De site voor alle sporten

Menu
 

Voetbal - Kwalificatie Wereldbeker Dames - Europa - 2017/2018 - Home

Keuze van een seizoen :

 

Home

Kwalificatie Wereldbeker Dames - Europa - Home


Deze event is een deel van die evenementen voor: Wereldbeker Dames (2019)

Voorronde - Groep A (Georgië - Tbilissi - 06/04/2017 - 11/04/2017)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Kazachstan7321042+2
2Letland5312073+4
3Georgië43111330
4Estland0300317-6
6 April 2017
12h00LetlandLetland4 - 0EstlandEstland
14h00KazachstanKazachstan1 - 0GeorgiëGeorgië
8 April 2017
12h00LetlandLetland2 - 2KazachstanKazachstan
14h00GeorgiëGeorgië2 - 1EstlandEstland
11 April 2017
14h00KazachstanKazachstan1 - 0EstlandEstland
14h00LetlandLetland1 - 1GeorgiëGeorgië

Detail van de uitslagen


Voorronde - Groep B (Albanië - Tirana - 06/04/2017 - 11/04/2017)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Albanië7321053+2
2Griekenland6320182+6
3Malta4311132+1
4Kosovo03003312-9
6 April 2017
12h00AlbaniëAlbanië3 - 2KosovoKosovo
14h00GriekenlandGriekenland1 - 0MaltaMalta
8 April 2017
12h00GriekenlandGriekenland6 - 0KosovoKosovo
14h00AlbaniëAlbanië0 - 0MaltaMalta
11 April 2017
14h00AlbaniëAlbanië2 - 1GriekenlandGriekenland
14h00MaltaMalta3 - 1KosovoKosovo

Detail van de uitslagen


Voorronde - Groep C (Litouwen - Vilnius - 06/04/2017 - 11/04/2017)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Israël7321090+9
2Moldavië7321060+6
3Litouwen3310224-2
4Andorra03003013-13
6 April 2017
13h00MoldaviëMoldavië4 - 0AndorraAndorra
17h30IsraëlIsraël2 - 0LitouwenLitouwen
8 April 2017
13h00MoldaviëMoldavië2 - 0LitouwenLitouwen
17h30IsraëlIsraël7 - 0AndorraAndorra
11 April 2017
14h00IsraëlIsraël0 - 0MoldaviëMoldavië
14h00LitouwenLitouwen2 - 0AndorraAndorra

Detail van de uitslagen


Voorronde - Groep D (Far Oer - Tórshavn - 06/04/2017 - 11/04/2017)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Far Oer9330093+6
2Turkije63201133+10
3Montenegro3310286+2
4Luxemburg03003321-18
6 April 2017
16h00TurkijeTurkije3 - 0MontenegroMontenegro
20h30Far OerFar Oer5 - 1LuxemburgLuxemburg
8 April 2017
16h00Far OerFar Oer2 - 1MontenegroMontenegro
20h30TurkijeTurkije9 - 1LuxemburgLuxemburg
11 April 2017
14h00Far OerFar Oer2 - 1TurkijeTurkije
14h00MontenegroMontenegro7 - 1LuxemburgLuxemburg

