De site voor alle sporten

Menu
 

Badminton - Bulgarian International - Dubbel Gemengd - 2017 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Bulgarije

Volledige uitslagen

Bulgarian International - Dubbel Gemengd 2017

BulgarijeBulgarije - Sofia - 14 Augustus 2017 - 17 Augustus 2017


Finale

17 Aug - 10h00Alex Vlaar
Iris Tabeling
verslaatMathias Thyrri
Emilie Aalestrup
23-21 21-15

Halve Finale

Mathias Thyrri
Emilie Aalestrup
verslaatVladimir Shishkov
Stefani Stoeva
21-19 21-12
Alex Vlaar
Iris Tabeling
verslaatMikkel Stoffersen
Susan Ekelund
21-12 21-9

Kwartfinales

Mathias Thyrri
Emilie Aalestrup
verslaatRory Easton
Hope Warner
21-15 21-18
Vladimir Shishkov
Stefani Stoeva
verslaatPhilip Shishov
Christina Popova
21-14 27-25
Alex Vlaar
Iris Tabeling
verslaatEmre Sonmez
Zehra Erdem
21-18 21-13
Mikkel Stoffersen
Susan Ekelund
verslaatMax Flynn
Lizzie Tolman
21-14 19-21 21-15

Achtste finales

Mathias Thyrri
Emilie Aalestrup
verslaatMiha Ivancic
Petra Polanc
21-18 17-21 21-19
Rory Easton
Hope Warner
verslaatBahadir Kaan Kola
Busra Yalçinkaya
21-13 21-19
Philip Shishov
Christina Popova
verslaatDimitar Yanakiev
Mariya Mitsova
21-15 18-21 21-13
Vladimir Shishkov
Stefani Stoeva
verslaatTim Fischer
Jule Petrikowski
21-14 19-21 21-17
Emre Sonmez
Zehra Erdem
verslaatSteven Stallwood
Elizabeth McMorrow
24-22 21-8
Alex Vlaar
Iris Tabeling
verslaatRuttanapak Oupthong
Chasinee Korepap
22-20 21-17
Max Flynn
Lizzie Tolman
verslaatAlexander Cook
Freya Patel-Redfearn
21-12 21-14
Mikkel Stoffersen
Susan Ekelund
verslaatAndraz Krapez
Nika Arih
12-21 21-16 21-17

1/16de finales

Miha Ivancic
Petra Polanc
verslaatDavid Hong
Natasha Lado
21-16 21-15
Mathias Thyrri
Emilie Aalestrup
verslaatKenji Lovang
Ophelia Casier
21-12 21-14
Rory Easton
Hope Warner
verslaatIvan Panev
Gabriela Stoeva
21-19 21-11
Bahadir Kaan Kola
Busra Yalçinkaya
verslaatPhilip Birker
Antonia Meinke
21-14 21-17
Dimitar Yanakiev
Mariya Mitsova
verslaatShai Geffen
Dana Danilenko
21-18 21-12
Philip Shishov
Christina Popova
verslaatAlexander Morari
Vlada Gynga
21-14 16-21 21-17
Tim Fischer
Jule Petrikowski
verslaatLukas Resch
Emma Moszczynski
21-18 21-9
Vladimir Shishkov
Stefani Stoeva
verslaatGeorgii Karpov
Anastasiia Shapovalova
21-13 21-18
Steven Stallwood
Elizabeth McMorrow
verslaatWilliam Villeger
Christine Busch
21-18 24-22
Emre Sonmez
Zehra Erdem
verslaatEthan Van Leeuwen
Annie Lado
21-15 23-21
Ruttanapak Oupthong
Chasinee Korepap
verslaatMert Tunco
Ilayda Nur Ozelgul
21-14 21-17
Alex Vlaar
Iris Tabeling
verslaatFabien Delrue
Juliette Moinard
21-13 21-14
Alexander Cook
Freya Patel-Redfearn
verslaatMaxime Briot
Ann-Kathrin Spöri
21-19 21-15
Max Flynn
Lizzie Tolman
verslaatMatthias Kicklitz
Miranda Wilson
21-13 21-16
Andraz Krapez
Nika Arih
verslaatJakob Sorger
Sonja Langthaler
21-7 21-8
Mikkel Stoffersen
Susan Ekelund
verslaatPetros Tentas
Eirini Goygleri
21-10 21-12

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2017 - Alle rechten voorbehouden