Milram9.26

Proloog - 1 Mei 2007Individuele Tijdrit


1ITAPaolo Savoldelli (ITA)Astana4.35 (45.82 km/h)
2CZERoman Kreuziger (CZE)Liquigas0.05
3USAChris Horner (USA)Predictor-Lotto0.07
4KAZAndrey Kashechkin (KAZ)Astana0.09
5FRASandy Casar (FRA)La Française des Jeux0.10
6KAZAndrei Mizourov (KAZ)Astanazt
7AUSBrett Lancaster (AUS)Team Milram0.11
8SUIHubert Schwab (SUI)Quick Step - Innergeticzt
9COLRigoberto Uran Uran (COL)Unibet.comzt
10BELJurgen Van Den Broeck (BEL)Predictor-Lottozt
11SUIBeat Zberg (SUI)Gerolsteiner0.12
12FINJussi Veikkanen (FIN)La Française des Jeuxzt
13USADavid Zabriskie (USA)Team CSCzt
14RUSAlexander Khatuntsev (RUS)Unibet.comzt
15SUIMartin Elmiger (SUI)AG2R Prévoyance0.13

Etappe 1 - 2 Mei 2007Sprint


1GERMarkus Fothen (GER)Gerolsteiner4.08.58
2ESPFrancisco Perez Sanchez (ESP)Caisse d'Epargnezt
3ESPJoaquim Rodríguez Oliver (ESP)Caisse d'Epargnezt
4ITAMirco Lorenzetto (ITA)Team Milramzt
5AUSCadel Evans (AUS)Predictor-Lottozt
6COLLeonardo Fabio Duque (COL)Cofidiszt
7NEDKarsten Kroon (NED)Team CSCzt
8ITAEnrico Gasparotto (ITA)Liquigaszt
9SUIAndreas Dietziker (SUI)Team L.P.R.zt
10NEDTheo Eltink (NED)Rabobankzt
11SUIRoger Beuchat (SUI)Team L.P.R.zt
12ITAAndrea Tonti (ITA)Quick Step - Innergeticzt
13BELJurgen Van Den Broeck (BEL)Predictor-Lottozt
14ITACristian Moreni (ITA)Cofidiszt
15ESPMikel Astarloza Chaurreau (ESP)Euskaltel - Euskadizt

Etappe 2 - 3 Mei 2007Sprint


1AUSRobbie McEwen (AUS)Predictor-Lotto4.01.41
2SLOBorut Bozic (SLO)Team L.P.R.zt
3ITAEnrico Gasparotto (ITA)Liquigaszt
4NZLJulian Dean (NZL)Crédit Agricolezt
5SUIMartin Elmiger (SUI)AG2R Prévoyancezt
6NZLGregory Henderson (NZL)T-Mobile Teamzt
7BELIgor Abakoumov (BEL)Astanazt
8ESPAitor Galdos Alonso (ESP)Euskaltel - Euskadizt
9ITAMirco Lorenzetto (ITA)Team Milramzt
10GERMarkus Fothen (GER)Gerolsteinerzt
11ITADavide Viganò (ITA)Quick Step - Innergeticzt
12ITAEros Capecchi (ITA)Liquigaszt
13NEDKarsten Kroon (NED)Team CSCzt
14ITACristian Moreni (ITA)Cofidiszt
15ITAAndrea Tonti (ITA)Quick Step - Innergeticzt

Etappe 3 - 4 Mei 2007Berg


1ITAMatteo Bono (ITA)Lampre - Fondital4.04.15 (39.943 km/h)
2JAPFumiyuki Beppu (JAP)Discovery Channel Pro Cycling Teamzt
3ITAMarco Pinotti (ITA)T-Mobile Teamzt
4FRAChristophe Moreau (FRA)AG2R Prévoyance3.51
5NEDThomas Dekker (NED)Rabobankzt
6ITAAndrea Tonti (ITA)Quick Step - Innergeticzt
7NEDTheo Eltink (NED)Rabobankzt
8SUIRoger Beuchat (SUI)Team L.P.R.zt
9GERMarkus Fothen (GER)Gerolsteinerzt
10SUIPatrick Calcagni (SUI)Liquigaszt
11ITAIvan Santaromita (ITA)Quick Step - Innergeticzt
12LUXAndy Schleck (LUX)Team CSCzt
13SUIOliver Zaugg (SUI)Gerolsteinerzt
14CANMichael Barry (CAN)T-Mobile Teamzt
15BELWim Van Huffel (BEL)Predictor-Lottozt

Etappe 4 - 5 Mei 2007Berg


1ESPIgor Antón Hernandez (ESP)Euskaltel - Euskadi4.36.56
2NEDThomas Dekker (NED)Rabobankzt
3USAChris Horner (USA)Predictor-Lottozt
4FRAJohn Gadret (FRA)AG2R Prévoyance0.02
5AUSCadel Evans (AUS)Predictor-Lotto0.16
6POLSylvester Szmyd (POL)Lampre - Fonditalzt
7LUXAndy Schleck (LUX)Team CSCzt
8ITAPaolo Savoldelli (ITA)Astanazt
9KAZAndrey Kashechkin (KAZ)Astana0.23
10ESPJoaquim Rodríguez Oliver (ESP)Caisse d'Epargne0.16
11ESPAngel Gomez Gomez (ESP)Saunier Duval - Prodir0.37
12CZERoman Kreuziger (CZE)Liquigas0.48
13NEDRobert Gesink (NED)Rabobankzt
14FRAChristophe Moreau (FRA)AG2R Prévoyancezt
15SLOJanez Brajkovic (SLO)Discovery Channel Pro Cycling Teamzt

Etappe 5 - 6 Mei 2007Individuele Tijdrit


1NEDThomas Dekker (NED)Rabobank26.36.24
2ITAPaolo Savoldelli (ITA)Astana0.05
3KAZAndrey Kashechkin (KAZ)Astana0.12
4AUSCadel Evans (AUS)Predictor-Lotto0.23
5ITAEddy Mazzoleni (ITA)Astana0.46
6CZERoman Kreuziger (CZE)Liquigas0.52
7USAChris Horner (USA)Predictor-Lotto0.55
8USADavid Zabriskie (USA)Team CSC0.57
9FRASandy Casar (FRA)La Française des Jeux1.01
10SLOJanez Brajkovic (SLO)Discovery Channel Pro Cycling Team1.05
11RUSDenis Menchov (RUS)Rabobank1.08
12SWEGustav Erik Larsson (SWE)Unibet.comzt
13FRAMatthieu Sprick (FRA)Bouygues Télécom1.11
14ITAMarco Pinotti (ITA)T-Mobile Team1.13
15GBRCharles Wegelius (GBR)Liquigas1.15

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - Alle rechten voorbehouden