Detail van de uitslagen


Groep 1 (17/09/2017 - 04/09/2018)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Engeland3110060+6
2Bosnië en Herzegovina3110020+2
3Wales3110010+1
4Kazachstan0200203-3
5Rusland0100106-6
17 September 2017
14h00KazachstanKazachstan0 - 1WalesWales
19 September 2017
20h00EngelandEngeland6 - 0RuslandRusland
21 Oktober 2017
12h00KazachstanKazachstan0 - 2Bosnië en HerzegovinaBosnië en Herzegovina
24 Oktober 2017
18h00RuslandRusland - WalesWales
24 November 2017
15h00WalesWales - KazachstanKazachstan
20h00EngelandEngeland - Bosnië en HerzegovinaBosnië en Herzegovina
28 November 2017
13h30Bosnië en HerzegovinaBosnië en Herzegovina - WalesWales
20h00EngelandEngeland - KazachstanKazachstan
5 April 2018
15h00Bosnië en HerzegovinaBosnië en Herzegovina - RuslandRusland
6 April 2018
20h00EngelandEngeland - WalesWales
9 April 2018
14h00KazachstanKazachstan - RuslandRusland
10 April 2018
15h00Bosnië en HerzegovinaBosnië en Herzegovina - EngelandEngeland
7 Juni 2018
15h00WalesWales - Bosnië en HerzegovinaBosnië en Herzegovina
8 Juni 2018
15h00RuslandRusland - EngelandEngeland
12 Juni 2018
15h00Bosnië en HerzegovinaBosnië en Herzegovina - KazachstanKazachstan
15h00WalesWales - RuslandRusland
30 Augustus 2018
15h00RuslandRusland - KazachstanKazachstan
31 Augustus 2018
15h00WalesWales - EngelandEngeland
4 September 2018
14h00KazachstanKazachstan - EngelandEngeland
15h00RuslandRusland - Bosnië en HerzegovinaBosnië en Herzegovina

Detail van de uitslagen


Groep 2 (15/09/2017 - 04/09/2018)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Zwitserland6220062+4
2Polen3210153+2
3Schotland3110021+1
4Wit-Rusland3310236-3
5Albanië0200215-4
15 September 2017
17h00AlbaniëAlbanië1 - 4ZwitserlandZwitserland
18h00PolenPolen4 - 1Wit-RuslandWit-Rusland
19 September 2017
17h00Wit-RuslandWit-Rusland1 - 0AlbaniëAlbanië
19h00ZwitserlandZwitserland2 - 1PolenPolen
19 Oktober 2017
17h00Wit-RuslandWit-Rusland1 - 2SchotlandSchotland
24 Oktober 2017
20h30SchotlandSchotland - AlbaniëAlbanië
24 November 2017
15h00ZwitserlandZwitserland - Wit-RuslandWit-Rusland
15h00AlbaniëAlbanië - PolenPolen
28 November 2017
15h00ZwitserlandZwitserland - AlbaniëAlbanië
5 April 2018
15h00ZwitserlandZwitserland - SchotlandSchotland
6 April 2018
15h00PolenPolen - AlbaniëAlbanië
10 April 2018
15h00SchotlandSchotland - PolenPolen
15h00AlbaniëAlbanië - Wit-RuslandWit-Rusland
7 Juni 2018
15h00SchotlandSchotland - Wit-RuslandWit-Rusland
12 Juni 2018
15h00Wit-RuslandWit-Rusland - ZwitserlandZwitserland
15h00PolenPolen - SchotlandSchotland
30 Augustus 2018
15h00SchotlandSchotland - ZwitserlandZwitserland
31 Augustus 2018
15h00Wit-RuslandWit-Rusland - PolenPolen
4 September 2018
15h00PolenPolen - ZwitserlandZwitserland
15h00AlbaniëAlbanië - SchotlandSchotland

Detail van de uitslagen


Groep 3 (15/09/2017 - 04/09/2018)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Noorwegen62200102+8
2Ierland3110020+2
3Nederland00000000
4Slowakije0100116-5
-Noord-Ierland0200216-5
15 September 2017
17h55NoorwegenNoorwegen4 - 1Noord-IerlandNoord-Ierland
19 September 2017
17h55NoorwegenNoorwegen6 - 1SlowakijeSlowakije
20h30Noord-IerlandNoord-Ierland0 - 2IerlandIerland
24 Oktober 2017
17h30SlowakijeSlowakije - IerlandIerland
19h00NederlandNederland - NoorwegenNoorwegen
24 November 2017
15h00SlowakijeSlowakije - NederlandNederland
28 November 2017
15h00SlowakijeSlowakije - Noord-IerlandNoord-Ierland
19h00NederlandNederland - IerlandIerland
6 April 2018
15h00IerlandIerland - SlowakijeSlowakije
19h00NederlandNederland - Noord-IerlandNoord-Ierland
10 April 2018
15h00IerlandIerland - NederlandNederland
20h30Noord-IerlandNoord-Ierland - NoorwegenNoorwegen
8 Juni 2018
15h00IerlandIerland - NoorwegenNoorwegen
20h30Noord-IerlandNoord-Ierland - NederlandNederland
12 Juni 2018
17h55NoorwegenNoorwegen - IerlandIerland
19h00NederlandNederland - SlowakijeSlowakije
31 Augustus 2018
15h00IerlandIerland - Noord-IerlandNoord-Ierland
15h00SlowakijeSlowakije - NoorwegenNoorwegen
4 September 2018
17h55NoorwegenNoorwegen - NederlandNederland
20h30Noord-IerlandNoord-Ierland - SlowakijeSlowakije

