De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Roemenië - 13 Januari 1988
Klik op een jaar om uit te breiden / verkleinen
Uitslagen - Enkel
Overwinning : 1 (EK - Landenwedstrijd Dames)
Finale : 0
Samenvatting : 5 Overwinningen / 2 Nederlagen
Europees Kampioenschap Dames van 23 Juni tot 27 Juni 2021 | ||||
---|---|---|---|---|
1/32ste finales | verslaat | Nathalie Marchetti | 4-0 (11-4, 14-12, 11-2, 14-12) | |
1/16de finales | verslaat | Britt Eerland | w.o. | |
Achtste finales | verslagen door | Fu Yu | 4-0 (11-5, 16-14, 11-5, 11-8) | |
Olympische Spelen Dames - Ploegen van 24 Juli tot 31 Juli 2021 | ||||
Kwartfinales | verslagen door | Hoi Kem Doo | 3-0 (11-3,11-2,12) | |
EK - Landenwedstrijd Dames van 28 September tot 3 Oktober 2021 | ||||
Kwartfinales | verslaat | Tessy Gonderinger | 3-0 (11-7,11-5,12-10) | |
Halve Finale | verslaat | Pauline Chasselin | 3-0 (13-11,11-9,11-4) | |
Finale | verslaat | Chantal Mantz | 3-2 (11-7,7-11,8-11,11-5,11-7) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 3 Overwinningen / 2 Nederlagen
Spanish Open Dames van 4 Februari tot 8 Februari 2020 | ||||
---|---|---|---|---|
1/32ste finales | verslaat | Mallika Bhandarkar | 4-0 (11-7, 11-3, 11-5, 11-7) | |
1/16de finales | verslagen door | Saki Shibata | 4-3 (11-2, 11-3, 11-2, 9-11, -9, 9-11, 11-9) | |
Portugal Open Dames van 12 Februari tot 16 Februari 2020 | ||||
Eerste ronde | verslaat | Bruna Takahashi | 4-2 (6-11, 11-4, 4, 10-12, 11-4, 11-4) | |
1/16de finales | verslaat | Leila Oliveira | 4-2 (10-12, 11-9, 12-14, 11-6, 12-10, 11-5) | |
Achtste finales | verslagen door | Nanthana Komwong | 4-2 (11-13, 11-7, 8-11, 11-9, 9, 11-7) |
Overwinning : 1 (EK - Landenwedstrijd Dames)
Finale : 1 (Europese Spelen - Team Dames)
Samenvatting : 3 Overwinningen / 5 Nederlagen
Portugal Open Dames van 13 Februari tot 17 Februari 2019 | ||||
---|---|---|---|---|
1/32ste finales | verslagen door | Jia Liu | 4-1 (11-2, 11-9, 9, 3-11, 12-10) | |
Wereldkampioenschap Dames van 21 April tot 28 April 2019 | ||||
Eerste ronde | verslagen door | Matilda Ekholm | 4-2 (7-11, 12-10, 5-11, 12-10, 11-7, 11-8) | |
Europese Spelen - Team Dames van 22 Juni tot 29 Juni 2019 | ||||
Halve Finale | verslaat | Georgina Pota | 3-2 (11-6, 7-11, 12-14, 11-6, 12-10) | |
Finale | verslagen door | Xiaona Shan | 3-1 (11-9, 11-9, 10-12, 11-7) | |
EK - Landenwedstrijd Dames van 3 September tot 8 September 2019 | ||||
Kwartfinales | verslaat | Audrey Zarif | 3-0 (11-9, 11-4, 11-7) | |
Halve Finale | verslagen door | Qian Li | 3-0 (11-3,11-7,13-11) | |
Finale | verslaat | Fu Yu | 3-2 (7-11,11-8,11-9,6-11,11-3) | |
Wereldbeker Teams Dames van 6 November tot 10 November 2019 | ||||
Kwartfinales | verslagen door | Kasumi Ishikawa | 3-2 (11-8,11-13,11-6,10-12,11-6) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 2 Overwinningen / 3 Nederlagen
Top 16 - Finaleronde van 3 Februari tot 4 Februari 2018 | ||||
---|---|---|---|---|
Achtste finales | verslagen door | Jia Liu | 4-2 (5-11, 11-4, 11-8, 8-11, 11-5, 11-6) | |
