De site voor alle sporten

Menu
Voetbal - CAF Confederation Cup - 2018 - Home

Voetbal - CAF Confederation Cup - 2018 - Home

Keuze van een seizoen :

 

Home

CAF Confederation Cup - Home

WinnaarRaja CasablancaRaja Casablanca

 
 

Kwalificatieronde (09/02/2018 - 21/02/2018)

9 Februari 2018
17h30Onze Créateurs de Niaréla (MLI)Onze Créateurs de Niaréla1 - 1CR BelouizdadCR Belouizdad (ALG)
20h00Djoliba AC (MLI)Djoliba ACGeannuleerdELWA United FCELWA United FC (LBR)
10 Februari 2018
13h00Ngazi Sport de Mirontsi (COM)Ngazi Sport de Mirontsi1 - 1AS Port-Louis 2000AS Port-Louis 2000 (MRI)
14h00Olympique Star (BDI)Olympique Star0 - 0Etoile Filante OuagadougouEtoile Filante Ouagadougou (BUR)
14h00US Ben Guerdane (TUN)US Ben Guerdane3 - 0Al-Hilal JubaAl-Hilal Juba (SSU)
14h30CD Costa do Sol (MOZ)CD Costa do Sol1 - 0Jwaneng Galaxy FCJwaneng Galaxy FC (BOT)
15h00Young Buffaloes (SWZ)Young Buffaloes0 - 1Cape Town City FCCape Town City FC (RSA)
15h30AS Mangasport (GAB)AS Mangasport0 - 1AS Maniema UnionAS Maniema Union (COD)
15h30New Star de Douala (CMR)New Star de Douala2 - 1Deportivo NiefangDeportivo Niefang (GEQ)
16h00Energie FC (BEN)Energie FC1 - 0Hafia ConakryHafia Conakry (GUI)
16h00Atlético Petróleos Luanda (ANG)Atlético Petróleos Luanda5 - 0Masters Security FCMasters Security FC (MAW)
17h00AS Tanda (CIV)AS Tanda0 - 0CS La ManchaCS La Mancha (CGO)
18h00Al-Ittihad Tripoli (LBA)Al-Ittihad Tripoli1 - 0Sahel SCSahel SC (NIG)
18h30Al-Masry Club (EGY)Al-Masry Club4 - 0Green Buffaloes FCGreen Buffaloes FC (ZAM)
11 Februari 2018
13h00AFC Leopards (KEN)AFC Leopards1 - 1Fosa Juniors FCFosa Juniors FC (MAD)
14h00Zimamoto FC (ZAN)Zimamoto FC1 - 1Welayta Dicha SCWelayta Dicha SC (ETH)
14h00Simba SC (TAN)Simba SC4 - 0Gendarmerie Nationale FCGendarmerie Nationale FC (DJI)
14h30APR FC (RWA)APR FC4 - 0Anse Réunion FCAnse Réunion FC (SEY)
16h00Akwa United FC (NGR)Akwa United FC1 - 2Banjul Hawks FCBanjul Hawks FC (GAM)
16h00Asante Kotoko (GHA)Asante Kotoko1 - 0CARA BrazzavilleCARA Brazzaville (CGO)
17h00Africa Sports (CIV)Africa Sports1 - 1FC NouadhibouFC Nouadhibou (MTN)
