De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Schotland - 28 Januari 1995
Klik op een jaar om uit te breiden / verkleinen
Uitslagen - Enkel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 7 Overwinningen / 8 Nederlagen
Online Live League van 1 Februari tot 2 Februari 2022 | ||||
---|---|---|---|---|
Groep 137 | verslaat | Mark McGeeney | 4-2 | |
Groep 137 | verslaat | Rob Collins | 4-1 | |
Groep 137 | verslagen door | Peter Jacques | 4-2 | |
Groep 137 | verslagen door | Daniel Klose | 4-3 | |
Groep 137 | verslagen door | Ryan Murray | 4-3 | |
Groep 138 | verslaat | Peter Jacques | 4-2 | |
Groep 138 | verslaat | Rob Collins | 4-3 | |
Groep 138 | verslaat | Mark McGeeney | 4-3 | |
Groep 138 | verslaat | Ryan Murray | 4-1 | |
Groep 138 | verslagen door | Daniel Klose | 4-0 | |
Groep 139 | verslagen door | Rob Collins | 4-1 | |
Groep 139 | verslagen door | Daniel Klose | 4-0 | |
Groep 139 | verslaat | Mark McGeeney | 4-0 | |
Groep 139 | verslagen door | Ryan Murray | 4-2 | |
Groep 139 | verslagen door | Peter Jacques | 4-3 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 33 Overwinningen / 43 Nederlagen
Online Live League , 15 Maart 2021 | ||||
---|---|---|---|---|
Groep AC | verslaat | Shaun McDonald | 4-3 | |
Groep AC | verslagen door | Darren Beveridge | 4-0 | |
Groep AC | verslaat | Jason Clark | 4-0 | |
Groep AC | verslaat | Matthew Dennant | 3-0 | |
Groep AE | verslaat | Matthew Dennant | 4-0 | |
Groep AE | verslagen door | Jason Clark | 4-2 | |
Groep AE | verslaat | Darren Beveridge | 4-3 | |
Groep AE | verslagen door | Shaun McDonald | 4-3 | |
Groep AF | verslagen door | Martin Adams | 4-1 | |
Groep AF | verslagen door | Kevin Burness | 4-1 | |
Groep AF | verslaat | Stephen Burton | 4-3 | |
Groep AF | verslagen door | Darren Beveridge | 4-2 | |
Groep AG | verslagen door | Cameron Menzies | 4-3 | |
Groep AG | verslagen door | Kevin Burness | 4-0 | |
Groep AG | verslaat | Darren Beveridge | 4-2 | |
Groep AG | verslaat | Dave Parletti | 4-1 | |
Groep AG | verslagen door | Jason Clark | 4-3 | |
Groep AH | verslagen door | Darren Beveridge | 4-1 | |
Groep AH | verslagen door | Kevin Burness | 4-1 | |
Groep AH | verslagen door | Cameron Menzies | 4-3 | |
Groep AH | verslagen door | Jason Clark | 4-0 | |
Groep AH | verslaat | Dave Parletti | 4-1 | |
Groep AI | verslaat | Cameron Menzies | 4-0 | |
Groep AI | verslagen door | Kevin Burness | 4-2 | |
Groep AI | verslaat | Dave Parletti | 4-1 | |
Groep AI | verslaat | Darren Beveridge | 4-3 | |
Groep AI | verslagen door | Jason Clark | 4-2 | |
Groep AJ | verslaat | Dave Parletti | 4-0 | |
Groep AJ | verslaat | Conan Whitehead | 4-1 | |
Groep AJ | verslaat | Jason Clark | 4-1 | |
Groep AJ | verslaat | Mike Gillet | 4-3 | |
Groep AJ | verslaat | Barrie Bates | 4-0 | |
Groep AL | verslaat | Dave Parletti | 4-3 | |
Groep AL | verslagen door | Conan Whitehead | 4-2 | |
Groep AL | verslagen door | Jason Clark | 4-2 | |
Groep AL | verslaat | Barrie Bates | 4-2 | |
Groep AL | verslaat | Mike Gillet | 4-2 | |
Groep AN | verslaat | Darren Beveridge | 4-0 | |
Groep AN | verslaat | Conan Whitehead | 4-2 | |
Groep AN | verslagen door | Kevin Burness | 4-1 | |
Groep AN | verslagen door | Richie Burnett | 4-1 | |
Tweede Ronde - Groep 18 | verslagen door | Niall Culleton | 4-0 | |
Tweede Ronde - Groep 18 | verslagen door | Darren Beveridge | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 18 | verslaat | Robert Owen | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 18 | verslagen door | Michael Warburton | 4-0 | |
Tweede Ronde - Groep 18 | verslagen door | Jason Clark | 4-1 | |
Tweede Ronde - Groep 19 | verslagen door | Michael Warburton | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 19 | verslaat | Robert Owen | 4-1 | |
Tweede Ronde - Groep 19 | verslagen door | Darren Beveridge | 4-1 | |
Tweede Ronde - Groep 19 | verslagen door | Niall Culleton | 4-0 | |
Tweede Ronde - Groep 19 | verslagen door | Jason Clark | 4-1 | |
Tweede Ronde - Groep 20 | verslagen door | Michael Warburton | 4-1 | |
Tweede Ronde - Groep 20 | verslagen door | Jason Clark | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 20 | verslagen door | Paul Holloway | 4-0 | |
Tweede Ronde - Groep 20 | verslagen door | Niall Culleton | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 20 | verslagen door | Darren Beveridge | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 21 | verslaat | Conan Whitehead | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 21 | verslaat | Adrian Gray | 4-1 | |
Tweede Ronde - Groep 21 | verslagen door | Darren Beveridge | 4-0 | |
Tweede Ronde - Groep 21 | verslaat | Dave Parletti | 4-0 | |
Tweede Ronde - Groep 21 | verslagen door | Paul Holloway | 4-0 | |
Tweede Ronde - Groep 23 | verslaat | Dave Parletti | 4-1 | |
Tweede Ronde - Groep 23 | verslaat | Darren Beveridge | 4-0 | |
Tweede Ronde - Groep 23 | verslagen door | Adrian Gray | 4-1 | |
Tweede Ronde - Groep 23 | verslaat | Conan Whitehead | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 23 | verslaat | Paul Holloway | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 36 | verslagen door | Joe Davis | 4-0 | |
Tweede Ronde - Groep 36 | verslagen door | Martin Adams | 4-0 | |
Tweede Ronde - Groep 36 | verslagen door | Jarred Cole | 4-1 | |
Tweede Ronde - Groep 36 | verslaat | Scott Marsh | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 36 | verslagen door | Richie Burnett | 4-1 | |
Tweede Ronde - Groep 38 | verslagen door | Jarred Cole | 4-0 | |
Tweede Ronde - Groep 38 | verslagen door | Joe Davis | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 38 | verslagen door | Scott Marsh | 4-3 | |
Tweede Ronde - Groep 38 | verslagen door | Richie Burnett | 4-2 | |
Tweede Ronde - Groep 38 | verslaat | Martin Adams | 4-2 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlaag
UK Open van 6 Maart tot 8 Maart 2020 | ||||
---|---|---|---|---|
Eerste ronde | verslagen door | Jason Askew | 6-4 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlaag
WK Jeugd , 24 November 2019 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslagen door | Ben Cheeseman | 6-5 |