WK Teams Dames van 29 April tot 6 Mei 2018 | ||||
Kwartfinales | verslagen door | Wai Yam Minnie Soo | 3-0 (12-10,11-4,11-4) | |
Europees Kampioenschap Dames van 18 September tot 23 September 2018 | ||||
1/32ste finales | verslaat | Kristin Lang | 4-2 (11-8, 8-11, 14-12, 9-11, 11-6, 11-8) | |
1/16de finales | verslaat | Fu Yu | 4-2 (12-10, 4-11, 4-11, 14-12, 11-7, 11-9) | |
Achtste finales | verslagen door | Katarzyna Grzybowska-Franc | 4-2 (10-12, 11-8, 11-7, 11-8, 8-11, 11-3) |
Overwinning : 1 (EK - Landenwedstrijd Dames)
Finale : 1 (EK - Landenwedstrijd Dames)
Samenvatting : 8 Overwinningen / 4 Nederlagen
Top 16 - Groep A , 3 Februari 2017 | ||||
---|---|---|---|---|
Groep A | verslaat | Sofia Polcanova | 3-2 (11-9, 7-11, 11-8, 6-11, 11-5) | |
Groep A | verslagen door | Georgina Pota | 3-2 (11-8, 6-11, 7-11, 11-5, 11-8) | |
Groep A | verslaat | Melek Hu | 3-0 (13-11, 11-8, 11-9) | |
Top 16 - Finaleronde van 4 Februari tot 5 Februari 2017 | ||||
Kwartfinales | verslagen door | Jia Liu | 4-0 (11-6, 11-8, 11-7, 11-7) | |
Wereldkampioenschap Dames van 29 Mei tot 5 Juni 2017 | ||||
Eerste ronde | verslaat | Crystal Wang | 4-1 (11-7, 10-12, 11-6, 11-6, 11-6) | |
Tweede ronde | verslaat | Adriana Diaz | 4-1 (11-9, 11-5, 6-11, 11-8, 11-7) | |
1/16de finales | verslaat | Jia Liu | 4-1 (11-3, 13-11, 11-8, 8-11, 11-9) | |
Achtste finales | verslagen door | Meng Chen | 4-1 (11-7, 11-2, 11-7, 3-11, 11-8) | |
EK - Landenwedstrijd Dames van 13 September tot 17 September 2017 | ||||
Kwartfinales | verslaat | Fu Yu | 3-2 (8-11,11-7,11-6,5-11,11-9) | |
Halve Finale | verslaat | Polina Mikhailova | 3-0 (11-6,11-7,11-9) | |
Finale | verslagen door | Xiaona Shan | 3-0 (11-6,11-6,11-7) | |
Finale | verslaat | Ying Han | 3-1 (11-4,11-8,4-11,12-10) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 5 Overwinningen / 3 Nederlagen
OKT Europa - Dames - Groep Blauw van 12 April tot 16 April 2016 | ||||
---|---|---|---|---|
Achtste finales | verslagen door | Sofia Polcanova | 4-1 (10-12, 12-10, 11-7, 11-7, 11-1) | |
Olympische Spelen - Dames van 6 Augustus tot 17 Augustus 2016 | ||||
Eerste ronde | verslaat | Ankita Das | 4-0 (11-2, 11-7, 11-7, 11-3) | |
Tweede ronde | verslaat | Qian Li | 4-1 (12-10, 11-9, 11-9, 5-11, 11-8) | |
1/16de finales | verslagen door | Ai Fukuhara | 4-0 (11-5, 11-6, 11-4, 11-1) | |
Olympische Spelen Dames - Ploegen van 6 Augustus tot 17 Augustus 2016 | ||||
Achtste finales | verslaat | Hyo-won Seo | 3-0 (11-6,11-9,11-9) | |
Europees Kampioenschap Dames van 18 Oktober tot 25 Oktober 2016 | ||||
1/32ste finales | verslaat | Linda Bergstrom | 4-0 (11-5, 11-2, 11-5, 11-7) | |
1/16de finales | verslaat | Petra Lovas | 4-2 (9-11, 11-9, 11-3, 4-11, 11-5, 11-6) | |
Achtste finales | verslagen door | Ying Han | 4-1 (11-3, 11-3, 7-11, 14-12, 12-10) |
Overwinning : 0
Finale : 1 (EK - Landenwedstrijd Dames)
Samenvatting : 2 Overwinningen / 1 Nederlaag
EK - Landenwedstrijd Dames van 25 September tot 4 Oktober 2015 | ||||