19h30Renaissance de Berkane (MAR)Renaissance de Berkane2 - 1Mbour Petite-Côte FCMbour Petite-Côte FC (SEN)
16 Februari 2018
15h00ELWA United FC (LBR)ELWA United FCGeannuleerdDjoliba ACDjoliba AC (MLI)
20 Februari 2018
12h15AS Port-Louis 2000 (MRI)AS Port-Louis 20004 - 1Ngazi Sport de MirontsiNgazi Sport de Mirontsi (COM)
13h30Masters Security FC (MAW)Masters Security FC0 - 0Atlético Petróleos LuandaAtlético Petróleos Luanda (ANG)
14h00Gendarmerie Nationale FC (DJI)Gendarmerie Nationale FC0 - 1Simba SCSimba SC (TAN)
14h00Green Buffaloes FC (ZAM)Green Buffaloes FC2 - 1Al-Masry ClubAl-Masry Club (EGY)
14h30Anse Réunion FC (SEY)Anse Réunion FC2 - 1APR FCAPR FC (RWA)
15h30CS La Mancha (CGO)CS La Mancha1 - 0AS TandaAS Tanda (CIV)
16h00Deportivo Niefang (GEQ)Deportivo Niefang1 - 0New Star de DoualaNew Star de Douala (CMR)
17h00CR Belouizdad (ALG)CR Belouizdad2 - 0Onze Créateurs de NiarélaOnze Créateurs de Niaréla (MLI)
17h30Hafia Conakry (GUI)Hafia Conakry1 - 1Energie FCEnergie FC (BEN)
18h30Cape Town City FC (RSA)Cape Town City FC1 - 0Young BuffaloesYoung Buffaloes (SWZ)
21 Februari 2018
12h30Fosa Juniors FC (MAD)Fosa Juniors FC0 - 0AFC LeopardsAFC Leopards (KEN)
14h00Al-Hilal Juba (SSU)Al-Hilal Juba0 - 3 (forfait)US Ben GuerdaneUS Ben Guerdane (TUN)
14h00Welayta Dicha SC (ETH)Welayta Dicha SC1 - 0Zimamoto FCZimamoto FC (ZAN)
15h30AS Maniema Union (COD)AS Maniema Union1 - 1AS MangasportAS Mangasport (GAB)
15h30CARA Brazzaville (CGO)CARA Brazzaville1 - 0 (7 str 6)Asante KotokoAsante Kotoko (GHA)
16h00Jwaneng Galaxy FC (BOT)Jwaneng Galaxy FC0 - 1CD Costa do SolCD Costa do Sol (MOZ)
16h00Sahel SC (NIG)Sahel SC0 - 3Al-Ittihad TripoliAl-Ittihad Tripoli (LBA)
16h30Etoile Filante Ouagadougou (BUR)Etoile Filante Ouagadougou0 - 1Olympique StarOlympique Star (BDI)
16h30FC Nouadhibou (MTN)FC Nouadhibou1 - 0Africa SportsAfrica Sports (CIV)
17h00Mbour Petite-Côte FC (SEN)Mbour Petite-Côte FC1 - 1Renaissance de BerkaneRenaissance de Berkane (MAR)
19h00Banjul Hawks FC (GAM)Banjul Hawks FC0 - 2Akwa United FCAkwa United FC (NGR)

