De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Klik op een maand om uit te breiden / verkleinen
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
12/01 - 31/10 | Internationaal | Vriendschappelijke Wedstrijden Clubs | Beëindigd |
20/01 - 22/01 | Mexicali | FIBA Americas League - Groep A | Soles de Mexicali |
27/01 - 29/01 | Monterrey | FIBA Americas League - Groep B | Fuerza Regia de Monterrey |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
03/02 - 05/02 | Buenos Aires | FIBA Americas League - Groep C | CA San Lorenzo de Almagro |
10/02 - 12/02 | Ponce | FIBA Americas League - Groep D | Estudiantes de Bahía Blanca |
24/02 - 26/02 | Monterrey | FIBA Americas League - Tweede Ronde - Groep E | Fuerza Regia de Monterrey |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
03/03 - 06/03 | Ponce | FIBA Americas League - Tweede Ronde - Groep F | Estudiantes de Bahía Blanca |
17/03 - 19/03 | Internationaal | FIBA Americas League - Finaleronde | Guaros de Lara |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
07/04 - 01/07 | PUR | Puerto Rico - BSN - Regulier Seizoen | Santeros de Aguada |
29/04 - 09/05 | USA | WNBA - Preseason | Connecticut Sun |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
03/11 | TOG | Afrikaans Kampioenschap Heren 3x3 - Groep A | Mali 3x3 |
03/11 | TOG | Afrikaans Kampioenschap Heren 3x3 - Groep C | Egypte 3x3 |
03/11 | TOG | Afrikaans Kampioenschap Dames 3x3 - Groep B | Mali 3x3 |
04/11 | TOG | Afrikaans Kampioenschap Heren 3x3 - Groep B | Nigeria 3x3 |
04/11 | TOG | Afrikaans Kampioenschap Heren 3x3 - Groep D | Togo 3x3 |
04/11 | TOG | Afrikaans Kampioenschap Dames 3x3 - Groep A | Uganda 3x3 |
05/11 | TOG | Afrikaans Kampioenschap Heren 3x3 - Finaleronde | Nigeria 3x3 |
05/11 | TOG | Afrikaans Kampioenschap Dames 3x3 - Finaleronde | Mali 3x3 |
07/11 - 09/11 | Rio de Janeiro | Liga Sudamericana - Tweede Ronde - Groep E | Estudiantes Concordia |
14/11 - 16/11 | Barquisimeto | Liga Sudamericana - Tweede Ronde - Groep F | Guaros de Lara |
Datum | Plaats / Land | Competitie | Winnaar / Status |
---|---|---|---|
07/12 - 15/12 | Internationaal | Liga Sudamericana - Finaleronde | Guaros de Lara |
11/12 - 16/12 | Radès | FIBA Africa Clubs Champions Cup - Groep A | Étoile de Radès |
11/12 - 16/12 | Radès | FIBA Africa Clubs Champions Cup - Groep B | US Monastir |
18/12 - 20/12 | Radès | FIBA Africa Clubs Champions Cup - Finaleronde | AS Salé |
29/12 | Paris (AccorHotels Arena) | All-Star Game LNB | All-Stars Frans |