De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Klik op een maand om uit te breiden / verkleinen
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
Internationaal | World Rugby Sevens World Series - Eindklassement | Weldra |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
19/05 - 26/05 | Internationaal | European Rugby Champions Cup - Kwalificatie Playoffs | Northampton Saints |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
18/08/2017 - 15/04/2018 | FRA | Pro D2 - Regulier Seizoen | USA Perpignan |
26/08/2017 - 05/05/2018 | FRA | TOP 14 - Regulier Seizoen | Montpellier Hérault Rugby |
26/08/2017 - 12/05/2018 | ROU | SuperLiga - Romania Division 1 - Regulier Seizoen | CSA Steaua Bucuresti |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
01/09/2017 - 14/04/2018 | GEO | Georgië Division 1 - Regulier Seizoen | Locomotive Tbilisi |
01/09/2017 - 28/04/2018 | IRL | Guinness Pro14 - Regulier Seizoen | Glasgow Warriors |
01/09/2017 - 05/05/2018 | ENG | Engels kampioenschap - Regulier Seizoen | Exeter Chiefs |
01/09/2017 - 12/05/2018 | GER | Duitse Rugby Bundesliga - Regulier Seizoen | DSV Hannover 78 |
16/09/2017 - 22/04/2018 | ESP | Spanje - Division de Honor - Regulier Seizoen | Valladolid RAC |
17/09/2017 - 29/04/2018 | BEL | Belgische Eerste Division - Regulier Seizoen | Dendermondse RC |
23/09/2017 - 14/04/2018 | ITA | Italiaans Kampioenschap - Super 12 - Regulier Seizoen | Petrarca Rugby |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
12/10/2017 - 20/01/2018 | Internationaal | European Challenge - Pool 3 | Section paloise Béarn Pyrénées |
13/10/2017 - 20/01/2018 | Internationaal | European Challenge - Pool 1 | Newcastle Falcons |
13/10/2017 - 20/01/2018 | Internationaal | European Challenge - Pool 2 | Cardiff Blues |
13/10/2017 - 21/01/2018 | Internationaal | European Rugby Champions Cup - Pool 1 | Stade Rochelais |
14/10/2017 - 20/01/2018 | Internationaal | European Rugby Champions Cup - Pool 3 | Leinster |
14/10/2017 - 20/01/2018 | Internationaal | European Rugby Champions Cup - Pool 5 | Llanelli Scarlets |
14/10/2017 - 20/01/2018 | Internationaal | European Challenge - Pool 4 | Edinburgh Rugby |
14/10/2017 - 20/01/2018 | Internationaal | European Challenge - Pool 5 | Connacht Rugby |
14/10/2017 - 21/01/2018 | Internationaal | European Rugby Champions Cup - Pool 4 | Munster |
14/10/2017 - 12/05/2018 | Internationaal | European Nations Cup - Conference 1 Noorden | Beëindigd |
14/10/2017 - 09/06/2018 | Internationaal | European Nations Cup - Conference 2 Noorden | Beëindigd |
15/10 - 14/01 | Internationaal | European Rugby Continental Shield | Weldra |
15/10/2017 - 20/01/2018 | Internationaal | European Rugby Champions Cup - Pool 2 | ASM Clermont Auvergne |
21/10/2017 - 28/04/2018 | Internationaal | European Nations Cup - Conference 2 Zuid | Beëindigd |
21/10/2017 - 05/05/2018 | Internationaal | European Nations Cup - Conference 1 Zuid | Beëindigd |
21/10/2017 - 02/06/2018 | Internationaal | Andere Vriendschappelijke Wedstrijden Heren | Beëindigd |
21/10/2017 - 23/06/2018 | Internationaal | Test series | Beëindigd |
28/10/2017 - 21/04/2018 | Internationaal | Rugby Europe Trophy | Beëindigd |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
03/11/2017 - 04/02/2018 | ENG | English-Welsh Cup - Regulier Seizoen | Bath Rugby |
30/11 | Dubai | Dubai Sevens Dames - Pool A | Nieuw-Zeeland 7s |
30/11 | Dubai | Dubai Sevens Dames - Pool B | Australië 7s |
30/11 | Dubai | Dubai Sevens Dames - Pool C | Canada 7s |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
26/01 | AUS | Sydney Sevens Dames - Groep A | Australië 7s |
26/01 | AUS | Sydney Sevens Dames - Groep B | Nieuw-Zeeland 7s |
26/01 | AUS | Sydney Sevens Dames - Groep C | Canada 7s |
26/01 - 27/01 | CAN | Sydney - Pool A | Fiji 7s |
26/01 - 27/01 | CAN | Sydney - Pool B | Argentinië 7s |
26/01 - 27/01 | CAN | Sydney - Pool C | Zuid-Afrika 7s |
26/01 - 27/01 | AUS | Sydney - Pool D | Australië 7s |
26/01 - 27/01 | AUS | Sydney Sevens Dames - Bowl | Engeland 7s |
26/01 - 28/01 | AUS | Sydney Sevens Dames - Cup | Australië 7s |
27/01 - 28/01 | AUS | Sydney Sevens Dames - Plate | Frankrijk 7s |
28/01 | CAN | Sydney - Shield | Canada 7s |
28/01 | CAN | Sydney - Bowl | Frankrijk 7s |
28/01 | CAN | Sydney - Plate | Nieuw-Zeeland 7s |
28/01 | CAN | Sydney - Cup | Australië 7s |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
02/02 - 03/02 | Hamilton | Hamilton Sevens - Groep B | Zuid-Afrika 7s |
02/02 - 03/02 | Hamilton | Hamilton Sevens - Groep D | Kenia 7s |
03/02 | Hienghène | Hamilton Sevens - Groep A | Fiji 7s |
03/02 | Hamilton | Hamilton Sevens - Groep C | Nieuw-Zeeland 7s |
03/02 - 04/02 | Hamilton | Hamilton Sevens - Bowl | Verenigde Staten 7s |
04/02 | Hamilton | Hamilton Sevens - Shield | Frankrijk 7s |
04/02 | Hamilton | Hamilton Sevens - Plate | Samoa 7s |
04/02 | Hamilton | Hamilton Sevens - Cup | Fiji 7s |