De site voor alle sporten

Menu
Voetbal - Wereldbeker Heren - 2018 - Home

Voetbal - Wereldbeker Heren - 2018 - Home

Keuze van een seizoen :

Rusland
  • Argentinië
  • Australië
  • België
  • Brazilië
  • Colombia
  • Costa Rica
  • Denemarken
  • Duitsland
  • Egypte
  • Engeland
  • Frankrijk
  • IJsland
  • Iran
  • Japan
  • Kroatië
  • Marokko
  • Mexico
  • Nigeria
  • Panama
  • Peru
  • Polen
  • Portugal
  • Rusland
  • Saoedi-Arabië
  • Senegal
  • Servië
  • Spanje
  • Tunesië
  • Uruguay
  • Zuid-Korea
  • Zweden
  • Zwitserland

Home

Wereldbeker Heren - Home

RuslandRusland - 14 Juni 2018 - 28 Juni 2018

Wereldbeker Heren 2018 is de 22ste editie van deze wedstrijd.
Competitieprogramma van 14 Juni tot en met 28 Juni 2018.

Kwalificaties :
Kwalificatie Wereldbeker - Afrika (2015)
Kwalificatie Wereldbeker - CONCACAF (2015)


Groep A (Rusland - 14/06/2018 - 25/06/2018)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Rusland6220081+7
2Uruguay6220020+2
3Egypte0200214-3
4Saoedi-Arabië0200206-6
14 Juni 2018
17h00 in MoscowRuslandRusland5 - 0Saoedi-ArabiëSaoedi-Arabië
15 Juni 2018
14h00 in EkaterinburgUruguayUruguay1 - 0EgypteEgypte
19 Juni 2018
20h00 in Saint PetersburgRuslandRusland3 - 1EgypteEgypte
20 Juni 2018
17h00 in Rostov-on-DonUruguayUruguay1 - 0Saoedi-ArabiëSaoedi-Arabië
25 Juni 2018
16h00 in SamaraRuslandRusland - UruguayUruguay
16h00 in VolgogradEgypteEgypte - Saoedi-ArabiëSaoedi-Arabië

Detail van de uitslagen


Groep B (Rusland - 15/06/2018 - 25/06/2018)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Spanje4211043+1
-Portugal4211043+1
3Iran32101110
4Marokko0200202-2
15 Juni 2018
17h00 in Saint PetersburgIranIran1 - 0MarokkoMarokko
20h00 in SochiSpanjeSpanje3 - 3PortugalPortugal
20 Juni 2018
14h00 in MoscowPortugalPortugal1 - 0MarokkoMarokko
20h00 in KazanSpanjeSpanje1 - 0IranIran
25 Juni 2018
20h00 in SaranskPortugalPortugal - IranIran
20h00 in KaliningradSpanjeSpanje - MarokkoMarokko

Detail van de uitslagen


Groep C (Rusland - 16/06/2018 - 26/06/2018)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Frankrijk6220031+2
2Denemarken4211021+1
3Australië1201123-1
4Peru0200202-2
16 Juni 2018
12h00 in KazanFrankrijkFrankrijk2 - 1AustraliëAustralië
18h00 in SaranskDenemarkenDenemarken1 - 0PeruPeru
21 Juni 2018
14h00 in SamaraDenemarkenDenemarken1 - 1AustraliëAustralië
17h00 in EkaterinburgFrankrijkFrankrijk1 - 0PeruPeru
26 Juni 2018
16h00 in MoscowFrankrijkFrankrijk - DenemarkenDenemarken
16h00 in SochiPeruPeru - AustraliëAustralië