Detail van de uitslagen


Eerste Ronde (06/03/2018 - 18/03/2018)

6 Maart 2018
15h30Daring Club Motema Pembe (COD)Daring Club Motema Pembe1 - 1Deportivo NiefangDeportivo Niefang (GEQ)
15h30CS La Mancha (CGO)CS La Mancha3 - 0Al-Ahli ShendiAl-Ahli Shendi (SUD)
16h00Atlético Petróleos Luanda (ANG)Atlético Petróleos Luanda0 - 0Supersport United FCSupersport United FC (RSA)
17h00CR Belouizdad (ALG)CR Belouizdad3 - 0Nkana FCNkana FC (ZAM)
18h00Renaissance de Berkane (MAR)Renaissance de Berkane3 - 1Club AfricainClub Africain (TUN)
20h00Raja Casablanca (MAR)Raja Casablanca1 - 1FC NouadhibouFC Nouadhibou (MTN)
7 Maart 2018
12h30AS Port-Louis 2000 (MRI)AS Port-Louis 20000 - 2Fosa Juniors FCFosa Juniors FC (MAD)
14h00Olympique Star (BDI)Olympique Star0 - 0Al-Hilal Al-UbayyidAl-Hilal Al-Ubayyid (SUD)
14h00Welayta Dicha SC (ETH)Welayta Dicha SC2 - 1El ZamalekEl Zamalek (EGY)
14h00AS Maniema Union (COD)AS Maniema Union2 - 2USM AlgerUSM Alger (ALG)
15h30CARA Brazzaville (CGO)CARA Brazzaville3 - 0US Ben GuerdaneUS Ben Guerdane (TUN)
16h00Energie FC (BEN)Energie FC0 - 2Enyimba FCEnyimba FC (NGR)
16h00Al-Ittihad Tripoli (LBA)Al-Ittihad Tripoli1 - 0Akwa United FCAkwa United FC (NGR)
16h00Simba SC (TAN)Simba SC2 - 2Al-Masry ClubAl-Masry Club (EGY)
18h00CD Costa do Sol (MOZ)CD Costa do Sol0 - 1Cape Town City FCCape Town City FC (RSA)
18h00Djoliba AC (MLI)Djoliba AC1 - 0APR FCAPR FC (RWA)
16 Maart 2018
18h00Supersport United FC (RSA)Supersport United FC2 - 1Atlético Petróleos LuandaAtlético Petróleos Luanda (ANG)
18h00Al-Ahli Shendi (SUD)Al-Ahli Shendi2 - 1CS La ManchaCS La Mancha (CGO)
17 Maart 2018
14h00Nkana FC (ZAM)Nkana FC1 - 0CR BelouizdadCR Belouizdad (ALG)
14h30APR FC (RWA)APR FC2 - 1Djoliba ACDjoliba AC (MLI)
15h00Club Africain (TUN)Club Africain0 - 1Renaissance de BerkaneRenaissance de Berkane (MAR)
16h30FC Nouadhibou (MTN)FC Nouadhibou2 - 4Raja CasablancaRaja Casablanca (MAR)
18h00Al-Hilal Al-Ubayyid (SUD)Al-Hilal Al-Ubayyid6 - 0Olympique StarOlympique Star (BDI)
18h30Al-Masry Club (EGY)Al-Masry Club0 - 0Simba SCSimba SC (TAN)
18 Maart 2018
12h30Fosa Juniors FC (MAD)Fosa Juniors FC1 - 0AS Port-Louis 2000AS Port-Louis 2000 (MRI)
14h00US Ben Guerdane (TUN)US Ben Guerdane3 - 1CARA BrazzavilleCARA Brazzaville (CGO)
15h00Cape Town City FC (RSA)Cape Town City FC1 - 2CD Costa do SolCD Costa do Sol (MOZ)
16h00Deportivo Niefang (GEQ)Deportivo Niefang1 - 0Daring Club Motema PembeDaring Club Motema Pembe (COD)
16h00Akwa United FC (NGR)Akwa United FC1 - 0 (3 str 2)Al-Ittihad TripoliAl-Ittihad Tripoli (LBA)
16h00Enyimba FC (NGR)Enyimba FC3 - 2Energie FCEnergie FC (BEN)
17h00El Zamalek (EGY)El Zamalek2 - 1 (3 str 4)Welayta Dicha SCWelayta Dicha SC (ETH)
18h00USM Alger (ALG)USM Alger1 - 1AS Maniema UnionAS Maniema Union (COD)

Detail van de uitslagen


Playoff (06/04/2018 - 18/04/2018)