Detail van de uitslagen


Groep 4 (15/09/2017 - 04/09/2018)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Denemarken3110061+5
2Zweden3110020+2
3Kroatië2302135-2
4Oekraïne11010110
5Hongarije1201138-5
15 September 2017
18h00OekraïneOekraïne1 - 1KroatiëKroatië
19 September 2017
18h00KroatiëKroatië0 - 2ZwedenZweden
18h00HongarijeHongarije1 - 6DenemarkenDenemarken
19 Oktober 2017
15h30HongarijeHongarije2 - 2KroatiëKroatië
20 Oktober 2017
18h15ZwedenZwedenUitgesteldDenemarkenDenemarken
24 Oktober 2017
18h00KroatiëKroatië - DenemarkenDenemarken
18h45ZwedenZweden - HongarijeHongarije
24 November 2017
18h00HongarijeHongarije - OekraïneOekraïne
5 April 2018
18h00HongarijeHongarije - ZwedenZweden
18h00KroatiëKroatië - OekraïneOekraïne
9 April 2018
15h00DenemarkenDenemarken - OekraïneOekraïne
18h00KroatiëKroatië - HongarijeHongarije
7 Juni 2018
18h45ZwedenZweden - KroatiëKroatië
8 Juni 2018
18h00OekraïneOekraïne - DenemarkenDenemarken
12 Juni 2018
15h00DenemarkenDenemarken - HongarijeHongarije
18h00OekraïneOekraïne - ZwedenZweden
30 Augustus 2018
15h00DenemarkenDenemarken - KroatiëKroatië
18h45ZwedenZweden - OekraïneOekraïne
4 September 2018
15h00DenemarkenDenemarken - ZwedenZweden
18h00OekraïneOekraïne - HongarijeHongarije

Detail van de uitslagen


Groep 5 (14/09/2017 - 04/09/2018)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Tsjechië63201121+11
2IJsland62200112+9
3Duitsland6320193+6
4Slovenië02002010-10
5Far Oer02002016-16
14 September 2017
20h00Far OerFar Oer0 - 8TsjechiëTsjechië
16 September 2017
14h00DuitslandDuitsland6 - 0SloveniëSlovenië
18 September 2017
20h15IJslandIJsland8 - 0Far OerFar Oer
19 September 2017
17h58TsjechiëTsjechië0 - 1DuitslandDuitsland
20 Oktober 2017
16h00DuitslandDuitsland2 - 3IJslandIJsland
18h00SloveniëSlovenië0 - 4TsjechiëTsjechië
24 Oktober 2017
16h10DuitslandDuitsland - Far OerFar Oer
18h00TsjechiëTsjechië - IJslandIJsland
24 November 2017
18h00SloveniëSlovenië - Far OerFar Oer
6 April 2018
16h00DuitslandDuitsland - TsjechiëTsjechië
18h00SloveniëSlovenië - IJslandIJsland
10 April 2018
18h00SloveniëSlovenië - DuitslandDuitsland
20h00Far OerFar Oer - IJslandIJsland
7 Juni 2018
20h00Far OerFar Oer - SloveniëSlovenië
11 Juni 2018
20h15IJslandIJsland - SloveniëSlovenië
12 Juni 2018
18h00TsjechiëTsjechië - Far OerFar Oer
31 Augustus 2018
18h00TsjechiëTsjechië - SloveniëSlovenië
1 September 2018
20h15IJslandIJsland - DuitslandDuitsland
4 September 2018
20h00Far OerFar Oer - DuitslandDuitsland
20h15IJslandIJsland - TsjechiëTsjechië

