De site voor alle sporten

Menu
 

Badminton - Russian Open - Dames Dubbel - 2017 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Rusland

Volledige uitslagen

Russian Open - Dames Dubbel 2017

RuslandRusland - Vladivostok - 18 Juli 2017 - 23 Juli 2017


Finale

23 Jul - 04h00Akane Araki
Aoi Matsuda
verslaatYuho Imai
Minami Kawashima
11-6 6-11 11-7 7-11 11-5

Halve Finale

22 Jul - 07h20Yuho Imai
Minami Kawashima
verslaatAnastasiia Sharapova
Yulia Vasilyeva
11-5 11-9 11-9
22 Jul - 08h50Akane Araki
Aoi Matsuda
verslaatEkaterina Bolotova
Alina Davletova
12-10 11-7 11-3

Kwartfinales

21 Jul - 08h20Anastasiia Sharapova
Yulia Vasilyeva
verslaatVitaliya Chigintseva
Marina Dremina
11-2 11-6 11-0
21 Jul - 09h00Yuho Imai
Minami Kawashima
verslaatOlga Arkhangelskaya
Natalia Rogova
11-3 11-4 11-2
21 Jul - 08h40Akane Araki
Aoi Matsuda
verslaatMiku Shigeta
Haruka Yonemoto
11-6 11-4 11-7
21 Jul - 08h40Ekaterina Bolotova
Alina Davletova
verslaatAnastasiia Semenova
Kristina Vyrvich
11-4 11-6 11-7

Achtste finales

20 Jul - 02h00Vitaliya Chigintseva
Marina Dremina
verslaatMei Kuan Chow
Meng Yean Lee
w.o.
20 Jul - 08h00Anastasiia Sharapova
Yulia Vasilyeva
verslaatEkaterina Khmelj
Polina Makkoveeva
11-8 11-9 9-11 11-8
20 Jul - 06h55Olga Arkhangelskaya
Natalia Rogova
verslaatTatjana Bibik
Natalia Perminova
11-6 11-5 8-11 11-8
20 Jul - 06h55Yuho Imai
Minami Kawashima
verslaatEvgenia Dimova
Nina Vislova
11-6 5-11 15-14 11-7
20 Jul - 07h20Miku Shigeta
Haruka Yonemoto
verslaatKsenia Evgenova
Ekaterina Kut
11-4 11-6 6-11 11-5
20 Jul - 08h00Akane Araki
Aoi Matsuda
verslaatDelphine Delrue
Léa Palermo
11-5 11-5 11-9
Anastasiia Semenova
Kristina Vyrvich
verslaatAlisa Korzhinskaia
Ekaterina Nesterenko
11-6 11-2 11-3
20 Jul - 07h20Ekaterina Bolotova
Alina Davletova
verslaatDaria Dzhedzhla
Viktoriia Vorobeva
11-4 11-6 11-4

1/16de finales

Mei Kuan Chow
Meng Yean Lee

Bye
Vitaliya Chigintseva
Marina Dremina

Bye
Ekaterina Khmelj
Polina Makkoveeva

Bye
19 Jul - 10h10Anastasiia Sharapova
Yulia Vasilyeva
verslaatElizaveta Pyatina
Julia Zapolskaya
11-7 11-9 11-7
Olga Arkhangelskaya
Natalia Rogova

Bye
Tatjana Bibik
Natalia Perminova

Bye
Evgenia Dimova
Nina Vislova

Bye
19 Jul - 10h10Yuho Imai
Minami Kawashima
verslaatMariya Malygina
Alina Romanko
11-5 11-3 11-5
19 Jul - 10h40Miku Shigeta
Haruka Yonemoto
verslaatOlga Ivashchenko
Anastasia Nazarchuk
11-2 11-5 11-5
Ksenia Evgenova
Ekaterina Kut

Bye
19 Jul - 10h40Akane Araki
Aoi Matsuda
verslaatEkaterina Kadochnikova
Anastasia Redkina
11-3 11-5 11-5
Delphine Delrue
Léa Palermo

Bye
19 Jul - 10h40Anastasiia Semenova
Kristina Vyrvich
verslaatZulfiyya Huseynova
Adila Mehdiyeva
11-4 11-6 11-5
Alisa Korzhinskaia
Ekaterina Nesterenko

Bye
Daria Dzhedzhla
Viktoriia Vorobeva

Bye
Ekaterina Bolotova
Alina Davletova

Bye

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2017 - Alle rechten voorbehouden