6 April 2018
16h00CF Mounana (GAB)CF Mounana1 - 1Al-Masry ClubAl-Masry Club (EGY)
18h00Rayon Sport FC (RWA)Rayon Sport FC3 - 0CD Costa do SolCD Costa do Sol (MOZ)
20h00Bidvest Wits FC (RSA)Bidvest Wits FC1 - 1Enyimba FCEnyimba FC (NGR)
7 April 2018
15h00Zanaco FC (ZAM)Zanaco FC0 - 2Raja CasablancaRaja Casablanca (MAR)
15h00Saint George FC (ETH)Saint George FC1 - 0CARA BrazzavilleCARA Brazzaville (CGO)
15h00Young Africans F.C. (TAN)Young Africans F.C.2 - 0Welayta Dicha SCWelayta Dicha SC (ETH)
15h00União Desportiva do Songo (MOZ)União Desportiva do Songo3 - 1Al-Hilal Al-UbayyidAl-Hilal Al-Ubayyid (SUD)
16h30AS Vita Club (COD)AS Vita Club1 - 0CS La ManchaCS La Mancha (CGO)
17h00Plateau United FC (NGR)Plateau United FC2 - 1USM AlgerUSM Alger (ALG)
18h00Williamsville AC (CIV)Williamsville AC2 - 0Deportivo NiefangDeportivo Niefang (GEQ)
19h00Génération Foot (SEN)Génération Foot3 - 1Renaissance de BerkaneRenaissance de Berkane (MAR)
8 April 2018
14h00Gor Mahia FC (KEN)Gor Mahia FC1 - 0Supersport United FCSupersport United FC (RSA)
17h00MFM FC (NGR)MFM FC0 - 1Djoliba ACDjoliba AC (MLI)
17h00ASEC Mimosas (CIV)ASEC Mimosas1 - 0CR BelouizdadCR Belouizdad (ALG)
17h00Aduana Stars FC (GHA)Aduana Stars FC6 - 1Fosa Juniors FCFosa Juniors FC (MAD)
19h30Al Hilal Omdurman (SUD)Al Hilal Omdurman2 - 0Akwa United FCAkwa United FC (NGR)
17 April 2018
16h30CS La Mancha (CGO)CS La Mancha1 - 5AS Vita ClubAS Vita Club (COD)
18h00CR Belouizdad (ALG)CR Belouizdad0 - 0ASEC MimosasASEC Mimosas (CIV)
19h00USM Alger (ALG)USM Alger4 - 0Plateau United FCPlateau United FC (NGR)
19h30Al-Masry Club (EGY)Al-Masry Club2 - 1CF MounanaCF Mounana (GAB)
18 April 2018
13h30Fosa Juniors FC (MAD)Fosa Juniors FC2 - 1Aduana Stars FCAduana Stars FC (GHA)
15h00Welayta Dicha SC (ETH)Welayta Dicha SC1 - 0Young Africans F.C.Young Africans F.C. (TAN)
16h30CARA Brazzaville (CGO)CARA Brazzaville1 - 0 (4 str 3)Saint George FCSaint George FC (ETH)
17h00Enyimba FC (NGR)Enyimba FC0 - 0Bidvest Wits FCBidvest Wits FC (RSA)
17h00Deportivo Niefang (GEQ)Deportivo Niefang0 - 0Williamsville ACWilliamsville AC (CIV)
17h00Akwa United FC (NGR)Akwa United FC3 - 1Al Hilal OmdurmanAl Hilal Omdurman (SUD)
19h00Djoliba AC (MLI)Djoliba AC0 - 0MFM FCMFM FC (NGR)
19h00Al-Hilal Al-Ubayyid (SUD)Al-Hilal Al-Ubayyid2 - 1União Desportiva do SongoUnião Desportiva do Songo (MOZ)
19h00CD Costa do Sol (MOZ)CD Costa do Sol2 - 0Rayon Sport FCRayon Sport FC (RWA)
19h00Supersport United FC (RSA)Supersport United FC2 - 1Gor Mahia FCGor Mahia FC (KEN)
20h00Renaissance de Berkane (MAR)Renaissance de Berkane2 - 0Génération FootGénération Foot (SEN)
21h00Raja Casablanca (MAR)Raja Casablanca3 - 0Zanaco FCZanaco FC (ZAM)

Detail van de uitslagen


Groep A (06/05/2018 - 29/08/2018)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Raja Casablanca (MAR)116321145+9
2AS Vita Club (COD)10631285+3
3ASEC Mimosas (CIV)9630368-2
4Aduana Stars FC (GHA)46114515-10
6 Mei 2018
18h00ASEC Mimosas (CIV)ASEC Mimosas1 - 0Aduana Stars FCAduana Stars FC (GHA)
21h00Raja Casablanca (MAR)Raja Casablanca0 - 0AS Vita ClubAS Vita Club (COD)
16 Mei 2018
15h00Aduana Stars FC (GHA)Aduana Stars FC3 - 3Raja CasablancaRaja Casablanca (MAR)
15h00AS Vita Club (COD)AS Vita Club3 - 1ASEC MimosasASEC Mimosas (CIV)
18 Juli 2018
15h00Aduana Stars FC (GHA)Aduana Stars FC2 - 1AS Vita ClubAS Vita Club (COD)
18h00ASEC Mimosas (CIV)ASEC Mimosas0 - 1Raja CasablancaRaja Casablanca (MAR)
29 Juli 2018
15h00AS Vita Club (COD)AS Vita Club2 - 0Aduana Stars FCAduana Stars FC (GHA)
21h00Raja Casablanca (MAR)Raja Casablanca4 - 0ASEC MimosasASEC Mimosas (CIV)
19 Augustus 2018
15h00Aduana Stars FC (GHA)Aduana Stars FC0 - 2ASEC MimosasASEC Mimosas (CIV)
15h00AS Vita Club (COD)AS Vita Club2 - 0Raja CasablancaRaja Casablanca (MAR)
29 Augustus 2018
21h00ASEC Mimosas (CIV)ASEC Mimosas2 - 0AS Vita ClubAS Vita Club (COD)
21h00Raja Casablanca (MAR)Raja Casablanca6 - 0Aduana Stars FCAduana Stars FC (GHA)

