De site voor alle sporten

Menu
 

Tafeltennis - Europees Kampioenschap Dames - 2018 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Spanje

Volledige uitslagen

Europees Kampioenschap Dames 2018

SpanjeSpanje - Alicante - 18 September 2018 - 23 September 2018


1/16de finales

21 Sep - 16h30Sofia PolcanovategenIrina Ciobanu
Natalia PartykategenBritt Eerland
Petrissa SoljategenJieni Shao
Maria XiaotegenGeorgina Pota
Matilda EkholmtegenStéphanie Loeuillette
21 Sep - 15h40Yana NoskovategenYing Han
21 Sep - 15h40Izabela LupuleskutegenAneta Kucerova
21 Sep - 15h40Mateja JegertegenMaragaryta Pesotska
21 Sep - 14h50Bernadette-Cynthia SzöcstegenLaura Gasnier
21 Sep - 14h50Szandra PergeltegenNina Mittelham
21 Sep - 14h50Polina MikhailovategenTin-Tin Ho
21 Sep - 14h50Amelie SoljategenQiangbing Li
21 Sep - 14h00Fu YutegenDaniela Monteiro Dodean
21 Sep - 14h00Katarzyna GrzybowskategenJia Liu
21 Sep - 14h00Sabine WintertegenGanna Gaponova
21 Sep - 14h00Xuan ZhangtegenJia Wei Li

1/32ste finales

20 Sep - 14h50Sofia PolcanovaverslaatDanielle Konsbruck4-1 (6-11, 11-3, 11-4, 11-6, 11-7)
20 Sep - 14h50Irina CiobanuverslaatHana Matelova4-2 (11-7, 8-11, 11-6, 12-10, 6-11, 11-4)
20 Sep - 14h50Natalia PartykaverslaatRuta Paskauskiene4-2 (11-6, 11-8, 8-11, 5-11, 11-8, 11-9)
20 Sep - 14h50Britt EerlandverslaatAlina Nikitchanka4-0 (11-7, 11-2, 11-6, 11-6)
20 Sep - 14h50Petrissa SoljaverslaatNadezhda Bogdanova4-2 (8-11, 11-4, 9-11, 11-4, 11-3, 11-9)
20 Sep - 14h50Jieni ShaoverslaatAlex Galic4-1 (12-10, 11-9, 7-11, 11-9, 11-7)
20 Sep - 14h50Maria XiaoverslaatTetyana Bilenko4-1 (12-10, 7-11, 11-5, 11-5, 11-7)
20 Sep - 14h50Georgina PotaverslaatOcéane Guisnel4-1 (11-6, 12-10, 8-11, 13-11, 11-2)
20 Sep - 15h40Matilda EkholmverslaatKornelija Riliskyte4-0 (11-3, 11-5, 11-5, 11-8)
20 Sep - 15h40Stéphanie LoeuilletteverslaatViktoria Pavlovich4-2 (11-4, 9-11, 11-5, 16-14, 5-11, 11-8)
20 Sep - 15h40Yana NoskovaverslaatSara Ramirez4-1 (9-11, 11-3, 11-6, 11-9, 11-6)
20 Sep - 15h40Ying HanverslaatKarin Adamkova4-0 (11-6, 11-4, 11-7, 11-4)
20 Sep - 15h40Izabela LupuleskuverslaatXialian Ni4-1 (11-6, 8-11, 11-9, 11-8, 14-12)
20 Sep - 15h40Aneta KucerovaverslaatRachel Moret4-2 (11-6, 11-8, 9-11, 11-8, 4-11, 11-8)
20 Sep - 15h40Mateja JegerverslaatDora Madarasz4-0 (12-10, 12-10, 11-8, 11-8)
20 Sep - 15h40Maragaryta PesotskaverslaatElizabeta Samara4-1 (11-8, 12-10, 9-11, 12-10, 11-7)
20 Sep - 16h30Bernadette-Cynthia SzöcsverslaatFen Li4-0 (11-7, 11-3, 11-7, 11-6)
20 Sep - 16h30Laura GasnierverslaatSarah De Nutte4-2 (9-11, 8-11, 11-9, 11-9, 11-8, 11-3)
20 Sep - 16h30Szandra PergelverslaatDana Cechova4-1 (11-3, 11-8, 11-9, 4-11, 11-9)
20 Sep - 16h30Nina MittelhamverslaatSabina Surjan4-2 (11-8, 12-10, 7-11, 7-11, 11-9, 11-3)
20 Sep - 16h30Polina MikhailovaverslaatAikaterini Toliou4-1 (11-8, 11-2, 11-9, 10-12, 11-4)
20 Sep - 16h30Tin-Tin HoverslaatDebora Vivarelli4-1 (9-11, 11-6, 11-3, 11-6, 11-4)
20 Sep - 16h30Amelie SoljaverslaatGalia Dvorak4-1 (11-5, 11-5, 10-12, 11-8, 11-8)
20 Sep - 16h30Qiangbing LiverslaatLisa Lung4-0 (11-5, 11-6, 11-5, 11-4)
20 Sep - 17h20Fu YuverslaatJamila Laurenti4-0 (11-5, 11-9, 12-10, 11-2)
20 Sep - 17h20Daniela Monteiro DodeanverslaatKristin Lang4-2 (11-8, 8-11, 14-12, 9-11, 11-6, 11-8)
20 Sep - 17h20Katarzyna GrzybowskaverslaatValeria Shcherbatykh4-1 (11-13, 14-12, 11-5, 11-8, 11-5)
20 Sep - 17h20Jia LiuverslaatLinda Bergstrom4-1 (14-12, 6-11, 11-7, 11-7, 11-8)
20 Sep - 17h20Sabine WinterverslaatKaroline Mischek4-0 (11-6, 11-8, 11-4, 11-3)
20 Sep - 17h20Ganna GaponovaverslaatOzge Yilmaz4-0 (11-3, 11-3, 11-9, 11-7)
20 Sep - 17h20Xuan ZhangverslaatBarbora Balazova4-1 (15-13, 11-7, 8-11, 11-6, 11-6)
20 Sep - 17h20Jia Wei LiverslaatAnastasia Kolish4-0 (11-1, 11-9, 11-2, 11-7)

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Help

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - Alle rechten voorbehouden