---|---|---|---|---|
Kwartfinales | verslaat | Natalia Partyka | 3-2 (8-11,7-11,11-7,11-8,11-7) | |
Halve Finale | verslaat | Ganna Gaponova | 3-2 (11-6,11-8,10-12,4-11,11-7) | |
Finale | verslagen door | Petrissa Solja | 3-2 (11-8,11-6,8-11,8-11,11-9) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlaag
WK Teams Dames van 28 April tot 5 Mei 2014 | ||||
---|---|---|---|---|
Kwartfinales | verslagen door | Tianwei Feng | 3-0 (12-10,11-8,11-9) |
Overwinning : 1 (EK - Landenwedstrijd Dames)
Finale : 1 (EK - Landenwedstrijd Dames)
Samenvatting : 7 Overwinningen / 5 Nederlagen
Wereldkampioenschap Dames van 13 Mei tot 20 Mei 2013 | ||||
---|---|---|---|---|
1/32ste finales | verslaat | Polina Mikhailova | 4-3 (7-11, 11-7, 8-11, 11-4, 11-9, 9-11, 11-9) | |
1/16de finales | verslagen door | Yanfei Shen | 4-2 (11-9, 6-11, 11-2, 11-8, 8-11, 11-9) | |
Tsjechië - Dames van 21 Augustus tot 25 Augustus 2013 | ||||
Achtste finales | verslagen door | Ying Han | 4-0 (11-4, 12-10, 11-9, 11-4) | |
EK - Landenwedstrijd Dames van 4 Oktober tot 7 Oktober 2013 | ||||
Achtste finales | verslaat | Tetyana Bilenko | 3-1 (9-11,11-5,11-9,11-9) | |
Achtste finales | verslagen door | Maragaryta Pesotska | 3-2 (10-12,5-11,11-8,11-9,11-3) | |
Kwartfinales | verslaat | Petra Lovas | 3-2 (11-13,9-11,11-6,11-6,11-7) | |
Halve Finale | verslaat | Elena Troshneva | 3-2 (9-11,3-11,11-2,11-5,11-7) | |
Finale | verslaat | Kristin Silbereisen | 3-1 (11-8,7-11,12-10,12-10) | |
Finale | verslagen door | Ying Han | 3-2 (9-11,11-8,6-11,11-6,11-6) | |
Europees Kampioenschap Dames van 11 Oktober tot 13 Oktober 2013 | ||||
1/32ste finales | verslaat | Olga Baranova | 4-2 (11-4, 9-11, 11-4, 6-11, 11-3, 11-5) | |
1/16de finales | verslaat | Zhenqi Barthel | 4-2 (7-11, 11-6, 15-13, 8-11, 11-7, 11-6) | |
Achtste finales | verslagen door | Jiao Li | 4-2 (7-11, 11-6, 11-9, 11-8, 13-15, 15-13) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 4 Overwinningen / 7 Nederlagen
Hungarian Open Dames van 18 Januari tot 22 Januari 2012 | ||||
---|---|---|---|---|
Achtste finales | verslagen door | Yan Guo | 4-0 (11-7, 11-8, 11-9, 11-7) | |
Top 16 - Groep B van 4 Februari tot 5 Februari 2012 | ||||
Groep B | verslagen door | Jie Li | 4-2 (11-8, 13-11, 11-7, 12-14, 12-14, 11-7) | |
Groep B | verslagen door | Qian Li | 4-2 (11-6, 2-11, 11-8, 4-11, 11-5, 12-10) | |
Olympische Spelen - Dames van 28 Juli tot 8 Augustus 2012 | ||||
Tweede Ronde | verslaat | Tetyana Bilenko | 4-3 (7-11, 8-11, 11-5, 5-11, 11-7, 11-9, 11-2) | |
Derde Ronde | verslagen door | Ning Ding | 4-0 (11-4, 11-3, 11-9, 11-6) | |
Europees Kampioenschap Dames van 16 Oktober tot 21 Oktober 2012 | ||||
1/32ste finales | verslaat | Cornelia Molnar | 4-2 (11-6,9-11,11-8,6-11,11-5,11-5) | |
1/16de finales | verslaat | Krisztina Toth | 4-1 (4-11,11-5,11-8,11-4,11-9) | |
Achtste finales | verslaat | Irene Ivancan | 4-2 (11-7,11-9,11-2,9-11,10-12,11-6) | |
Kwartfinales | verslagen door | Viktoria Pavlovich | 4-2 (8-11,11-4,7-11,11-9,11-9,13-11) | |
