De site voor alle sporten
De site voor alle sporten
Rusland - 8 Maart 2002
Klik op een jaar om uit te breiden / verkleinen
Uitslagen - Enkel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlaag
Sudirman Cup - Groep C van 26 September tot 30 September 2021 | ||||
---|---|---|---|---|
Groep C | verslagen door | Gregoria Mariska Tunjung | 21-14 21-13 |
Overwinning : 1 (EK Junioren - Dames)
Finale : 0
Samenvatting : 5 Overwinningen / 0 Nederlaag
EK Junioren - Dames van 2 November tot 7 November 2020 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslaat | Tallulah Sharleen Van Coppenolle | 21-14 21-10 | |
Achtste finales | verslaat | Anna Tatranova | 21-11 22-20 | |
Kwartfinales | verslaat | Benedicte Sillassen | 21-17 21-10 | |
Halve Finale | verslaat | Marija Sudimac | 21-6 21-13 | |
Finale | verslaat | Edith Urell | 14-21 21-18 22-20 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 3 Overwinningen / 2 Nederlagen
Russian Open - Dames van 16 Juli tot 21 Juli 2019 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslagen door | Sabrina Jaquet | 21-12 21-11 | |
WK Junioren - Dames van 7 Oktober tot 13 Oktober 2019 | ||||
Eerste ronde | verslaat | Abbygael Harris | 21-17 21-8 | |
Tweede ronde | verslaat | Abeywickrama Chamudi Geshani | 21-9 21-10 | |
1/16de finales | verslaat | Dounia Pelupessy | 21-19 19-21 21-18 | |
Achtste finales | verslagen door | Phittayaporn Chaiwan | 20-22 21-14 21-15 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 2 Overwinningen / 1 Nederlaag
EK Junioren - Dames van 11 September tot 16 September 2018 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslaat | Claudia Lourenço | 21-10 21-9 | |
Achtste finales | verslaat | Julia Salonen | 21-10 21-12 | |
Kwartfinales | verslagen door | Line Christophersen | 21-6 21-13 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 2 Nederlagen
White Nights - Dames van 5 Juli tot 9 Juli 2017 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | verslagen door | Anastasiia Pustinskaia | 21-18 21-18 | |
WK Junioren - Dames van 11 Oktober tot 21 Oktober 2017 | ||||
Tweede ronde | verslaat | Adriana F. Goncalves | 21-10 21-8 | |
1/32ste finales | verslagen door | Jia Min Yeo | 21-7 21-12 |
Uitslagen - Dubbel
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 3 Overwinningen / 1 Nederlagen
India Open - Dames Dubbel van 11 Januari tot 16 Januari 2022 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | E. Malkova-Bolotova - A. Shapovalova | verslaat | S. Christian - L. Sharma | 21-7 21-8 |
Achtste finales | E. Malkova-Bolotova - A. Shapovalova | verslaat | A. Ponnappa - N. Reddy | w.o. |
Kwartfinales | E. Malkova-Bolotova - A. Shapovalova | verslaat | A. Bhat - S. Gautam | 21-18 21-14 |
Halve Finale | E. Malkova-Bolotova - A. Shapovalova | verslagen door | A. Akchurina - O. Morozova | w.o. |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlagen
EK Junioren - Dames Dubbel van 2 November tot 7 November 2020 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | E. Filippova - A. Shapovalova | verslagen door | F. Vallet - E. Vercelot | 21-19 21-17 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 1 Overwinning / 2 Nederlagen
Russian Open - Dames Dubbel van 16 Juli tot 21 Juli 2019 | ||||
---|---|---|---|---|
Achtste finales | A. Kurdyukova - A. Shapovalova | verslagen door | M. Jakkampudi - P. Ram | 13-21 21-12 21-15 |
WK Junioren - Dames Dubbel van 7 Oktober tot 13 Oktober 2019 | ||||
Tweede ronde | A. Kurdyukova - A. Shapovalova | verslaat | J. Salonen - T. Vasikkaniemi | 21-11 21-4 |
1/16de finales | A. Kurdyukova - A. Shapovalova | verslagen door | Y. Low - V. Siow | 21-12 21-19 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 0 Overwinning / 1 Nederlagen
EK Junioren - Dames Dubbel van 11 September tot 16 September 2018 | ||||
---|---|---|---|---|
Achtste finales | A. Kurdyukova - A. Shapovalova | verslagen door | C. Busch - A. Schulz Terp-Nielsen | 21-18 23-21 |
Overwinning : 0
Finale : 0
Samenvatting : 2 Overwinningen / 4 Nederlagen
Bulgarian International - Dubbel Dames van 14 Augustus tot 17 Augustus 2017 | ||||
---|---|---|---|---|
1/16de finales | A. Osiyanenko - A. Shapovalova | verslaat | A. Spöri - M. Wilson | 22-20 26-28 21-18 |
Achtste finales | A. Osiyanenko - A. Shapovalova | verslagen door | G. Stoeva - S. Stoeva | 21-6 21-5 |
Bulgarian International - Dubbel Gemengd van 14 Augustus tot 17 Augustus 2017 | ||||
1/16de finales | G. Karpov - A. Shapovalova | verslagen door | V. Shishkov - S. Stoeva | 21-13 21-18 |
WK Junioren - Dames Dubbel van 11 Oktober tot 21 Oktober 2017 | ||||
Tweede ronde | A. Semenova - A. Shapovalova | verslagen door | L. Middleton - C. Torrance | 14-21 23-21 21-16 |
WK Junioren - Gemengd Dubbel van 11 Oktober tot 21 Oktober 2017 | ||||
Eerste ronde | G. Karpov - A. Shapovalova | verslaat | R. Maharjan - S. Mukhiya | 21-6 21-15 |
Tweede ronde | G. Karpov - A. Shapovalova | verslagen door | J. Toft - A. Bøje | 21-16 21-9 |