De site voor alle sporten

Menu
 

Wielrennen - Grand Prix de Plumelec-Morbihan - 2008 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Frankrijk

Uitslagen 2008

Grand Prix de Plumelec-Morbihan 2008

FrankrijkFrankrijk - Plumelec - 31 Mei 2008


Grand Prix de Plumelec-Morbihan - 31 Mei 2008


1FRAThomas Voeckler (FRA)Bouygues Télécomzt
2FRACyril Gautier (FRA)Bretagne - Armor Luxzt
3BELGianni Meersman (BEL)La Française des Jeuxzt
4FRAJérôme Pineau (FRA)Bouygues Télécomzt
5FRAMatthieu Sprick (FRA)Bouygues Télécomzt
6FRANicolas Jalabert (FRA)Agritubelzt
7FRARémi Pauriol (FRA)Crédit Agricolezt
8FRAArnold Jeannesson (FRA)Auber 93zt
9BELNico Sijmens (BEL)Landbouwkrediet - Tönissteinerzt
10FRAAmaël Moinard (FRA)Cofidiszt
11FRANoan Lelarge (FRA)Bretagne - Armor Luxzt
12FRACyrille Monnerais (FRA)La Française des Jeuxzt
13ESPEduardo Gonzalo Ramirez (ESP)Agritubelzt
14FRACédric Coutouly (FRA)Agritubelzt
15ESTTanel Kangert (EST)AG2R - La Mondialezt
16KAZDmitri Fofonov (KAZ)Crédit Agricolezt
17FRASandy Casar (FRA)La Française des Jeuxzt
18FRANiels Brouzes (FRA)Auber 93zt
19BELBert Scheirlinckx (BEL)Landbouwkrediet - Tönissteinerzt
20BELKevyn Ista (BEL)Agritubelzt
21FRARémi Cusin (FRA)VC Lyon Vaulx En Velin(69)
22FRAYoann Offredo (FRA)La Française des Jeuxzt
23FRAFlorian Guillou (FRA)Roubaix Métropole européenne de Lillezt
24BELGregory Habeaux (BEL)Mitsubishi - Jartazizt
25FRASébastien Duret (FRA)Bretagne - Armor Luxzt
26FRAPierre Cazaux (FRA)Roubaix Métropole européenne de Lillezt
27FRAJean-Marc Bideau (FRA)Roubaix Métropole européenne de Lillezt
28ESTKalle Kriit (EST)Mitsubishi - Jartazizt
29FRARenaud Dion (FRA)AG2R - La Mondialezt
30FRAChristophe Le Mével (FRA)Crédit Agricolezt
31FRADavid Le Lay (FRA)Agritubelzt
32FRAFrédéric Guesdon (FRA)La Française des Jeuxzt
33FRAPatrice Halgand (FRA)Crédit Agricolezt
34FRAMathieu Claude (FRA)Bouygues Télécomzt
35FRAJean Mespoulède (FRA)Auber 93zt
36FRAYann Pivois (FRA)Bretagne - Armor Luxzt
37FRAYann Guyot (FRA)Nationaal team van Frankrijkzt
38FRADenis Robin (FRA)Roubaix Métropole européenne de Lillezt
39FRAAnthony Geslin (FRA)Bouygues Télécomzt
40FRASteve Chainel (FRA)Auber 93zt
41FRASébastien Minard (FRA)Cofidiszt
42SUIMarcel Wyss (SUI)Saunier Duval - Scottzt
43FRAJean-Charles Senac (FRA)AG2R - La Mondialezt
44FRACarl Naibo (FRA)Differdange - Apiflo Vacanceszt
45BELKevin De Weert (BEL)Cofidiszt
46BELStijn Vandenbergh (BEL)AG2R - La Mondialezt
47NEDDirk Bellemakers (NED)Landbouwkrediet - Tönissteinerzt
48FRAJulien El Farès (FRA)Cofidiszt
49BELBenjamin Gourgue (BEL)Landbouwkrediet - Tönissteinerzt
50FRAThomas Bodo (FRA)Differdange - Apiflo Vacanceszt
51BELFrédéric Amorison (BEL)Landbouwkrediet - Tönissteinerzt
52FRAGael Malacarne (FRA)Bretagne - Armor Luxzt
53FRAMaryan Hary (FRA)Cofidiszt
54FRAArnaud Gérard (FRA)La Française des Jeuxzt
55FRAJulien Loubet (FRA)AG2R - La Mondialezt
56FRAJulien Antomarchi (FRA)VC La Pomme Marseillezt
57FRAMickaël Larpe (FRA)Roubaix Métropole européenne de Lillezt
58FRABenoît Vaugrenard (FRA)La Française des Jeuxzt
59GERMartin Lang (GER)Atlas - Romer's Hausbäckereizt
60FRAJérôme Mainard (FRA)Nationaal team van Frankrijkzt

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - Alle rechten voorbehouden