German Open Dames van 31 Oktober tot 4 November 2012 | ||||
Achtste finales | verslagen door | Ho Ching Lee | 4-3 (11-9,11-8,10-12,11-9,9-11,7-11,11-8) | |
Polish Open Dames van 7 November tot 11 November 2012 | ||||
Achtste finales | verslagen door | Ho Ching Lee | 4-3 (4-11,8-11,6-11,11-9,11-6,11-8,11-8) |
Overwinning : 0
Finale : 1 (EK - Landenwedstrijd Dames)
Samenvatting : 4 Overwinningen / 5 Nederlagen
Top 16 - Groep B , 5 Februari 2011 | ||||
---|---|---|---|---|
Groep B | verslagen door | Kristin Silbereisen | 4-2 (11-8, 8-11, 9-11, 11-5, 11-4, 11-6) | |
Groep B | verslagen door | Jie Li | 4-2 (11-8, 8-11, 11-5, 5-11, 11-3, 11-8) | |
Wereldkampioenschap Dames van 8 Mei tot 15 Mei 2011 | ||||
1/64ste finales | verslaat | Katerina Penkavova | 4-2 (11-7, 11-13, 11-5, 10-12, 11-6, 12-10) | |
1/32ste finales | verslagen door | Lee Wei Beh | 4-0 (11-8, 11-8, 11-9, 11-4) | |
EK - Landenwedstrijd Dames van 10 Oktober tot 12 Oktober 2011 | ||||
Kwartfinales | verslaat | Qian Li | 3-1 (11-7, 5-11, 13-11, 11-7) | |
Kwartfinales | verslaat | Natalia Partyka | 3-0 (11-9, 17-15, 11-7) | |
Halve Finale | verslaat | Viktoria Pavlovich | 3-2 (11-4, 10-12, 11-8, 5-11, 14-12) | |
Finale | verslagen door | Jiao Li | 3-0 (11-7, 11-7, 11-5) | |
Europees Kampioenschap Dames van 8 Oktober tot 16 Oktober 2011 | ||||
Achtste finales | verslagen door | Qian Li | 4-1 (11-5, 13-11, 11-8, 9-11, 11-9) |
Overwinning : 0
Finales : 2 (EK - Landenwedstrijd Dames, EK - Landenwedstrijd Dames)
Samenvatting : 3 Overwinningen / 5 Nederlagen
Top 16 - Groep A , 6 Februari 2010 | ||||
---|---|---|---|---|
Groep A | verslagen door | Krisztina Toth | 4-3 (11-9, 10-12, 9-11, 11-9, 11-13, 11-9, 11-6) | |
Groep A | verslaat | Jiaduo Wu | 4-2 (11-5, 11-8, 9-11, 9-11, 11-8, 11-6) | |
Top 16 - Finaleronde van 6 Februari tot 7 Februari 2010 | ||||
Kwartfinales | verslagen door | Qian Li | 4-2 (8-11, 5-11, 11-5, 11-8, 11-6, 11-9) | |
EK - Landenwedstrijd Dames van 11 September tot 15 September 2010 | ||||
Kwartfinales | verslaat | Jiaduo Wu | 3-2 (5-11, 11-9, 8-11, 14-12, 11-5) | |
Kwartfinales | verslagen door | Kristin Silbereisen | 3-0 (11-4, 11-9, 11-8) | |
Halve Finale | verslaat | Qian Li | 3-2 (11-6, 5-11, 10-12, 14-12, 11-9) | |
Finale | verslagen door | Jiao Li | 3-2 (11-7, 11-6, 6-11, 7-11, 11-8) | |
Finale | verslagen door | Jie Li | 3-2 (12-10, 6-11, 3-11, 12-10, 11-5) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 4 Nederlagen
Top 16 - Groep A , 7 Februari 2009 | ||||
---|---|---|---|---|
Groep A | verslaat | Monfardini Wenling Tan | 4-0 (11-9, 11-6, 11-3, 11-5) | |
Groep A | verslagen door | Jia Liu | 4-1 (12-10, 11-7, 12-10, 7-11, 11-2) | |
Top 16 - Finaleronde van 7 Februari tot 8 Februari 2009 | ||||
Kwartfinales | verslagen door | Qian Li | 4-1 (12-10, 11-7, 11-4, 3-11, 11-4) | |
EK - Landenwedstrijd Dames van 13 September tot 20 September 2009 | ||||
Kwartfinales | verslagen door | Iveta Vacenovska | 3-2 | |
Europees Kampioenschap Dames van 13 September tot 20 September 2009 | ||||