Detail van de uitslagen


Groep 6 (15/09/2017 - 04/09/2018)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1België62200152+13
2Italië6220060+6
3Portugal00000000
4Roemenië0200224-2
5Moldavië02002017-17
15 September 2017
20h30ItaliëItalië5 - 0MoldaviëMoldavië
19 September 2017
17h00RoemeniëRoemenië0 - 1ItaliëItalië
20h15BelgiëBelgië12 - 0MoldaviëMoldavië
20 Oktober 2017
20h30BelgiëBelgië3 - 2RoemeniëRoemenië
24 Oktober 2017
15h00ItaliëItalië - RoemeniëRoemenië
18h00PortugalPortugal - BelgiëBelgië
24 November 2017
15h00PortugalPortugal - MoldaviëMoldavië
28 November 2017
15h00PortugalPortugal - ItaliëItalië
17h00RoemeniëRoemenië - MoldaviëMoldavië
6 April 2018
15h00MoldaviëMoldavië - ItaliëItalië
20h15BelgiëBelgië - PortugalPortugal
10 April 2018
15h00MoldaviëMoldavië - RoemeniëRoemenië
20h30ItaliëItalië - BelgiëBelgië
8 Juni 2018
20h30ItaliëItalië - PortugalPortugal
12 Juni 2018
15h00MoldaviëMoldavië - BelgiëBelgië
17h00RoemeniëRoemenië - PortugalPortugal
30 Augustus 2018
15h00MoldaviëMoldavië - PortugalPortugal
31 Augustus 2018
17h00RoemeniëRoemenië - BelgiëBelgië
4 September 2018
15h00PortugalPortugal - RoemeniëRoemenië
20h15BelgiëBelgië - ItaliëItalië

Detail van de uitslagen


Groep 7 (19/09/2017 - 04/09/2018)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Oostenrijk3110040+4
2Servië3210124-2
3Finland00000000
-Spanje00000000
5Israël0100102-2
19 September 2017
20h00ServiëServië0 - 4OostenrijkOostenrijk
19 Oktober 2017
15h30ServiëServië2 - 0IsraëlIsraël
22 Oktober 2017
16h00FinlandFinland - ServiëServië
23 Oktober 2017
16h00IsraëlIsraël - SpanjeSpanje
23 November 2017
15h00OostenrijkOostenrijk - IsraëlIsraël
24 November 2017
20h00ServiëServië - SpanjeSpanje
26 November 2017
16h00FinlandFinland - IsraëlIsraël
28 November 2017
15h00IsraëlIsraël - FinlandFinland
20h00SpanjeSpanje - OostenrijkOostenrijk
5 April 2018
15h00OostenrijkOostenrijk - ServiëServië
6 April 2018
16h00FinlandFinland - SpanjeSpanje
10 April 2018
15h00OostenrijkOostenrijk - SpanjeSpanje
15h00IsraëlIsraël - ServiëServië
7 Juni 2018
20h00SpanjeSpanje - IsraëlIsraël
8 Juni 2018
16h00FinlandFinland - OostenrijkOostenrijk
12 Juni 2018
15h00IsraëlIsraël - OostenrijkOostenrijk
20h00ServiëServië - FinlandFinland
31 Augustus 2018
20h00SpanjeSpanje - FinlandFinland
4 September 2018
15h00OostenrijkOostenrijk - FinlandFinland
20h00SpanjeSpanje - ServiëServië

Detail van de uitslagen


Play-Offs (01/10/2018 - 13/11/2018)



Halve Finale (01/10/2018)

Finale (05/11/2018)

Gedetailleerde uitslagen

Ploegen

Help

Statistieken

Archief

© Copyright Info Média Conseil 2007-2017 - Alle rechten voorbehouden