De site voor alle sporten

Menu
 

Badminton - Portugal International - Gemengd Dubbel - 2017 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Portugal

Volledige uitslagen

Portugal International - Gemengd Dubbel 2017

PortugalPortugal - Caldas da Rainha - 9 Maart 2017 - 12 Maart 2017


Finale

Anton Kaisti
Jenny Nyström
verslaatThom Gicquel
Delphine Delrue
19-21 21-19 21-12

Halve Finale

Anton Kaisti
Jenny Nyström
verslaatMikkel Mikkelsen
Mai Surrow
21-18 16-21 27-25
Thom Gicquel
Delphine Delrue
verslaatAlberto Zapico
Lorena Usle
21-13 21-17

Kwartfinales

Mikkel Mikkelsen
Mai Surrow
verslaatMikkel Stoffersen
Susan Ekelund
21-17 21-13
Anton Kaisti
Jenny Nyström
verslaatKristoffer Knudsen
Isabella Nielsen
21-18 21-19
Alberto Zapico
Lorena Usle
verslaatMathias Moldt Baskjaer
Janne Kornum Thomassen
22-20 21-12
Thom Gicquel
Delphine Delrue
verslaatMathias Weber Estrup
Line Fleischer
17-21 21-14 21-12

Achtste finales

Mikkel Mikkelsen
Mai Surrow
verslaatEloi Adam
Vimala Hériau
21-16 21-16
Mikkel Stoffersen
Susan Ekelund
verslaatRyan Jing Quek
Meera Sivakumaran
21-19 21-15
Anton Kaisti
Jenny Nyström
verslaatSteve Olesen
Sandra-Maria Jensen
20-22 21-15 21-17
Kristoffer Knudsen
Isabella Nielsen
verslaatMatthew Grimley
Julie MacPherson
21-12 21-17
Alberto Zapico
Lorena Usle
verslaatMiguel Rocha
Mariana Chang
21-16 22-20
Mathias Moldt Baskjaer
Janne Kornum Thomassen
verslaatMiha Ivancic
Petra Polanc
21-18 21-16
Mathias Weber Estrup
Line Fleischer
verslaatTomas Nero
Sonia Goncalves
21-12 21-13
Thom Gicquel
Delphine Delrue
verslaatAlexander Dunn
Eleanor O'Donnell
22-20 21-13

1/16de finales

Mikkel Mikkelsen
Mai Surrow

Bye
Eloi Adam
Vimala Hériau
verslaatCarl Christian Mork
Marlene Wåland
21-12 23-21
Mikkel Stoffersen
Susan Ekelund

Bye
Ryan Jing Quek
Meera Sivakumaran
verslaatRui Mendes
Joana Lopes
21-11 21-15
Anton Kaisti
Jenny Nyström

Bye
Steve Olesen
Sandra-Maria Jensen
verslaatRicardo Silva
Juliane Piron
21-16 21-15
Matthew Grimley
Julie MacPherson

Bye
Kristoffer Knudsen
Isabella Nielsen
verslaatChristopher Grimley
Ciara Torrance
21-13 21-11
Alberto Zapico
Lorena Usle
verslaatTovannakasem Samatcha
Nikoletta Bukoviczki
21-15 21-12
Miguel Rocha
Mariana Chang

Bye
Mathias Moldt Baskjaer
Janne Kornum Thomassen
verslaatElias Bracke
Lise Jaques
24-26 21-15 21-19
Miha Ivancic
Petra Polanc

Bye
Tomas Nero
Sonia Goncalves
verslaatUladzimir Varantsou
Krestina Silich
17-21 21-9 21-18
Mathias Weber Estrup
Line Fleischer

Bye
Alexander Dunn
Eleanor O'Donnell
verslaatTobias Suder
Line Nørgaard
21-12 21-13
Thom Gicquel
Delphine Delrue

Bye

Tabel

Gedetailleerde uitslagen

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2017 - Alle rechten voorbehouden