Detail van de uitslagen


Groep D (Rusland - 16/06/2018 - 26/06/2018)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Kroatië6220050+5
2Nigeria32101220
3IJsland1201113-2
4Argentinië1201114-3
16 Juni 2018
15h00 in MoscowArgentiniëArgentinië1 - 1IJslandIJsland
21h00 in KaliningradKroatiëKroatië2 - 0NigeriaNigeria
21 Juni 2018
20h00 in Nizhny NovgorodKroatiëKroatië3 - 0ArgentiniëArgentinië
22 Juni 2018
17h00 in VolgogradNigeriaNigeria2 - 0IJslandIJsland
26 Juni 2018
20h00 in Saint PetersburgArgentiniëArgentinië - NigeriaNigeria
20h00 in Rostov-on-DonKroatiëKroatië - IJslandIJsland

Detail van de uitslagen


Groep E (Rusland - 17/06/2018 - 27/06/2018)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Brazilië4211031+2
2Zwitserland4211032+1
3Servië32101220
4Costa Rica0200203-3
17 Juni 2018
14h00 in SamaraServiëServië1 - 0Costa RicaCosta Rica
20h00 in Rostov-on-DonBraziliëBrazilië1 - 1ZwitserlandZwitserland
22 Juni 2018
14h00 in Saint PetersburgBraziliëBrazilië2 - 0Costa RicaCosta Rica
20h00 in KaliningradZwitserlandZwitserland2 - 1ServiëServië
27 Juni 2018
20h00 in MoscowBraziliëBrazilië - ServiëServië
20h00 in Nizhny NovgorodZwitserlandZwitserland - Costa RicaCosta Rica

Detail van de uitslagen


Groep F (Rusland - 17/06/2018 - 27/06/2018)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Zweden3110010+1
-Mexico3110010+1
3Zuid-Korea0100101-1
-Duitsland0100101-1
17 Juni 2018
17h00 in MoscowMexicoMexico1 - 0DuitslandDuitsland
18 Juni 2018
14h00 in Nizhny NovgorodZwedenZweden1 - 0Zuid-KoreaZuid-Korea
23 Juni 2018
17h00 in Rostov-on-DonMexicoMexico - Zuid-KoreaZuid-Korea
20h00 in SochiDuitslandDuitsland - ZwedenZweden
27 Juni 2018
16h00 in KazanDuitslandDuitsland - Zuid-KoreaZuid-Korea
16h00 in EkaterinburgZwedenZweden - MexicoMexico

Detail van de uitslagen


Groep G (Rusland - 18/06/2018 - 28/06/2018)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1België3110030+3
2Engeland3110021+1
3Tunesië0100112-1
4Panama0100103-3
18 Juni 2018
17h00 in SochiBelgiëBelgië3 - 0PanamaPanama
20h00 in VolgogradEngelandEngeland2 - 1TunesiëTunesië
23 Juni 2018
14h00 in MoscowBelgiëBelgië - TunesiëTunesië
24 Juni 2018
14h00 in Nizhny NovgorodEngelandEngeland - PanamaPanama
28 Juni 2018
19h00 in KaliningradEngelandEngeland - BelgiëBelgië
19h00 in SaranskTunesiëTunesië - PanamaPanama

Detail van de uitslagen


Groep H (Rusland - 19/06/2018 - 28/06/2018)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Japan3110021+1
-Senegal3110021+1
3Polen0100112-1
-Colombia0100112-1
19 Juni 2018
14h00 in SaranskJapanJapan2 - 1ColombiaColombia
17h00 in MoscowSenegalSenegal2 - 1PolenPolen
24 Juni 2018
17h00 in EkaterinburgSenegalSenegal - JapanJapan
20h00 in KazanPolenPolen - ColombiaColombia
28 Juni 2018
16h00 in VolgogradPolenPolen - JapanJapan
16h00 in SamaraColombiaColombia - SenegalSenegal

Detail van de uitslagen


Finaleronde (Rusland - 30/06/2018 - 15/07/2018)



Achtste finales (30/06/2018)

Kwartfinales (06/07/2018)

Halve Finale (10/07/2018)

Om 3e/4e plaats (14/07/2018)

Finale (15/07/2018)

Gedetailleerde uitslagen

Ploegen

Help

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - Alle rechten voorbehouden