Achtste finales | verslagen door | Viktoria Pavlovich | 4-0 (11-5, 12-10, 11-5, 11-5) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 2 Nederlagen
Olympische Spelen - Dames , 22 Augustus 2008 | ||||
---|---|---|---|---|
Tweede Ronde | verslagen door | Jong Kim | 4-1 (11-5, 11-7, 11-5, 5-11, 11-8) | |
Europees Kampioenschap Dames van 4 Oktober tot 12 Oktober 2008 | ||||
Achtste finales | verslagen door | Ruta Paskauskiene | 4-2 (11-8, 8-11, 11-6, 11-8, 3-11, 12-10) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 1 Nederlaag
Europees Kampioenschap Dames van 25 Maart tot 1 April 2007 | ||||
---|---|---|---|---|
Achtste finales | verslaat | Krisztina Toth | 4-0 (11-7, 11-7, 11-3, 11-7) | |
Kwartfinales | verslagen door | Jiao Li | 4-1 (11-8, 11-9, 8-11, 11-9, 11-8) |
Uitslagen - Dubbel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 3 Overwinningen / 1 Nederlagen
EK Dames - Dubbel van 23 Juni tot 27 Juni 2021 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | E. Samara - D. Monteiro Dodean | verslaat | J. Laurenti - G. Monfardini | 3-1 (10-12, 15-13, 11-6, 11-3) |
Achtste finales | E. Samara - D. Monteiro Dodean | verslagen door | N. Mittelham - S. Winter | 3-1 (11-7, 7-11, 11-7, 11-6) |
Olympische Spelen Dames - Ploegen van 24 Juli tot 31 Juli 2021 | ||||
Achtste finales | D. Monteiro Dodean - A. Doaa | verslaat | Y. Helmy - F. Abdel-Aziz | 3-0 (11-8, 13-11, 11-6) |
Kwartfinales | D. Monteiro Dodean - E. Samara | verslaat | W. Soo - H. Lee | 3-2 (11-5,5-11,11-7,6-11,11) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 2 Nederlagen
German Open Dames - Dubbel van 28 Januari tot 5 Februari 2020 | ||||
---|---|---|---|---|
Achtste finales | D. Monteiro Dodean - E. Samara | verslagen door | N. Ding - Y. Sun | 3-0 (11-5, 11-6, 17-15) |
Spanish Open Dames - Dubbel van 4 Februari tot 8 Februari 2020 | ||||
Achtste finales | I. Ciobanu - D. Monteiro Dodean | verslaat | Y. Shinohara - F. Yumoto | 3-1 (8-11, 11-9, 11-4, 11-9) |
Kwartfinales | I. Ciobanu - D. Monteiro Dodean | verslagen door | N. Mittelham - X. Shan | w.o. |
Overwinning : 0
Finale : 1 (Europese Spelen - Team Dames)
Samenvatting : 5 Overwinningen / 7 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 3 Nederlagen
Wereldbeker Teams Dames van 22 Februari tot 25 Februari 2018 | ||||
---|---|---|---|---|
Kwartfinales | D. Monteiro Dodean - E. Samara | verslagen door | H. Doo - H. Lee | 3-1 (6-11, 18-16, 13-11-6, 13-11-5) |
German Open Dames - Dubbel van 23 Maart tot 25 Maart 2018 | ||||
Achtste finales | D. Monteiro Dodean - E. Samara | verslaat | B. Balazova - H. Matelova | 3-2 (11-9, 10-12, 11-3, 9-11, 11-5) |
Kwartfinales | D. Monteiro Dodean - E. Samara | verslagen door | J. Jeon - H. Yang | 3-1 (11-6, 11-7, 9-11, 11-8) |
EK Gemengd - Dubbel van 18 September tot 23 September 2018 | ||||
1/16de finales | H. Szocs - D. Monteiro Dodean | verslagen door | L. Pistej - B. Balazova | 3-2 (11-9, 8-11, 5-11, 11-4, 11-9) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 1 Nederlagen
