De site voor alle sporten

Menu
Voetbal - Wereldbeker Heren - 2018 - Home

Voetbal - Wereldbeker Heren - 2018 - Home

Keuze van een seizoen :

Rusland
  • Argentinië
  • Australië
  • België
  • Brazilië
  • Colombia
  • Costa Rica
  • Denemarken
  • Duitsland
  • Egypte
  • Engeland
  • Frankrijk
  • IJsland
  • Iran
  • Japan
  • Kroatië
  • Marokko
  • Mexico
  • Nigeria
  • Panama
  • Peru
  • Polen
  • Portugal
  • Rusland
  • Saoedi-Arabië
  • Senegal
  • Servië
  • Spanje
  • Tunesië
  • Uruguay
  • Zuid-Korea
  • Zweden
  • Zwitserland

Home

Wereldbeker Heren - Home

RuslandRusland - 14 Juni 2018 - 28 Juni 2018

Wereldbeker Heren 2018 is de 22ste editie van deze wedstrijd.
Competitieprogramma van 14 Juni tot en met 28 Juni 2018.

Kwalificaties :
Kwalificatie Wereldbeker - Afrika (2015)
Kwalificatie Wereldbeker - CONCACAF (2015)


Groep A (Rusland - 14/06/2018 - 25/06/2018)

PloegPunGWWGVDVDTDS
-Uruguay00000000
-Rusland00000000
-Saoedi-Arabië00000000
-Egypte00000000
14 Juni 2018
17h00 in MoscowRuslandRusland - Saoedi-ArabiëSaoedi-Arabië
15 Juni 2018
14h00 in EkaterinburgUruguayUruguay - EgypteEgypte
19 Juni 2018
20h00 in Saint PetersburgRuslandRusland - EgypteEgypte
20 Juni 2018
17h00 in Rostov-on-DonUruguayUruguay - Saoedi-ArabiëSaoedi-Arabië
25 Juni 2018
16h00 in SamaraRuslandRusland - UruguayUruguay
16h00 in VolgogradEgypteEgypte - Saoedi-ArabiëSaoedi-Arabië

Detail van de uitslagen


Groep B (Rusland - 15/06/2018 - 25/06/2018)

PloegPunGWWGVDVDTDS
-Spanje00000000
-Portugal00000000
-Marokko00000000
-Iran00000000
15 Juni 2018
17h00 in Saint PetersburgMarokkoMarokko - IranIran
20h00 in SochiSpanjeSpanje - PortugalPortugal
20 Juni 2018
14h00 in MoscowPortugalPortugal - MarokkoMarokko
20h00 in KazanSpanjeSpanje - IranIran
25 Juni 2018
20h00 in SaranskPortugalPortugal - IranIran
20h00 in KaliningradSpanjeSpanje - MarokkoMarokko

Detail van de uitslagen


Groep C (Rusland - 16/06/2018 - 26/06/2018)

PloegPunGWWGVDVDTDS
-Frankrijk00000000
-Denemarken00000000
-Australië00000000
-Peru00000000
16 Juni 2018
12h00 in KazanFrankrijkFrankrijk - AustraliëAustralië
18h00 in SaranskDenemarkenDenemarken - PeruPeru
21 Juni 2018
14h00 in SamaraDenemarkenDenemarken - AustraliëAustralië
17h00 in EkaterinburgFrankrijkFrankrijk - PeruPeru
26 Juni 2018
16h00 in MoscowFrankrijkFrankrijk - DenemarkenDenemarken
16h00 in SochiPeruPeru - AustraliëAustralië

Detail van de uitslagen


Groep D (Rusland - 16/06/2018 - 26/06/2018)

