De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Klik op een maand om uit te breiden / verkleinen
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
15/04/2015 - 15/04/2018 | Gold Coast | Commonwealth Games - Sevens Heren - Finaleronde | Nieuw-Zeeland 7s |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
19/01 - 24/02 | ENG | Vriendschappelijke Wedstrijden Clubs Rugby League | Beëindigd |
20/01 - 27/11 | Internationaal | Test Series Dames | Beëindigd |
28/01 - 03/03 | Internationaal | Americas Rugby Championship | Beëindigd |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
01/02 - 29/07 | ENG | Super League - Regulier Seizoen | St Helens RFC |
02/02 - 16/03 | Internationaal | VI Nations U-20 | Frankrijk U-20 |
02/02 - 18/03 | Internationaal | VI Nations Dames | Beëindigd |
03/02 - 17/03 | Internationaal | VI Nations | Ierland |
10/02 - 18/03 | Internationaal | European Nations Cup | Georgië |
16/02 | Leeds | World Club Challenge | Melbourne Storm |
17/02 - 14/07 | Internationaal | Super Rugby - Regulier Seizoen | Canterbury Crusaders |
27/02 - 03/03 | Waterloo | EK Dames | Beëindigd |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
08/03 - 02/09 | AUS | National Rugby League - Regulier Seizoen | Sydney Roosters |
09/03 - 17/03 | Suva | Pacific Challenge | Beëindigd |
25/03 - 31/03 | POL | Europees Kampioenschap U-18 | Georgië U-18 |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
05/05 | Internationaal | EK VII's Heren U-18 - Groep A | Ierland 7s U-18 |
05/05 | Internationaal | EK VII's Heren U-18 - Groep B | Frankrijk 7s U-18 |
05/05 | Internationaal | EK VII's Heren U-18 - Groep C | Groot-Brittannië 7s U-18 |
05/05 | Internationaal | EK VII's Heren U-18 - Groep D | Spanje 7s U-18 |
06/05 | Internationaal | EK VII's Heren U-18 - Challenge Trophy | Polen 7s U-18 |
06/05 | Internationaal | EK VII's Heren U-18 - Shield | Groot-Brittannië 7s U-18 |
06/05 | Internationaal | EK VII's Heren U-18 - Cup | Frankrijk 7s U-18 |
19/05 | RUS | Moskou - Groep A | Rusland 7s |
19/05 | RUS | Moskou - Groep B | Ierland 7s |
19/05 | RUS | Moskou - Groep C | Italië 7s |
20/05 | RUS | Moskou - Bowl | Wales 7s |
20/05 | RUS | Moskou - Plate | Rusland 7s |
20/05 | RUS | Moskou - Cup | Ierland 7s |
30/05 - 07/06 | FRA | WK Junioren Heren - Groep A | Nieuw-Zeeland U-20 |
30/05 - 07/06 | FRA | WK Junioren Heren - Groep B | Engeland U-20 |
30/05 - 07/06 | FRA | WK Junioren Heren - Groep C | Frankrijk U-20 |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
01/09 | RUS | Kazan Sevens Dames - Groep A | Frankrijk 7s |
01/09 | RUS | Kazan Sevens Dames - Groep B | Rusland 7s |
01/09 | RUS | Kazan Sevens Dames - Groep C | Ierland 7s |
02/09 | RUS | Kazan Sevens Dames - Bowl | Wales 7s |
02/09 | RUS | Kazan Sevens Dames - Plate | Ierland 7s |
02/09 | RUS | Kazan Sevens Dames - Cup | Rusland 7s |
07/09 - 30/09 | AUS | National Rugby League - Playoffs | Sydney Roosters |
08/09 | POL | Lodz - Groep A | Engeland 7s |
08/09 | POL | Lodz - Groep B | Rusland 7s |
08/09 | POL | Lodz - Groep C | Ierland 7s |
09/09 | ROU | World Rugby U-20 Trophy - Finaleronde | Fiji U-20 |
09/09 | POL | Lodz - Bowl | Georgië 7s |
09/09 | POL | Lodz - Plate | Rusland 7s |
09/09 | POL | Lodz - Cup | Ierland 7s |
30/09 | ENG | Super League - Degradatie - Playoffs | London Broncos |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
04/10 - 13/10 | ENG | Super League - Playoffs | Wigan Warriors |
06/10 - 14/10 | Montevideo | Americas Pacific Challenge | Beëindigd |
13/10 - 15/10 | Buenos Aires | Olympische Jeugdspelen VII's Heren - Round Robin | Argentinië 7s U-18 |
13/10 - 15/10 | Buenos Aires | Olympische Jeugdspelen VII's Dames - Round Robin | Nieuw-Zeeland 7s U-18 |
15/10 | Buenos Aires | Olympische Jeugdspelen VII's Heren - Finaleronde | Argentinië 7s U-18 |
15/10 | Buenos Aires | Olympische Jeugdspelen VII's Dames - Finaleronde | Nieuw-Zeeland 7s U-18 |
19/10 - 27/10 | NZL | Mitre 10 Cup - Playoffs | Auckland Rugby |
20/10 - 21/10 | NZL | Mitre 10 Cup - Deelname Play-Offs | Waikato |
20/10 - 27/10 | RSA | Currie Cup - Finaleronde | Natal Sharks |
20/10 - 04/11 | Internationaal | Vriendschappelijke Wedstrijden Rugby XIII | Beëindigd |
27/10 - 11/11 | Internationaal | Rugby League European Championship | Frankrijk XIII |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
11/11 - 23/11 | Marseille | Kwalificatie Wereldbeker | Beëindigd |