WK Dames - Dubbel van 29 Mei tot 5 Juni 2017 | ||||
---|---|---|---|---|
1/32ste finales | D. Monteiro Dodean - E. Samara | verslaat | A. Mukherjee - M. Patkar | 4-1 (11-5, 17-15, 10-12, 11-5, 11-4) |
1/16de finales | D. Monteiro Dodean - E. Samara | verslagen door | H. Ri - M. Ri | 4-3 (11-6, 4-11, 6-11, 12-10, 11-5, 13-15, 12-10) |
Overwinning : 1 (EK Gemengd - Dubbel)
Finale : 0
Samenvatting : 8 Overwinningen / 2 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlagen
Qatar Open Dames - Dubbel van 19 Februari tot 23 Februari 2014 | ||||
---|---|---|---|---|
Kwartfinales | D. Monteiro Dodean - E. Samara | verslagen door | H. Lee - W. Ng | 3-1 (10-12, 11-7, 11-9, 11-8) |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 5 Nederlagen
WK Dames - Dubbel van 13 Mei tot 20 Mei 2013 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | D. Monteiro Dodean - E. Samara | verslagen door | M. Guan - W. Ng | 4-3 (11-7, 14-12, 11-8, 8-11, 6-11, 8-11, 11-6) |
WK Gemengd - Dubbel van 13 Mei tot 20 Mei 2013 | ||||
1/16de finales | A. Crisan - D. Monteiro Dodean | verslagen door | Y. Cheung - H. Jiang | 4-3 (11-7, 9-11, 10-12, 11-8, 12-14, 11-7, 15-13) |
Tsjechië - Dames Dubbel van 21 Augustus tot 25 Augustus 2013 | ||||
Kwartfinales | D. Monteiro Dodean - P. Lovas | verslagen door | K. Grzybowska-Franc - N. Partyka | 3-1 (11-6, 11-4, 5-11, 11-6) |
EK Dames - Dubbel van 11 Oktober tot 13 Oktober 2013 | ||||
1/16de finales | D. Monteiro Dodean - E. Samara | verslaat | M. Molnar - A. Todorovic | 3-0 (11-6, 11-5, 11-3) |
Achtste finales | D. Monteiro Dodean - E. Samara | verslagen door | S. Ramirez - Y. Shen | 3-1 (12-10, 11-8, 6-11, 11-6) |
Polish Open Dames - Dubbel van 6 November tot 10 November 2013 | ||||
Kwartfinales | D. Monteiro Dodean - E. Samara | verslagen door | J. Jeon - S. Park | 3-2 (11-3, 8-11, 7-11, 11-4, 11-4) |
Overwinning : 1 (EK Dames - Dubbel)
Finale : 1 (Polish Open Dames - Dubbel)
Samenvatting : 7 Overwinningen / 4 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 1 (EK Dames - Dubbel)
Samenvatting : 6 Overwinningen / 6 Nederlagen
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 1 Nederlagen
EK Dames - Dubbel van 11 September tot 19 September 2010 | ||||
---|---|---|---|---|
Kwartfinales | D. Monteiro Dodean - E. Samara | verslaat | V. Pavlovich - S. Ganina | 4-1 (11-8, 12-14, 11-8, 11-5, 13-11) |
Halve Finale | D. Monteiro Dodean - E. Samara | verslagen door | J. Li - E. Timina | 4-3 (5-11, 12-10, 9-11, 11-9, 9-11, 11-9, 11-9) |
Overwinning : 1 (EK Dames - Dubbel)
Finale : 0
Samenvatting : 3 Overwinningen / 0 Nederlagen
EK Dames - Dubbel van 13 September tot 20 September 2009 | ||||
---|---|---|---|---|
Kwartfinales | E. Samara - D. Monteiro Dodean | verslaat | A. Tikhomirova - A. Voronova | 4 : 3 |
Halve Finale | E. Samara - D. Monteiro Dodean | verslaat | R. Paskauskiene - O. Fadeeva | 4-2 |
Finale | E. Samara - D. Monteiro Dodean | verslaat | N. Stefanova - M. Tan | 4 : 0 |