De site voor alle sporten

Menu
 

Badminton - Vietnam Open - Heren Dubbel - 2017 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Vietnam

Volledige uitslagen

Vietnam Open - Heren Dubbel 2017

VietnamVietnam - Ho Chi Minhstad - 4 September 2017 - 10 September 2017


Finale

10 Sep - 11h15Wahyu Nayaka Arya Pankaryanira
Ade Yusuf Santoso
verslaatMin-Chun Liao
Cheng Heng Su
12-21 21-16 23-21

Halve Finale

9 Sep - 12h30Min-Chun Liao
Cheng Heng Su
verslaatArjun M.R.
Ramchandran Shlok
21-11 17-21 21-19
9 Sep - 12h20Wahyu Nayaka Arya Pankaryanira
Ade Yusuf Santoso
verslaatShang Kai Lin
Po-Hsuan Yang
21-13 23-25 21-15

Kwartfinales

8 Sep - 14h10Arjun M.R.
Ramchandran Shlok
verslaatTinn Isriyanet
Kittisak Namdash
21-13 18-21 21-13
8 Sep - 16h00Min-Chun Liao
Cheng Heng Su
verslaatMuhammad Fachrikar
Reza Dwi Cahyo Purnomo
21-13 21-15
8 Sep - 15h30Wahyu Nayaka Arya Pankaryanira
Ade Yusuf Santoso
verslaatHiroki Okamura
Masayuki Onodera
21-16 18-21 21-12
8 Sep - 14h00Shang Kai Lin
Po-Hsuan Yang
verslaatChun Kang Shia
Wee Gieen Tan
21-17 21-15

Achtste finales

7 Sep - 09h45Tinn Isriyanet
Kittisak Namdash
verslaatKah Ming Chooi
Juan Shen Low
21-16 20-22 21-15
7 Sep - 11h20Arjun M.R.
Ramchandran Shlok
verslaatHang Yee Low
Jinn Hwa Tan
14-21 21-12 21-12
7 Sep - 14h30Min-Chun Liao
Cheng Heng Su
verslaatMohamad Arif Abdul Latif
Jagdish Kuldip Singh
17-21 21-14 21-15
7 Sep - 12h00Muhammad Fachrikar
Reza Dwi Cahyo Purnomo
verslaatHendra Aprida Gunawan
Markis Kido
21-19 21-16
7 Sep - 14h10Wahyu Nayaka Arya Pankaryanira
Ade Yusuf Santoso
verslaatTang Jie Chen
Wooi Yik Soh
21-19 22-20
7 Sep - 12h10Hiroki Okamura
Masayuki Onodera
verslaatFang-Chih Lee
Fang-Jen Lee
21-19 21-14
7 Sep - 14h50Shang Kai Lin
Po-Hsuan Yang
verslaatTuan Duc Do
Hong Nam Pham
21-18 21-18
7 Sep - 13h20Chun Kang Shia
Wee Gieen Tan
verslaatChia-Han Lee
Chia-Yu Lin
21-13 21-18

1/16de Finales

Kah Ming Chooi
Juan Shen Low
verslaatInkarat Apisuk
Tanupat Viriyangkura
21-17 21-18
6 Sep - 10h10Tinn Isriyanet
Kittisak Namdash
verslaatWei Chen Liu
Min Hao Tseng
10-21 21-17 21-17
6 Sep - 11h00Arjun M.R.
Ramchandran Shlok
verslaatArun George
Sanyam Shukla
21-18 19-21 21-17
6 Sep - 10h50Hang Yee Low
Jinn Hwa Tan
verslaatChia Hung Lu
Kuei Chun Shih
21-16 21-19
6 Sep - 14h10Min-Chun Liao
Cheng Heng Su
verslaatJian Yi Lee
Zhen Ting Lim
21-16 21-15
6 Sep - 15h05Mohamad Arif Abdul Latif
Jagdish Kuldip Singh
verslaatKo-Chi Chang
Xin-Yuan Chen
21-19 17-21 21-16
6 Sep - 11h10Hendra Aprida Gunawan
Markis Kido
verslaatKohei Gondo
Tatsuya Watanabe
21-13 19-21 21-12
6 Sep - 12h00Muhammad Fachrikar
Reza Dwi Cahyo Purnomo
verslaatMinh Bao
Bao Duc Duong
21-23 21-19 11-7 ab.
6 Sep - 12h25Tang Jie Chen
Wooi Yik Soh
verslaatLi-Wei Po
Ming-Tse Yang
21-16 9-21 21-19
6 Sep - 12h50Wahyu Nayaka Arya Pankaryanira
Ade Yusuf Santoso
verslaatNur Mohd Azriyn Ayub
Zi Heng Ooi
21-17 24-22
6 Sep - 13h15Hiroki Okamura
Masayuki Onodera
verslaatAth Chiengwong
Parinyawat Thongnuam
21-14 21-17
6 Sep - 14h00Fang-Chih Lee
Fang-Jen Lee
verslaatYu Jen Chi
Wei Chi Liu
21-16 21-16
6 Sep - 15h20Shang Kai Lin
Po-Hsuan Yang
verslaatAndrei Adistia
Jien Sern Ian Wong
21-17 17-21 21-15
6 Sep - 16h00Tuan Duc Do
Hong Nam Pham
verslaatMahiro Kaneko
Yunosuke Kubota
21-19 21-17
6 Sep - 16h50Chia-Han Lee
Chia-Yu Lin
verslaatDidit Juang
Yohanes Rendy Sugiarto
21-7 21-11
6 Sep - 17h00Chun Kang Shia
Wee Gieen Tan
verslaatChing Weng Chua
Agripinna Prima Rahmanto Putra
21-11 21-5

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2017 - Alle rechten voorbehouden