PloegPunGWWGVDVDTDS
-Argentinië00000000
-Kroatië00000000
-Nigeria00000000
-IJsland00000000
16 Juni 2018
15h00 in MoscowArgentiniëArgentinië - IJslandIJsland
21h00 in KaliningradKroatiëKroatië - NigeriaNigeria
21 Juni 2018
20h00 in Nizhny NovgorodArgentiniëArgentinië - KroatiëKroatië
22 Juni 2018
17h00 in VolgogradIJslandIJsland - NigeriaNigeria
26 Juni 2018
20h00 in Saint PetersburgArgentiniëArgentinië - NigeriaNigeria
20h00 in Rostov-on-DonKroatiëKroatië - IJslandIJsland

Detail van de uitslagen


Groep E (Rusland - 17/06/2018 - 27/06/2018)

PloegPunGWWGVDVDTDS
-Brazilië00000000
-Costa Rica00000000
-Zwitserland00000000
-Servië00000000
17 Juni 2018
14h00 in SamaraServiëServië - Costa RicaCosta Rica
20h00 in Rostov-on-DonBraziliëBrazilië - ZwitserlandZwitserland
22 Juni 2018
14h00 in Saint PetersburgBraziliëBrazilië - Costa RicaCosta Rica
20h00 in KaliningradServiëServië - ZwitserlandZwitserland
27 Juni 2018
20h00 in MoscowBraziliëBrazilië - ServiëServië
20h00 in Nizhny NovgorodZwitserlandZwitserland - Costa RicaCosta Rica

Detail van de uitslagen


Groep F (Rusland - 17/06/2018 - 27/06/2018)

PloegPunGWWGVDVDTDS
-Zuid-Korea00000000
-Duitsland00000000
-Zweden00000000
-Mexico00000000
17 Juni 2018
17h00 in MoscowDuitslandDuitsland - MexicoMexico
18 Juni 2018
14h00 in Nizhny NovgorodZwedenZweden - Zuid-KoreaZuid-Korea
23 Juni 2018
17h00 in Rostov-on-DonMexicoMexico - Zuid-KoreaZuid-Korea
20h00 in SochiDuitslandDuitsland - ZwedenZweden
27 Juni 2018
16h00 in KazanDuitslandDuitsland - Zuid-KoreaZuid-Korea
16h00 in EkaterinburgZwedenZweden - MexicoMexico

Detail van de uitslagen


Groep G (Rusland - 18/06/2018 - 28/06/2018)

PloegPunGWWGVDVDTDS
-Engeland00000000
-België00000000
-Tunesië00000000
-Panama00000000
18 Juni 2018
17h00 in SochiBelgiëBelgië - PanamaPanama
20h00 in VolgogradEngelandEngeland - TunesiëTunesië
23 Juni 2018
14h00 in MoscowBelgiëBelgië - TunesiëTunesië
24 Juni 2018
14h00 in Nizhny NovgorodEngelandEngeland - PanamaPanama
28 Juni 2018
19h00 in KaliningradEngelandEngeland - BelgiëBelgië
19h00 in SaranskTunesiëTunesië - PanamaPanama

Detail van de uitslagen


Groep H (Rusland - 19/06/2018 - 28/06/2018)

PloegPunGWWGVDVDTDS
-Japan00000000
-Senegal00000000
-Polen00000000
-Colombia00000000
19 Juni 2018
14h00 in SaranskColombiaColombia - JapanJapan
17h00 in MoscowPolenPolen - SenegalSenegal
24 Juni 2018
17h00 in EkaterinburgSenegalSenegal - JapanJapan
20h00 in KazanPolenPolen - ColombiaColombia
28 Juni 2018
16h00 in VolgogradPolenPolen - JapanJapan
16h00 in SamaraColombiaColombia - SenegalSenegal

Detail van de uitslagen


Finaleronde (Rusland - 30/06/2018 - 15/07/2018)



Achtste finales (30/06/2018)

Kwartfinales (06/07/2018)

Halve Finale (10/07/2018)

Om 3e/4e plaats (14/07/2018)

Finale (15/07/2018)

Gedetailleerde uitslagen

Ploegen

Help

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2017 - Alle rechten voorbehouden