De site voor alle sporten

Menu
Badminton - Schotse Open - Heren Dubbel - 2017 - Gedetailleerde uitslagen

Badminton - Schotse Open - Heren Dubbel - 2017 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Schotland

Volledige uitslagen

Schotse Open - Heren Dubbel 2017

SchotlandSchotland - Glasgow - 21 November 2017 - 26 November 2017


Finale

26 Nov - 13h20Jelle Maas
Robin Tabeling
verslaatJacco Arends
Ruben Jille
21-11 21-15

Halve Finale

25 Nov - 16h10Jacco Arends
Ruben Jille
verslaatBastian Kersaudy
Julien Maio
18-21 21-13 21-18
25 Nov - 17h10Jelle Maas
Robin Tabeling
verslaatBen Lane
Sean Vendy
21-13 21-18

Kwartfinales

24 Nov - 21h25Bastian Kersaudy
Julien Maio
verslaatJason Ho-Shue
Nyl Yakura
21-14 21-5
24 Nov - 20h20Jacco Arends
Ruben Jille
verslaatFrederik Colberg
Rasmus Fladberg
21-18 21-19
24 Nov - 21h00Jelle Maas
Robin Tabeling
verslaatOliver Leydon-Davis
Lasse Mølhede
21-19 21-15
24 Nov - 20h05Ben Lane
Sean Vendy
verslaatJones Rafli Jansen
Josche Zurwonne
21-15 18-21 21-16

Achtste finales

24 Nov - 14h05Bastian Kersaudy
Julien Maio
verslaatMarcus Ellis
Chris Langridge
21-19 17-21 21-19
24 Nov - 14h10Jason Ho-Shue
Nyl Yakura
verslaatMikkel Mikkelsen
Nikolaj Overgaard
9-21 21-16 21-17
24 Nov - 15h10Frederik Colberg
Rasmus Fladberg
verslaatZach Russ
Steven Stallwood
21-11 21-17
24 Nov - 15h05Jacco Arends
Ruben Jille
verslaatFarid Akroum
Michael Roe
21-10 21-9
24 Nov - 16h30Jelle Maas
Robin Tabeling
verslaatMathias Bay-Smidt
Frederik Søgaard Mortensen
21-15 21-17
24 Nov - 16h45Oliver Leydon-Davis
Lasse Mølhede
verslaatPeter Briggs
Tom Wolfenden
21-13 23-25 21-16
24 Nov - 16h15Ben Lane
Sean Vendy
verslaatKonstantin Abramov
Alexandr Zinchenko
21-19 21-19
24 Nov - 16h25Jones Rafli Jansen
Josche Zurwonne
verslaatDinuka Karunaratne
Niluka Karunaratne
21-10 21-17

1/16de Finales

23 Nov - 18h00Marcus Ellis
Chris Langridge
verslaatNikhar Garg
Aniruddha Mayekar
21-5 21-4
23 Nov - 18h35Bastian Kersaudy
Julien Maio
verslaatNhat Nguyen
Paul Reynolds
21-17 21-17
23 Nov - 18h05Jason Ho-Shue
Nyl Yakura
verslaatRobert Golding
Victor Liew
21-12 21-17
23 Nov - 20h25Mikkel Mikkelsen
Nikolaj Overgaard
verslaatChristopher Grimley
Matthew Grimley
21-11 21-15
23 Nov - 21h00Frederik Colberg
Rasmus Fladberg
verslaatAlexander Dunn
Adam Hall
17-21 21-15 21-17
23 Nov - 20h55Zach Russ
Steven Stallwood
verslaatAlex Marritt
Nathan Rossiter
21-11 21-13
23 Nov - 17h20Jacco Arends
Ruben Jille
verslaatGregory Mairs
Sam Parsons
18-21 21-15 21-8
23 Nov - 19h00Farid Akroum
Michael Roe
verslaatMark Brady
Ciaran Chambers
21-11 21-14
23 Nov - 19h40Mathias Bay-Smidt
Frederik Søgaard Mortensen
verslaatHenri Aarnio
Iikka Heino
21-9 21-16
23 Nov - 21h20Jelle Maas
Robin Tabeling
verslaatSahil Sipani
Yuehang Wang
w.o.
23 Nov - 21h00Oliver Leydon-Davis
Lasse Mølhede
verslaatMartin Campbell
Patrick MacHugh
22-20 21-17
23 Nov - 18h05Peter Briggs
Tom Wolfenden
verslaatJia Huo Chen
Seng Zoe Yeoh
21-14 21-14
23 Nov - 20h15Ben Lane
Sean Vendy
verslaatJoshua Magee
Sam Magee
21-16 21-18
23 Nov - 20h00Konstantin Abramov
Alexandr Zinchenko
verslaatYu Leong Alfred Lau
Yu Ming Adam Lau
21-11 21-17
23 Nov - 21h15Dinuka Karunaratne
Niluka Karunaratne
verslaatDanny Leinster
Steven Stewart
22-20 21-19
23 Nov - 20h55Jones Rafli Jansen
Josche Zurwonne
verslaatMatthew Clare
David King
21-10 21-16

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2018 - Alle rechten voorbehouden