Detail van de uitslagen


Groep B (06/05/2018 - 29/08/2018)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Renaissance de Berkane (MAR)13641172+5
2Al-Masry Club (EGY)12633072+5
3União Desportiva do Songo (MOZ)36033510-5
4Al Hilal Omdurman (SUD)3603349-5
6 Mei 2018
18h00Renaissance de Berkane (MAR)Renaissance de Berkane1 - 0Al Hilal OmdurmanAl Hilal Omdurman (SUD)
21h00Al-Masry Club (EGY)Al-Masry Club2 - 0União Desportiva do SongoUnião Desportiva do Songo (MOZ)
16 Mei 2018
15h00União Desportiva do Songo (MOZ)União Desportiva do Songo0 - 2Renaissance de BerkaneRenaissance de Berkane (MAR)
21h00Al Hilal Omdurman (SUD)Al Hilal Omdurman1 - 1Al-Masry ClubAl-Masry Club (EGY)
18 Juli 2018
21h00Renaissance de Berkane (MAR)Renaissance de Berkane0 - 0Al-Masry ClubAl-Masry Club (EGY)
21h00Al Hilal Omdurman (SUD)Al Hilal Omdurman2 - 2União Desportiva do SongoUnião Desportiva do Songo (MOZ)
29 Juli 2018
15h00União Desportiva do Songo (MOZ)União Desportiva do Songo1 - 1Al Hilal OmdurmanAl Hilal Omdurman (SUD)
21h00Al-Masry Club (EGY)Al-Masry Club1 - 0Renaissance de BerkaneRenaissance de Berkane (MAR)
19 Augustus 2018
15h00União Desportiva do Songo (MOZ)União Desportiva do Songo1 - 1Al-Masry ClubAl-Masry Club (EGY)
21h00Al Hilal Omdurman (SUD)Al Hilal Omdurman0 - 2Renaissance de BerkaneRenaissance de Berkane (MAR)
29 Augustus 2018
21h00Renaissance de Berkane (MAR)Renaissance de Berkane2 - 1União Desportiva do SongoUnião Desportiva do Songo (MOZ)
21h00Al-Masry Club (EGY)Al-Masry Club2 - 0Al Hilal OmdurmanAl Hilal Omdurman (SUD)

Detail van de uitslagen


Groep C (06/05/2018 - 29/08/2018)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1Enyimba FC (NGR)126402550
2CARA Brazzaville (CGO)9630375+2
3Williamsville AC (CIV)86222550
4Djoliba AC (MLI)5612335-2
6 Mei 2018
18h00Enyimba FC (NGR)Enyimba FC2 - 0Djoliba ACDjoliba AC (MLI)
21h00Williamsville AC (CIV)Williamsville AC1 - 0CARA BrazzavilleCARA Brazzaville (CGO)
16 Mei 2018
15h00CARA Brazzaville (CGO)CARA Brazzaville3 - 0Enyimba FCEnyimba FC (NGR)
21h00Djoliba AC (MLI)Djoliba AC1 - 1Williamsville ACWilliamsville AC (CIV)
18 Juli 2018
15h00Enyimba FC (NGR)Enyimba FC1 - 0Williamsville ACWilliamsville AC (CIV)
21h00Djoliba AC (MLI)Djoliba AC2 - 0CARA BrazzavilleCARA Brazzaville (CGO)
29 Juli 2018
15h00CARA Brazzaville (CGO)CARA Brazzaville1 - 0Djoliba ACDjoliba AC (MLI)
18h00Williamsville AC (CIV)Williamsville AC2 - 0Enyimba FCEnyimba FC (NGR)
19 Augustus 2018
15h00CARA Brazzaville (CGO)CARA Brazzaville3 - 1Williamsville ACWilliamsville AC (CIV)
21h00Djoliba AC (MLI)Djoliba AC0 - 1Enyimba FCEnyimba FC (NGR)
29 Augustus 2018
18h00Williamsville AC (CIV)Williamsville AC0 - 0Djoliba ACDjoliba AC (MLI)
18h00Enyimba FC (NGR)Enyimba FC1 - 0CARA BrazzavilleCARA Brazzaville (CGO)

Detail van de uitslagen


Groep D (06/05/2018 - 29/08/2018)

PloegPunGWWGVDVDTDS
1USM Alger (ALG)116321105+5
2Rayon Sport FC (RWA)9623165+1
3Gor Mahia FC (KEN)86222107+3
4Young Africans F.C. (TAN)46114413-9
6 Mei 2018
18h00Rayon Sport FC (RWA)Rayon Sport FC1 - 1Gor Mahia FCGor Mahia FC (KEN)
21h00USM Alger (ALG)USM Alger4 - 0Young Africans F.C.Young Africans F.C. (TAN)
16 Mei 2018
18h00Gor Mahia FC (KEN)Gor Mahia FC0 - 0USM AlgerUSM Alger (ALG)
18h00Young Africans F.C. (TAN)Young Africans F.C.0 - 0Rayon Sport FCRayon Sport FC (RWA)
18 Juli 2018
18h00Rayon Sport FC (RWA)Rayon Sport FC1 - 2USM AlgerUSM Alger (ALG)
18h00Gor Mahia FC (KEN)Gor Mahia FC4 - 0Young Africans F.C.Young Africans F.C. (TAN)
29 Juli 2018
18h00Young Africans F.C. (TAN)Young Africans F.C.2 - 3Gor Mahia FCGor Mahia FC (KEN)
21h00USM Alger (ALG)USM Alger1 - 1Rayon Sport FCRayon Sport FC (RWA)
19 Augustus 2018
18h00Gor Mahia FC (KEN)Gor Mahia FC1 - 2Rayon Sport FCRayon Sport FC (RWA)
18h00Young Africans F.C. (TAN)Young Africans F.C.2 - 1USM AlgerUSM Alger (ALG)
29 Augustus 2018
15h00Rayon Sport FC (RWA)Rayon Sport FC1 - 0Young Africans F.C.Young Africans F.C. (TAN)
15h00USM Alger (ALG)USM Alger2 - 1Gor Mahia FCGor Mahia FC (KEN)

Detail van de uitslagen


Finaleronde (16/09/2018 - 02/12/2018)


Kwartfinales (23/09/2018)
16 September 2018
15h00Rayon Sport FC (RWA)Rayon Sport FC0 - 0Enyimba FCEnyimba FC (NGR)
15h00CARA Brazzaville (CGO)CARA Brazzaville1 - 2Raja CasablancaRaja Casablanca (MAR)
18h00AS Vita Club (COD)AS Vita Club3 - 1Renaissance de BerkaneRenaissance de Berkane (MAR)
21h00Al-Masry Club (EGY)Al-Masry Club1 - 0USM AlgerUSM Alger (ALG)
23 September 2018
15h00Enyimba FC (NGR)Enyimba FC5 - 1Rayon Sport FCRayon Sport FC (RWA)
18h00Raja Casablanca (MAR)Raja Casablanca1 - 0CARA BrazzavilleCARA Brazzaville (CGO)
21h00USM Alger (ALG)USM Alger0 - 1Al-Masry ClubAl-Masry Club (EGY)
21h00Renaissance de Berkane (MAR)Renaissance de Berkane1 - 1AS Vita ClubAS Vita Club (COD)

Halve Finale (24/10/2018)
3 Oktober 2018
15h00Enyimba FC (NGR)Enyimba FC0 - 1Raja CasablancaRaja Casablanca (MAR)
21h00Al-Masry Club (EGY)Al-Masry Club0 - 0AS Vita ClubAS Vita Club (COD)
24 Oktober 2018
18h00AS Vita Club (COD)AS Vita Club4 - 0Al-Masry ClubAl-Masry Club (EGY)
21h00Raja Casablanca (MAR)Raja Casablanca2 - 1Enyimba FCEnyimba FC (NGR)

Finale (02/12/2018)
25 November 2018
20h00Raja Casablanca (MAR)Raja Casablanca3 - 0AS Vita ClubAS Vita Club (COD)
2 December 2018
20h00AS Vita Club (COD)AS Vita Club3 - 1Raja CasablancaRaja Casablanca (MAR)

Detail van de uitslagen


Uitslagen

Tabel

Ploegen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - Alle rechten voorbehouden